Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Moribundus78
Příspěvky: 16
Registrován: pát 01. dub 2022 17:45:55
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Moribundus78 »

Rad si popisem aj dlhodobo s muzom o zacinajucom cuckoldingu. Aj mierne BI mi nevadi😊
kabanos262
Příspěvky: 84
Registrován: úte 31. srp 2021 15:07:39
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme par kde som.posadnuty moju vidiet z druhym

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od kabanos262 »

Moribundus78 píše: stř 27. črc 2022 20:08:42 Rad si popisem aj dlhodobo s muzom o zacinajucom cuckoldingu. Aj mierne BI mi nevadi😊
Ahoj.sme parik z bratislavy.hmm.tesne po porode ale tak radi niekoho chceme spoznat
joyfis
Příspěvky: 33
Registrován: pon 26. bře 2018 2:02:32
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od joyfis »

Jsem k dispozici na snapchatu: blackfis
Mám přítelkyni ale mám rad Cuckold a černá péra. Klidně bi, protože je lepší když si mužů alespoň s chlapem on-line vyhonit. Jinak nepiš.
TomiHovy
Příspěvky: 30
Registrován: ned 14. bře 2021 9:52:07
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: 31 let, 176cm 78 kg, Náchodsko. Jsem otevřený člověk, rád pomůžu vyzkoušet všechno možné i nemožné v sexu. Mám rád slušný pokec, umím ale i hrát role. Pokud máš dotaz, tak klidně napiš. Telegram - @TomiHovy
Bydliště: Hronov - Náchodsko

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od TomiHovy »

Rád proberu různé zvrhlé fantazie, hlavně cuckold a sex bílých holek s černochama. Kdykoliv na wickr - tomihovy
Poboypo
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 13. kvě 2021 13:40:07
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Poboypo »

Rad popisem s muzom, parom o realnych skusenostich s cuckoldingom. Popripade s cuckold a hotwife parikom.
Uživatelský avatar
satel59
Příspěvky: 69
Registrován: pát 29. črc 2022 15:54:10
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od satel59 »

Hľadám zrelého kandu, pár zbehlý v tejto kategórii na písomnú komunikáciu, s prípadnou výmenou foto, podľa dohodnutých podmienok.
Kvietok22
Příspěvky: 88
Registrován: ned 23. dub 2017 10:17:56
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Poprad

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Kvietok22 »

Ahojte. Rád pokecam s niekým o všetkom čo sa týka kandaulizmu. Som reálny cuckold. Nemám problém poslať fotku ale nechcem aby to bolo len o tomto .
Listow23
Příspěvky: 118
Registrován: pát 17. črc 2020 9:52:45
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár strašně mě vzrušuje ze pritelkyni postříkaná cizí chlap

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Listow23 »

Někdo na pokec ? Sz
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od cuckpig »

Jsem muž, kteréhu vzrušuje zafinované ponížování od mé drahé polovičky (v rámci erotických her). Sice bych jí rád dopřál statného milence, ale ona o to zase tolik nestojí. V rámci představ si ale povídáme o tom, jak mně ponižuje společně s pánečkem. a já musím poslouchat i jeho. Našel bych kamaráda z okolí Brna, kterému by se taková představa zamlouvala? Zatím jen komunikace písmem. Diskrétnost.
codms
Příspěvky: 161
Registrován: pát 28. lis 2014 0:34:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem sub s malym
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od codms »

Ahoj mě 29 sportovec bohužel s bi cuckold sklony :) rád bych si zde našel ženu (Hotwife) pro přatelstvi a kdoví... Pokud budou sympatie :)
Měla bys být mírně dominantní drzejší klidně starší 🥰 hlavně mi byt " Nevěrná "🤗 a milující pohyb
Co nabízím já? Vlastně pro hotwife cokoliv (vše) 🤗 moji oddanost především :)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Seznamka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: herry a 56 hostů