Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Jaans
Příspěvky: 4
Registrován: sob 03. pro 2022 8:34:33
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Jaans »

Ahoj, já 38 let rád bych našel nějaký pár na virtuální dovádění. Chtěl bych si psát se ženou z toho páru,popřípadě i s obouma ,pak to třeba probrat jen s ním co jsme si psali,volali .Společná konverzace, fotky ,videa, volání,lákalo by někoho takto dlouhodobě sdílet svou ženu semnou ? Budu se těšit. Ahoj
Jaans
Příspěvky: 4
Registrován: sob 03. pro 2022 8:34:33
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Jaans »

Ahoj, já 38 let rád bych našel nějaký pár na virtuální dovádění. Chtěl bych si psát se ženou z toho páru,popřípadě i s obouma ,pak to třeba probrat jen s ním co jsme si psali,volali .Společná konverzace, fotky ,videa, volání,lákalo by někoho takto dlouhodobě sdílet svou ženu semnou ? Budu se těšit. Ahoj
Jaans
Příspěvky: 4
Registrován: sob 03. pro 2022 8:34:33
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Jaans »

Ahoj, já 38 let rád bych našel nějaký pár na virtuální dovádění. Chtěl bych si psát se ženou z toho páru,popřípadě i s obouma ,pak to třeba probrat jen s ním co jsme si psali,volali .Společná konverzace, fotky ,videa, volání,lákalo by někoho takto dlouhodobě sdílet svou ženu semnou ? Budu se těšit. Ahoj
marianl
Příspěvky: 125
Registrován: ned 19. srp 2018 16:23:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od marianl »

Zaučování - zastoupíš mě?

Rád bych našel někoho zkušeného, dominantního ,kdo by mi pomohl naučit manželku vše, co by správná a poslušná žena měla zvládnout a umět. Bude to formou psaní, kdy si vysvětlíme, jak bude probíhat náš večer v posteli. Bude to přímé zastoupení Tebe, místo mě. Manželka měla jen mě , takže opatrně. Více v SZ.
PS: třeba se někdy nechá překecat.

Blond, 47 let, prsa2 , váha cca 60 kg.
Jaans
Příspěvky: 4
Registrován: sob 03. pro 2022 8:34:33
Pár slov o nás: neuvedeno

Seznamka virtuální

Příspěvek od Jaans »

Ahoj, já 38 let rád bych našel nějaký pár na virtuální dovádění. Chtěl bych si psát se ženou z toho páru,popřípadě i s obouma ,pak to třeba probrat jen s ním co jsme si psali,volali .Společná konverzace, fotky ,videa, volání,lákalo by někoho takto dlouhodobě sdílet svou ženu semnou ? Budu se těšit.
nofuture91
Příspěvky: 12
Registrován: pon 06. čer 2016 21:16:59
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od nofuture91 »

Hledám kandu/cuckolda, který mi dnes mezi 17 a 22 hod. předvede svojí přitelkyni/manželku na teamvieweru, případne unsee. Já dominantní bull. Piš zprávu
uboziak21r
Příspěvky: 35
Registrován: sob 24. črc 2021 7:58:38
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od uboziak21r »

starsi dominantny chlap ktoreho bavi ponizovat zmrdov? rad by som pokecal o mojej mame...
ProTebe
Příspěvky: 1
Registrován: úte 13. pro 2022 14:37:38
Pár slov o nás: Normální chlap se zájmem o Tvou ženu

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od ProTebe »

Ahoj hledám touto cestou muže, začínajícího, či zkušenějšího kandaulistu, který nemá za sebou žádnou reálnou zkušenost. Chceš se sejít s příjemným a rozumným mužem a popovídat o Tvé krásné ženě, či přítelkyni ? Přinesl bys její fotografie, já si budu užívat její krásy a budu se na vše ptát... Tebe vzruší, jak ji ukazuješ a na co chceš odpovíš. Dá se to skvěle rozvíjet i dlouhodobě. Zkušenosti mám. Je to silné a bezpečné pro obě strany. Mám nápady, může se to překlenout v dlouhodobé přátelství. Nic více nehledám. Napiš SZ a navzájem se přizpůsobíme. Těším se.
subik97
Příspěvky: 5
Registrován: pon 17. říj 2022 18:05:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Mladý muž ( 25 ), který hledá KANDA pár pro začátek chat. Pokud si budeme rozumět je možné osobní setkání. Dopřej své paní mladého, pohledného chlapa ať si pořádně užije.

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od subik97 »

Rád bych poznal dominantní slečnu nebo pár pro SPH a chat ohledně ponižování mého malého péra🥹🤏🏻
aniseneptej
Příspěvky: 45
Registrován: ned 09. kvě 2021 0:52:14
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od aniseneptej »

Ahoj, hledam někoho na dlouhodobější dopisování typu: Ahoj, jak se máte, ukážeš mi ji dneska? Občas jen civil, občas třeba něco víc. Chci aby v konverzaci nebyly žádná tabu, takže kdyby jsi chtěl fotku co dělá v danou chvilku a ona bude ležet vedle mě nahá, tak pošlu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: hugovor, JeToPekne, leonek68, Paul11lucy a 62 hostů