Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
zvedavy74
Příspěvky: 11
Registrován: pon 10. zář 2018 15:33:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Vysočina

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od zvedavy74 »

S chutí se podívám na tu tvoji a zjistím jaká je. Ideálně soukromě, na pohodu a férově.
aniseneptej
Příspěvky: 45
Registrován: ned 09. kvě 2021 0:52:14
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od aniseneptej »

Ahoj, hledám někoho kdo by si psal o fotky mojí přítelkyně je jí 24 let můžete si psát co budete chtít, v sexy prádle a podobně a pak by jsme mohli i něco víc. Chtěl bych aby to bylo pravidelné.
Rubar
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 20. zář 2018 17:58:14
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Rubar »

Zdravím hledám dominantní paní nebo pána kteří mě budou ponižovat , vulgárně oslovovat ..
Mamkrasnouzenu
Příspěvky: 26
Registrován: ned 19. čer 2022 10:54:23
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Mamkrasnouzenu »

Zdravim hledam samce pro moji ktera zatim o nicem nevi ale pomalu se k tomu dostavam libi se ji kluci co cvici plus hezky oci napiste do zprav popripade hned fotku a muzem zacit
submanzel
Příspěvky: 16
Registrován: ned 27. úno 2022 14:40:28
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Profil spravuje muž, rád bych manželku navedl na tenhle způsob sexuálního života

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od submanzel »

Ahoj, Jsme mladý manželský pár začínající se zamykáním, našel bych tady reálnou ženu, která by sdělila (napsala, setkala se, zavolala to je fuk), mé ženě co se jí líbí na tom mít cuckolda? Proč by měla chtít udělat cuckolda ze mě..
muz_s_malym74
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 22. črc 2021 11:16:18

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od muz_s_malym74 »

Jsem ženatý muž a toužím být v sexu submisivní ke své ženě. Už pár let se to snažíme praktikovat, ale žena není dostatečně dominantní a tak to občas nefunguje úplně dobře. Občas jí schází nápady a podněty. Chtěl bych proto pro ni, poznat někoho znalého…muže, nebo ženu, koho by bavilo být manželce takovým virtuálním kamarádem a rádcem. Mohli byste se navzájem inspirovat svými zkušenostmi, radami a fantaziemi. Psali byste si přímo s ní. Moravskoslezský kraj výhodou.
Ryan133
Příspěvky: 7
Registrován: ned 19. pro 2021 20:03:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Ryan133 »

Ahoj,hledám někoho,koho láká zjistit,jak je ta jeho věrná a kam až to zajde,dáš mi na ni nějaké spojení ,nebude o ničem vědět a já ti budu vše posílat . Já 22 let,dom,blond,186cm,modré oči
Superb
Příspěvky: 52
Registrován: sob 30. dub 2022 16:37:13
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Prý příjemný zralý muž..

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Superb »

Vzrušuje nás se ženou, když nad jejím fotem honí cizí muž s pořádnou výbavou. Jsi schopný nafotit a poslat? Pouze přes unsee.
connor
Příspěvky: 159
Registrován: stř 17. kvě 2017 23:46:57
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od connor »

nejaky inteligentny dominant na online vycvik submisivneho kandu ?
Lukas4076
Příspěvky: 2
Registrován: sob 25. čer 2022 18:00:17
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Lukas4076 »

aniseneptej píše: úte 21. čer 2022 0:07:07 Ahoj, hledám někoho kdo by si psal o fotky mojí přítelkyně je jí 24 let můžete si psát co budete chtít, v sexy prádle a podobně a pak by jsme mohli i něco víc. Chtěl bych aby to bylo pravidelné.
Ahoj mam zajem muzeme sz?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: cuckpig, herry, jexxl, Mflash23, Pako de Praga a 61 hostů