Fantazie o znásilnění manželky

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Lucka »

Některé věci šli trochu za hranu ale až mě vyděsilo jak silně mě to vzrušilo
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Domkanda »

My jsme "znásilňovali" jen jako - symbolicky, když jsem jí třeba držel nohy a někdo jí šel píchat a u toho jí držel ruce, jako kdyby se vzdávala - pro všechny přítomné trochu vzrušující.

Myšlenka na "opravdové" znásilnění manželku také trochu lákala a láká - ale tak trochu pro ženské tradičně - musel by to být někdo hezký, mladší, sportovní typ, voňavý, s vyčištěnýma zubama a zdravotníma testama :mrgreen: měl by jí znásilnit v nějakém hezkém prostředí, nejlépe poslat předem fotku, předem oznámit a podobně :lol: :lol:
Kdysi jsme uvažovali o soukromém nafilmování hraného znásilnění, ale nedošlo k tomu.

Z mého pohledu - zajímalo by mě, jaké by to bylo, kdyby jí někdo znásilnil - ale to jí přeci nemohu udělat :roll: a přát jí to opravdu.
Mít stroj času, abych jí ty myšlenky a zkušenost mohl následně vymazat z hlavy (nebo neuralizér z Mužů v černém) - to by možná šlo, ale stejně by to pro ní byla hrůza, dokud bych jí tu paměť neresetoval ...

Takže jen fantazijně - zajímalo by mě: jestli by mi to následně sama řekla a do jakých podrobností by zašla, jak by přistupovala dále k sexu a ke kandaulismu, jestli by jí to v určité chvíli nevzrušovalo, jestli by se dokázala poddat (nepřeperu ho, tak se nebudu bránit) a třeba si to i mírně užít, jestli by měla orgasmus ... Jestli by o tom dokázala mluvit trochu s odstupem ...

Viděl jsem detektivku, kde znásilněná měla při znásilnění orgasmus a možná nejen jeden. Následně se za to styděla a nenáviděla sama sebe, ale tělo jí tak reagovalo. To by mě zajímalo :oops: 8-) Ale samozřejmě opravdu přát manželce znásilnění je dost silná absurdita a organizovat to - tak jedinou smysluplnou reakcí je rozchod.

Lucka:
ženská bezmoc je při sexu běžně vzrušující pro oba. Při nejčastější poloze je žena v zásadě znehybněna na zádech, muž je silnější ...
Jít trochu "za hranu" je při podobných věcech a i při kandaulismu to nejvíc vzrušující - když přes předchozí domluvy člověk neví, co všechno se stane a jaké to bude ...
Jak moc jste to domluvili a jak to proběhlo?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Bull23cm
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 29. lis 2018 13:48:55
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Hledám real!!

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Bull23cm »

Chtěli byste někdo domluvit pro svoji?
Jsem z Brna, dominantní bull s pérem 23cm/6,5cm.
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Lucka »

Domkanda píše:My jsme "znásilňovali" jen jako - symbolicky, když jsem jí třeba držel nohy a někdo jí šel píchat a u toho jí držel ruce, jako kdyby se vzdávala - pro všechny přítomné trochu vzrušující.

Myšlenka na "opravdové" znásilnění manželku také trochu lákala a láká - ale tak trochu pro ženské tradičně - musel by to být někdo hezký, mladší, sportovní typ, voňavý, s vyčištěnýma zubama a zdravotníma testama :mrgreen: měl by jí znásilnit v nějakém hezkém prostředí, nejlépe poslat předem fotku, předem oznámit a podobně :lol: :lol:
Kdysi jsme uvažovali o soukromém nafilmování hraného znásilnění, ale nedošlo k tomu.

Z mého pohledu - zajímalo by mě, jaké by to bylo, kdyby jí někdo znásilnil - ale to jí přeci nemohu udělat :roll: a přát jí to opravdu.
Mít stroj času, abych jí ty myšlenky a zkušenost mohl následně vymazat z hlavy (nebo neuralizér z Mužů v černém) - to by možná šlo, ale stejně by to pro ní byla hrůza, dokud bych jí tu paměť neresetoval ...

Takže jen fantazijně - zajímalo by mě: jestli by mi to následně sama řekla a do jakých podrobností by zašla, jak by přistupovala dále k sexu a ke kandaulismu, jestli by jí to v určité chvíli nevzrušovalo, jestli by se dokázala poddat (nepřeperu ho, tak se nebudu bránit) a třeba si to i mírně užít, jestli by měla orgasmus ... Jestli by o tom dokázala mluvit trochu s odstupem ...

Viděl jsem detektivku, kde znásilněná měla při znásilnění orgasmus a možná nejen jeden. Následně se za to styděla a nenáviděla sama sebe, ale tělo jí tak reagovalo. To by mě zajímalo :oops: 8-) Ale samozřejmě opravdu přát manželce znásilnění je dost silná absurdita a organizovat to - tak jedinou smysluplnou reakcí je rozchod.

Lucka:
ženská bezmoc je při sexu běžně vzrušující pro oba. Při nejčastější poloze je žena v zásadě znehybněna na zádech, muž je silnější ...
Jít trochu "za hranu" je při podobných věcech a i při kandaulismu to nejvíc vzrušující - když přes předchozí domluvy člověk neví, co všechno se stane a jaké to bude ...
Jak moc jste to domluvili a jak to proběhlo?
To je asi na moc dlouhé povídání ale bylo to zajímavý...
Vlastina
Příspěvky: 2
Registrován: ned 13. led 2019 13:50:53
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Vlastina »

Lucka píše:Některé věci šli trochu za hranu ale až mě vyděsilo jak silně mě to vzrušilo
A ty první dvě zneužití jsi chtěla?
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Domkanda »

Lucka:
Tak se rozepiš, to by určitě dost lidí zajímalo.
Za čtvrthodinku pouhou máš dost dlouhý příspěvek ...

Vlastina:
Ty asi ne - i tam by mě zajímalo, jak k tomu došlo a jestli z toho měla alespoň minimum pozitivního ...

Jinak znásilnění nechápu - opravdu znásilnit bych nedokázal - jednoduše by mi nestál.
Maximálně pochopím situaci, kdy ženská chce, chlapa silně vzrušuje, najednou si to rozmyslí a on má pocit, že aktuální "ne" patří jen do další vzrušující předehry
Naposledy upravil(a) Domkanda dne čtv 11. dub 2019 11:58:16, celkem upraveno 1 x.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Lucka »

Nemůžu tu být furt tak postupně a ptejte se prosim
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Lucka »

Vlastina píše:
Lucka píše:Některé věci šli trochu za hranu ale až mě vyděsilo jak silně mě to vzrušilo
A ty první dvě zneužití jsi chtěla?
Nechtěla a první bylo dost hnusný
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Domkanda »

Lucka píše:Nemůžu tu být furt tak postupně a ptejte se prosim
Určitě tu nemusíš být furt. Ať nevzpomínáš na ošklivé, popiš tu domluvenou akci - jak to vzniklo, jak se to stalo, čím to šlo za hranu a jaký na to máš pohled s odstupem času. Pokládat konkrétnější otázky je asi nesmyslné.
Jednoduše během 15 minut popiš v pár odstavcích ten příběh
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Lucka »

Domkanda píše:
Lucka píše:Nemůžu tu být furt tak postupně a ptejte se prosim
Určitě tu nemusíš být furt. Ať nevzpomínáš na ošklivé, popiš tu domluvenou akci - jak to vzniklo, jak se to stalo, čím to šlo za hranu a jaký na to máš pohled s odstupem času. Pokládat konkrétnější otázky je asi nesmyslné.
Jednoduše během 15 minut popiš v pár odstavcích ten příběh
Asi mi to bez otázek nejde.
s manželem jsme se dost bavili o fantasiích včetně bezmoce a zneužití a on se vždy smál že na mě cejtí jak mě ty prasárny při povídání vzruší.
měl několik scénářů na tohle téma který mi povídal a různě vylepšoval a pak jsme byli na chatě a dali si vínko ještě semnou laškoval a pak řek že jde na pivo do vesnice. a já naštvaná že zase zdrhá kort když mě rozdráždil. ale za chviku tam přišli dna kluci s báglama že zabloudili a jestli jim neporadim a nedám vodu, byli moc přijemní tak sem poradila a když sem šla pro vodu vešli zamnou a zamkli zevnitř....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: fcelimedvidek a 97 hostů