PP - Nevěra

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
gill1000
Příspěvky: 173
Registrován: úte 28. dub 2015 10:11:15
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1790

PP - Nevěra

Příspěvek od gill1000 »

Věděl jsem, že s ním šla na večeři. Už ji zval několikrát, sama mi to řekla. Ptala se mne, jestli má jít. Řekl, jsem ji, že ji jasně zve na večeři, protože ji chce dostat do postele. Ale že to záleží na ní, jestli s ním půjde. Odpoledne mi zavolal, že jeho pozvání přijala a večer budou spolu večeřet. Věděl jsem tedy, že je s ním a že je asi připravena s ním jít do postele. Když pak ani po půlnoci nebyla doma, byl jsem si skoro jistý, že už je u něj, nejspíš už je úplně nahá, má jeho penis ve své malé pičce a heká pod jeho tělem vzrušením a slastí. Domů přišla až po třetí hodině ráno. Potvrdila mi, že s ním byla na večeři, pak ji pozval k sobě a tam se s ním vyspala. Dál se o tom nechtěla bavit, je prý už moc unavená. Osprchovala se a šla spát.

Druhý den mi toho řekla víc. Byla ochotna se milovat a když jsme byli v posteli podařilo se mi ji ukecat, aby trochu vyprávěla. Bylo to děsně vzrušující. Po večeři ji samozřejmě pozval k sobě domů na skleničku. U něj pak seděli v obýváku na pohovce a povídali si. Několikrát ji krátce vzal za ruku nebo pohladil po vlasech. Pak si odskočila do koupelny, a tam si svlékla spodní prádlo, kalhotky i podprsenku. Byla tak pod šatama úplně nahá. Když se vrátila do obýváku, sedla si mu na klín a krátce ho políbila. On ji pak začal hladit až ji stáhnul halenku od šatů a uviděl její nahá prsa, která dále hladil a líbal. Rukou ji začal hladit nohy a když pod sukní zjistil, že nemá kalhotky a její klín je mu je k dispozici, položil ji na pohovku. Vyhrnul ji sukni, chvíli si její nahotu prohlížel. Rychle se sám svléknul a na pohovce si ji vzal. Potom prý ještě šli do ložnice a tam jí to na posteli udělal podruhé. Nemusím se prý ale ničeho bát, protože mu nedovolila aby do ní vniknul bez gumy. Víc už mi neřekla, ale já se dodnes silně vzruším, když si představím, jak s ním souloži zatímco já na ní čekám doma.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: PP - Nevěra

Příspěvek od tarenor »

Piš to do jednoho blogu, takle se v tom všichni ztratí. Je to Škoda, tvé vyprávění je hodne zajímavé.
gill1000
Příspěvky: 173
Registrován: úte 28. dub 2015 10:11:15
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1790

Re: PP - Nevěra

Příspěvek od gill1000 »

tarenor píše:Piš to do jednoho blogu, takle se v tom všichni ztratí. Je to Škoda, tvé vyprávění je hodne zajímavé.
Vetsinou to jsou nesouvisejici vymyslene pribehy, takze jsem myslel, ze je lepsi je psat kazdy zvlast.
(I kdyz tenhle pribeh je vyjimka - ten se opravdu stal.)
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: PP - Nevěra

Příspěvek od tarenor »

gill1000 píše:
tarenor píše:Piš to do jednoho blogu, takle se v tom všichni ztratí. Je to Škoda, tvé vyprávění je hodne zajímavé.
Vetsinou to jsou nesouvisejici vymyslene pribehy, takze jsem myslel, ze je lepsi je psat kazdy zvlast.
(I kdyz tenhle pribeh je vyjimka - ten se opravdu stal.)
Když jsou vymyšlené, tak to dej do složky povídky. A nepiš k tomu PP. PP je označení pro pravdivou povídku.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Nevěra

Příspěvek od DrGarden »

Super predstava, tak nejak si to predstavujem u svojej.. stretko na kávičke, pozvanie na panáka a dohra v spálni.. Myslím že je to ideálny postup aby sa niečo udialo.
gill1000
Příspěvky: 173
Registrován: úte 28. dub 2015 10:11:15
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1790

Re: PP - Nevěra

Příspěvek od gill1000 »

DrGarden píše: čtv 17. říj 2019 11:39:09 Super predstava, tak nejak si to predstavujem u svojej.. stretko na kávičke, pozvanie na panáka a dohra v spálni.. Myslím že je to ideálny postup aby sa niečo udialo.
U nas to takhle nas bylo. Pred tim sice uz jednou byla se svym bejvalym. Ale tenhle kolega byl jeji prvni skutecnej milenec.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Nevěra

Příspěvek od KarelK1968 »

Tak ať ti ta představa vydrží co nejdéle.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Holzer, Jentakjako, Judy31, Lapua, stenli a 247 hostů