Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Ouchlooo
Příspěvky: 59
Registrován: sob 15. pro 2018 15:47:55
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Ouchlooo »

Rád posdílím fotky své 26 letěl ženy a popíšu o představách kdo by s ní co dělal. Jen psaní, real ne!
Uživatelský avatar
Nadrzeny_bull
Příspěvky: 23
Registrován: úte 02. lis 2021 21:59:52
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Nadrzeny_bull »

romulus1999 píše: sob 09. dub 2022 9:38:45 Hľadám niekoho staršieho na dlhodobé komentovanie mojej mladej priateľky.
Ahoj, je mi 39 a rad komentuju mlade cubicky. Co bych s nimi delal za zavrenymi dvermi a jak je posilal domu za drahyma polovickama.
Jullles
Příspěvky: 55
Registrován: pon 02. kvě 2016 14:14:11
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: vzrusuje ma ponizovanie
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=712

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Jullles »

Jullles píše: úte 19. dub 2022 3:43:57 Hledam disktretneho pana, dominanta ltoremu budem ukazovat moju drahu manzelku na unsee w pak by sme trebars zalozili verejne kde ty budes urcovat co ukazeme aku fotku mojej. Moja 30rokov, rad budem ked sa ozves a nadviazeme priatelstvo ja subik mam rad ponizovanie. Dakujem
Nenajde se nikdo?
Listow23
Příspěvky: 118
Registrován: pát 17. črc 2020 9:52:45
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár strašně mě vzrušuje ze pritelkyni postříkaná cizí chlap

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Listow23 »

Jullles píše: úte 19. dub 2022 3:43:57 Hledam disktretneho pana, dominanta ltoremu budem ukazovat moju drahu manzelku na unsee w pak by sme trebars zalozili verejne kde ty budes urcovat co ukazeme aku fotku mojej. Moja 30rokov, rad budem ked sa ozves a nadviazeme priatelstvo ja subik mam rad ponizovanie. Dakujem
Ahoj tak napis detailnejsi predstavu mas rad ponizeni?
To neni problem
Tak posli manzelku
fiato
Příspěvky: 47
Registrován: úte 17. kvě 2016 7:44:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od fiato »

Listow23 píše: čtv 21. dub 2022 12:27:56
Jullles píše: úte 19. dub 2022 3:43:57 Hledam disktretneho pana, dominanta ltoremu budem ukazovat moju drahu manzelku na unsee w pak by sme trebars zalozili verejne kde ty budes urcovat co ukazeme aku fotku mojej. Moja 30rokov, rad budem ked sa ozves a nadviazeme priatelstvo ja subik mam rad ponizovanie. Dakujem
Ahoj tak napis detailnejsi predstavu mas rad ponizeni?
To neni problem
Tak posli manzelku

Já mu psal a napsal ze až večer a pak se neozval 😂😂takže jen ramena..
debil
Příspěvky: 54
Registrován: úte 12. dub 2022 19:08:33
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem zmrdí špína na týrání, online platím dom chlapům
Bydliště: Praha/ Kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od debil »

zaplatim bullům, pres paypal, revolut nebo na účet - jsem zmrd
jsem submisivní debílek,rád posloužím bullovi, ke mě si můžete dovolit cokoli, jsem mužský odpad, špína, zmrd, pes, rohožka, boxpytel, bankomat, popelnik, wc, polykač mrdky, chcanek, lízač nohou, prdelí, flusů, sluha, poskok, debílek, fackovací panák
petrspank
Příspěvky: 2
Registrován: ned 24. led 2016 21:03:02
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od petrspank »

Jsem submisivní masochistický spratek, 47 let. Přítelkyně mi dává výprasky a různé tresty a občas si musím dát pás cudnosti. Hledám dominantního pána, který by chtěl, abych mu popisoval, co děláme, i naše sexuální ukájení. Takového, který mě bude ponižovat, případně vulgárně oslovovat. Vzrušuje mne pokora, respekt a úcta k dominantním pánům. Jen dopisování.
connor
Příspěvky: 159
Registrován: stř 17. kvě 2017 23:46:57
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od connor »

som submisívny kanda s pohľadnou manželkou (36r. 175/60/č.2) a hľadám dominantného samca, virtuálneho bulla, ktorý prenikne do našich manželských tajomstiev. Máš chuť ma ovládať, dozvedieť sa všetko o mojej žene, chceš ju časom aj vidieť? Postupne ťa budem so všetkým oboznamovať, budeš prenikať do ďalších a ďalších levelov. Nie je to prvoplánovo o ukazovaní, takže ak chceš začať hneď systémom že ukáž ju, tak to ani nepíš. Ak ťa láka niečo takéto a sadneme si, budem poslušný a nebudú existovať žiadne tajomstvá. Inteligencia podmienkou.
Mhonza
Příspěvky: 33
Registrován: pát 27. črc 2018 7:54:30
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Mhonza »

Ahoj jsem mladý 22 letý klučina z Brna. A chtěl bych tu najít kandu nebo cuckolda co by si se mnou popsal o jeho ženě nebo přítelkyni 😉 (posílání fotek atd ) reálu se do budoucna nebráním.
aniseneptej
Příspěvky: 45
Registrován: ned 09. kvě 2021 0:52:14
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od aniseneptej »

Někdo na koment mojí na unsee?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: hugovor, leonek68, Paul11lucy, taylor17 a 56 hostů