PP - Prstění v obchodě

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
moolie
Příspěvky: 46
Registrován: úte 07. říj 2014 20:06:40
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rád si o mé ženě, kandaulismu a zážitcích popovídám s někým rozumným a inteligentním. Nikoho nehledáme.

PP - Prstění v obchodě

Příspěvek od moolie »

Toto je vlastně pokračování předchozí povídky, již plně PP. Viz odkazy níže.

Jak vznikla fotka prstění: odkaz z https://pixxxels.cc/mPzzQ8v0

Jak jsem zmínil zde: viewtopic.php?t=1848, kolegyně je reálná a měli jsem spolu krátkou epizodku. V té době jsem měl jinou partnerku a s Kevinem026 jsme byli ohledně kandaulismu na obou stranách v kontaktu. Kolegyni jsem jednou na společné fir.akci lehce osahával a prstil během tance. Měla krátkou sukni, oba jsme byli značně podroušeni, ona nyla naostro. Během tance jsem ji hladil hladce vyholený klín a dvěma prsty ji dráždil a pak hluboce prstil kundičku. Byla zpocená a dost mokrá. Po skončení, když jsem byl na cestě domů mi psala, že jsem měl zůstat a mohli jsme si zašukat, že by to Kevin026 chtěl…bohužel to nešlo zařídit. V noci jsem dostal několik jejích komplet nahatých fotek ze sprchy, kde byla rozevřená a vzrušená…Možná by stálo za to ji více představit, co celkové foto, z té doby a fotky ze sprchy, ukážeš ji Kevin026?

K té epizodě:
Jel jsem se svou slečnou autě, když mi Kevin poslal krásné foto, nahý, roztažený klín jeho slečny s dotazem, zda se mi líbí. Jak jinak, byl nádherný, opálený, hladce vyholený, baculatý, růžové velké stydké pysky rozevřené, lehce nateklé a poštěváček nateklý a vzrušený.
Hned se mi postavil. Pikantní to bylo tím, že vedle mě seděla a řídila moje slečna a jeli jsem do kina v obchoďáku, kde pracovala i jeho přítelkyně. Napsal jsem mu, že je to hodně vzrušující a kunda je nádherná. Vzápětí přišla nečekaná práva, že by chtěl takovouhle fotku ode mne, abych mu jeho holku přesně takhle vyfotil.

Ty kráso, dobře, to chci! Ale půjde do toho i ona? Ano, vím že hodně experimentují, jsou v sexu otevření. Jo, udělám to.
Dojeli jsme na místo, se svou slečnou jsme zašli koupit lístky do kina, colu a popcorn.
Pak jsem se s jí omluvil ,že jdu na WC a vypařil se o dvě patra níž, kde byl obchod a kde ona pracovala. Jedu po eskalátorech dolů, srdce mi buší, penis tuhne a tepe. Jdu splnit přání kamarádovi-kandovi, velice dobře vím co teď cítí, jak bych se cítil já, jak je rozklepaný vzrušený…

Vcházím do krámku a ona překvapeně zvedla hlavu a pozdravila:

„Ahoj, co ty tady.“
„Čau“, povídám a jdu k pultu. Vytáhnu telefon, kde je otevřená její fotka, kterou evidentně velice dobře zná. Aby ne, tu kundu často sama hladí, onanuje.
„Mám si tohle vyfotit znovu, sám a teď hned“, říkám a hledím na ní. Vidím, jak se jí rozevírají oči, když poznává tu fotku, svůj rozevřený klín na telefonu svého kolegy a kamaráda, jak jí hlavou letí co to má být, kde se tam ta fotka vzala, jak se míchá stud se vzrušením, naštváním a následně i rezignací, když jí dojde, kdo to fotil, poslal a co po ní chci.

Podívá se na mne a unaveně povzdechne: „ To si děláš srandu“. To ještě netuším proč unaveně. O pár dní později se od Kevina dozvím, že v té době jsem nebyl jediný, s kým zlobila.
„Nedělám a nemám moc času, jdeme na to“.
K mému vlastnímu překvapení se zvedne, vezme klíče a jde zavřít krám. Pak se otočí a jde do kanceláře. Jdu za ní. Na sobě má bílé triko, pod kterým se dmou její plná prsa v podprsence, dole má těsné legíny.
Vejdeme dovnitř a já zavřu dveře, přeci jen na nás nemusí být vidět. Ona si beze slova stáhne legíny i z růžovýma kalhotkama (normální, bavlněné na běžný den) až ke kotníkům, sedne si na židli a rozevře stehna od sebe, jen tak beze slova. Neuvěřitelná poddanost situaci.

Kleknu si mezi její nohy, začnu ji hladit hebká stehna a upřeně hledím na její kundu, o které jsem tolik slyšel, viděl ji na spoustě fotek…hodněkrát u nich stříkal. Prsty ji hladím a ona odevzdaně sedí a drží, jen přivírá oči. Myslím že třeba slastí, ale později se dozvím, že spíš únavou z minulého večera. Ale i přesto cítím, jak její pysky vlhnou a jsou rudé (jen netuším, že ne díky mě).
kevin026
Příspěvky: 14
Registrován: stř 06. led 2016 17:59:07
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Prstění v obchodě

Příspěvek od kevin026 »

Ano, přesně takhle se to stalo. A teď, jak to bylo na druhé straně.. na straně mé, v té době kandy.
Nevěděla to, jen jsem jí napsal, aby poslechla... Psal jsem jí otázky, co by dělala kdyby se objevil její kolega z práce a musela splnit úkol. Poslušně řekla
tak ho asi budu muset splnit, jestli to chceš
Zkusil jsem napsat Mooliemu, nepředpokládal jsem, že by mohl být někde poblíž..ale on byl!!" Byl tam.. byl v OC kde pracovala! Co teď?! Tohle se už nemusí opakovat jsem si řekl. Poslal jsem mu její kundu s poselstvím pro ní. A jí jsem napsal že tam někdo jde... a čekal

Pak se dlouho nic nedělo... nikdo nepsal...nic... Asi za 30 min přišla zpráva
tak, už odešel..
psal jsem, že chci hned vědět co se dělo, natahovala to a mě se hlavou honilo spousty věcí
:!: Vylízal jí, byl v ní, stříkal a jestli tak kam? Do pusy...? Do kundy ...? Honila ho...? Kouřila ho...? :!:

Hlavou se mi honila šílená nervozita
:!: co se stalo?!, udělala to?! Chci aby to udělala! :!: :?:

Srdce mi bušilo a penis byl jak kámen, nemohl jsem se ho ani dotknout protože bych se okamžitě udělal, byl jsem nervózní a nemohl myslet na nic jiného..
Ona napsala
co myslíš, že se stalo.. řeknu to až doma
To ale nešlo vydržet, naléhal jsem.. Moolie nepsal a já čekal.. pořád jsem chtěl vědět co se stalo! Psal jsem jí pořád a naléhal. Pak napsala..
Přišel, svlíkla jsem si kalhotky a vyprstil mě, sahal mi na prsa a líbal bradavky


Zvedl se mi tlak, bušilo srdce.. tlačilo mě semeno, chtělo ven! Nevěděl jsem co psát dál, na co se zeptat, bylo toho strašně moc.. ptám se..
to je vše? nebo mi to nechceš říct?!
Pralo se to ve mě, chtěl jsem fotku s jeho semenem na její kundě, v ní nebo na puse... Pořád jsem nevěděl co se tam přesně stalo.... Napsala
mám tu zákazníky, napíšu později..
Pořád dokola jsem četl tu větu... :!: |Přišel, svlíkla jsem si kalhotky a vyprstil mě, sahal mi na prsa a líbal bradavky|

Nevydržel jsem to a vyteklo ze mě semeno.. bylo to jen trochu, ale vzrušení bylo tak silné, že se to prostě stalo...
Ani jsem se neutřel, stál mi znova.. a ještě víc.. píšu jí..
Už, už můžeš? Chci to vědět, chci to vidět, vše a do detailů!
Modlil jsem se, aby existovala nějaká fotka..aspoň jedna.. doufám, že to někdo fotil, musel to fotit! a Musím to vidět!!!
Pak napsala
Už jsem sama, byla jsem si ji utřít.. udělala jsem co si řekl..
a poslal první fotku
https://pixxxels.cc/yDV3zXnm
Začal jsem ho okamžitě honit...
Tohle fotil Moolie, tak Tě viděl, roztáhla si mnu jí?!
Ano, ukázala jsem mu jí aby se na ní konečně podíval živě, po těch letech co jsem s ním dělala a pak si sáhl a zasunul prsty
Poslala zbytek fotek...
https://pixxxels.cc/yDV3zXnm
udělal jsem se... stříkal jsem hodně a velice intenzivně :oops:
utřel jsem se.. a začal přemýšlet co se to vlastně stalo.. jestli třeba ještě po kině bude něco, nebo se toho stalo víc a řekne mi to až doma..?
Pak jsem fotky otevřel znova.. a znova se udělal.

Díky ze super zážitek @Moolie :)

Do dnes u těch fotek honíme oba.. tak snad někoho vzruší a udělá se u nich taky.
kevin026
Příspěvky: 14
Registrován: stř 06. led 2016 17:59:07
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Prstění v obchodě

Příspěvek od kevin026 »

A k té první (krátké) epizodě.. chce někdo slyšet druhou stranu? jak to bylo ? Chcete fotky? Jak byla roztažená..? jak se chtěla nechat vyšukat ?
neverhide
Příspěvky: 9
Registrován: stř 10. srp 2016 21:55:48
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Prstění v obchodě

Příspěvek od neverhide »

jasne napíš pokračovanie aj s fotkami.
Vencl33
Příspěvky: 83
Registrován: stř 28. úno 2018 17:12:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Prstění v obchodě

Příspěvek od Vencl33 »

Pokračuj. Čte se to skvěle.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Prstění v obchodě

Příspěvek od vinklar »

Určitě pokračuj
kevin026
Příspěvky: 14
Registrován: stř 06. led 2016 17:59:07
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Prstění v obchodě

Příspěvek od kevin026 »

Oprava:

Poslala zbytek fotek...
https://pixxxels.cc/gallery/D7S3m0C
udělal jsem se... stříkal jsem hodně a velice intenzivně :oops:
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: PP - Prstění v obchodě

Příspěvek od tarenor »

Piš první epizodu, kde také zlobila.
r2d2222
Příspěvky: 118
Registrován: úte 02. zář 2014 18:58:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Prstění v obchodě

Příspěvek od r2d2222 »

Super čtení, určitě pokračuj...
Mildas
Příspěvky: 153
Registrován: pon 18. bře 2019 11:01:52
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad svoji zenu ukazuji a pujcuji, myslim ze moja to ma ráda taky ale tvrdi, ze to dela kvuli mne
Bydliště: Hustopece u brna

Re: PP - Prstění v obchodě

Příspěvek od Mildas »

Normálně mi zmizelo tady vmobilu, že můžu odeslat fotky a už sem jich poslal dost a najednou ta kolonka zmizela :(
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bukva, Jenulka a 197 hostů