Virtuální SEX (chatování o sexu)

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Moravacek
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsem tu za sebe.. žena se stydí ale časem jí zlomím

Re: Virtuální SEX (chatování o sexu)

Příspěvek od Moravacek »

Nazdaar bando.. někdo kdo by chtěl ukázat ženu/přítelkyni? Pokecáme a třeba z toho něco bude
lazenaci
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé lehce přes 30 se zálibou v tématech kandaulismus, cuckold, chastity apod. Zatím spíše v rovině fantazií a her.

Příspěvek od lazenaci »

Najdu tu inteligentního, rozumného a komunikativního “bulla” přiměřeného věku (nám kolem 35), který by měl chuť psát si dlouhodobě o mojí manželce, fantaziích, zkušenostech apod.? Prosím jen ti, co se jednak nebudou stydět říct i něco víc o sobě, a také budou respektovat, že ačkoliv manželku tyto představy taky vzrušují, ví o nich a zapojujeme je do našeho sexu, reál zatím nehledáme. Pište do SZ ;)
Jaanscz
Pár slov o nás: neuvedeno

Příspěvek od Jaanscz »

Ahoj,rád bych našel pár nebo může z páru který by zajímalo téma virtuální milenky HW. Rád bych si psal třeba i telefonoval s ní, on jako kanda/cuckold by to toleroval ,dostával by informace odemě . Možná i společná komunikace všech. Napiš a probereme to možností je spoustu určitě něco vymyslíme.
Melounek22
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Ahoj, vzrušuje mě představa nevěry mé přítelkyně, hledám zde pouze virtuální rozptýlení

Příspěvek od Melounek22 »

Ahoj, rád bych našel dominantního (klidně bi) chlapa, kterej si rád popíše o mně a mé přítelkyni, pokud jsi bi, tak si můžeme pokecat i jen tak. Hledám něco dlouhodobějšího, diskrétního a v klidu. Napiš
David21
Pár slov o nás: Ahoj, jsem 25ti letý kandaulista, přítelkyni je 24 :) vzrušuje mě představa, že by ji někdo nakládal, stejně tak mě vzrušuje představa dívat se na cizí přítelkyně :)

Příspěvek od David21 »

Melounek22 píše: stř 24. kvě 2023 7:52:35 Ahoj, rád bych našel dominantního (klidně bi) chlapa, kterej si rád popíše o mně a mé přítelkyni, pokud jsi bi, tak si můžeme pokecat i jen tak. Hledám něco dlouhodobějšího, diskrétního a v klidu. Napiš
Ahoj, klidně můžeme
Fred22
Pár slov o nás: Rád svou ženu ukazuji jiným chlapům a rád se dívám jak souloží s jiným.Ji to vzrušuje že jí pozoruji.

Příspěvek od Fred22 »

Jaanscz píše: ned 14. kvě 2023 13:16:27 Najdu nejakeho kandu/cuckolda který by se rad dělil o svojí ženu pres net?Povídání o ní a třeba i s ní,fotky atd, poskytneš mi ji jako virtuální milenku? Dlouhodobě férově. Napiš
Ahoj,jestli to ještě platí?
Jaanscz

Příspěvek od Jaanscz »

Najdu nejakeho kandu/cuckolda který by se rad dělil o svojí ženu pres net?Povídání o ní a třeba i s ní,fotky atd, poskytneš mi ji jako virtuální milenku? Dlouhodobě férově. Napiš
Man53
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: již zkušenosti jsou a víme že se nam to líbí a že to hceme

Příspěvek od Man53 »

Hledam taky zkušeného kandu, který uz zazil a stale zaziva sex s manzelkou ve trojce. My zkusenosti mame. Nekdo kdo ma potrebu si o tom povidat,rozebirat drobnosti a taky si ty nase ukazovat. je nekdo takovy, manzelce prez 40. Idealne bi, podle meho kazdy skutecny kanda je bi.
Jaanscz

Příspěvek od Jaanscz »

Najdu nejakeho kandu/cuckolda který by se rad dělil o svojí ženu pres net?Povídání o ní a třeba i s ní,fotky atd, poskytneš mi ji jako virtuální milenku? Dlouhodobě férově. Napiš domluvíme se
CR7W
Role muže: je BULL

Příspěvek od CR7W »

Ahoj, vystavuje tady nekdo fotky holek verejne? Erome atd? Díky.
Odpovědět