Šéf jako BULL

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
snajpr
Příspěvky: 52
Registrován: ned 07. říj 2018 1:33:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf jako BULL

Příspěvek od snajpr »

Už jsem četl několik inzerátů, kde manžel nabízel manželku, jako sekretářku, aby ji šéf šoustal kdy bude chtít a dal jí pěknou výplatu. Zda o takovém inzerátu věděla i manželka je jiná otázka. Ohledně starších sekretářek někdy platí také pořekadlo, že nejlépe hoří " stará stodola ".
CaZ
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 06. lis 2014 21:31:38
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf jako BULL

Příspěvek od CaZ »

sefbull píše:Rozjíždím menší podnikání a budu potřebovat asistentku. Přemýšlel jsem, že bych zaměstnal kamarádku, ale pak mě něco napadlo. Chci se zeptat, co si o tom myslíte, jestli by to mohlo fungovat.

Přemýšlel jsem, že bych zaměstnal manželku nějakého paroháče. Asi by bylo príma, kdybych udělal nevěrnou z normální paničky, ale co když se to nepovede, co když ztratím čas a peníze. Proto by bylo asi zajímavější, dát si rovnou inzerát s tím, že budu svoji asistentku šukat. Chtěl bych aby měla doma svého paroháče, který by čekal a toleroval i občasné přesčasy.

Co si o tom myslíte? Líbilo by se Vám, kdyby se Vaše manželka hlásila na post asistentky u prasáka, který má tu pověst, že své asistentky šuká? Bylo by pro vás lepší, kdybychom si vyjasnili všechny podmínky už na začátku? Byli byste ochotni slevit ze mzdy, kdybyste věděli, že Vaše manželka má v práci ty nejlepší pracovní podmínky? Nebo byste naopak čekali, že šéf připlatí?

Pojďme se o tom pobavit, rád bych znal názor kandaulistů, jak by to vnímali, jestli by se jim to líbilo, mít manželku zaměstnanou u milence a co všechno by dovolili.
Nerealny to asi je. Ale za zkousku nic nedas ... treba se dozvime jaka je sance :-) Jinak mne by se to libilo. Chtel bych, aby moje zena delala u takoveho sefa. Prescasy a sluzebni cesty by byly moc fajn. Urcite bych preferoval vyjasneni pocatecnich podminek na zacatku :-) Slevit ze mzdy by mohlo zavanet tim, ze to delas pro penize, obracene, ze to dela pro penize ona, takze pekne trzne podle pracovniho vykonu (asistentky :-))
futureteacher
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 25. led 2018 14:57:56
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf jako BULL

Příspěvek od futureteacher »

sefbull píše:Rozjíždím menší podnikání a budu potřebovat asistentku. Přemýšlel jsem, že bych zaměstnal kamarádku, ale pak mě něco napadlo. Chci se zeptat, co si o tom myslíte, jestli by to mohlo fungovat.

Přemýšlel jsem, že bych zaměstnal manželku nějakého paroháče. Asi by bylo príma, kdybych udělal nevěrnou z normální paničky, ale co když se to nepovede, co když ztratím čas a peníze. Proto by bylo asi zajímavější, dát si rovnou inzerát s tím, že budu svoji asistentku šukat. Chtěl bych aby měla doma svého paroháče, který by čekal a toleroval i občasné přesčasy.

Co si o tom myslíte? Líbilo by se Vám, kdyby se Vaše manželka hlásila na post asistentky u prasáka, který má tu pověst, že své asistentky šuká? Bylo by pro vás lepší, kdybychom si vyjasnili všechny podmínky už na začátku? Byli byste ochotni slevit ze mzdy, kdybyste věděli, že Vaše manželka má v práci ty nejlepší pracovní podmínky? Nebo byste naopak čekali, že šéf připlatí?

Pojďme se o tom pobavit, rád bych znal názor kandaulistů, jak by to vnímali, jestli by se jim to líbilo, mít manželku zaměstnanou u milence a co všechno by dovolili.
Kdyby mi místo doporučil partner šla bych do toho.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Šéf jako BULL

Příspěvek od Domkanda »

sefbull píše:Nečekal jsem, že to tak rychle odsoudíte. Asi to není úplně nereálné, protože už jsem dostal nějaké nabídky do vzkazů.
Tak až z těch vzkazů u tebe bude někdo měsíc pracovat, tak potom povyprávěj
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Mistress_Terulie
Příspěvky: 11
Registrován: pon 18. úno 2019 11:51:30
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf jako BULL

Příspěvek od Mistress_Terulie »

Tu práci beru! :-):-)
inlove
Příspěvky: 118
Registrován: úte 15. srp 2017 9:17:34
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Já lehce dominantní, ona lehce sub. Milencu máme dostatek, vybira ona
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1229

Re: Šéf jako BULL

Příspěvek od inlove »

Zajímavé téma a dlouho moje a manželky fantazie, ktera se na cca pul roku stala realitou. Manzelku mi sukal jeji sef, on nevedel, ze ja vim a vsichni jsme si to uzivali. Je jasny aby dotycny nebyl debil, naopak je to v pohode clovek a manzelce se tenhle zalet moc libil, hlavne kdyz ji ojel v praci v kancelari. Uz to ukoncila, protoze ji to prestalo bavit a sef se zacinal trochu zamilovavat ale jinak spolu vychazi dal a je v pohode. Trochu doufam, ze mu prilezitostne neco dovoli ;) Preju hodne sexy sekretarek ;)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Šéf jako BULL

Příspěvek od pepe »

Dovolím si k tématu :-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Šéf jako BULL

Příspěvek od Retistran »

Pepe se nam fotograficky rozjel :D
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Šéf jako BULL

Příspěvek od RemusA4 »

pepe píše:Dovolím si k tématu :-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Krasny. Hned bych nechal tu svoji takhle zneuzivat v praci
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Šéf jako BULL

Příspěvek od Domkanda »

Pepe:
Je to spíš mimo téma - leda, že by šéf byl subík. Celý první řádek fotek, botou na péro, kalhotky do pusy - to je spíš domina
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Alltimes, Amazon [Bot], berengar44, Fero369, getto, Janovak1977, kandaz, kohout50, lubos40let, moto50, mucko5055, Noem, ola, onpropar, protvojizenu, Pytrisek, rf2, terpsichor, wuua, Zajíček a 168 hostů