Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
subik-cuckold
Příspěvky: 166
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

H05 píše: sob 22. led 2022 18:43:48 Takhle jsem pripravil davku pro cucka…

Obrázek
Krásná dávka....
Samotář
Příspěvky: 16
Registrován: sob 02. led 2021 18:24:05
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Samotář »

H05 píše: ned 23. led 2022 8:34:38
Ja-i-Ty píše: sob 22. led 2022 21:49:09
H05 píše: sob 22. led 2022 18:43:48 Takhle jsem pripravil davku pro cucka…

Obrázek
Vazne jen od tebe? To musis mit koule trochu vetsich rozmeru ne?
Neni to vetsich rozmerech…jsou normalni, ale produktivni
Chlapci, taky jsem žil v tomto omylu. Koule vytváří sperma, ovšem nikoliv to co vidíte na té krásné dámě. Za tento kouzelný sliz může prostata.
I chlap, který nemá koule, může takovým množstvím potěšit ženu, jenom je to mrtvá dávka. Stačí si dát pár dní pauzu a vytvoří se větší množství. Jestli nechcete mít vážné problémy nebo i rakovinu prostaty, trénujte výstřiky co nejvíce pravidelně.
Uživatelský avatar
Euglena
Příspěvky: 60
Registrován: ned 02. zář 2018 20:30:07
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: #mamubozakasmalym #smutnefuniukundy
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1592

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Euglena »

Ještě se nám nepodařilo, aby čokl stihl dojet, než ze mě vše vyteče a nebo byl přímo u toho.... Což mě mrzí, ale pravidelně po sobe čistí. Bříško, nohu, záda... Záleží kam má zrovna dovoleno vytyct nebo se udělat. Akorát vždy po orgasmu se mu do toho moc nechce, že z něj ta submisivita opadne. Ale posledně, když zlobil mi musel nastavit prdel na milking, měl pod sebou mističku a pak jsem mu to nalila do pusy. :D
Ja-i-Ty
Příspěvky: 54
Registrován: sob 16. čer 2018 3:05:33
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsem něco mezi cuckoldem a kandaulistou, chci aby žena měla milence, případně se milovala i s jinými muži, ta to neodmítá

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Ja-i-Ty »

Euglena píše: úte 25. led 2022 0:35:48 Ještě se nám nepodařilo, aby čokl stihl dojet, než ze mě vše vyteče a nebo byl přímo u toho.... Což mě mrzí, ale pravidelně po sobe čistí. Bříško, nohu, záda... Záleží kam má zrovna dovoleno vytyct nebo se udělat. Akorát vždy po orgasmu se mu do toho moc nechce, že z něj ta submisivita opadne. Ale posledně, když zlobil mi musel nastavit prdel na milking, měl pod sebou mističku a pak jsem mu to nalila do pusy. :D
Absolutne chapu, kdyz mam povolene se do zeny vystrikat, tak vzdy rikam, ze by se mi libilo kdyby nademne klekla a nechala to ze sebe vytec idealne na oblic, ale jak se udelam ta chut me prejde a zena tak dominantni neni.
Uživatelský avatar
Euglena
Příspěvky: 60
Registrován: ned 02. zář 2018 20:30:07
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: #mamubozakasmalym #smutnefuniukundy
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1592

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Euglena »

Ja-i-Ty píše: pát 28. led 2022 23:45:06
Euglena píše: úte 25. led 2022 0:35:48 Ještě se nám nepodařilo, aby čokl stihl dojet, než ze mě vše vyteče a nebo byl přímo u toho.... Což mě mrzí, ale pravidelně po sobe čistí. Bříško, nohu, záda... Záleží kam má zrovna dovoleno vytyct nebo se udělat. Akorát vždy po orgasmu se mu do toho moc nechce, že z něj ta submisivita opadne. Ale posledně, když zlobil mi musel nastavit prdel na milking, měl pod sebou mističku a pak jsem mu to nalila do pusy. :D
Absolutne chapu, kdyz mam povolene se do zeny vystrikat, tak vzdy rikam, ze by se mi libilo kdyby nademne klekla a nechala to ze sebe vytec idealne na oblic, ale jak se udelam ta chut me prejde a zena tak dominantni neni.
To já jak kdy. Když mám škodolibou náladu, tak prostě musí. Když se mu nechce, naberu na prsty a vrázim mu je do pusy. Nebo ho chytnu za vlasy a vymacham mu v tom obličej. Ale občas mu to odpustim, ale musí aspon utřít ubrouskem.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od CuckEss »

Euglena píše: sob 29. led 2022 0:16:20
Ja-i-Ty píše: pát 28. led 2022 23:45:06
Euglena píše: úte 25. led 2022 0:35:48 Ještě se nám nepodařilo, aby čokl stihl dojet, než ze mě vše vyteče a nebo byl přímo u toho.... Což mě mrzí, ale pravidelně po sobe čistí. Bříško, nohu, záda... Záleží kam má zrovna dovoleno vytyct nebo se udělat. Akorát vždy po orgasmu se mu do toho moc nechce, že z něj ta submisivita opadne. Ale posledně, když zlobil mi musel nastavit prdel na milking, měl pod sebou mističku a pak jsem mu to nalila do pusy. :D
Absolutne chapu, kdyz mam povolene se do zeny vystrikat, tak vzdy rikam, ze by se mi libilo kdyby nademne klekla a nechala to ze sebe vytec idealne na oblic, ale jak se udelam ta chut me prejde a zena tak dominantni neni.
To já jak kdy. Když mám škodolibou náladu, tak prostě musí. Když se mu nechce, naberu na prsty a vrázim mu je do pusy. Nebo ho chytnu za vlasy a vymacham mu v tom obličej. Ale občas mu to odpustim, ale musí aspon utřít ubrouskem.
Tak mu kup roubík nebo jak se to jmenuje, do pusy aby mu zůstala otevřená, přivaž ho, a pak ho nakrmíš bez problému.
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Ja-i-Ty
Příspěvky: 54
Registrován: sob 16. čer 2018 3:05:33
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsem něco mezi cuckoldem a kandaulistou, chci aby žena měla milence, případně se milovala i s jinými muži, ta to neodmítá

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Ja-i-Ty »

Euglena píše: sob 29. led 2022 0:16:20
Ja-i-Ty píše: pát 28. led 2022 23:45:06
Euglena píše: úte 25. led 2022 0:35:48 Ještě se nám nepodařilo, aby čokl stihl dojet, než ze mě vše vyteče a nebo byl přímo u toho.... Což mě mrzí, ale pravidelně po sobe čistí. Bříško, nohu, záda... Záleží kam má zrovna dovoleno vytyct nebo se udělat. Akorát vždy po orgasmu se mu do toho moc nechce, že z něj ta submisivita opadne. Ale posledně, když zlobil mi musel nastavit prdel na milking, měl pod sebou mističku a pak jsem mu to nalila do pusy. :D
Absolutne chapu, kdyz mam povolene se do zeny vystrikat, tak vzdy rikam, ze by se mi libilo kdyby nademne klekla a nechala to ze sebe vytec idealne na oblic, ale jak se udelam ta chut me prejde a zena tak dominantni neni.
To já jak kdy. Když mám škodolibou náladu, tak prostě musí. Když se mu nechce, naberu na prsty a vrázim mu je do pusy. Nebo ho chytnu za vlasy a vymacham mu v tom obličej. Ale občas mu to odpustim, ale musí aspon utřít ubrouskem.
Aby se mi zena povozila primo po obliceji vystrikanou kundickou at uz od jineho nebo odemne je muj sen.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od martin »

CuckEss píše: sob 29. led 2022 7:05:17 Tak mu kup roubík nebo jak se to jmenuje, do pusy aby mu zůstala otevřená, přivaž ho, a pak ho nakrmíš bez problému.
Myslím, že správný cuck by měl polykat dobrovolně a pokud možno rád. Musí se k tomu ale dojít. Kdysi mě to připadalo nepřijatelné, ať už vlastní nebo milencovo. Teď je to normálka.
marty634
Příspěvky: 46
Registrován: pát 20. bře 2015 14:38:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme pár, on cuckold, ona nežná hotwife. Cuckolding provozujeme jiz pres 20 let, takže víme o co jde. Hlkedáme pouze spolehlivé a dlouhodobé partnery/bully
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1680

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od marty634 »

martin píše: pon 31. led 2022 9:05:19
CuckEss píše: sob 29. led 2022 7:05:17 Tak mu kup roubík nebo jak se to jmenuje, do pusy aby mu zůstala otevřená, přivaž ho, a pak ho nakrmíš bez problému.
Myslím, že správný cuck by měl polykat dobrovolně a pokud možno rád. Musí se k tomu ale dojít. Kdysi mě to připadalo nepřijatelné, ať už vlastní nebo milencovo. Teď je to normálka.
Já to beru od své ženy jako odměnu za to, že se smím dívat, když se miluje s naším kamarádem. Už o tom není ani diskuze, když ho z ní kamarád vytáhne, tak se žena jen otočí na záda (on z nějakého důvodu do ní stříká vždy ze zadu) roztáhne nohy a čeká, až ji začnu lízat. Ale pravda, trvalo to dost dlouho než jsme se k tomu dopracovali. Čeká mně to zase zítra, už se nemůžu dočkat.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od CuckEss »

Také bych rád svou vyčistili po milenci
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 103 hostů