Pripinaci penis pripinak

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
marmax
Příspěvky: 75
Registrován: stř 27. led 2016 11:45:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pripinaci penis pripinak

Příspěvek od marmax »

ano, praktikujeme casto, neni nad ten uzasny pocit mit max plny anal a citit jak hluboko prirazi, udelam se z toho i bez honeni
Elberet
Příspěvky: 427
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pripinaci penis pripinak

Příspěvek od Elberet »

Praktikuje tu nějaký cuckold absolutní odstřižení od klasického sexu, manželka prcá jen s milencem a cuckold dostává jen Strapon?
Uživatelský avatar
dionysos26
Příspěvky: 2
Registrován: sob 07. dub 2018 10:11:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Brno

Re: Pripinaci penis pripinak

Příspěvek od dionysos26 »

Já jsem teda zvyklý být spíše v dom pozici, zejména když někomu šukám ženu, ale přiznám se, že občas mě láká vyzkoušet to z druhé strany, být chvíli submisivní a nejaké ženě podržet... :)
lancin
Příspěvky: 63
Registrován: pát 06. srp 2021 12:02:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Kontaktovat uživatele:

Re: Pripinaci penis pripinak

Příspěvek od lancin »

Koupil jsem manželce latexové kalhotky se dvěma umělými penisy (vnitřní pro ni, venkovní pro mě), ale zatím jsme je ještě nevyzkoušeli...asi se jí to protiví. Ale jednou mě opíchala silikonovým pérem (průměr 4 cm) a byl to jeden z mých nejsilnějších sexy zážitků...úplně jsem se třásl slastí, když mě projížděla prdel a honila čuráka. Kalhotky jsou ale zatím neposkvrněné...
Wejgll
Příspěvky: 338
Registrován: sob 27. črc 2019 16:51:45
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pripinaci penis pripinak

Příspěvek od Wejgll »

lancin píše: stř 06. dub 2022 20:46:15 Koupil jsem manželce latexové kalhotky se dvěma umělými penisy (vnitřní pro ni, venkovní pro mě), ale zatím jsme je ještě nevyzkoušeli...asi se jí to protiví. Ale jednou mě opíchala silikonovým pérem (průměr 4 cm) a byl to jeden z mých nejsilnějších sexy zážitků...úplně jsem se třásl slastí, když mě projížděla prdel a honila čuráka. Kalhotky jsou ale zatím neposkvrněné...
Mohl bys poslat odkaz?
Blacksmith
Příspěvky: 127
Registrován: ned 02. dub 2017 17:02:53
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1390
Kontaktovat uživatele:

Re: Pripinaci penis pripinak

Příspěvek od Blacksmith »

Máme a používáme oba. Když ho mám já, tak ještě dodá klicku. To aby se tam nepletl. A když má postroj ona, připne tam obra viz naše galerie. Nebo rovnou 2 ruce😀💪

Pripinaky bereme do 3jky často😀
tullamore
Příspěvky: 188
Registrován: stř 02. led 2019 12:20:32
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pripinaci penis pripinak

Příspěvek od tullamore »

Wejgll píše: čtv 07. dub 2022 14:15:24
lancin píše: stř 06. dub 2022 20:46:15 Koupil jsem manželce latexové kalhotky se dvěma umělými penisy (vnitřní pro ni, venkovní pro mě), ale zatím jsme je ještě nevyzkoušeli...asi se jí to protiví. Ale jednou mě opíchala silikonovým pérem (průměr 4 cm) a byl to jeden z mých nejsilnějších sexy zážitků...úplně jsem se třásl slastí, když mě projížděla prdel a honila čuráka. Kalhotky jsou ale zatím neposkvrněné...
Mohl bys poslat odkaz?
https://www.ruzovyslon.cz/latexove-kalh ... -2-penisy/

A existují i se 2 uvnitř:

https://www.ruzovyslon.cz/latexove-kalh ... -3-penisy/
Parikzbb
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 13. kvě 2021 10:23:00

Re: Pripinaci penis pripinak

Příspěvek od Parikzbb »

My si to občas dáme. Sú to príjemné orgazmy. Najlepší je vibrujuci v menších rozmeroch.
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pripinaci penis pripinak

Příspěvek od Prcibuch »

my to vyzkoušeli několikrát ,žena šukala mě a ji zase jeji milenec nazvali jsme to jako hra na ,,DRNCANOU ,,je u toho vždy pěkna sranda.hlavně jak se všichni tři pak postavíme před zrcadlo
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Pripinaci penis pripinak

Příspěvek od Pria »

exkandaulista píše: stř 25. bře 2020 21:30:24
Cation píše: pon 11. lis 2019 13:21:04 no, moje žena často vtipkuje, že by si na mě měla pořídit připínáka, prej když jsem jí šukal do zadku já, tak ať je to fér :D
A poradíš ji aby vybrala co největšího? :lol:
Auuuuuu... Ale naprosto soiuhlasím... Kdyžjí já píchám do zadku, má právo i ona mě píchat do zadku :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Honda4111, HOTwife Lucie, Lojzikperko, R4wiel a 93 hostů