Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
parckcb
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 12. bře 2015 0:07:47

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od parckcb »

Docela ano , hlavne ma vydrz ,holt mlady hrebec
Listow23
Příspěvky: 118
Registrován: pát 17. črc 2020 9:52:45
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár strašně mě vzrušuje ze pritelkyni postříkaná cizí chlap

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Listow23 »

parckcb píše: úte 30. srp 2022 11:00:55 Docela ano , hlavne ma vydrz ,holt mlady hrebec
Kam ji to strika?
Nechces o tomi vic vypravet klidne sz??
levels
Příspěvky: 4
Registrován: ned 27. pro 2015 16:23:24
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold/kanda pár s postupným vývojem již několikátým pátkem.

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od levels »

Taktéž praktikující, čím dál více a více. Své jsem nedal a ani neláká, od bulla je to šílený rajc.
marty634
Příspěvky: 46
Registrován: pát 20. bře 2015 14:38:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme pár, on cuckold, ona nežná hotwife. Cuckolding provozujeme jiz pres 20 let, takže víme o co jde. Hlkedáme pouze spolehlivé a dlouhodobé partnery/bully
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1680

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od marty634 »

levels píše: úte 30. srp 2022 11:32:17 Taktéž praktikující, čím dál více a více. Své jsem nedal a ani neláká, od bulla je to šílený rajc.
Já své musím někdy z bříška nebo z pysků (dovnitř stříkat nesmím) i když se mi většinou moc nechce, bullovo zcela vždy a bez výjimky z kundičky. Kamarád do ní nejraději stříká při šukání zezadu, tak mi pak žena jednoduše klekne nad obličej a čeká až to z ní vyteče a zbytek vylížu. Po těch letech mi to přijde už úplně samozřejmé.
Boubelkamanzelka
Příspěvky: 66
Registrován: pon 16. kvě 2022 7:03:15
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je BULL
Bydliště: Karviná

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Boubelkamanzelka »

Jsem sice z tábora nesubmisivních mužů, ale miluji ten pocit tepla a vlhka, když se po vystříkání milencem manželka vrací domů neumytá a nechá ihned zasunout i mě. Jenže jsme poté měli špinavé sedadlo v autě, tak to bylo jen 2x. :) Semeno u nás zásadně polyká jen manželka :)
Uživatelský avatar
leajonas
Příspěvky: 37
Registrován: úte 30. srp 2022 22:23:14
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme manželský pár, ona domina, on bisex submisiv. Rád svou ženu ukazuji cizím mužům, rád ji sleduji při sexu s jiným.
Kontaktovat uživatele:

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od leajonas »

Raději lížu semeno od milence, když jsem nadržený. Lízat svoje po vystříkání už tak dobré není, Ale manželka mě stejně většinou donutí.
ivasa
Příspěvky: 18
Registrován: pon 20. pro 2021 14:43:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od ivasa »

Moje žena takhle jednou nakrmila svého milence. Byl to takovej subik. Nechala ho kleknout na čtyři a pak mu ho vyhonila do hrnku s kafem. Ten mu pak dala vypít. Byl z toho trochu nešťastnej, ale udělal to 😁
MAXIMAK
Příspěvky: 91
Registrován: pát 27. říj 2017 16:58:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od MAXIMAK »

ivasa píše: úte 06. zář 2022 20:12:00 Moje žena takhle jednou nakrmila svého milence. Byl to takovej subik. Nechala ho kleknout na čtyři a pak mu ho vyhonila do hrnku s kafem. Ten mu pak dala vypít. Byl z toho trochu nešťastnej, ale udělal to 😁
Pěkný... Jestli se s ním potom líbala tak bych s tím neměl problém
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od martin »

ivasa píše: úte 06. zář 2022 20:12:00 Moje žena takhle jednou nakrmila svého milence. Byl to takovej subik. Nechala ho kleknout na čtyři a pak mu ho vyhonila do hrnku s kafem. Ten mu pak dala vypít. Byl z toho trochu nešťastnej, ale udělal to 😁
Myslím, že subík by měl udělat bez reptání vše, co Paní přikáže. Tedy s výjimkou třeba poškození zdraví. Ale je pravda, že konzumovat vlastní sperma chce zpočátku dost sebezapření. Už pár let je to ale u nás běžné. Jen technicky. Čerstvé sperma je většinou gelovité a v hrnku by spíše ulpělo na dně. Já to své většinou lížu ze ženuščiny ručky, případně z jiných částí jejího těla. Někdy to stříknu na podlahu. Pak lížu odtud. Razíme zásadu "ani kapka nazmar". A stříkat smím jen s ženiným souhlasem, je tedy vše pod kontrolou.
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od poslusnymuz74 »

martin píše: stř 07. zář 2022 10:25:54
ivasa píše: úte 06. zář 2022 20:12:00 Moje žena takhle jednou nakrmila svého milence. Byl to takovej subik. Nechala ho kleknout na čtyři a pak mu ho vyhonila do hrnku s kafem. Ten mu pak dala vypít. Byl z toho trochu nešťastnej, ale udělal to 😁
Myslím, že subík by měl udělat bez reptání vše, co Paní přikáže. Tedy s výjimkou třeba poškození zdraví. Ale je pravda, že konzumovat vlastní sperma chce zpočátku dost sebezapření. Už pár let je to ale u nás běžné. Jen technicky. Čerstvé sperma je většinou gelovité a v hrnku by spíše ulpělo na dně. Já to své většinou lížu ze ženuščiny ručky, případně z jiných částí jejího těla. Někdy to stříknu na podlahu. Pak lížu odtud. Razíme zásadu "ani kapka nazmar". A stříkat smím jen s ženiným souhlasem, je tedy vše pod kontrolou.
To je krasnY
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, ishfwilf, loque, lunkte, manzel741, Men1237, niktos66, wildpairekand a 114 hostů