VIP přihlášky

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: VIP přihlášky

Příspěvek od master »

VIP rozhodně mrtvá není, nemám ale moc času a subkanda, který to měl na starost a byl iniciátorem odešel z fóra. Jednáme ještě o detailech, kterými Vás už nechci zatěžovat, ale připadá mi, že co tady není, tak tu zavládla větší pohoda. Snad ho to nepobouří a nezačne zase prudit :-)

Jinak ozval se mi člověk která vládne PHP a společně řešíme možnost nějakého vlastního omezování přístupu, jak tady kdosi navrhoval. Zatím to ale nevypadá moc nadějně, subkanda to hodně podrobně zkoumal už kdysi a nenašel řešení.
Administrátor webu kandaulismus.cz
moon28
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. čer 2017 8:26:32
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: jsme par.. a ja to mam fakt rada.. ale podle sebe;)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1187
Bydliště: Kladno

Re: VIP přihlášky

Příspěvek od moon28 »

mam zajem.
muj pribeh odkryva, kdo jsem, kde jsem..s kym se stykam..chci si ma tajemstvi uchovat, ale zaroven se sverovat. dekuji.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: VIP přihlášky

Příspěvek od Domkanda »

moon28 píše:mam zajem.
muj pribeh odkryva, kdo jsem, kde jsem..s kym se stykam..chci si ma tajemstvi uchovat, ale zaroven se sverovat. dekuji.
To je zajímavé :mrgreen:
Brát to opravdu spravedlivě, tak by jsi zatím neměla mít právo VIP číst - jsi tu zatím příliš krátce
Ale určitě by jsi měla mít právo do VIP psát :mrgreen: protože tvůj příběh je hodnotný a zajímavý. Sice občas dost nepřehledný, ale třeba i tím, že se ti něco nechce psát úplně naplno.

Ale pokud budeš pokračovat ve psaní, jistě by jsi si brzy vysloužila i možnost číst ostatní VIP

Ale to je jen můj názor a napůl legrační postřeh, pravidla určí Master
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 102 hostů