Slovníček pojmů - cuckold, hotwife, bull, apod.

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Slovníček pojmů - cuckold, hotwife, bull, apod.

Příspěvek od lotos »

Bigdick22 píše: stř 19. srp 2020 14:48:04
subkanda píše: čtv 16. úno 2017 18:06:02 Dominantni, vykonny sebevedomy chlap nikdy partnerku sdilet nebude, protoze je to proti prirode. Alfasamec si naopak svoje partnerky hlida a strezi a bere je ostatnim. Jak se rika, silnejsi pes mrda.
:D blbost
to co jsi napsal je blbost. Zvířata mrdají protože je to jejich pud, aby se rozmnožovali. Ne pro nějaké potěšení. My lidi sexujeme pro potěšení, jednomu stačí málo, jiný potřebuje hodně. A každý dle jeho potřeb. :geek:
raymond
Příspěvky: 168
Registrován: ned 20. bře 2022 19:37:38
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Slovníček pojmů - cuckold, hotwife, bull, apod.

Příspěvek od raymond »

bozihovadko píše: stř 15. led 2020 13:09:06 Nevím o tom, že by byla nějaká symbolika zvlášť pro kanda a cuckold.
Ale žena kandy nejspíš nebude mít vytetovanou pikovou dámu, stejně tak jako kanda nebude mít vytetované parohy. Takže jediné co mi zbývá je řetízek na kotník s jedním symbolem ženy a několika symboly muž. Jen nevím kde ho sehnat, protože sám po něm už dost dlouho pátrám.
Ale symbol, který by zasvěceným říkal, že muž rád ukazuje ženu nebo že žena se ráda s vědomím manžela ukazuje není nebo já o něm alespoň nevím.
Zkus https://www.etsy.com/. Já jsem tam ženě koupil toto Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 101 hostů