Z manželky-partnerky platena prostitutka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Buran
Příspěvky: 29
Registrován: ned 02. kvě 2021 9:45:06
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Svou ženu miluji, ale ona uznává jiné hodnoty
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Buran »

Dlouho jsem hledal a snažil se pochopit sám sebe. Není to vůbec snadné přijmout tuto myšlenku a jsem zajedno s tebou. Být manželem, který svou ženu miluje a dovolí si připustit, že jeho milovaná bytost bude kurva. Že jí dovolí mrdal jiným chlapům je jen pro zralé jedince. Nesmí být žárlivý, egoistický, hloupý. Je to životní postoj. Já mám stejně sny. Dívat se, jak se oblékne, připraví a přijme klienta,. Jakou techniku zvolí, aby v daném čase vyhověla. Miluju pohled na ženu, když se líbá s klientem, její pohyby a vůně semene na její kůži. Tu otevřenou vulgaritu slov a chování kurvy. Když natáhne ruku pro peníze za vymrdání. Jsou to královny sexu. A když se schoulí ke mně po odchodu klienta. Mít manželku jako kurvu je výhra pro obě strany.
Pedrossimo
Příspěvky: 119
Registrován: stř 07. říj 2015 13:59:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: carpe diem
Bydliště: Praha

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Pedrossimo »

Buran píše: úte 21. zář 2021 0:04:04 Dlouho jsem hledal a snažil se pochopit sám sebe. Není to vůbec snadné přijmout tuto myšlenku a jsem zajedno s tebou. Být manželem, který svou ženu miluje a dovolí si připustit, že jeho milovaná bytost bude kurva. Že jí dovolí mrdal jiným chlapům je jen pro zralé jedince. Nesmí být žárlivý, egoistický, hloupý. Je to životní postoj. Já mám stejně sny. Dívat se, jak se oblékne, připraví a přijme klienta,. Jakou techniku zvolí, aby v daném čase vyhověla. Miluju pohled na ženu, když se líbá s klientem, její pohyby a vůně semene na její kůži. Tu otevřenou vulgaritu slov a chování kurvy. Když natáhne ruku pro peníze za vymrdání. Jsou to královny sexu. A když se schoulí ke mně po odchodu klienta. Mít manželku jako kurvu je výhra pro obě strany.
To jsi napsal skoro půvabně. Myslím si, že problém tkví už v negativním vymezení, které vnímáme ve slovu "kurva". Ve skutečnosti je to opravdu řemeslo staré, jak lidstvo samo, které mělo v minulosti i chvilky obrody a všeobecného společenského respektu. Asi nelze predikovat, že by se někdy stalo prestižní záležitostí, ale je to škoda, protože bylo, je a bude npochybně nejen vyhledávané, ale i prospěšné. V zemích, kde je Prostituce ilegální, je mj. jednoznačně vyšší výskyt sexuálních deliktů nehledě na nutkání části populace substituovat ho milenkou, což je model mnohem destruktivnější.
Já osobně bych svou partnerku v roli eskortní společnice i kurvy v bordelu opravdu přijal s velkou kvitancí. Bohužel zde není ani tak překážka v jejích předsudcích či psychických zabranách, jako právě v aktuálním nastavení společnosti, která se na tuhle profesi dívá většinově skrz prsty.
kabanos262
Příspěvky: 84
Registrován: úte 31. srp 2021 15:07:39
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme par kde som.posadnuty moju vidiet z druhym

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od kabanos262 »

Nooo nieste nahodou z ba??uz dlho hladam.niekoho normalneho.
Buran
Příspěvky: 29
Registrován: ned 02. kvě 2021 9:45:06
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Svou ženu miluji, ale ona uznává jiné hodnoty
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Buran »

Jsem rád, že je mnoho mužů a žen, kteří se na roli manželky, která dokáže skloubit manželský stav s ženským principem a jejího manžela, který tuto rolí zvládne přijmout dokáže dívat normálně. Vlastně definovat manžela cuckolda je nepřesné myslím. Jaký je vjem ze slova "paroháč" a "otevřený ". Mít otevřený vztah, nebo být paroháč? To,že chci být submisivní je jedna poloha. Ale veřejnost se vysmívá už tim přiřazením role. Já ho beru. Ale být hotwife nebo kurva. Nechat si zaplatit za něco, co si ani bull nemůže dopřát bez subiny. A na závěr. Neovládají nás vlastně ženy ? Nedělá nám dobře je mrdat? A když řekne, že chce šukat zadek, nemáme radost? Tak kde si myslíte, že je problém přijmout ženu, jako kurvu? Co vy na to?
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od kohout50 »

kibic píše: ned 09. říj 2016 19:21:49 moje bývalá švagrová byla taky prostitutkou .... tak jsem si ji koupil :-)
To mě zajímá.Trochu víc se o tom rozepis. Jak jsi se dozvěděl ,že to dělá. Jak jsi si jí koupil. Jak to uměla a zda jsi si to užil. Odpovědi prosím do SZ. Diky
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od marteza »

kohout50 píše: pon 06. pro 2021 0:15:34
kibic píše: ned 09. říj 2016 19:21:49 moje bývalá švagrová byla taky prostitutkou .... tak jsem si ji koupil :-)
To mě zajímá.Trochu víc se o tom rozepis. Jak jsi se dozvěděl ,že to dělá. Jak jsi si jí koupil. Jak to uměla a zda jsi si to užil. Odpovědi prosím do SZ. Diky
Co je na tom těžkého? Prostě koukne do Annonce na inzeráty do rubriky Erotika, nějaká je mu povědomá, zavolá jí a je to.
Romero2315
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2021 21:11:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: ahoj je mi 30 let jsem ve vstahu 11 s moji pritelkyni a mam rad kdyz nekdo ma zajem o jeji kundicku

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Romero2315 »

Buran píše: úte 21. zář 2021 0:04:04 Dlouho jsem hledal a snažil se pochopit sám sebe. Není to vůbec snadné přijmout tuto myšlenku a jsem zajedno s tebou. Být manželem, který svou ženu miluje a dovolí si připustit, že jeho milovaná bytost bude kurva. Že jí dovolí mrdal jiným chlapům je jen pro zralé jedince. Nesmí být žárlivý, egoistický, hloupý. Je to životní postoj. Já mám stejně sny. Dívat se, jak se oblékne, připraví a přijme klienta,. Jakou techniku zvolí, aby v daném čase vyhověla. Miluju pohled na ženu, když se líbá s klientem, její pohyby a vůně semene na její kůži. Tu otevřenou vulgaritu slov a chování kurvy. Když natáhne ruku pro peníze za vymrdání. Jsou to královny sexu. A když se schoulí ke mně po odchodu klienta. Mít manželku jako kurvu je výhra pro obě strany.
Opravdu krasne napsane ja miluju svou zenu a ona me a mile rad bych zauival zo same co ty ze mas vernou milujici zenu ale i kurvu ktera poslouzi jinym panum ale tobe je srdce stale verne pral bych si to same
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od mates1 »

perverznipar píše: ned 15. srp 2021 20:53:22 Moji ženu to prostě baví - prodávat se..Rajcuje ji, když může plnit zákazníkům lehce zvrhlá přání..Nejde jen o peníze, klidně se nechá ošukat i jako protihodnota za službu, takže když potrebujeme posekat zahradu, nebo opravit auto, je připravena téměř na cokoliv...:-)
Obrázek
Tak ty mas kamarade opravdu doma stesti, když se nechá dobrovolně sukat a poslouchá té.
drago
Příspěvky: 6
Registrován: úte 11. led 2022 12:47:06
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme zralý pár, kde ona je náruživá a má ráda luxus.

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od drago »

Tohle je jedna z nasich nej fantazii. Obcas se na tohle hecujeme a zena by byla opravdu dobra milf spolecnice na vysoke urovni, ktera by si to umela uzit. Kdo vi, treba na to dojde ... a snad uz brzo ;)
Samecašpina37
Příspěvky: 5
Registrován: pát 18. úno 2022 9:55:26
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Aahojky som 41 ročná silikonova kurva . 12velkosť prsia 98kg botox,umele vlasy aj obocie.všade silikon.sluzim aj ako toaleta
Bydliště: Ruzomberok

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Samecašpina37 »

Ja ponukam svoju . Musi mať fisting a 3 muzov stale si to pýta
Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kartagos, Ledus, Miky123456789, tomidl a 103 hostů