Výmluvy a ALIBI

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Výmluvy a ALIBI

Příspěvek od exkandaulista »

Povídal jsem si tady a došli jsme až na téma kandaulismus, noci s milencem a výmluvy. Kamarád žije s manželkou a rodiči na jednom patře v paneláku, jsou to už starší lidé, takže sledovat kam jde a kdy se vrátí, to je je jedna z jejich oblíbených aktivit. Mají přehled i o tom, kdy jde žena s košem.
Spousta lidí žije ve dvougeneračním domě, nebo mají větší děti, kterým je divné, že maminka začala každý týden přespávat u kamarádky.

Rád bych tedy nadhodil téma diskuze, jaké vás napadají originální a kvalitní výmluvy?

Napadají mě tyto scénáře :

1) den strávený s milencem
2) noc s milencem
3) víkend s milencem
4) dovolená s milencem

Chápu, že velká spousta z vás to vůbec neřeší, co je komu do toho, tak prosím, držme se tématu, určitě by to spoustě lidí pomohlo. Přemýšlejte taky nad tím, že ne každá žena pracuje tam, kde by mohla mít každý týden přesčasy a už vůbec nejezdí na školení. Sraz ze školy se pořádá jednou za x let a přespat každý týden u kamarádky, nebo u rodičů nejde. Navíc, musela by si zajistit krytí u kamárádky, nebo těch rodičů. A s tím by přišly otázky.
Baalis
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 12. zář 2019 14:02:40
Role muže: je BULL

Re: Výmluvy a ALIBI

Příspěvek od Baalis »

Asi bude muset začít hrát tenis. A když bude dobrá tak samozřejmě bude ozvána na nějaký ten turnaj...:). prostě pravidelná sportovní aktivita. Nebo jóga.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výmluvy a ALIBI

Příspěvek od Mispulin »

Pokud některé větší dítě (třeba 16-17 let), které už samo má známost bude zvědavé, může být jakože někde venku a ve skutečnosti číhat, kam mamka jde, prostě šmírovat a asi se bude divit, že mamka zapadla do vchodu třeba ve vedlejším bloku na sídlišti. Buďto náhoda nebo zvědavost mohou způsobit pěkné fo paux. Tati, tati viděla sem mamku, jak se vedla za ruku s jedním starším chlapem a taky se líbali! Průser, zvláště je-li přítomna tatínkova matka.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výmluvy a ALIBI

Příspěvek od Mispulin »

Tatínek pak má tři možnost: 1 - Přiznat že to ví a pro klid v rodině to neřeší. Následek - Maminku klepne pepina že zplodila takového pitomce a stud dcery, že táta je slaboch.
2 - přiznat, že jsem kandaulista a že se mi líbí, že manželka chodí šukat za jiným. Následek - Maminku klepne pepina, že zplodila takového zvrhlíka a stát se v očích dcery pitomcem a úchylem
3- Hrát mrtvého brouka, říkat dceři: "Ale prosím tě, co jsi viděla" a matce: "To musí bejt nějaká mejla", což bude znamenat větší zájem a sledování situace ze strany matky. Navíc si asi řekne, že já jsem syna neměla raději s tatínkem a né se sousedem, to byl také takový ignorant! :lol:
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výmluvy a ALIBI

Příspěvek od exkandaulista »

Ano, překvapuje mě, že se to tady ještě neřeší. Vždyť děti jsou takoví šmíráci. Stačí jen náznak a začnou samy pátrat. A přesně, jak píše Mispulin, ty případné tragické scénáře mohou narušit fungování rodiny. Proto považuji za důležité, aby milenec nebyl z vedlejšího vchodu a pokud možno, aby se nevodili za ruku někde, kde je může potkat manželovo matka :-)

Také špatné alibi vzbudí zájem tchýně, která si řekne - on je hloupý, naivní, ale já nejsem dnešní, na mě si holčička nepřijde, já zjistím, s kým se tahá. No a taková tchyně, to bývá detektiv za všechny prachy :-) Proto je dobré nedráždit ji s nějakou chabou výmluvou, aby neměla potřebu pátrat. Stejně děti, asi nebudou baštit, že maminku začalo bavit nakupování po nocích, nebo že si našla nej kamarádku, když dosud nikam nechodila. Tu si může najít třeba na tom tenise, to je dobrý nápad, pokud nemá tenisový loket - zase by mohla tchyně vyšetřovat čím se maže, že to nebolí :-)
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výmluvy a ALIBI

Příspěvek od Mispulin »

Navíc dnešní mladí jsou počítačově zdatní a tak třeba synek může dát mamce do telefonu nebo pod blatník auta lokátor a hned bude vědět, kam to mamka každý čtvrtek chodí nebo jezdí. Zvláště dcerky spíše tíhnou k otci a mohly by se chtít stát ochránkyněmi jeho hlavy před parohy, zvláště když táta je na takovou holku hodný, když na něm chce na něco nějaké peníze, zamhouří obě oči a dá, kdežto mamka jen kritizuje, kárá, zakazuje a nutí doma něco dělat.
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: Výmluvy a ALIBI

Příspěvek od Pixar »

Tak stačí nebejt trubka a dvakrát týdně si jít na hoďku někam zacvičit (možností jsou dnes spousty) a čas od času jede mamka na fit víkend a jakýpak podezření, když jí tam taťka ještě odveze ; -)
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: Výmluvy a ALIBI

Příspěvek od Pixar »

1) den s milencem - zdržení v práci/přesčasy (i u pásu se dají dělat přesčasy) , teda za předpokladu, že budou vyšívat u něj nebo někde na hotelu a nebudou se tahat někde na veřejnosti, aby je někdo viděl

2) noc s milencem - když se vrátí třeba do půlnoci, tak si byla sednout s kámoškama, když celou noc, tak buď mimořádné noční směny nebo služebky, jiné variantě asi starší rodiče moc neuvěří

3) víkend s milencem - fit víkend, jak už jsem psal výše

4) dovolená s milencem - tak tady, pokud nemá zaměstnání, které vyžaduje služební cesty, mě vůbec nic nenapadá
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výmluvy a ALIBI

Příspěvek od exkandaulista »

Pánové, nevím, jak to máte doma, ale když zapátrám v paměti, tak žádná žena, se kterou jsem kdy něco měl, nechodila někam vysedávat. Třeba s bráchou, nebo u rodičů, to ano, to se posedělo, ale pokud žena není společenský typ a nemá práci, kde se konají nějaké akce?

A v případě celá noc - pokud pracuje třeba jako účetní, v bance, nebo ve firmě, kde zavírají v 15h, těžko někdo uvěří tomu, že má noční směnu. A to máme velkou skupinu nezaměstnaných, maminek na mateřské, apod. Které žádnou směnu, ani práci, na kterou by se mohly vymluvit nemají. Co pro ně? :-)

Cvičení je dobrý nápad :-) Pokud nebydlíš na vesnici, kde to do civilizace je třeba půl hodiny autem. Těžko někdo uvěří, že si raději nepořídí nějaký cvičící stroj domů, než aby se každý týden někam trmácela a ještě utrácela peníze. Takže ani cvičení se nedá aplikovat na všechny případy.

Napadá mě, příklad, na který nemáme zatím žádné řešení
- nezaměstnaná žena (např. mateřská) na vesnici s horší dopravní dostupností, která se potřebuje dostat dvakrát do měsíce na jednu noc za milencem :-) Přidejme k tomu třeba dvě děti a dvougenerační dům s tchyní, ať je to pořádný oříšek :lol:
Co byste jí poradili? Je reálné, aby utajila poměr?
Baalis
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 12. zář 2019 14:02:40
Role muže: je BULL

Re: Výmluvy a ALIBI

Příspěvek od Baalis »

Je potřeba se přizpůsobit možnostem. Čím větší odklon od klasického žibvotního vzorce tím větší riziko odhalení, navíc jestli je poblíž tchýně. To je horší jak MI5 a CIA dohromady.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Berysekk123, jexxl, korbacik, Ladislav, Majestic-12 [Bot], nethopier12, wfs, xiere a 140 hostů