Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
ronin
Příspěvky: 55
Registrován: pon 15. pro 2014 12:14:56
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sloužím své Paní...

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od ronin »

Už několik let na mě má choť a paní s úspěchem uplatňuje občasné blahodárné výchovné působení kovové klícky. V poslední době jsme však tuto praktiku museli ze zdravotních důvodů opustit, obruč sevřená pod varlaty mi způsobovala jisté problémy a byla tu obava, že by důsledkem mohly být i dlouhodobé potíže. Nicméně nám tato velmi účinná forma ženské nadvlády teď hodně chybí a proto se poohlížíme po nějakém alternativním řešení. Zaujala mě méně často používaná miniklícka, svírající pouze žalud, děsí mě ale (a přiznám se že i vzrušuje) jako její součást kovová trubička, která se zřejmě zavádí přímo dovnitř do močové trubice. Rád bych se proto zeptal, má-li někdo z vás s touto formou uzamčení zkušenost a co by poradil.
stellastarr
Příspěvky: 40
Registrován: stř 30. kvě 2018 18:10:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od stellastarr »

Obrázek
Hunatybrouk
Příspěvky: 326
Registrován: čtv 10. lis 2022 9:52:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od Hunatybrouk »

stellastarr píše: čtv 08. pro 2022 16:15:26 Obrázek
Nádherná paní! Velice sexy
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od CuckEss »

ronin píše: čtv 08. pro 2022 12:08:57 Už několik let na mě má choť a paní s úspěchem uplatňuje občasné blahodárné výchovné působení kovové klícky. V poslední době jsme však tuto praktiku museli ze zdravotních důvodů opustit, obruč sevřená pod varlaty mi způsobovala jisté problémy a byla tu obava, že by důsledkem mohly být i dlouhodobé potíže. Nicméně nám tato velmi účinná forma ženské nadvlády teď hodně chybí a proto se poohlížíme po nějakém alternativním řešení. Zaujala mě méně často používaná miniklícka, svírající pouze žalud, děsí mě ale (a přiznám se že i vzrušuje) jako její součást kovová trubička, která se zřejmě zavádí přímo dovnitř do močové trubice. Rád bych se proto zeptal, má-li někdo z vás s touto formou uzamčení zkušenost a co by poradil.
Asi nejspíše myslíš toto: https://lustlock.com/chastity-cage-for-piercings/
Jo to bych taky chtěl, je nutné pro to mít píchnutý Princ Albert piercing, ale to za to stojí!
Moje zatím to nechce, ale bavíme se o tom spolu.
rekordy: bez orgasmu 74 dní
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od CuckEss »

ronin píše: čtv 08. pro 2022 12:08:57 Už několik let na mě má choť a paní s úspěchem uplatňuje občasné blahodárné výchovné působení kovové klícky. V poslední době jsme však tuto praktiku museli ze zdravotních důvodů opustit, obruč sevřená pod varlaty mi způsobovala jisté problémy a byla tu obava, že by důsledkem mohly být i dlouhodobé potíže. Nicméně nám tato velmi účinná forma ženské nadvlády teď hodně chybí a proto se poohlížíme po nějakém alternativním řešení. Zaujala mě méně často používaná miniklícka, svírající pouze žalud, děsí mě ale (a přiznám se že i vzrušuje) jako její součást kovová trubička, která se zřejmě zavádí přímo dovnitř do močové trubice. Rád bych se proto zeptal, má-li někdo z vás s touto formou uzamčení zkušenost a co by poradil.
Asi nejspíše myslíš toto: https://lustlock.com/chastity-cage-for-piercings/
Jo to bych taky chtěl, je nutné pro to mít píchnutý Princ Albert piercing, ale to za to stojí!
Moje zatím to nechce, ale bavíme se o tom spolu.
rekordy: bez orgasmu 74 dní
idontexist
Příspěvky: 186
Registrován: sob 23. bře 2019 21:17:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od idontexist »

Obrázek

Obrázek

Obrázek
BULL_TT
Příspěvky: 101
Registrován: pát 23. říj 2015 12:19:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: som BULL
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=295
Bydliště: TRNAVA

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od BULL_TT »

Lollapalooza píše: ned 16. říj 2022 9:15:19 Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Lockoteber v nové kleci s PA piercingem.
Krásne pradielko
skadia
Příspěvky: 93
Registrován: čtv 04. lis 2021 9:30:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sme začínajúci pár,hľadáme niekoho k nám. Hlavne pre manželku

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od skadia »

Zdravím . Mám klietku nasadenú týždeň, ale veľmi má páli pod krúžkom. Natieram koľko sa dá, no nepomáha to. Čo s tým , vydržať ?
Obrázek
cudpar
Příspěvky: 27
Registrován: úte 02. čer 2020 10:57:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: nesezdaný pár, kdy ona si tak nějak dělá, co chce a on jí to s láskou toleruje, protože je submisiv

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od cudpar »

idontexist píše: úte 13. pro 2022 17:52:58 Obrázek

Obrázek

Obrázek
Pod vše se mohu podepsat. Z vlastní letité zkušenosti. Pro ty, co tohle nedělají, může poslední věta prostředního obrázku působit divně. Ale i to je pravda.
Elberet
Příspěvky: 427
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od Elberet »

Nosíte někdo pás cudnosti i do Swingers klubů?
Jak to řešíte, normálně si sundáme kalhoty a všem ukážete zamčený penis, nebo se stydíte svléknout?
Odpovědět