Co sa stalo na chate?

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Darkman
Příspěvky: 9
Registrován: ned 24. bře 2019 14:20:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Co sa stalo na chate?

Příspěvek od Darkman »

Toto je pokracovanie pribehu Na jednej dedinskej zabave...
Jana rano zobudila cela ubolena,polepena.Vstala z postele a isla k dveram,ked zacula nejake panske zakaslanie a tazke kroky vo vedlajsej izbe.Stala pri dverach a nevedela,co ma robit,ked sa dvere otvorili a v nich stal nejaky starsi chlap.Co tu robite,spytal sa a dival sa na jej nahe telo s pohladom,ktory aj ona pochopila,ze co by najradsej urobil.Snazila sa zakryt si prsia a lono,ale len na seba viac a viac upozornovala.Prespala som tu s kamaratom,odpovedala.S akym kamaratom,tato chata je moja,tu nemas co hladat.Vo dverach sa zjavil dalsi chlap a premeriaval si ju s rovnako chlipnym pohladom ako ten prvy.Dobre dobre,len keby som sa mohla osprchovat a idem prec,vravela Jana.Nato sa ozval ten druhy,ok nie je problem,tam vzadu je kupelna,osprchuj sa.tak isla do kupelne a citila na sebe pohlady tych dvoch chlapov.Pustila si sprchu,voda jej tiekla po tele,ked zacula,ako sa otvaraju dvere a dnu vchadza chlap uplne nahy so slovami pridam sa k tebe,nech ti nieje smutno a vosiel do sprchy.Videla ako sa mu topori penis a tak zacala vraviet,ze nie,ze ona s nim nic nechce mat,ze ma snubenca a ze ho ani nepozna.Nato on,ze dobre zavolame policiu,ze si sa tu vlamala a zavolame aj snubencovi,ze on na to povie.Ved ja nic nechcem,len troska sa pohraj s mojim penisom,troska pohon,ja sa troska pohram s tvojimi prsickami,mozno troska sa podotykam muslicky,uz davno som nemal takuto mladucku samicku,pokracoval v rozpravani.Jana pomyslela na tu hanbu,co by mohla mat,tak vahavo suhlasila,ale len pohonim,dobre?Ked to chlap pocul,nevahal a dal jej penis do ruky a sam sa zacal hrat s jej prsiami.Jana teda zacala honit toho cudzieho starieho chlapa a ten si to uzival hlasnimi povzdychmi a jednou rukou jej drazdil bradavky a druhou sa posuval nizsie a nizsie medzi jej nohy az sa dotkoj jej muslicky.Neostalo pritom,jednym prstom zachadzal pomedzi pysky a drazdil ju a ona si uvedomila,ze zacina proti svojej voli vlhnut.On to pocitil,vysiel s nou zo sprchy,posadil ju na kraj pracky,roztiahol jej nohy a zacal jej muslicku drazdit jazykom.Ou na tomto sme sa nedohodli ozvala sa,ale ton jej hlasu prezradil,ze nie je velmi proti a muz len dalej lizal a sal jej klitoris,az Jana aj ked nechcela zacala potichu vzdychat a tiect ako vodopad.Vtedy prestal,postavil sa a rychlo prilozil penis k jej picke a hned prirazil.Aaach vzdychla Jana,to by sme nemali,stihla este sepnut,ale on uz nepocuval a tvrdo ju sulozil.Jeho dost hruby zilovaty penis vnikal do Jany nadoraz a ona zacala prirazat oproti nemu a hlasno ochkala,naco ju ten chlap umlcal vasnivym francuzakom a trkal ju stale tvrdsie a rychlejsie.Jana citila silne stahy v picke a s hlasnym vykrikom sa urobila,naco aj ten chlap sa odbavil do Janinej picky.Potom ju chytil za ruku a vyviedol ju z kupelne do obyvacky,kde uz cakal druhy chlap,uplne nahy a pripraveny na akciu.Jana zacala protestovat,ze uz nechce,ale aj tak si klakla,ked je povedali a ked k nej pristupil ten druhy muz s penisom v ruke,zobrala ho a dala si ho do pusy.Lizala ho,sala az kym sa chlap nevystriekal.Bolo toho tolko,ze jej to stekalo po brade smerom k prsiam.Ked bolo po fajceni,obzrela sa kde je ten prvy chlap a videla,ze znova stoji za nou so stoporenym penisom a vedela,ze byde nasledovat dalsie kolo.Chlap ju dal na styri a ona citila,ako jej cimsi maze zadok a picku.Do zadku nie,mate ho hruby,tam mi nevojde,skusila protestovat,ale chlap si prilozil penis k zadku a zatlacil ho dnu.Citila ten tlak v anali,ako sa tam dobyja jeho penis a ona mohla len poslusne drzat a popritom vydavat hlasne stony.Chlap ju zacal sulozit a ona videla,ze ten druhy je znova pripraveny na akciu a pozoruje ich a honi si ho pritom.Tak bola trkana asi 15 minut,ked zacitila horuci vystrek vo svojom zadku a chlap ho vytiahol von a nato k nej podisiel ten druhy,dal ju lahnut,prilahol ju a zacal ju tvrdo sulozit ako o zivot.Ona len drzala a citila,ze znova na nu ide velky orgazmus a citila,ako chlap do nej busi stale viac a viac,rychlejsie a rychlejsie,az obaja naraz sa v vykrikom urobili.Nato ju nechali lezat totalne vycerpanu na dlazke o odisli von z chaty.Jana horkotazko sa pozviehala,ponachadzala svoje veci,obliekla sa a tak rychlo ako jej to bolave telo dovolilo opustila chatu a utekala k Petre a nedbala ani na to stekajuce semeno z jej picky a zadku,len chcela byt uz cim skor u Petri doma.Tiez cestou rozmyslala,ako vsetkym vysvetli,ked po tomto vsetkom ostane nabuchana.
funnysexbunny
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 12. zář 2019 12:17:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co sa stalo na chate?

Příspěvek od funnysexbunny »

A nemas foto samicky?
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Co sa stalo na chate?

Příspěvek od KarelK1968 »

Hezký, málo kdy se povede i pokračování
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: sluhapromadam, valos, valsoraj a 207 hostů