Gangbang s pozorovatelkou

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Gangbang s pozorovatelkou

Příspěvek od antimusculus »

jjj3 píše:
tomasm111 píše:
jjj3 píše:fotky nebudou, zásadně nesdílíme.
kecy...nick gang-bang-sex fotky zveřejnuje... škoda že někdo kdo napíše tak hezkou fikci to neumí přiznat...
klidně se nicku gang-bang-sex zeptej jestli je příběh pravdivý - on u toho byl :) i ti může říci že milulý pátek jsme akci zopakovali :)

a pokud se zeptáš tak ti vysvětlí, že zveřejnuje jen ty fotky ke kterým má souhlas - a ten jsme mu nedali :)
Super. A ponechal sis privilegium být bez gumy jen ty, nebo mohli i jiní? 8-)
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Gangbang s pozorovatelkou

Příspěvek od jjj3 »

antimusculus píše:Super. A ponechal sis privilegium být bez gumy jen ty, nebo mohli i jiní? 8-)
jen já :)

to by pak nebylo privelegium :)
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Gangbang s pozorovatelkou

Příspěvek od antimusculus »

jjj3 píše:
antimusculus píše:Super. A ponechal sis privilegium být bez gumy jen ty, nebo mohli i jiní? 8-)
jen já :)

to by pak nebylo privelegium :)
Tak by sis dal jiné privilegium, třeba stříkat do pusy :D
Ale každopádně to musí být fakt super zážitek.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Pozorovatelka na gangbangu

Příspěvek od jjj3 »

Náš experiment gangbangem a pozorovatelkou dopadl nad očekávání dobře. Rozhodli jsme se proto naplánovat další akci s mou ženou v roli pozorovatelky po novém roce. Už pro fázi plánování se ukázala zajímavým podnětem změna místa konání na milenecký azyl v Brně, který byl vybavený dřevěným křížem, což dalo prostor mé fantazii na tvoření různým možných scénářů a jejich konzultace s hlavním organizátorem. Z komunikace vyplynulo, že chybí pouta. Nakonec se všechny přípravy povedly. Pro správnou roli pozorovatelky jsme potřebovali do hlavního děje další ženy, aby bylo koho pozorovat, a tak jsme kontaktovaly nejprve ty, které se zúčastnily naší předchozí akce s pozorovatelkou, a mile nás potěšilo, že dvě přijaly. Konzultace různých scénářů s využitím kříže s manželkou nebyla nejlepším nápadem, neboť bez erotické nálady u ní většinou vítězí zábrany nad případným vzrušením z mých zvrhlých scénářů. Tak jsme na akci nevyjížděli s ničím napevno plánovaným, ale jen s předsevzetím improvizovat dle nálady a možností, které vyplynou při akci samotné. Samozřejmě jsem s sebou vezl své pomůcky pro případné použití.

Na dálnici jsme se dostali se zpožděním a tak zatímco jsem šlapal na plyn v Brně se akce rozbíhala bez nás. Než jsme našli místo k parkování a došli ke dveřím, byla to skoro hodina zpoždění. Přivítali jsme se s organizátorem –gang-bang-sex- a vyrazili prozkoumat situaci. Při našem příchodu právě opadávala první vlna intenzivní vášně. Jedna aktérka už si dávala pauzu mimo hlavní místnost po intenzivním šukání. V hlavní místnosti jsem od dveří přihlíželi, jak se na druhé z žen vystřídali ještě dva muži, než i ona prohlásila, že potřebuje přestávku a taky se přesunula vedle. Zamířili jsme tedy do vedlejší místnosti a zapojili do příjemného povídání si s ženami, jejich partnery, pořadatelem a několika dalšími muži. Příjemný rozhovor jsem prokládal zkoumáním kontrastu hlazením hladkého stehna jedné z žen a porovnáváním dotekových vjemů z nohou mé manželky v černých síťovaných punčochách s velkými oky. Organizátor naši diskuzi proložil demonstrací svých lízacích a prstovacích dovedností, až se nám odpočinková místnost začala trochu měnit na akční. Já jsem prsty prozkoumal vlhkost kundičky mé manželky, abych zjistil, jak na ní působí atmosféra odpočinkové místnosti. Chvilku jsem ji prstil a když se nabídl první dobrovolník, co by se rád přidal k jejímu laskání, naznal jsem, že bude lepší chopit se režie vlastního scénáře, jinak se zapojíme do akce, co se zdála rozbíhat v odpočinkové místnosti. Přemístili jsme se tedy do hlavní místnosti, žena slabě protestovala, ale po svléknutí jen do podvazků si nechala připoutat ruce a nohy k ondřejskému kříži. Zaskočil jsem do skříňky ještě pro škrabošku na oči a roubík do úst. To už se mojí milované tolik nezamlouvalo, ale s připoutanými končetinami jí možností k odporování moc nezbylo. Další žena v hlavní místnosti nebyla, pozorovatelka tedy nepotřebovala oči argumentoval jsem jí s úsměvem. Zakryl jsem tedy červenou páskou oči a pak využil příznivé konstelace a umlčel ji gumovým roubíkem ve tvaru kuličky. Pásek od něj jsem ji zapnul vzadu za krkem. Roli pozorovatelky jsem změnil na roli předmětu zájmu mužů v hlavní místnosti, kteří se zájmem přihlíželi tomu, co provádíme. Zvažoval jsem, zda mám jen sledovat, jak její tělo budou zkoumat jiní muži, nebo se aktivně zapojit do jejího dráždění. Chlapi se moc k akci neměli, a tak jsem nemohl se nezapojit. Stoupnul jsem si trochu stranou k jejímu boku, abych jim uvolnil výhled, a pustil se rukama a ústy do jejího laskání. Vzal jsem do úst tuhou bradavku a hrál si s ní jazykem. Postupně se začali nesměle zapojovat první odvážlivci se zkoumavými doteky. Dynamiku rázně posunul partner jedné účastnice, který zakleknul dolů ke kundičce a pustil se do jejího lízání. Po chvíli jsem zjistil, jak nekompromisně na to šel, když jsem při hlazení zadku objevil jeho prsty, jak projíždí zadní dírku mé manželky. Ta si záplavu doteků na těle patřičně užívala, trochu se u kříže prohnula, hlavu do mírného záklonu, prsa jemně vypnuta kupředu. Skrze roubík bylo občas slyšet slabé sténání. Po chvíli jsem poodstoupil, abych se mohl pokochat pohledem z větší dálky. Nechal jsem ji dvě, tři minuty „trpět“ na kříži, potom jsem přistoupil, rozepnul zapínání roubíku a vyndal jí ho z úst. Políbil jsem jí ;. Trhavě dýchala a šeptala mi ať ji odvážu. Počkal jsem další minutku a sundal škrabošku z očí. Rozhlédla se okolo sebe – okolo ní těsný kroužek těch, co se jí dotýkají, a volněji po celé místnosti třikrát více dalších mužů, co jenom přihlíží tomu, jak je její krása bezmocně vystavena na kříži a chtivě pleněna. Myslím, že si tu žádostivost v jejich očích užívala. V ten moment byla středem našeho vesmíru, její vzrušení bylo jak sálající slunce a my se nemohli vymanit z gravitace vzrušení. Po chvíli šeptala prosbu od odpoutání. Vyhodnotil jsem to, že to na orgasmus u kříže nevypadá a bude dobré změnit polohu. Nejprve jsem povolil pouta na nohou a poté vysvobodil ruce. Nedopřál jsem jí ale žádnou volnost, políbil jsem ji, položil jsem ji na záda na letiště a znehybnil jsem jí ruce nad hlavou. Její tělo bylo opět napospas ostatním v místnosti. Mezi nohy se dral první natěšenec – hned jsem ho krotil s tím, že šukat se bude nejdříve až po jejím orgasmu. Naštěstí jeho místo zaujal někdo zkušenější, co svými prsty začal plenit její kundičku. Další ruce si našly cestu na prsa a břicho. Bylo to rychlé a intenzivní. Její sténání nabralo na hlasitosti a stále gradovalo. S výkřikem začala pod jeho prsty stříkat. Pustil jsem jí ruce ze sevření a sklonil se k ní. Šeptal jsem jí do ouška, jak moc se mi její squirt líbil. Nechali jsme ji maličko vydechnout. Pokynul jsem majiteli šikovných prstů, aby se připravil, že bude první, kdo jí projede pičku. Nasadil si gumu, zakleknul mezi její stehna a na klasického misionáře zajel ocasem do kundičky. Já si kleknul a umlčel její vzdychající ústa svojí kládou....
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Gangbang s pozorovatelkou

Příspěvek od diner22 »

Zajimává fantazie, a co dál ?
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Gangbang s pozorovatelkou

Příspěvek od jjj3 »

Ne fantazie, ale nase realna akce z ledna 2019 :)
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Gangbang s pozorovatelkou

Příspěvek od diner22 »

jjj3 píše:Ne fantazie, ale nase realna akce z ledna 2019 :)
Tak to byla tede super akce !!!
Pavca72
Příspěvky: 69
Registrován: sob 30. pro 2017 12:07:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Gangbang s pozorovatelkou

Příspěvek od Pavca72 »

Vau. Malem jsem se udelala jen při cteni.
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Gangbang s pozorovatelkou

Příspěvek od cuckpig »

Pavca72 píše:Vau. Malem jsem se udelala jen při cteni.
Opravduuu:)
yachtmen
Příspěvky: 93
Registrován: stř 14. čer 2017 11:36:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Gangbang s pozorovatelkou

Příspěvek od yachtmen »

tomasm111 píše:
jjj3 píše:fotky nebudou, zásadně nesdílíme.
kecy...nick gang-bang-sex fotky zveřejnuje... škoda že někdo kdo napíše tak hezkou fikci to neumí přiznat...
To není fikce.
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ota65, vlado1974 a 202 hostů