O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Tms0411 »

Carodej píše:Ahoj,

co by jste rekli na pribeh, kde manzel zaplati sve manzelce druhe libanky s jejim novym nabijecem?
Zdar. Takovou povídku, bych si velice rad zde přečetl. Je to moc zajímavé téma!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Carodej
Příspěvky: 22
Registrován: ned 01. říj 2017 20:40:02
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Carodej »

Je to jen malinka cas pribehu, ale libilo by se mi, kdyby jsme s mou pritelkyni meli zrovna svatbu a pri prvnim manzelskem polibeni bych citil jak mi vhani do ust cizi mrdku.Ci by asi byla, svedka? meho otce? nebo farare?
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Tms0411 »

Carodej píše:Je to jen malinka cas pribehu, ale libilo by se mi, kdyby jsme s mou pritelkyni meli zrovna svatbu a pri prvnim manzelskem polibeni bych citil jak mi vhani do ust cizi mrdku.Ci by asi byla, svedka? meho otce? nebo farare?
Chápu tvou fantazii. Svatební téma je velký stimul.=) Klidně se o tom rozepíše víc. Zajímá mě to!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od seedLover »

Líbí se mi povídky, kde by byl přítel odstavený od sexu a jeho přítelkyně hotwife by měla styk jenom s milencem. Třeba mladý pár, on by jí dovolil a toleroval milence, třeba expřítele a ona by s ním pak nespala, řekla by mu, že s ní nesmí spát, že si to expřítel takto přeje, aby si pro vyšukání své nadržené kundičky chodila za ním.
Chtěl by někdo napsat takovou povídku? Třeba bych i spolupracoval.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Tms0411 »

seedLover píše:Líbí se mi povídky, kde by byl přítel odstavený od sexu a jeho přítelkyně hotwife by měla styk jenom s milencem. Třeba mladý pár, on by jí dovolil a toleroval milence, třeba expřítele a ona by s ním pak nespala, řekla by mu, že s ní nesmí spát, že si to expřítel takto přeje, aby si pro vyšukání své nadržené kundičky chodila za ním.
Chtěl by někdo napsat takovou povídku? Třeba bych i spolupracoval.
To vypadá jako zajímavý nápad. Také se mi takové povídky líbí!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
diskret26
Příspěvky: 88
Registrován: úte 21. dub 2015 21:03:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od diskret26 »

Manželia na diskotéke, alebo bare, manžel v pásu cudnosti. Manželka sa nechá zbalit, manžel tajné pozoruje počúva čo sa rozprávajú. Milenec osahava všade. Manželka potom prezradí že manžel je taký a taký a že ho má v páse cudnosti že ona si môže užívať nakoniec prezradí že je to ten pán vedľa. Tak on poprosí aby ju pomilovať a odvezie ich k nim domov. Doma .... A aj bi cuckold praktikky
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od DrGarden »

To by bol pekný príbeh..
Uživatelský avatar
cernosi
Příspěvky: 190
Registrován: stř 09. lis 2016 18:49:25
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: libi se mi cernosi s bilyma holkama. vzrusuje mne nadrazenost cernochu a jejich povysene chovani.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=799

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od cernosi »

libil by se mi pribeh.
dovolena, manzele, nebo pritelkyne to je jedno. krasna holka, moc krasna a sexy. prumerny bily kluk, hubeny, nebo naopak s briskem. maly penis a brzy strika. ma penize, jinak by s nim jeho krasna pritelkyne nebyla. bere ji na dovolene, jako je tato. on si je vedomy ze jako sexualni objekt nestoji za nic. proto uz v minulosti sve pritelkyni odpustil nejeden ulet. a ona to vi, ze si s nim muze delat co chce, protoze ji odpusti zase.
pritelkyne sedi na baru a flirtuje s ni cerny barman. nakonec to dopadne tak ze se necha svest. pomiluji se spolu a ona prozije nejlepsi sex sveho zivota. zamiluje se. ale jeji mily je muslim. vrati se se svym pritelem do prahy ale neustale je v kontaktu s milencem. ten ji slibuje jak ji miluje a jak ma za nim priletet. lsti vylaka z pritele penize na letenky nebo vymysli dovolenou aby se dostala za svym ahmadem. zase se vasnive miluji celou dovolenou, ona je presvedcena ze jineho nechce ale nevi jak to udelat.

zaver necham na autorovi. bylo by dobre, kdyby ji ahmad oplodnil a kraska by si malovala budoucnost s nim, ale on by ji nechtel. zustala by proto se svym prazskym pritelem a svym (nyni uz jejich) misenym ditetem.

nebylo by spatne kdyby po tehotenstvi opet letala za ahmadem ale protoze dite je male, pritel by se o nej musel po tu dobu starat.

velice by se mi libilo kdyby byl kladen duraz na jeji oplodneni a take na to, ze se do sveho snedeho pritele velice zamilovala. nebylo by spatne kdyby tam byly dialogy jak ponizuje a zesmesnuje sveho pritele ze neumi soulozit a ze je s nim jen proto aby nemusela pracovat a mohla letat na dovolene.
ahmad by take mohl striktne zakazat aby jeho bilou pritelkyni jeji pritel soulozil.
jsem normalni chlap ale mam zvracene fantasie o cernosich a bilych holkach a mam tady o tom svoje tema.
Riddick5
Příspěvky: 80
Registrován: sob 02. úno 2019 19:03:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Riddick5 »

Stalo se, nestalo se? Z pohledu mojí manželky.
Ahoj všem, musím se Vám svěřit, co se mi stalo nedávno. Je mi 39 let, jmenuji se Lea a pracuji v jedné větší firmě. Před měsícem jsem byla vyslána na třídenní školení na druhý konec republiky. Moc se mi nechtělo, mám doma tři děti a manžela. Vzhledem k vzdálenosti jsme samozřejmě měli zajištěné i ubytování v hotelu. Na školení jsem měla jet i s kolegyní, která však na poslední chvíli nemohla odjet, proto jsem byla na pokoji sama. Místo kolegyně odjel na školení náš kolega Zdeněk, kterému je asi o deset let více než mi. Věděla jsem, že Zdeněk po mě vždy pokukoval i když je taky ženatý. Školení bylo celkem nudné, proto jsem byla ráda, že se mi Zdeněk celkem věnoval. Seděli jsme spolu při jídle a pozval mě hned první den i večer do restaurace na víno. Hodně se mi svěřoval, vysvětloval mi svůj vztah se ženou a se synem a pěkně jsme si pokecali. Sem tam mi i líbal ruku. Druhý den jsme na školení skončili dřív. Zdeněk mě poprosil, ať s ním vyrazím do města a ať mu pomůžu vybrat dárek pro manželku. Nakonec jsme koupili i pěknou halenku, kterou jsem si v obchodě musela vyzkoušet, protože mám podobnou postavu jak jeho manželka. Zdeněk objevil i pěkný alkoobchod, kde si koupil nějaká drahá vína. Když jsme přišli do hotelu, tak jsme se ještě celkem dlouho bavili v restauraci a vypili jsme celkem ještě dost vína. Už jsem cítila, že jsem celkem opilá, tak jsem řekla Zdeňkovi, že už chci jít spát. Když jsem přišla na pokoj, tak jsem si umyla zuby, osprchovala jsem se a lehla si do postele. Musím uvést, že nedávno jsem si koupila takové krásné pyžamko z bílého saténu. Kalhoty a vršek. Už jsem usínala, když se ozvalo zaklepání. Když jsem otevřela, tak jsem uviděla Zdeňka, který držel v ruce otevřené jedno z těch drahých vín. Řekl mi, že by bylo škoda, kdybychom ho ještě dnes neochutnali a že když už je otevřené, tak se nedá nic dělat. Trochu jsem se styděla, že mě vidí v pyžamku, a to i proto, že mi trochu prosvítaly vrškem bradavky. Ale když už byl tady tak jsem ho pozvala dál. V pokoji byla jen jedna židle, tek jsme si sedli s vínem na postel. Vypili jsme skoro celé víno a já se cítila už opravdu dost opilá. Celou dobu jsem viděla Zdeňka, jak mě pozoruje. Najednou řekl, že mám opravdu krásné pyžamo a že ta látka musí být opravdu příjemná. To jsem mu potvrdila. Zeptal se, jestli si na tu látku může sáhnout. Přikývla jsem. Sáhl mi na rukáv, pohladil mě a řekl, že ten satén je opravdu příjemný a že mi to v něm opravdu sekne. Pak řekl, že by ještě chtěl vyzkoušet, jestli jsou v pořádku i knoflíčky z mojí košilky. Nic jsem neříkal, nevěděla jsem jak to myslí. Najednou mi rozepl jeden knoflík. Tak mě to šokovalo, že jsem nereagovala. Během chvilky mi rozepl zbývající tři knoflíky a roztáhl mi košilku do stran. Moje prsa se objevily nahá a já nevěděla, co mám dělat. Zdeněk se mi sice líbil, ale nikdy jsem manžela nepodvedla a ani jsem to neměla v plánu. Zdeněk mě položil na postel a začal mi hníst prsa a sát bradavky. Bylo to příjemné a já si myslela, že pořád mám čas to zastavit. Najednou se ale Zdeněk přesunul od mých prsou dolů a stáhnul mi najednou pyžamové kalhoty. Měla jsem nohy u sebe, ale on mi je silou roztáhl a začal mi jazykem prozkoumávat stydké pysky a poštěváček. To se mi samozřejmě líbilo, ale pořád jsem si myslela, že to mám trochu pod kontrolou. Že to vlastně žádná nevěra není, nebo možná jen taková maličká. Najednou jsem ucítila, že jeho jazyk mě již nelíže a že se Zdeněk posunul celým tělem výš a že se mi do lůna snaží dostat jeho penis. Ani jsem si nevšimla, kdy si rozepl kalhoty. Snažila jsem se srazit nohy k sobě, ale jak ležel na mě tak se mi to nepodařilo. Najednou jsem ucítila, jak proniká do mě. Začal se ve mně pohybovat. Když už byl ve mně, tak jsem se rozhodla, že se nedá nic dělat a že si to aspoň užiju. Když budu trochu opatrná, tak se to snad manžel nedozví. Objímala jsem ho stehny a pak jsem ucítila, jak se jeho penis cuká a stříká do mě jeho semeno. Naštěstí beru prášky. Zdeněk ho vytáhl z mé pochvy a já čekala, že hned odejde. Ale on si vysvlékl tričko, sundal svůj zbytek oblečení a i vysvlékl mi vršek pyžama, která jsem ještě měla na sobě. Byli jsme oba nazí. Zdeněk si lehl na záda a řekl mi, ať mu ho postavím. Začala jsem mu ho kouřit. Moc mi to nechutnalo, cítila jsem jeho semeno a svoje šťávy. Zdeněk cítil, že jeho penis již opět stojí, tak mi řekl, ať si na něho vylezu. Souložili jsme ještě tak na koníčka. Poté již šel na svůj pokoj. Cítila jsme se špatně. Hlavně jsem doufala, že se to manžel nedozví. Považovala jsem to za jednorázové selhání. Další den ráno jsem opět slyšela klepání na dveře. Bezmyšlenkovitě jsem otevřela dveře. Zdeněk mě zatlačil do pokoje a zavřel dveře. Řekla jsme mu co dělá. On nic neříkal, povalil mě na postel, svlékl mi spodek od pyžamka a zase mě osouložil. Zase stříkal do mě. Pak jsem mu musela znovu kouřit a on si mě vzal zezadu. No co Vám mám říkat, chlapi jsou prostě hrozní.
Lea
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Redtiel »

A ona skončí se zanetem genitálií v ubytovně.
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Jenulka, ota65, Semrush [Bot] a 201 hostů