Fantazie o znásilnění manželky

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Lucka »

SeriousOne píše:
Lucka píše:nikdo další s tímto nemá zkušenost? Lucka
..nastesti ne
jde o moc okolností ale ne vždy to je špatný zážitek
MilujiJiITak
Příspěvky: 74
Registrován: pát 08. čer 2018 7:55:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od MilujiJiITak »

Taky jsem o tom snil a jsem dost silny kandaulista. Zvladl bych i hru, simulaci znasilneni s nejakym duveryhodnym clovekem, dvema, tremi. Ale kdyz mou partnerku na tahu s kamaradkami v Praze obtezoval puvodne galantni typek, ktery ji pak venku opakovaně sahal na zadek pod sukni a snad i “pod zadek” a rekl ji, at si počká až pujde nad ranem domu, ze stejne budou zavirat, nebylo to nic super. Dojel jsem taxikem, odvezl jsem si ji a byla z toho hodne na prasky.
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Lucka »

MilujiJiITak píše:Taky jsem o tom snil a jsem dost silny kandaulista. Zvladl bych i hru, simulaci znasilneni s nejakym duveryhodnym clovekem, dvema, tremi. Ale kdyz mou partnerku na tahu s kamaradkami v Praze obtezoval puvodne galantni typek, ktery ji pak venku opakovaně sahal na zadek pod sukni a snad i “pod zadek” a rekl ji, at si počká až pujde nad ranem domu, ze stejne budou zavirat, nebylo to nic super. Dojel jsem taxikem, odvezl jsem si ji a byla z toho hodne na prasky.
To věžim je to vždy děsný strach co bude co se může stát ale věčinou je to tak že je to někdo koho znáš a dostaneš se do situace kdy už nelze jinak...
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Lucka »

a aby to mělo dobrý konec nesmí tam být bolest alespoň pro mě
MilujiJiITak
Příspěvky: 74
Registrován: pát 08. čer 2018 7:55:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od MilujiJiITak »

To věžim je to vždy děsný strach co bude co se může stát ale věčinou je to tak že je to někdo koho znáš a dostaneš se do situace kdy už nelze jinak...
Tak to pak bývá. Ale spousta kluku zneuzije situace kdy holka spí, nebo je zkárovaná a kolikrat na to ani nemusi prijit. Nedavno byl v mem okoli takovy pripad a prislo se na to jen proto, ze se jedna holka probudila a divila se, kde je kluk co u nich na zemi prespaval. Nasla ho na svoji sestře, ktera byla mlada a samozrejme to tak byva, propila se do bezvedomi.
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Lucka »

MilujiJiITak píše:
To věžim je to vždy děsný strach co bude co se může stát ale věčinou je to tak že je to někdo koho znáš a dostaneš se do situace kdy už nelze jinak...
Tak to pak bývá. Ale spousta kluku zneuzije situace kdy holka spí, nebo je zkárovaná a kolikrat na to ani nemusi prijit. Nedavno byl v mem okoli takovy pripad a prislo se na to jen proto, ze se jedna holka probudila a divila se, kde je kluk co u nich na zemi prespaval. Nasla ho na svoji sestře, ktera byla mlada a samozrejme to tak byva, propila se do bezvedomi.
To pak je o ničem a hnus, my to s holkama rozebírali a většina má nějakký zkušenosti a moje nej kámoška právě i stim že jí opili do bezvědomí a vyřádili se, ale většinou je tam alkohol v míře na uvolnění a situace kdy je holka znějakýho důvodu bezmocná...
Lavey18
Příspěvky: 95
Registrován: sob 09. čer 2018 17:35:22
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Lavey18 »

RemusA4 píše: úte 08. lis 2016 18:36:21
vilius1986 píše:Odjakživa mám fantazie o tom, že mou manželku, předtím teda přítelkyni, někdo znásilňuje. Občas se jen dívám, občas aktivně spolupracuju na jejím ničení, mám hodně sadistické fantazie. Většinou je to starej nechutnej pervezní chlap, nebo i víc jich najednou, kterej se nezastaví před ničím - prasárny a perverznosti všeho druhu, brutální násilí až včetně snuff fantazií. Oběma je nám 29, ona je romantická naivní, nemá o ničem ani tušení.

Pokec s někým, kdo to má podobně nebo ho naopak vzrušuje někomu manželku takhle úplně zničit..?
zprávy, skype, yim..
Ahoj mam stejnou choutku a predstavy.napis mi zpravu
Hodně zajímavé..
nesputanypar
Příspěvky: 83
Registrován: stř 27. pro 2017 15:48:05
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1299
Bydliště: Senica a okolie

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od nesputanypar »

Aj toto nas velmy vzrusuje ze by ma pred mojim znasilnily aj viacery ale samozrejme bez bitie atd
Sme par ktory si rad uziva a spestrujeme. Ponukam svoju dierku dvom trom kamaratom pridete vistriedate sa vstetci a vystriekate ma a odidete hladame neake spestrenie muza zenu par moj manzel sa rad pozera ked som z niekym inym. Navrhnite nieco a dohodneme
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

Nejak tohle tohle tema umrelo. Skoda :)
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od marteza »

nesputanypar píše: ned 21. srp 2022 11:43:54 Aj toto nas velmy vzrusuje ze by ma pred mojim znasilnily aj viacery ale samozrejme bez bitie atd
A to je právě ten největší úlet, kteří mnozí používají: Znásilni mi jí, ale já ti řeknu jak, a pěkně ohleduplně. Jenže znásilnění není nijak řízené, je živelné a nekontrolované (nekontrolovatelné).
Odpovědět

Zpět na „Fórum extrémy a prasárny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Arnema, istonasjevela, Joseph, Pozeram69, subik97 a 84 hostů