Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Perkojonhy
Příspěvky: 13
Registrován: sob 28. lis 2020 8:54:58
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Partnerka zatím nic neví. Potřebuji pár postříkaných fotek od vás abych ji naladil....

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Perkojonhy »

Ahoj, zkoušeli jste někdo sehnat sperma od známého ? My s mojí rádi odstříkáváme třeba 3 dny do kelímku moje sperma a pak když jdeme na to po chvíli kdy ji už má roztáhlou jí tam naleju to naše odstříkane sperma a pěkně jí ho tam vrátim a jedeme dál jde na ní vidět že ji to vzrušuje ale mám chuť někde sehnat od někoho jiného trochu toho cizího a pěkně to do ní vlít.
Petule
Příspěvky: 138
Registrován: ned 12. pro 2021 15:49:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželský pár, žena sub

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Petule »

No buď rád, že to dělat nemusíš. Zase taková lahůdka to není. Z těch chlapů co jsem měla a manžel byl v rolích diváka, tak jich moc nebylo co by mi chutnalo a to mám ráda sperma. Nejhorší je, když mi nechutná a chlap toho má více no..🤷
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Anpoenitet »

Perkojonhy píše: pon 14. úno 2022 21:21:13 Ahoj, zkoušeli jste někdo sehnat sperma od známého ? My s mojí rádi odstříkáváme třeba 3 dny do kelímku moje sperma a pak když jdeme na to po chvíli kdy ji už má roztáhlou jí tam naleju to naše odstříkane sperma a pěkně jí ho tam vrátim a jedeme dál jde na ní vidět že ji to vzrušuje ale mám chuť někde sehnat od někoho jiného trochu toho cizího a pěkně to do ní vlít.
A kde to prosím tě uschováváte? Po třech dnech to musí být docela nechutnost, nehledě k tomu, že semeno už to asi moc připomínat nebude :roll:
Xxxzvxxx
Příspěvky: 4
Registrován: pát 24. čer 2022 20:46:40
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Milujeme lizanie semena

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Xxxzvxxx »

Moj mi to aj dneska vsetko pekne spapal z prs
prdelka90
Příspěvky: 126
Registrován: úte 29. čer 2021 7:08:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: manzelka netusi o tehle moji strance ale je podle mne dost sexy na to aby byla jen moje....
Bydliště: slovensko

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od prdelka90 »

severakova píše: pát 31. pro 2021 1:04:29
seedLover píše: stř 13. zář 2017 10:07:55 Kdo by chtěl dnes takto najít svoji manželku v posteli? Čistili byste poslušně?
Obrázek

krásná...slízal bych ji určitě!!!
Nadhera :) velmi skvostne
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Bobrik »

prdelka90 píše: čtv 30. čer 2022 0:14:27
severakova píše: pát 31. pro 2021 1:04:29
seedLover píše: stř 13. zář 2017 10:07:55 Kdo by chtěl dnes takto najít svoji manželku v posteli? Čistili byste poslušně?
Obrázek
dej kontakt

krásná...slízal bych ji určitě!!!
Nadhera :) velmi skvostne
Moc vzruší přidal bych i svoje 💦 krásná žena dej kontakt.
Manzele77
Příspěvky: 1
Registrován: ned 04. dub 2021 17:23:37
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Pár, který objevuje

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Manzele77 »

Bobrik píše: čtv 30. čer 2022 4:02:36
prdelka90 píše: čtv 30. čer 2022 0:14:27
severakova píše: pát 31. pro 2021 1:04:29
dej kontakt

krásná...slízal bych ji určitě!!!
Nadhera :) velmi skvostne
Moc vzruší přidal bych i svoje 💦 krásná žena dej kontakt.
Hm, stačí pět vteřin a dá se dohledat, že ta fotka je stažená z netu. Co tam pro příště napsat, fotka je ilustrační, nebo je stažená z netu?
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Bobrik »

Manzele77 píše: čtv 30. čer 2022 9:36:22
Bobrik píše: čtv 30. čer 2022 4:02:36
prdelka90 píše: čtv 30. čer 2022 0:14:27

Nadhera :) velmi skvostne
Moc vzruší přidal bych i svoje 💦 krásná žena dej kontakt.
Hm, stačí pět vteřin a dá se dohledat, že ta fotka je stažená z netu. Co tam pro příště napsat, fotka je ilustrační, nebo je stažená z netu?
Skazil jsi nám radost
Parikzbb
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 13. kvě 2021 10:23:00

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Parikzbb »

Tiež pridám k téme. Párkrát sme to skúsili. Prebiehalo to asi tak že po dobrej mrdačke keď už mala jeden orgazmus za sebou a druhy na krajíčku, som to nevydržal a napumpoval plnú dávku do jej vnútra. Bola stále roztužena. Chcela sa ešte maznať tak sme sa bozkávali, hladila ma a šepkala do ucha ako by potrebovala ešte minimálne raz poriadne pretiahnuť a samozrejme rozlizat lebo to proste miluje. Pofajčila ma a keď videla že opäť tvrdnem navrhla mi 69, či by som ju dokázal spraviť . A tak prišlo k jednej z prvých ochutnavok... Vo vire vzrušenia mi to vlastne vôbec nevadilo naopak užíval som si jej mokru horúcu nadržanu kundu. Najkrajšie bolo že fakt sa pri tom urobila a počas orgazmu mi kundu úplne pritlačila na tvár.
subik-cuckold
Příspěvky: 166
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

Wraithcz píše: čtv 10. úno 2022 11:39:45 Mne se moc libi když mne manžel po sexu vyliže. Je strasne hezke že nemusim nic rešit a jen hezky vytect. Milence tedy nemam. Nedavno jsem se konečne odhodlala a nakrmila jsem manžela i z kondomu. To pro mne byl největší rajc. On to vzďy chce ale když se udela tak je po chuti. Pak uz musi z domuceni. Asi by bylo lepši ho nakrmit cizou ale na to se necitim. Nevim jak on. Ja o milence nestojim. Ale mit dva otroky kteři by se o mne postarali a ja bych je pak nakrmila navzajem to by mne bralo. Zkoušel to nekdo. Nakrmili vas ženy přímo ze zdroje?? Jake to je čerstve a teple? Z pohledu ženy to znam ale tam neni to poniženi
Mě Paní krmí semenem z gum po sexu s milenci... někdy i kouřím a polykám semeno přímo z ocasu... Hned bych posloužil s jiným otrokem... nechal se vzájemně krmit semenem od Paní...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Judy31 a 115 hostů