Fantazie o znásilnění manželky

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Čubka k pocákání
Příspěvky: 11
Registrován: ned 23. kvě 2021 9:00:44
Pár slov o nás: Bere mě představa, že někdo brutálně ponižuje nebo i mučí moji manželku. Není tu někdo, kdo by to měl podobné nebo si chtěl tu moji kurvu podat?

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Čubka k pocákání »

vilius1986 píše: stř 01. dub 2015 15:21:30 Odjakživa mám fantazie o tom, že mou manželku, předtím teda přítelkyni, někdo znásilňuje. Občas se jen dívám, občas aktivně spolupracuju na jejím ničení, mám hodně sadistické fantazie. Většinou je to starej nechutnej pervezní chlap, nebo i víc jich najednou, kterej se nezastaví před ničím - prasárny a perverznosti všeho druhu, brutální násilí až včetně snuff fantazií. Oběma je nám 29, ona je romantická naivní, nemá o ničem ani tušení.

Pokec s někým, kdo to má podobně nebo ho naopak vzrušuje někomu manželku takhle úplně zničit..?
zprávy, skype, yim..
Parádní vlákno, přesně tohle mě vzrušuje snad ze všeho nejvíc. Má manželka je taky romantická a až naivní a má hrozně bere představa, že by toho nějaký perverzní a sadistický prase využilo a brutálně se na ní vyřádilo. Třeba i fatální násilí včetně toho snuff. Mám na Amaterech jednoho, co mi ji takhle ničí aspoň na fotkách...
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

Čubka k pocákání píše: čtv 10. lis 2022 23:54:59
vilius1986 píše: stř 01. dub 2015 15:21:30 Odjakživa mám fantazie o tom, že mou manželku, předtím teda přítelkyni, někdo znásilňuje. Občas se jen dívám, občas aktivně spolupracuju na jejím ničení, mám hodně sadistické fantazie. Většinou je to starej nechutnej pervezní chlap, nebo i víc jich najednou, kterej se nezastaví před ničím - prasárny a perverznosti všeho druhu, brutální násilí až včetně snuff fantazií. Oběma je nám 29, ona je romantická naivní, nemá o ničem ani tušení.

Pokec s někým, kdo to má podobně nebo ho naopak vzrušuje někomu manželku takhle úplně zničit..?
zprávy, skype, yim..
Parádní vlákno, přesně tohle mě vzrušuje snad ze všeho nejvíc. Má manželka je taky romantická a až naivní a má hrozně bere představa, že by toho nějaký perverzní a sadistický prase využilo a brutálně se na ní vyřádilo. Třeba i fatální násilí včetně toho snuff. Mám na Amaterech jednoho, co mi ji takhle ničí aspoň na fotkách...
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Jo taky mam takove predstavy, aby se na ni nekdo vyradil
daliv
Příspěvky: 59
Registrován: ned 30. pro 2018 23:19:46
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od daliv »

treba kolegove v jeji praci...
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

daliv píše: pát 11. lis 2022 8:17:01 treba kolegove v jeji praci...
Treba
prdelka90
Příspěvky: 126
Registrován: úte 29. čer 2021 7:08:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: manzelka netusi o tehle moji strance ale je podle mne dost sexy na to aby byla jen moje....
Bydliště: slovensko

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od prdelka90 »

Moju ny asi tiez nebolo od veci poriadne vy.....hmm spracocat...
julius
Příspěvky: 102
Registrován: pát 19. čer 2015 14:34:10
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od julius »

Koukám že nás tu je takových víc. Příliš násilí ne, ale aby ji hezky zpracoval (zpracovali), dali najevo svoji fyzickou převahu.
Poznala by že nemá smysl se bránit a postupně by se podvolila a nastavila.
Čubka k pocákání
Příspěvky: 11
Registrován: ned 23. kvě 2021 9:00:44
Pár slov o nás: Bere mě představa, že někdo brutálně ponižuje nebo i mučí moji manželku. Není tu někdo, kdo by to měl podobné nebo si chtěl tu moji kurvu podat?

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Čubka k pocákání »

Taky jsem netušil, že je nás takových tolik. Abych nemusel odpovídat postupně těm, kteří chtějí jen kontakt na toho, co mi fotky upravuje, tak ho posílám - je na Amaterech a Nick má Upravafotek.
S ostatníma rád na tohle téma pokecám víc a detailně...



Obrázek
Uživatelský avatar
martova
Příspěvky: 18
Registrován: sob 25. črc 2015 12:22:14
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Je možné se s námi seznámit, ale požadujeme civil foto.
Bydliště: Ostravsko

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od martova »

Taky mám takovou představu. Třeba na disce si ji vyhlídne parta 3-4 kluků, vezmou jí k někomu a tam ji budou tvrdě šukat. Samozřejmě v rámci mezí, tak ať je to pro manželku ještě v pohodě (aby se ráda vracela 😊 ). A realisticky uloví jednoho na disce a užije si, ale jak jsem se s ní o tom bavil, tak je ochotná jít se 2-3 chlapy, ale nechce "sednout na lopatu" kdekomu a ještě se jí to nepodařilo, tak stále doufám...
Hunatybrouk
Příspěvky: 326
Registrován: čtv 10. lis 2022 9:52:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Hunatybrouk »

Přesně, pořádně drsné znásilnit s hrubě s ní zacházet, až do prasaren
Sympatak13
Příspěvky: 36
Registrován: sob 07. bře 2020 18:15:57
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Sympatak13 »

Chce si tady nejakej kanda psat o tom, co bych provadel jeho zene? Nabizim vzrusujici psani pribehu se vsemi detaily, obcasnym plnenim ukolu a komentovanim zeny jako takove. Chtel by se tu takto nekdo nechat unaset fantazii? 🙂
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Golie, kanda99, Kliďas, neeseex, Peterparker888 a 101 hostů