OPALOVANIE - PP

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
mitch
Příspěvky: 40
Registrován: ned 18. zář 2016 11:52:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=935

OPALOVANIE - PP

Příspěvek od mitch »

Jedného dňa som mal dohodnuté rande a mali sme sa ísť kúpať ku jazeru. Veroniku som vyzdvihol a mala na sebe tenké šaty a bolo vidieť,že nemá podprsenku a tipoval som, že pod šatami má teda len asi nejaké tangá. Mala nádherne nožičky a s dobrou náladou si sadla do auta a vyrazili sme.
Počas cesty ako sme kecali mi rozprávala, že keď vždy mala priateľa nikdy sa nemohla opalovať hore bez prípadne nahá lebo boli žiarlivý alebo s tým nesúhlasili a rovno sa ma opýtala či by som s tým ja mal problém. Odpovedal som,že mi to nevadí a ani by mi to nevadilo. Bola to jedná z tých "hot girl" takže prečo by som sa nepozrel a nemal takú kočku pri sebe, vravel som si. Mal som v pláne nájsť také miesto kde by sme nemuseli byť moc na očiach, ale bolo tam celkom dosť ľudí a nedalo sa nájsť také miesto. Úplne ma priťahovala a túžil som ju strašne ošukať, ale nedával som tomu moc percent- Našli sme také miesto, kde sme síce v okruhu cca 30 metrov boli sami avšak bolo na nás vidieť. Šaty z nej doslova spadli a ako som predpokladal mala na sebe tenučké tangáčiky a polky v nich sa krásne vyjímali. Vlastne bola skoro úplne nahá lebo nebolo vlastne vidno len jej kundička. Okamžite som sa hodil do vody lebo už sa mi začal stavať a nechcel som to dať najavo a z vody pozeral ako kráča ku vode a potom priplávala ku mne. Prebehlo pár dvojzmyselných slov, pohľady boli horúce a mne stál ako kameň. Úplne ma rajcovala,dráždila a užívala si to. Mala situáciu pod kontrolou. Po chvíli sme vyšli von, ľahli si na uteráky a opýtala sa ma či by som jej nezbehol po pivo a k tomu hodila taký pohľad,že ste nedokázali odmietnúť jej želanie lebo ten pohľad vás paralyzoval. Bufet bol oproti našej strane čiže som musel kráčať cca 5 minút tam a potom 5 minút späť. Ako som obchádzal jazero bolo vidno ako si tam krásne leží, slní sa a vyzerá to,že je úplne nahá kedže tie tangáčiky boli tenučké. Najprv som si neuvedomoval, že som bol asi pre ňu ako psík a na mäkko z nej plnil jej želania. Vrátil som sa rovno s dvomi pivami nech nemusím ísť opäť lebo boli obe boli pre ňu kedže ja som bol autom. Kecali sme, opalovali a keď dopila poprosila ma opäť krásne či by som jej ešte nekúpil a ja vstal a odišiel. Ona si tam ležala ako bohyňa, skoro úplne nahá a ja okolo nej skákal. Občas prechádzali aj iní ľudia takže bola vystavená na očiach každému kto prešiel okolo alebo poblíž. Doniesol som opäť dve pivá a všímol som si ako sa otáčala hlavou za nejakými dvomi chalanmi, ktorí tiež po nej kukali. Prišiel som, ľahol si na deku a po chvíli šli opäť tí chalani a ja nenapádne pozeral ako sa k nim naklonila, myslím, že aj mrkla okom a potom sa otočila ku mne a mne až potom došlo, že ako ležala na boku tvárou ku mne tak im vlastne vystavila svoj krásny zadoček a vlastne cele jej nahé pozadie. Takto sa im ponúkala a ja tam ležal ako truhlík vedľa nej. Čas ubiehal a po cca 30 minútach si vypýtala ešte pivko a dala mi za to aj takú malú sladkú pusinku a takto so mnou manipulovala. Snažil som ísť rýchlejším krokom nech som čo najskôr späť lebo už sa mi nechcelo chodiť furt preč od nej a tú chuť mať s ňou sex bola už šialená. Ako naschvál bola rada na pivo teda poriadna čiže som sa zdržal viac ako som chcel a na druhú stranu nebolo z bufetu vidieť a fantázia pracovala. Ako som kráčal za ňou, tak oproti mne kráčali tí dvaja a ja som nechápal prečo už tretí krát idú zase tým smerom keď už išli raz na jednu aj druhú stranu. Keď som prišiel, tak všimol som si, že už bola úplne nahá a tak sa ležala na deke a slnila sa. Ten pohľad bol brutálny avšak nechápal som prečo je už zrazu nahá. Úplne príjemným hlasom mi povedala, že je tak rada,že mi to nevadí, že sa môže takto opalovať. Samozrejme, že bola takto aj polhodinu a za ten čas prešli aj iní ľudia okolo a videli ju všetci vo svojej kráse a ja vedľa nej v plavkách a ako psík. Celé rande a kupanie,opalovanie trvalo cca 4 hodiny a potom sme rozhodli, že už pôjdeme späť. Vstala, dala si na seba len šaty a vykročili sme ku autu. Videl som, že nedala si ani tie tangá. V aute mi povedala, že je moc nadržaná a zdvihla si šaty a začala si ju chytať a robiť si dobre. Rozkročená, nahá a ja celý omámený som hľadal miesto kde to odparkujem a užijem si, ale nie a nie nájsť také miesto potom som si povedal, že keď sa vrátime na sídlisko kde býva, tak niečo nájdeme, ale chytili sme aj peknú zápchu čiže čas sa míňal a občas počas cesty ma dráždila, že si vyhrnula šaty a chytala si ju a takto ma motivovala a dráždila. Nakoniec už nezostal ani čas ani vhodné miesto čo mňa úplne frustrovalo a prehováral som ju, že nech mi dá 20 minút,že rýchlo niečo nájdem, ale trvala na tom že už sa jej nedá a ja zostal na sucho. Nejako som to predýchal a potom doma som si uvedomil, že vlastne celý deň bol o nej. Ona si popíjala, ja ju obskakoval ako paroháč, bola nahá vystavená pred očami iných, dráždila ma, otŕčala svoju zadoček, ponúkala mi svoju kundičku a nakoniec mi to nebolo aj tak dopriané a iba sa so mnou hrala a naťahovala ma a pritom sa vlastne na tom ešte aj robila lebo vedela,že mi nedá. Ja som si potom uvedomil, že tí dvaja nemuseli byť náhoda, ale musela si to s nimi asi rozdať kým som bol po pivo lebo po tom treťom kole keď som sa vrátil bola vlastne nakoniec už nahá.
Kundolap
Příspěvky: 41
Registrován: pát 03. bře 2017 22:40:58
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPALOVANIE - PP

Příspěvek od Kundolap »

Pěkný, bude pokračování?
mitch
Příspěvky: 40
Registrován: ned 18. zář 2016 11:52:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=935

Re: OPALOVANIE - PP

Příspěvek od mitch »

POKRAČOVANIE

Po kompletnom zhrnutí som začal byť z toho vzrušený a neodolal som pokušeniu sa ručne nad tým ukojiť. V hlave sa mi začala vynárať myšlienka toho, že by som ten pocit chcel zažiť ešte raz a preto som jej opäť napísal a opýtal sa jej či si to nezopakujeme, že to bol pekný deň a či nechce ísť rovno na nudapláž s čím bez problémov súhlasila. Predsa som aj v kútiku duše dúfal, že či nepríde k sexu medzi nami. Už o pár dní sa vyskytla príležitosť a dohodli sa, že ju opäť vyzdvihnem a zamierime ku vode. Na sebe mala krátku bielu halenku, ktorá jemne presvitala a krásne nalakované nožičky.
Rozložili si deky a pomerne hneď zhodila zo seba šaty a bola hneď krásne nahá pred mojimi očami. Zo slušnosti som sa snažil ovládať a pomaly sa vyzliekal aj ja. Všimol som si, že asi zo zvedavosti sa očkom pozrela na môj penis avšak nevedel som odčítať ten výraz. Poprosila ma či by som ju nenatrel a ja ochotne sa dal do práce. Natieral som jej chrbát a jemne opatrne okolo prechádzal rukami tesne nad zadočkom čakajúc na jej reakciu a keď som už skoro bol na jej krásnych polkách tak mi chytila ruku, že tam sa natre už sama a pousmiala sa potmehúcky. Posadila sa a začala sa natierať aj z predu a pohlad na jej telo a jej nožičky sa ma zmocnil a ja cítil ako sa mi stavia penis a hneď si prehodil cez neho tričko. Samozrejme,že si toho všimla a opýtala sa ma prečo sa zakrývam a či ho mám malého keď to robím. Líca som mal červené od hanby a chcel som si zachovať tvár, tak som jej odpovedal, že v pohode,odokryl sa a jej oči upriamili zrak na môj penis. Zadívane podotkla, že je to taký primer, ale myslela si, že bude väčší a opäť sa potmehúcky usmiala. Vstala z deky so slovami nech ideme do vody a ja ochotne šiel za ňou. Vo vode erekcia opadla a tým, že bola aj jemne chladnejšia, tak sa mi troška aj scvrkol. Ako sme vyšli z vody a kráčali ku deke, tak sa opäť zadívala na môj už pokleslý penis a ja si všimol ako škerí.
Na pláži sa nachádzal aj taký mini bufet a ona si odbehla niečo kúpiť a ja šiel na deku. Mal som dobrý výhľad a všimol som si ako náhodou nadviazala komunikáciu s mužom v domnení,že sa jedná len asi o nejakú otázku, ale oni stále komunikovali a ja uprene hľadel na jej nádherné nahé telo ako tam stojí pred cudzím mužom a bohvie o čom sa rozprávajú. Po chvíli sa vrátila a povedala mi, že mala nápadníka, ktorý ju pozval na rande a ona mi začala rozprávať, že síce nebol to jej typ, ale že ho mal riadneho a ona je už teraz riadne nadržaná z toho. Nebol som schopný nič zo seba povedať a iba som mlčal a zízal na ňu ako sa pri tom tvári a čo jej behá hlavou. Ako sme ležali a slnili sa, tak zrazu sa nad nami zjavil nahý muž s poriadnou klobásou a hneď ju oslovil či sa nechce ísť prejsť. Akoby som tam ani nebol usmiala sa a ochotne vstala so slovami,že o chvíľu sa vráti a odišla s ním a ja len pozeral ako ta krásna nahá žena s ktorou som ja prišiel a s ktorou som si predstavoval fantázie odchádza s iným a bolo mi jasné, že nebudú sa len rozprávať. Jej polky zadočku sa krásne zo strany na stranu odrážali a ja cítil ako sa mi stavia penis a v tom započul ženský smiech. Boli to dve ženy, vzdialené pár metrov od nás, ktoré zjavne náhodou celú situáciu si všimli a videli ako mi odchádza s iným a ešte k tomu som z toho vzrušený. Nezostávalo mi nič iné ako čakať a byť tam vystavený hanbe, ktorá trvala celkom dlho. Minimálne hodinu bola preč určite a keď prišla, ligotali sa na jej prsiach a stehnách zostatky uschnutého semena, ktoré slnko zosvetlilo na jej nahom tele. Opýtala sa ma či mi nebude vadiť keď už pôjdeme domov lebo zabudla, že ešte niečo dnes údajne má. Bolo mi to samozrejme maximálne divné,ale tak povedal som jej dobre. Dala na seba halenku a odkráčali sme ku autu. V aute moc toho nenahovorila,ale opýtala sa ma či môžme zostať kamarátmi a ja len udivene prikývol,že samozrejme. Ako vystupovala tak všimol som si,že na sedadle je poriadny fľak semena,ktorý z nej vytiekol. Ako mi dávala pusu na líce a lúčila sa so mnou, všimla si mojej erekcie na kraťasoch a s chichotom odišla.
Kundolap
Příspěvky: 41
Registrován: pát 03. bře 2017 22:40:58
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPALOVANIE - PP

Příspěvek od Kundolap »

Opět paráda, doufám že ještě bude nějaký díl.
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPALOVANIE - PP

Příspěvek od Picus »

Určitě pokračuj!!!
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPALOVANIE - PP

Příspěvek od Picus »

Super těším se na pokračování.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: sluhapromadam, valos a 88 hostů