Seznamka extrémy a prasárny

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
creampielove
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 09. lis 2017 13:19:20
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od creampielove »

Ahoj, jsem 45 letý muž ze střední Moravy a rád bych se seznámil s ženou nebo případně i párem kterým se líbí a láká je creampie gangbang.
Ratchet
Příspěvky: 8
Registrován: pon 28. bře 2022 21:18:51
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: cuckold pár pro dominantního bulla .českolipsko Novoborsko Liberecko
Bydliště: Českolipsko

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Ratchet »

Hledám pár kde ti budu šukat tvou ženu v tvé přítomnosti a v nepřítomnosti ti budu posílat fotky z našeho šukání
Šulek007
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 29. dub 2021 23:44:13
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Šulek007 »

Ahoj, hledám sub. cuckold pár do 40 let. Kde mi manžel ve vztahu plně přenechá sexuální iniciativu a zhostí se role diváka. Já mu budu v jeho přítomnosti obdělávat manželku, hrát si s ní tak jak on nedokáže a nakonec do ní pošlu dáreček v podobě po okraj naplněné kundičky. Jeho uspokojení bude zařizovat pouze pohled na nás a jeho ruka. Ultimate cuckold vztah uvítám. Více SZ.
memodes
Příspěvky: 70
Registrován: stř 20. črc 2016 17:07:35
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od memodes »

To já bych rád poznal starší pár... Kolem 40-48. A starýmu bych mrdal manželku i dceru a on by se jen díval. Samozřejmě se předpokládá, že holce bude aspoň 18.
Uživatelský avatar
Kamil09
Příspěvky: 21
Registrován: úte 03. kvě 2022 14:30:16
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Kamil09 »

Najdu děvku, kterou zneuctim do všech dírek, naplacám, a domů za manželem ji pošlu se semenem v kondomu, který bude mít zasunutý v kundičce??
taktrochujiny
Příspěvky: 2
Registrován: sob 14. kvě 2022 17:00:32
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Současná partnerka na tyto věci moc není, tak hledám takovou, která je.

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od taktrochujiny »

Ahojte. Jsem kandaulista, který by rád našel ženu, která má potřebu mít s takovým mužem vztah. Jsem sice zadaný, ale moje partnerka (i přes její sliby) na toto prostě není, tak hledám takovou, která tak chce žít.Je mi 51 a jsem z Břeclavi (momentálně pracovně v Blansku). Je mi jedno, jestli jsi sama nebo máš třeba dceru...
slusnak
Příspěvky: 70
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

použitý kondom

Příspěvek od slusnak »

Najdu v Praze dom.bulla který mi dovolí vylízat jeho použitý kondom? Nikdy jsem to nezažil a moc mě to láká... kombinace perveze a mé submise....Předem děkuji.
taktrochujiny
Příspěvky: 2
Registrován: sob 14. kvě 2022 17:00:32
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Současná partnerka na tyto věci moc není, tak hledám takovou, která je.

Chceš se mi ve vztahu kurvit?

Příspěvek od taktrochujiny »

Právě takový vztah nabízím sympatické, rozumné a nežárlive ženě na všechno a pro život ve dvou či více lidech, pokud bude oboustranný zájem. Možná tu jsi a možná čekám na tebe a ty na mne. Napíšeme, zavoláme, sejdeme se. Proč to protahovat?
slusnak
Příspěvky: 70
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

použitý kondom od bulla

Příspěvek od slusnak »

Najdu v Praze dom.bulla který mi dovolí vypít sperma z jeho použitého kondomu? Nikdy jsem to nezažil a moc mě to láká... kombinace perverze a mé submise.... Stejně tak i piss od bulla...Předem děkuji.
chuck_567
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 16. zář 2021 17:50:05
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od chuck_567 »

Ukazes někoho z rodiny?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: hugovor, JeToPekne, leonek68, Paul11lucy a 57 hostů