Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
connor
Příspěvky: 159
Registrován: stř 17. kvě 2017 23:46:57
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od connor »

som submisívny kanda s pohľadnou manželkou (36r. 175/60/č.2) a hľadám dominantného samca, virtuálneho bulla, ktorý prenikne do našich manželských tajomstiev. Máš chuť ma ovládať, dozvedieť sa všetko o mojej žene, chceš ju časom aj vidieť? Postupne ťa budem so všetkým oboznamovať, budeš prenikať do nášho súkromia. Nie je to prvoplánovo o ukazovaní fotiek, takže ak chceš začať hneď systémom že ukáž ju, tak to ani nepíš. Ak ťa láka niečo takéto a sadneme si, budem poslušný a nebudú existovať žiadne tajomstvá. Inteligencia podmienkou.
lazenaci
Příspěvky: 17
Registrován: pát 04. bře 2022 9:17:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé lehce přes 30 se zálibou v tématech kandaulismus, cuckold, chastity apod. Zatím spíše v rovině fantazií a her.

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od lazenaci »

Hledám kamaráda kandu nebo cuckolda na dlouhodobé povídání k tématu, sdílení, postupné navázání přátelství. Komunikace přes Whatsapp, časem nejlépe i seznámení v reálu. Prosím pouze takoví, co umí složit celou větu a mají zájem opravdu o dlouhodobou komunikaci. Věk nejlépe cca 25-40. Chtěl bych najít podobně “úchylného” kolegu a kamaráda. Budu se těšit :)
Uživatelský avatar
amaterzbrna
Příspěvky: 94
Registrován: pát 04. úno 2022 16:24:40
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od amaterzbrna »

Hledám sebevědomého muže nejlépe z JM, kterého láká trojka s cizí ženuškou, výměna partnerek a dalšī z tématu této skupiny, rád o tom fantazíruje a s chutí pokecá ve zprávách...
Amater.z.brna
debil
Příspěvky: 54
Registrován: úte 12. dub 2022 19:08:33
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem zmrdí špína na týrání, online platím dom chlapům
Bydliště: Praha/ Kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od debil »

Obrázek

borec co si teď podá dementniho zmrda? online nebo real v Praze
jsem submisivní debílek,rád posloužím bullovi, ke mě si můžete dovolit cokoli, jsem mužský odpad, špína, zmrd, pes, rohožka, boxpytel, bankomat, popelnik, wc, polykač mrdky, chcanek, lízač nohou, prdelí, flusů, sluha, poskok, debílek, fackovací panák
Eraseus
Příspěvky: 9
Registrován: úte 03. kvě 2022 3:10:17
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Eraseus »

Ahoj,

najde se někdo hodně dominantní na online seznámení? Já submisivní kanda. Časem možná něco reálnějšího.
Tommymrhy
Příspěvky: 13
Registrován: pát 22. říj 2021 12:35:39
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: STAG&VIXEN

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Tommymrhy »

Nějaký fakt pěkný, mladý bull (30 let max.)co by začal psát mé ženě? ☺️ Více info do zpráv.
Jullles
Příspěvky: 55
Registrován: pon 02. kvě 2016 14:14:11
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: vzrusuje ma ponizovanie
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=712

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Jullles »

Jullles píše: úte 19. dub 2022 3:43:57 Hledam disktretneho pana, dominanta ltoremu budem ukazovat moju drahu manzelku na unsee w pak by sme trebars zalozili verejne kde ty budes urcovat co ukazeme aku fotku mojej. Moja 30rokov, rad budem ked sa ozves a nadviazeme priatelstvo ja subik mam rad ponizovanie. Dakujem
Stale aktualne
aniseneptej
Příspěvky: 45
Registrován: ned 09. kvě 2021 0:52:14
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od aniseneptej »

Někdo na pokec o mojí na unsee?
Yamanouchy
Příspěvky: 15
Registrován: pon 08. led 2018 9:49:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Yamanouchy »

Dominantny bull ktorý by sa chcel pravidelne robievat na foto mojej zeny (25) cez Skype ? Ja som zamknutý tak to bude extra poníženie keď on bude môcť a ja nie …
debil
Příspěvky: 54
Registrován: úte 12. dub 2022 19:08:33
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem zmrdí špína na týrání, online platím dom chlapům
Bydliště: Praha/ Kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od debil »

Starej debil hledá Bulla, kterému by teď hned mohl zaplatit za to, že jsem submisivní sjetej idiot.
jsem submisivní debílek,rád posloužím bullovi, ke mě si můžete dovolit cokoli, jsem mužský odpad, špína, zmrd, pes, rohožka, boxpytel, bankomat, popelnik, wc, polykač mrdky, chcanek, lízač nohou, prdelí, flusů, sluha, poskok, debílek, fackovací panák
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Atomin, Fencek55, Fila-96, matttew, Meowinghax, Monkey, Motek, Pako de Praga a 65 hostů