Seznamka extrémy a prasárny

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
creampielove
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 09. lis 2017 13:19:20
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od creampielove »

Ahoj, jsem 45 letý muž a rád bych poznal ženu nebo fajn pár kterým se také líbí creampie gangbang. Více probereme v SZ.
Inkognit99
Příspěvky: 11
Registrován: pon 09. kvě 2022 20:59:50
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem submisivní muž a hledám pár z Brna.

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Inkognit99 »

Rád bych poznal pár, kterému bych sloužil jako otrok, cuckold, peněženka. Je mi 30, jsem z Brna... Mohl bych Vám platit ubytování, kde byste si užívali, sám bych klečel v koutě a díval se nebo pokud byste měli zájem, tak bych se i nějak zapojil. Budu rád, když najdu.
Flemming
Příspěvky: 10
Registrován: sob 30. čer 2018 20:22:58
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Hradec Králové

kandaulismus a spanking

Příspěvek od Flemming »

Chtěl by někdo spojit kandaulismus a spanking a být u toho, když jeho manželka dostává naplácáno na zadek od jiného muže? Nebo opačně? Já štíhlý, nekuřák, Hradec Králové.
Obrázek
onpropar
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 26. led 2023 12:26:12
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsem jaký jsem. Jinak než při komunikaci a osobním setkání se to stejně nepozná
Bydliště: Olomouc

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od onpropar »

Najde si mně perv. dom. pár na hraní? Jsem poslušný.
Xaud
Příspěvky: 6
Registrován: pon 20. bře 2023 14:33:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Těhotná

Příspěvek od Xaud »

Úplně nejvíc jsem si užil svou ženu, když byla těhotná, vím, že spoustu chlapů to od sexu naopak odrazuje. Já to mám naopak stále před očima a chtěl bych si to zopakovat. Najde se pár s těhotnou, kterou bych mohl obdivovat, vidět nahou, popř. se jí dotýkat nebo i více? Záleží na čem se domluvíme.
kandaul81
Příspěvky: 5
Registrován: ned 24. črc 2016 3:02:14
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

CIZÍ SPERMA ve TVÉ KUNDIČCE

Příspěvek od kandaul81 »

Mám rád, když najdu na holce cizí sperma klidně kdekoliv, mám to rád i v reálu, měl jsem už takovou, která se vracela ke mně vystříkaná od jiných mužů, nebo někomu vykouřila a líbala se pak se mnou. Když najdu vystříkanou kundičku, nezlobím se.., naopak jí rád vylížu a potom sám znovu vystříkám.
Které holce to vyhovuje? Nezávazně nebo i do vztahu..?
Já 38, hledám mladší, hezkou, štíhlou nebo hubenou.
oldiebull
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. lis 2022 23:02:40
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem muž 58 let, mladšího vzhledu, 176/88, sportovní postavy, s potřebnou společenskou a komunikační úrovní, empatický. Mám zkušenosti s rolí dominantního bulla ve vztahu cuckold-hotwife.
Bydliště: Praha

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od oldiebull »

Hledám pár 40 až 60 let se zázemím na občasná setkání. Muž Bi vítán. Preference: handjob, blowjob, rimmjob, cum playing, piss. Praha a okolí, Brno a okolí, Střední Čechy- PZ, BE, PB, BN.

Já 55 let, 176/88, VŠ, společenský, empatický, na úrovni. Zkušenost bulla a z akcí bukkake a gangbang. Více o mě na AM. nick:driveroflife
burton999
Příspěvky: 50
Registrován: stř 07. dub 2021 18:09:24

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od burton999 »

Přál bych si nějaké cizí ženě postříkat velké krásné kozy. Nabídne někdo? Nejlépe okres NJ. O nic víc by nešlo, jen by je na mě vybalila a já bych je postříkal :)
creampielove
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 09. lis 2017 13:19:20
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od creampielove »

Ahoj jsem 45 letý muž že střední Moravy a rád bych poznal fajn Hotwife kterou by to sem tam lákalo i s více muži najednou. Hledám reálný a dlouhodobý vztah ne žádnou jednorázovku. Více v SZ
Nelx
Příspěvky: 33
Registrován: stř 29. bře 2023 12:17:25

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Nelx »

Hledám pár kde on je kanda či cuck a ona sub nebo oba sub.
Já dominantní 185/105 52 let mladšího vzhledu , zkušenosti mám.
Ostravsko, Olomoucko (není podmínkou)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Sexz, Thomson a 69 hostů