OPLODNENI manzelky milencem

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
CuckParMorava
Příspěvky: 8
Registrován: úte 26. črc 2022 16:00:37
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Profil páru

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od CuckParMorava »

My máme roční dcerku a taky není manželova, dřív jsem mu občas zahla protože jsem potřebovala sex častěji než můj muž, je hodně submisivní a když jsme chtěli založit rodinu, tak to byl on kdo si přál abych měla dítě s milencem a ne ním.
MrdkaSeStrikaDoLenky
Příspěvky: 14
Registrován: stř 13. říj 2021 0:18:27
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Lenka+Petr

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od MrdkaSeStrikaDoLenky »

CuckParMorava píše: pon 08. srp 2022 16:57:44 My máme roční dcerku a taky není manželova, dřív jsem mu občas zahla protože jsem potřebovala sex častěji než můj muž, je hodně submisivní a když jsme chtěli založit rodinu, tak to byl on kdo si přál abych měla dítě s milencem a ne ním.
Tak to je síla, a milenec věděl že si manžel přeje aby tě oplodnil místo něho?
taylor17
Příspěvky: 71
Registrován: stř 03. pro 2014 19:35:48
Pár slov o nás: Zkušenosti již mám a rád bych našel po delší době fajn rozumný pár z Novojičínska a okolí či Prahy.

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od taylor17 »

CuckParMorava píše: pon 08. srp 2022 16:57:44 My máme roční dcerku a taky není manželova, dřív jsem mu občas zahla protože jsem potřebovala sex častěji než můj muž, je hodně submisivní a když jsme chtěli založit rodinu, tak to byl on kdo si přál abych měla dítě s milencem a ne ním.
Je to sice ultimátní stav, ale zase je mi zle z předsudků společnosti. Pokud to nikomu neubližuje, ať to má každý dle sebe. Vám to z textu klape a máte se rádi, což je krásné.
parik2018
Příspěvky: 7
Registrován: stř 25. črc 2018 17:45:24
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od parik2018 »

Carpinus píše: čtv 04. srp 2022 12:00:50 Celé téma se strašlivě přeceňuje. Když si vezmeš manželku s dítětem, tak ho taky miluješ jako vlastní. Tedy většinou. Když dítě adoptujete, je pro vás oba cizí, taky ho máte rádi. A když nemůže otěhotnět a použije se dárce, taky to není důvod k rozvodu.
Tady nikdo nemá běžný vztah. Pro většinu párů to asi nebude nejlepší řešení. Na druhou stranu to může vztahu pomoci - mají společné tajemství, bull o tom nemusí vědět, je to jejich společné rozhodnutí může je to víc semknout, takové vyvrcholení vztahu. Samozřejmě, že ne hned s prvním a za každou cenu, ale když je bull osloví jako člověk. Pak je to v celku logické řešení.
Súhlasím, ak to niekto s cuckoldingom mysli vážne, nemôže z prípadného otehotnenia partnerky hysterčiť. Určite to je riadna pecka a časom sa to musí určite normalizovať. Taktiez dôležitú úlohu hrá sila vzťahu s partnerkou. Ak v tom niekto nemá jasno, radšej nech s tým ani nezačína a nech radšej ostane pri fantáziách.
CuckParMorava
Příspěvky: 8
Registrován: úte 26. črc 2022 16:00:37
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Profil páru

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od CuckParMorava »

MrdkaSeStrikaDoLenky píše: úte 09. srp 2022 18:36:22
CuckParMorava píše: pon 08. srp 2022 16:57:44 My máme roční dcerku a taky není manželova, dřív jsem mu občas zahla protože jsem potřebovala sex častěji než můj muž, je hodně submisivní a když jsme chtěli založit rodinu, tak to byl on kdo si přál abych měla dítě s milencem a ne ním.
Tak to je síla, a milenec věděl že si manžel přeje aby tě oplodnil místo něho?
Ano věděl, neměli jsme mezi sebou tajemství a i díky tomu jsme si to všichni tři užili mnohem víc.
CuckParMorava
Příspěvky: 8
Registrován: úte 26. črc 2022 16:00:37
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Profil páru

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od CuckParMorava »

taylor17 píše: úte 09. srp 2022 19:22:18
CuckParMorava píše: pon 08. srp 2022 16:57:44 My máme roční dcerku a taky není manželova, dřív jsem mu občas zahla protože jsem potřebovala sex častěji než můj muž, je hodně submisivní a když jsme chtěli založit rodinu, tak to byl on kdo si přál abych měla dítě s milencem a ne ním.
Je to sice ultimátní stav, ale zase je mi zle z předsudků společnosti. Pokud to nikomu neubližuje, ať to má každý dle sebe. Vám to z textu klape a máte se rádi, což je krásné.
Těžké to ze začátku bylo, ale překonali jsme to. Děkujeme
Verho206
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 17. bře 2022 11:50:54
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme začínající pár, hledáme milence který nás více zasvětí

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Verho206 »

Brnopar píše: ned 26. pro 2021 15:06:33 Veselé Vánoce všem :) ráda bych vám všem řekla, v co nám to přáli i těm kteří tady kritizovali, když jsem zde napsala, že se chci nechat oplodnit od bulla nikoli od manžela. Že můj manžel dostal ten nejhezčí vánoční dárek. Počůraný mamatest. Na něm dvě krásné čárky:) měla jsem podezření, že náš pán a milenec v jedné osobě je neplodný a už jsem v zoufalství sháněla jiného, když v tom vyšlo, že je krásně plodný . To mi potvrdilo i následné vynechání menstruace. Manžel i já jsme velice šťastní, dokonce mám pocit, že to v něm ještě více prohloubilo jeho submisivitu, když ví, že v bříšku pod srdcem nosím miminko, které mu bude říkat Táto, ale skutečný táta je někdo jiný. Jeho už tak krásné ponížení jsem završila tím, že jako druhý dárek dostal krásnou nafukovací panu, kterou bude moci použít, až ho jednou odemknu. Krásné vánoce všem :)
Tak jak se kulatite? A co manžel chystá pokojík?
raymond
Příspěvky: 168
Registrován: ned 20. bře 2022 19:37:38
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od raymond »

parik2018 píše: stř 10. srp 2022 13:07:22
Carpinus píše: čtv 04. srp 2022 12:00:50 Celé téma se strašlivě přeceňuje. Když si vezmeš manželku s dítětem, tak ho taky miluješ jako vlastní. Tedy většinou. Když dítě adoptujete, je pro vás oba cizí, taky ho máte rádi. A když nemůže otěhotnět a použije se dárce, taky to není důvod k rozvodu.
Tady nikdo nemá běžný vztah. Pro většinu párů to asi nebude nejlepší řešení. Na druhou stranu to může vztahu pomoci - mají společné tajemství, bull o tom nemusí vědět, je to jejich společné rozhodnutí může je to víc semknout, takové vyvrcholení vztahu. Samozřejmě, že ne hned s prvním a za každou cenu, ale když je bull osloví jako člověk. Pak je to v celku logické řešení.
Súhlasím, ak to niekto s cuckoldingom mysli vážne, nemôže z prípadného otehotnenia partnerky hysterčiť. Určite to je riadna pecka a časom sa to musí určite normalizovať. Taktiez dôležitú úlohu hrá sila vzťahu s partnerkou. Ak v tom niekto nemá jasno, radšej nech s tým ani nezačína a nech radšej ostane pri fantáziách.
To jsou hrozny kecy. Já manželku půjčují, ale že bych si ji ehcal zbouchnout, tak to ani náhodou. Asi jsem tu omylem, ale tyhlekecy jsou fakt ujetý.
Clago
Příspěvky: 86
Registrován: úte 06. zář 2022 1:00:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Clago »

raymond píše: sob 15. říj 2022 12:56:14
parik2018 píše: stř 10. srp 2022 13:07:22
Carpinus píše: čtv 04. srp 2022 12:00:50 Celé téma se strašlivě přeceňuje. Když si vezmeš manželku s dítětem, tak ho taky miluješ jako vlastní. Tedy většinou. Když dítě adoptujete, je pro vás oba cizí, taky ho máte rádi. A když nemůže otěhotnět a použije se dárce, taky to není důvod k rozvodu.
Tady nikdo nemá běžný vztah. Pro většinu párů to asi nebude nejlepší řešení. Na druhou stranu to může vztahu pomoci - mají společné tajemství, bull o tom nemusí vědět, je to jejich společné rozhodnutí může je to víc semknout, takové vyvrcholení vztahu. Samozřejmě, že ne hned s prvním a za každou cenu, ale když je bull osloví jako člověk. Pak je to v celku logické řešení.
Súhlasím, ak to niekto s cuckoldingom mysli vážne, nemôže z prípadného otehotnenia partnerky hysterčiť. Určite to je riadna pecka a časom sa to musí určite normalizovať. Taktiez dôležitú úlohu hrá sila vzťahu s partnerkou. Ak v tom niekto nemá jasno, radšej nech s tým ani nezačína a nech radšej ostane pri fantáziách.
To jsou hrozny kecy. Já manželku půjčují, ale že bych si ji ehcal zbouchnout, tak to ani náhodou. Asi jsem tu omylem, ale tyhlekecy jsou fakt ujetý.
Jsou různý úchylky, který člověk nemusí sdílet. Taky by mě ani nenapadlo že by moje žena nosila cizí dítě, to je prostě naprostý extrém. Už bych velmi přemýšlel o tom, jestli vůbec někdy někomu dovolit stříkat jí do kundy a prozatím jsem přesvědčen o tom, že to nikdy v životě nedovolíme. Jiní chlapi jsou zdrojem naší společné zábavy, ale rozhodně nejsou k tomu, aby se podíleli na naší rodině.

Na druhou stranu, není nejmenší důvod někoho kvůli tomu odsuzovat. Dospělí lidé mají různé úchylky a pokud se na tom celá trojice shodne, tak ať jsou šťastní.
idontexist
Příspěvky: 186
Registrován: sob 23. bře 2019 21:17:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od idontexist »

Verho206 píše: sob 15. říj 2022 12:48:25
Brnopar píše: ned 26. pro 2021 15:06:33 Veselé Vánoce všem :) ráda bych vám všem řekla, v co nám to přáli i těm kteří tady kritizovali, když jsem zde napsala, že se chci nechat oplodnit od bulla nikoli od manžela. Že můj manžel dostal ten nejhezčí vánoční dárek. Počůraný mamatest. Na něm dvě krásné čárky:) měla jsem podezření, že náš pán a milenec v jedné osobě je neplodný a už jsem v zoufalství sháněla jiného, když v tom vyšlo, že je krásně plodný . To mi potvrdilo i následné vynechání menstruace. Manžel i já jsme velice šťastní, dokonce mám pocit, že to v něm ještě více prohloubilo jeho submisivitu, když ví, že v bříšku pod srdcem nosím miminko, které mu bude říkat Táto, ale skutečný táta je někdo jiný. Jeho už tak krásné ponížení jsem završila tím, že jako druhý dárek dostal krásnou nafukovací panu, kterou bude moci použít, až ho jednou odemknu. Krásné vánoce všem :)
Tak jak se kulatite? A co manžel chystá pokojík?
Bolo to písané v prosinci 2021 tj. 12. mesiac. Takže ak je tento príspevok pravdivý, manžel už kočíkuje.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Judy31 a 112 hostů