Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od kandal »

Teď nedávno jsem někde četl povídku (možná to bylo dokonce tady), kdy se manželka vrátila od milence a přinesla manželovi naplněnou kundičku. Aby jí to nevyteklo, tak použila tampon. Myslím, že je to dobrý nápad :-)
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od lotos »

chlapi, používejte taky hlavu než něco napíšete. K čemu slouží tampon. Je to savý váleček, který nasává krev při menstruaci a pokud si s ním žena zašpuntuje kundu dojde k jeho nasátí semenem a ten účel už to být nemůže. Takže o naplněné kundě semenem, které by žena donesla domů nemůže být řeč.
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od Golie »

lotos píše: stř 23. zář 2020 12:25:02 chlapi, používejte taky hlavu než něco napíšete. K čemu slouží tampon. Je to savý váleček, který nasává krev při menstruaci a pokud si s ním žena zašpuntuje kundu dojde k jeho nasátí semenem a ten účel už to být nemůže. Takže o naplněné kundě semenem, které by žena donesla domů nemůže být řeč.
To jsem rád, že to někdo napsal, už v té povídce, ano byla tady, jsem si říkal to samé, ale nechci být za věcného kritika a nerudného dědka
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od lotos »

Golie píše: stř 23. zář 2020 12:28:50
lotos píše: stř 23. zář 2020 12:25:02 chlapi, používejte taky hlavu než něco napíšete. K čemu slouží tampon. Je to savý váleček, který nasává krev při menstruaci a pokud si s ním žena zašpuntuje kundu dojde k jeho nasátí semenem a ten účel už to být nemůže. Takže o naplněné kundě semenem, které by žena donesla domů nemůže být řeč.
To jsem rád, že to někdo napsal, už v té povídce, ano byla tady, jsem si říkal to samé, ale nechci být za věcného kritika a nerudného dědka
já si myslím, že každý by se tu měl projevit se svým nesouhlasem a ne alibisticky klepat jeden druhému na rameno, když někdo něco napíše. Jinak tu z toho bude plkálna. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 141
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od Bull1987 »

Poskytne mi nekdo naplneny kondom?

Brno Ostopovice Rajhrad???
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 141
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od Bull1987 »

Kdo z vas sbira pouzite kondomy??
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od lotos »

Bull1987 píše: stř 23. zář 2020 20:15:42 Kdo z vas sbira pouzite kondomy??
kolik už jich máš?
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 141
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Kde v Brne hledate? a Podelite se o nalezy, pripadne co spolecne vyrazit na lov prezervativu??

Příspěvek od Bull1987 »

Kde v Brne hledate? a Podelite se o nalezy, pripadne co spolecne vyrazit na lov prezervativu??
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 141
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od Bull1987 »

Perfektni napad a stoji mi z toho, doporucuji jit na SW a po skonceni vzit obsah kose kde se odhazuji pouzite kondomy.. doma si preberes vsechny prezervativy.. ja sam v minulosti domu takto dostal 14 kondomu ruzne vytahanych, vonicich kundou a semenem a to jen par hodin starych..
marmax
Příspěvky: 75
Registrován: stř 27. led 2016 11:45:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od marmax »

Bull1987 píše: stř 30. zář 2020 20:49:16 Perfektni napad a stoji mi z toho, doporucuji jit na SW a po skonceni vzit obsah kose kde se odhazuji pouzite kondomy.. doma si preberes vsechny prezervativy.. ja sam v minulosti domu takto dostal 14 kondomu ruzne vytahanych, vonicich kundou a semenem a to jen par hodin starych..
wow to musel byt zazitek
Odpovědět

Zpět na „Fórum extrémy a prasárny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 105 hostů