Svatba

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Svatba

Příspěvek od kohout50 »

Suprová perverzní povídka.Pokračuj v nastoleném duchu prznění poslušné děvky v režii zvrhlého strýčka za asistence neschopného manžela spoustou nadržených chlípných perverzních mužů a žen
Lizatpicku
Příspěvky: 37
Registrován: pát 10. čer 2016 16:11:01
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Sme par
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1333

Re: Svatba

Příspěvek od Lizatpicku »

A čo chceš dalej ešte písat? Však už teraz vyfajčila viac kokotov ako Fredy Mercuri.Pripadal mi to ako keby to písal panic, ostriekaná v lietadle? Semeno má takú špecifickú vonu že by ju vyjebali aj z lietadla keby sa tam ostriekaná prechadza v uličkeraz som takto ostriekal jednu kurvicku na tricko kozy a picku ona si to zakrila satkou aby to nebolo vidiet a poslal sim ju za frajerom v taxiku, taxikar ju vyhodil ze smradlave kurvy od semena nebude vozit lebo to nevyvetrá do rána,myslim ze si mal viac zapojit manzela do pribehu , ona ho miluje tesi sa snim na svatbu a zratu do rána fajči kokoti na počkanie a on sa ken pozerá a čusí dost pritiahnuté za vlasi , trvalo by možno roky keby takato baba fajčila na počkanie, viem že to nie je true story ake aspon nejaká logika by tam mohla byt.
Lizatpicku
Příspěvky: 37
Registrován: pát 10. čer 2016 16:11:01
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Sme par
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1333

Re: Svatba

Příspěvek od Lizatpicku »

Najprv napises nech ti sem ludia pisu a hodnotia ked sa ti to nepaci co napisu tak je hned urazené ego a chytas ma za slovicka...v poriadku :vyborná poviedka len tak dalej ....si najlepsi a tymto ukoncujem tuto jalovú debatu.
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Svatba

Příspěvek od Redtiel »

Ehm ... Co k tomu dodat. :-) ano uznávám, je to nereálný pribeh. Nicméně se to nějak zvrhlo a je to samej sex. V podstatě série minipribehu v jednom no. Ale tak snad se to někomu líbí.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Svatba

Příspěvek od Tms0411 »

Terdsa píše:Ehm ... Co k tomu dodat. :-) ano uznávám, je to nereálný pribeh. Nicméně se to nějak zvrhlo a je to samej sex. V podstatě série minipribehu v jednom no. Ale tak snad se to někomu líbí.
Mě se to určitě líbí!!!=))) Vzhledem k tomu, že jsem spoluautor, by ale bylo divné, kdyby se mi to nezamlouvalo!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Svatba

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Super povidka kamo.Uz se tesim na dalsi dil.Hlavne se nenech odradit jednim kokotem ,kteremu se to nelibi.
RONMAISTER
Příspěvky: 14
Registrován: sob 26. led 2019 14:28:36
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Svatba

Příspěvek od RONMAISTER »

Perfektne perverzni,pridal bych vic analu :oops:
Msi1
Příspěvky: 59
Registrován: pon 06. úno 2017 20:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Svatba

Příspěvek od Msi1 »

Super a dobře se to čte ... doufám , že tohle neskončí po dalších dvou třech pokračováních ...
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Svatba

Příspěvek od vinklar »

Kdy bude další díl?
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Svatba

Příspěvek od martin »

Jako fantazie dobrý.
Ale já bych se chtěl zeptat ostatních ženáčů. Souložili jste na vaší svatbě? Co jsem se poptával, tak málokdo. My třeba ne. Spousta práce, organizování i stresu. Padli jsme úplně mrtví.
Ale před svatbou jsme fantazírovali, že by si jako nevěsta vrzla s jiným. Pro kandu pěkná představa, ale za přítomnosti obou příbuzenstev to není nejlepší.
Moje první manželské parohy mě ženuška nasadila o 2 dny později. A prý si dali oba záležet.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Google [Bot], wukong a 198 hostů