Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Petrhorenc
Příspěvky: 143
Registrován: ned 04. zář 2022 18:02:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Petrhorenc »

Ahoj, najde se někdo kdo mi soukrome pošle fotku svojí paní a já mu jí poslu zpatky postříkanou ? Ideálně Ml.Boleslav vzrušuje mě šance že bych jí znal.
Petrhorenc
Příspěvky: 143
Registrován: ned 04. zář 2022 18:02:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Petrhorenc »

Ahoj, najde se někdo kdo mi soukrome pošle fotku svojí paní a já mu jí poslu zpatky postříkanou ? Ideálně Ml.Boleslav vzrušuje mě šance že bych jí znal.
martin33331
Příspěvky: 62
Registrován: úte 05. led 2021 14:27:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od martin33331 »

někdo semnou vyhonit přes skype ? martin22221@post.cz přidej :) já 28 let ty starší
Uživatelský avatar
utek_z_reality
Příspěvky: 34
Registrován: stř 12. říj 2022 12:58:46
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: inteligencia, vtip a krása tela
Bydliště: TT

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od utek_z_reality »

Hľadám hot wife-ku zo Slovenska s ktorou si budem vášnivo až nadrzano písať a provokovať sa cez net. Kľudne uchylne podľa tvojho gusta. Bude sa mi páčiť keď to budeš ukazovať manželovi (tomu chudakovi) chcem tá vzrušiť že sa budeš triasť a potom ti zákazem masturbovat. Potrebujem aby si zvlhla. Inteligencia, diskrétnosť a fyzická krasa 😉 napis ak sa ti to pozdáva HW
Milankanasz
Příspěvky: 124
Registrován: úte 16. srp 2016 9:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Milankanasz »

Zdravím já 28 přítelkyně 22 hledám někoho dominantního kdo mě přesvědčí o tom že si nezasloužím a pěkně mě bude u toho ponižovat napište soukromou zprávu
Svetapan123
aniseneptej
Příspěvky: 45
Registrován: ned 09. kvě 2021 0:52:14
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od aniseneptej »

Sympatak13 píše: úte 15. lis 2022 21:37:48 Chce si tady nejakej kanda psat o tom, co bych provadel jeho zene? Nabizim vzrusujici psani pribehu se vsemi detaily, obcasnym plnenim ukolu a komentovanim zeny jako takove. Chtel by se tu takto nekdo nechat unaset fantazii? 🙂
Ahoj, to zní zajímavě. :)
Klucina205
Příspěvky: 89
Registrován: pát 27. zář 2019 22:21:54
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Klucina205 »

Sympatak13 píše: úte 15. lis 2022 21:37:48 Chce si tady nejakej kanda psat o tom, co bych provadel jeho zene? Nabizim vzrusujici psani pribehu se vsemi detaily, obcasnym plnenim ukolu a komentovanim zeny jako takove. Chtel by se tu takto nekdo nechat unaset fantazii? 🙂
Ahoj moc rád bych si s tebou psal..
Klucina205
Příspěvky: 89
Registrován: pát 27. zář 2019 22:21:54
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Klucina205 »

amaterzbrna píše: sob 05. lis 2022 19:41:22 Ahoj z Brna! Hledám sebevědomého charismatického muže na pokec o mé partnerce a třeba i příběhy o Tobě a o ní. Virtuál není reál, ale může být pro něj dobrým startem...
Ahoj moc rád bych pokecal o tvé partnerce ozvi se.mi
Marek85
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 08. říj 2015 8:44:19
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Marek85 »

Někdo na pohonění nad mou na webce? Pokud tu svoji taky rád ukazuješ, můžeme o nich pokecat a pohonit na střídačku nad oběma. Moje je baculka. Velká prdel, malý kozy...
Rubar
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 20. zář 2018 17:58:14
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Rubar »

Zdravím po nějakém čase hledám dominantní paní nebo pána kteří mě budou ponižovat , vulgárně oslovovat .. psaní příběhů , virtuální výchova …
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Atomin, Fencek55, Jezevcik66, Meowinghax, Motek a 69 hostů