OPatrovateľka 5

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Gomez
Příspěvky: 44
Registrován: ned 15. dub 2018 11:03:28
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

OPatrovateľka 5

Příspěvek od Gomez »

Opatrovateľka 5
Zobudila som sa popoludní, spokojne som sa popreťahovala a odišla sa osprchovať, očakávajúc Rasťov príchod. Čubka čakala na príchod svojho dominantného samca a chcela sa mu páčiť. Poutierala som sa a podišla k skrini so šatami. Vybrala som si zelenkavé pod kolená so zapínaním vpredu na gombičky. Obliekla som si ich na holé telo, aby sa môj pán veľmi nenadrel pri vyzliekaní. Vošla som do kuchyne a na stole som našla odkaz od manžela, že musel súrne odísť do firmy , aby som si zatiaľ oddýchla a pripravila sa na divokú noc. Ja som sa však tešila na divoké odpoludnie. Ďalšia veta ma však schladila, vraj mu volal Rasťo, že dnes už nepríde a zastaví sa inokedy.Zosmutnela som, tak som sa tešila na tvrdú ruku a tvrdé péro svojho pána. Moja pička a moja ritka preventívne premazaná kvalitným lubrikantom zosmutneli tiež a ja som si povedala, že zájdem aspoň do butiku a urobím si nejakú radosť. Zobrala som si do ruky kabelku a podišla som k dverám. Neobliekala som si pod šaty nič, chcela som provokovať mužov na ulici aj v obchode. Vtom zazvonil zvonček vchodového vrátnika. Zapla som kameru a videla som dvoch mužov ako stoja pri bránke . Predstavili sa ako pracovníci elekrární, ktorí kontrolujú elektrinu v dome. Bzučiak zabzučal, bránka sa otvorila a oni vošli do dvora. Otvorila som vchodové dvere a pustila ich dnu. Najprv vošiel prešedivený pán okolo päťdesiatky, za ním mladík vo veku cca 20 rokov, zrejme čerstvý absolvent. Pozdravili, preukázali sa potrebnými dokladmi a začali pracovať. Premerali zásuvky, vypínače a spotrebiče , potom sa chceli pozrieť ešte do pivnice. Zaviedla som ich tam a starší začal niečo merať v zásuvke v samom rohu. Zavolal ma, aby som sa prišla pozrieť. Zohla som sa a pozrela bližšie. Zásuvka iskrila a starší elektrikár kľačiaci pri nej mi vysvetľoval, aké je to nebezpečné a čo sa všetko môže stať. Zohnutá som sa obzrela ponad plece a uvidela som, že viac ako zásuvka iskria oči mladého elektrikára. Drzo si obzeral moju postavu, pričom ruku mal zastrčenú vo vrecku nohavíc. Dávno zistil, že nemám nič pod šatami a snažil sa zamaskovať nastupujúcu erekciu. Podišiel bližšie a postavil sa tesne za mňa Akoby náhodou sa dotkol rozkrokom môjho pozadia a moja pička zareagovala . A tak som zohnutá počúvala dobre mienené rady staršieho, zatiaľ čo mladší pritisnutý k môjmu zadku spôsoboval zvýšenú produkciu sekrétu mojej vagíny. Mladší videl, že sa neodťahujem a posmelený vytiahol ruku z vrecka a položil mi ju na bok. Druhou rukou ma chytil za druhý bok a nenásilne ma pritlačil k sebe. Zacítila som tlak medzi polkami a videla, že jeho skrytý čurák naberá na objeme. Moja pička slintala stále viac a ja som sa obávala fľaku na šatách. Siahla som si teda dozadu, šaty si vyhrnula až na chrbát a ďalej počúvala prednášku staršieho o nástrahách elektrického prúdu. Šokovaný mladší najprv odmietal uveriť čo sa mu to objavilo pred očami, no o pár sekúnd som už začula zvuk zipsu a o moju tečúcu lastúrku sa oprel stoporený kokot. Mohol mať okolo 20 cm a poriadne mu v ňom cukalo. Nebolo treba čakať na nič a on ani nečakal. S mladíckym elánom ho nasadil na kraj mojej premočenej dierky a prudko zasunul. Zavyla som od rozkoše a starší až teraz zbadal, čo sa to tu deje. Zareagoval však nadmieru pohotovo. Kľačiac na zemi zobral do rúk oba moje prsníky a začal mi žmoliť bradavky. Potom mi jednu kozičku pustil a začal rozopínať gombíky na mojich šatách . Bolo ich dosť, ale o chvíľu boli všetky rozopnuté a moje šaty leteli na zem. Starší sa prisal na moju stoporenú bradavku, jednou rukou ma držal zozadu za vlasy, druhou mi zašiel medzi nohy a ukazovákom prechádzal po mojom zdurenom hrášku vykukujúcim spomedzi mojich pyštekov. Bola som na vrchole blaha. Mladý muž stojaci za mnou ma zbesilo mrdal, starší, kľačiaci predomnou mi olizoval bradavku a pritom stimuloval klitoris. Pustil mi vlasy, rozopol si nohavice , vytiahol von svojho čuráka a začal si ho honiť. Obyčajný priemer s nevýrazným žaludom a polovičnou erekciou. Bolo vidieť že potrebuje pomôcť. Naznačila som mu, aby si vyzliekol nohavice, čo okamžite urobil a ľahol si na zem. Kľakla som si k nemu a jeho polotuhého kokota zobrala do pusy. Pri zmene polohy mladý so mňa vykĺzol , ale okamžite zakľakol za mňa, , rukou mi trocha roztiahol nohy a už som ho tam mala znova. Búšil razantne a pravidelne do mňa a z môjho podbruška sa začalo šíriť príjemné teplo do celého tela. Čurák staršieho už tiež zmohutnel, sala som mu ho ako o dušu a pritom mu masírovala vajcia. Zrazu som pocítila zášklby kokota v mojej vagíne a prúd semena valiaci sa dnu. Vystriekal ma kvalitne a dlho, no ja som to nestihla. Neurobila som sa , hoci som mala orgazmus na krajíčku a tak som siahla po rezerve ležiacej predomnou. Brnkkla som mu ukazovákom po análnom otvore a jeho čurák v mojej puse skamenel. Mladý vytiahol svoj úd z mojej preplnenej pičky a zvalil sa na zem vedľa mňa. Hruď sa mu prudko dvíhala a klesala a ja som neodolala a vzala si do pusy jeho bradavku. Olizovala som mu ju a pritom mi zľahka honila povädnutého čuráka. Starší sa medzitým presunul za mňa a moja vagína zažila výmenu dvoch generácií. Zasunul mi vtáka do pičky plnej semena jeho predchodcu a začal ma mrdať. Nebolo to však ono, preplnená pička čvachtala semeno zo mňa pomaly vytekalo na zem a ja som necítila takmer žiadne trenie. Naznačila som mu teda, aby ho vytiahol a použil môj béčkový vchod. Moja požiadavka bola promptne splnená a o pár sekúnd už seniorský kokot premazaný šťavami mojej pičky jazdil v mojej ritke. Mladý ležiaci na zemi predomnou bleskovo zareagoval a moju volnú dierku vyplnil svojimi dvomi prstami. Starší ma mrdal do riti, mladý mi prstoval pičku a orgazmus bol otázkou pár sekúnd . Tela sa mi naplo, svaly vo vagíne sa stiahli a ja som sa s tlmeným výkrikom odbavila. Mladý sa tatiež mykol a vykríkol, pretože som sa mu pritom zahryzla do bradavky. Vyzeralo to však, že sa nehnevá, najmä keď som mu zobrala do pusy jeho prsty vytiahnuté z mojej pičky a začala mu z nich olizovať jeho semeno. Očistila som mu ich a siahla si medzi nohy po novú dávku. Materiálu bolo ešte dosť a chvíľu trvalo, než som všetko povyberala a zlízala . Staršieho toto divadlo asi nabudilo, jeho kokot sa napol a začal striekať svoje zásoby do mojich útrob. Vystriekal sa , vytiahol ho von a povedal mladému, že treba ísť. No mladý mal iné starosti . Jeho úd zverený do mojej starostlivosti bol znova pripravený do akcie. Ľahla som si teda na zem, mladý ho do mňa vrazil a začal ma prudko mrdať, zrejme aby mi vynahradil absenciu orgazmusu z predchádzajúceho kola. Moje pocity boli nadmieru príjemné, od grupáku na policajnej stanici v Rakúsku som bola permanentne nažhavená a vždy pripravená ako pionier. Niekedy som sa cítila ako posledná kurva, ale potom som tieto pocity zaplašila a povedala som si, že treba od života zobrať všetko čo ponúka. A keďže treba aj dávať, nielen brať, pokynula som staršiemu, aby si kľakol nadomňa .Poslúchol a premiestnil sa tak, že kľačal priamo nad mojou tvárou a ja som mala pred očami jeho hompáľajúce vacia a ovisnutý kokot.Vsala som ich do úst, pocumľala najprv jedno , potom druhé a nakoniec som zablúdila jazykom k jeho análu. Zaborila so ho dnu a začula stony rozkoše vychádzajúce z jeho úst. Čurák mu znova stál a on si ho rytmicky honil. Netrvalo dlho a vytrysklo z neho pár kvapiek semena priamo na moje kozičky. Porozotieral mi ho po bradavkách a ja som cítila, že budem znova. Ešte pár prírazov mladšieho v mojej pičke , žmolenie osemeneých bradaviek mojich kozičiek a už mnou lomcoval ďalší orgazmus. Videla som, že aj mladý už bude a povedala som mu, aby ho vytiahol a strčil mi ho do úst. Rád poslúchol a o chvíľku už som cítila na jazyku jeho nádielku. S pôžitkom som všetko prehltla a zohla som sa pre šaty . Vtom som zacítila ako mi niekto rozťahuje ritku a videla som staršieho ako kľačí za mnou a vylizuje z nej svoje semeno . Nechala som ho a on mi povedal že to bol vždy jeho sen, ktorý mu manželka nikdy nesplnila. Nechala som ho vylizovať zvyšky semena z mojej ritky a pritom som si mačkala prsníky pokryté pomaly zasychajúcim obsahom jeho vyprázdnených vajec. V najlepšom však treba prestať, narovnala som sa a oznámila obom, že seansa sa končí. Obaja sa obliekli a na rozlúčku mi nechali vizitku, keby som ešte niekedy potrebovala skontrolovať spotrebiče.
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OPatrovateľka 5

Příspěvek od bazinga »

Prijemne cteni. Tesim se na další pokračování
jbshow
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. zář 2014 21:49:58

Re: OPatrovateľka 5

Příspěvek od jbshow »

Pěkná povídka, jen doufám, že nebudeme muset čekat dlouho na další pokračování
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jabuh, jarko, Semrush [Bot], Tom198 a 194 hostů