Maruška

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od fme »

Maruška mi to dost ulehčila, hned jsem si všiml, že když jsem spal, tak asi dopila zbytek z té první láhve a než jsem se osprchoval, tak si otevřela druhou. Bylo na ní vidět, že už má hladinku. Brebentila o všem možném a mžourala očima. Chvíli jsem ji nechal, ale po pár minutách jsem ji začal vracet nazpět k tématu, které mě nejvíc zajímalo, a to bylo to, jak se tohle vůbec mohlo stát. „Stejně si myslím, že o všem dlouho věděl a měl to naplánované, ale nezlobím se na tebe.“ Nechápavě jsem se na ní podíval. „No tak, úchyl tímhle směrem jsem asi už dýl, to nepopírám, ale že bych něco plánoval nebo na tebe něco chystal, tak to určitě ne. To mi klidně můžeš věřit. Na všechno jsem přišel až včera, kdy jsem vás náhodou viděl vyšukávat na naší mýtince, a to jsem navíc ještě vůbec nevěděl, že jsi to ty. To mi začalo docházet až včera večer, když jsem tě viděl ale hlavně, když jsem si uvědomil, že mám péro zamatlané od mrdky a není moje.“ – „No já si myslela, že už sis toho všimnul dříve.“ Přerušila mě. „Ne, nevšiml, dneska se tomu sám divím taky, protože nějaké náznaky tam byly, ale v ten okamžik mi to divné nebylo. Jak se to takhle vůbec zvrtlo?“ – „No víš, jak jsem na stoupila do práce, tak si mě Robert, začal hnedka všímat a o něco se pokoušet. Neměl šanci. Věděla jsem, co má za pověst a nebyla jsem blbá abych mu na to hned skočila. Tak toho po pár měsících nechal.“ Začal jsem se s má s tím, že to před pár málo hodinami určitě nevypadalo tak, jako kdyby toho Robert tenkrát nechal. „Nó, tenkrát opravdu nechal. Ale po čase ze mnou jednou odpoledne přišel do kanceláře, s tím, že potřebuje pomoc s nějakou studií. Šli jsme k němu. Tenkrát se choval normálně, tak jsem neměla důvod nepomoct. Hledala jsem nějaké informace na netu a narazila jsem u něj v počítači v oblíbených na nějaký odkaz. Bylo to nějaké fórum pro úchyláky. Dneska si myslím, že to na mě tenkrát měl připravené, že jsem to měla najít. V ten okamžik jsem tam byla zrovna sama, tak sem si pár článků přečet. Narazila jsem i na nějaké jeho reakce a pochopila jsem, že si s nějakými páry, domlouvá trojku. Tenkrát mi to přišlo nechutné, ale zároveň zajímavé na to abych to přestala číst. Najednou se objevil ve dveřích a prý „Ajé, ajé co to vidím“ a zachechtal se. „Neuvědomila jsem si, že vidí odraz monitoru v okně. Byla jsem červená až na prdeli.“ Rychle jsem vypnula prohlížeč a beze slova zmizela z jeho kanceláře. V následující dnech jsem se snažila mu vyhýbat což se mi docela dařilo. Sice na mě občas mrknul přes dveře, ale dovnitř nikdy nešel. Mělo se jet na nějaké školení na Jezerku na Seč. Holky mě přesvědčovali, že je to spíš za odměnu než nějaké školení. Pamatuješ, jak jsem se z toho snažila tenkrát vymluvit? To bylo právě kvůli Robertovi. No, když jsem se dozvěděla, že bude mimo republiku, tak jsem to nakonec vzdala a jela jsem. Docela jsem se i těšila, říkala jsem si, že si od všeho odpočnu. Na Jezerce bylo ve čtvrtek, pátek všechno bylo v pohodě. Opravdu spíš relax. V pátek mě holky vytáhly do baru. Moc se mi nechtělo, ale přemýšlela jsem o wellnes, ale nakonec jsem šla s nimi. Něco jsme popili, nálada byla dobrý, chodili jsme tančit, pánská část firmy byla od odpoledne na plech, takže nás ani nikdo neotravoval, prostě pohoda. Bylo tak kolem půl jedenácté a někoho napadlo, že je ten pravý čas na vířivku. Byla jsem ve stavu, když už jsem ani neprotestovala, ale ani nikam nespěchala. Holky se postupně trousily pro plavky, u stolu už jsme zůstaly poslední 3,4. Najednou na ně někdo začal mluvit a když jsem se otočila, taky by se ve mně krve nedořezal. Stál tam Robert s tím, že to stihl aspoň na víkend a že je teda tady. Přisednul za námi: Já se v ten okamžik hned sebrala a šla na pokoj. Hodila na sebe plavky a župan vyrazila do wellness zá dámskou společností. Ani by mě nenapadlo, že po cestě zas potkám Roberta. Potkali jsme se dole u střelnice. Nikdo jiný tam nebyl. „Pojď si chvíli sednout, neukousnu tě, chci ti něco vysvětlit.“ Nevím, co jsem si myslela, ale posadila jsem se vedle něho. Koukal na mě a říká“ Víš to nebyla náhoda.“ Vykulila jsem na něj oči, že nechápu. „No to cos viděla. Víš, já pomáhám párům jako jsi ty s Petrem být šťastnými.“ Vykulila jsem na něj oči, co to plácá a odkud tě vůbec zná.“ Já vykulil o či na ní. „Co je to za nesmysly. Já, ho viděl dneska poprvé.“ Bylo to skutečně tak. O Robertovi jsem sice slyšel z Maruščina, tenkrát podle mě nevinného, vyprávění a ale rozhodně jsem ho do včerejška nikdy neviděl. „Co to má znamenat?“ skoro jsem se rozčílil. „Buď v klidu, věřím ti. Dneska už vím, že to bylo trochu jinak. A navíc naštvaná bych měla být spíš já?“ „Proč ty?“ zeptal jsem se. „Protože, kdybys nebyl prase, tak těm tvým úchylným kamarádům neposíláš moje fotky a vzhledem k tomu, že asi lezete s Robertem na stejné stránky, tak mu nedalo moc práce zjistit, že ty fotky jsou focené někde u nás doma a že na těch fotkách jsem já. Vysvětloval mi to, ale nejsem technik. Že se z fotky dá zjisti, kde byla přesně focená. Podle GPS nebo co. Že je to jak navigace v autě. A když už sis mě ty blbče fotil, tak si to měl aspoň vymazat.“ Koukla na mě. Byla to pravda, že jsem občas někomu z fóra posla její fotky. Nic tvrdého, spíš takové provokativní, protože se má Maruška opravdu čím pochlubit. Tělo, v prádle, žádné obličeje. Občas něco z dovolené. Zastyděl jsem se a pokrčil jen rameny. Pokračovala ve vyprávění. „Chtěla jsem se zase zvednout a odejít. Ale neodpustila jsem si jízlivou pozvánku o tom jak, by nám vlastně chtěl pomoci nám být šťastnými, šťastní jsme. Dokonale mě uzemnil. Řekl jen: „Koukej“, vytáhl telefon a ukázal mi fotky o kterých jsem ani nevěděla, žes je fotil a poznamenal „No asi úplně tak šťastní nebudete, když mi Petr posílá tyhle fotky a píše o svých fantaziích co s tebou dělám. Buď v klidu jsou takové páry. Mám s nimi zkušenost. Není na tom nic divného. Je jich docela dost. Mě jen dost překvapilo, že jsem na jeden narazil ve svém okolí. Jsem tu abych Vám s tím pomohl. Bude se Vám to oběma líbit.“ Něco nacvakal do mobilu, položil vedle mě na stůl. „Přečti si to. A pak jestli budeš chtít se za mnou zastav. Dozvíš se toho víc.“ Řekl mi číslo pokoje. A odešel.Seděla jsem tam, jak jsem byla trochu připitá, tak jsem byla spíš zvědavá než naštvaná, ale hlavně jsem vůbec nechápala, co se okolo mě děle.“ Na telefon jsem ani nešáhla. Za chvíli se mihnul okolo mě v županu a na stůl mi k telefonu položil nějaký koktejl. „Tak změna plánu, jdu do vířivky.“ Zase se otočil a zmizel. Vzala jsem do ruky sklenku a pořádně se napila. Do druhé jsme vzala telefon a začala číst. Pro mě to byly úplně nové věci, že někdo dobrovolně půjčí svoji manželku do postele někomu jinému a se zájmem pozoruje, jak mu ji obdělává, a ještě si u toho pohoní. Že těch lidí je docela dost. Že jsi mezi nimi. Že rozesíláš naše intimní fotky a popisuješ mu, jak si přeješ, aby si mě vzal. Vůbec jsme to o tobě nevěděla. Nebyly ani žádné náznaky. Vždycky jsem si myslela, že jsi žárlivec. Ze začátku jsem tomu vůbec nevěřila. Tys vůbec nevěděl, že si píšeš s někým, kdo bydlí pár kilometrů od nás co?“ Jen jsem zakroutil hlavou, že ne. Tak jsem tam ještě tak půl hodinky listovala tím telefonem a došlo mi, že je to skutečně tak. Co pro mě bylo nové bylo i to, že jsem za tu dobu i přes to, že jsem byla spíš znechucená taky docela dost zvlhla. Přišlo mi, že některý věci, co píšeš jsou spíš romantický a že chceš dopřát spíš mě, než že by šlo pouze o prasárny. Že ti jde o moji spokojenost než o tvou i když tohle celé je dost divné. Tohle jsem si uvědomila hned. Zašla jsem ještě k baru, pro jeden koktejl a vydala jsem se do postele. Když jsem vyšla na parto s pokojem, zaslechla jsem někoho za sebou. Neotáčela jsem se a přidala abych byla co nejdříve v posteli. Na Robertův telefon v kase jsem úplně zapomněla. Rychle karta do zámku a hned jsem za sebou zabouchla dveře. Opřela jsem se o ně a jen tam chvíli nehybně stále. Po chvilce jsem ze sebe shodila plavky a se vydala do koupeny dát si sprchu. Někdo zaklepal. Nevěnovala jsem tomu pozornost a šla do koupelny. Znovu se ozvalo klepání. „Tady je Robert. Nevrátila jsi mi telefon. Ráno jedu hned pryč.“ A zase zaklepání. „Ničeho se neboj, potřebuju jen ten telefon.“ Chvíli jsem přemýšlela, že tam vůbec nepůjdu, ale nakonec jsem na sebe hodila župan a šla ke dveřím. Otevřela jsem jen skulinku a podala mu telefon. Zahlídla jsem ho, měl taky jen župan a pod ním jsem poprvé zahlédla obrys je péra. Zavírala jsem už dveře. Nevím, co mě to napadlo, ale zeptala jsem se, jak by nám tedy chtěl pomoct. Nebýt přiopilá, tak mě to a si ani vůbec nenapadne. Že by mě to pravdu zajímalo. Pronesla jsem ironicky. Otočil se. Usmál se a zeptal se, jestli to opravdu chci vědět, tak ať nechám pootevřené dveře a počkám za nimi. Že mě do ničeho nebude tlačit. Tak chvíli počká, jestli se nezavřou a pokud ne, že si dovolí vstoupit a všechno mi vysvětlí. Byla jsem zvědavá. Říkala jsem si, že kdyby něco tak začnu křičet a určitě mi někdo pomůže. Podstoupila jsem a dveře nechala pootevřené. Vůbec nevím, co mě to napadlo. Během chvilky se dveře otevřeli a on vstoupil. Zhasnul, takže pokoj osvětlovalo pouze světlo z koupelny. Ani jsem nedutala. Jen jsem čekala, jak to bude pokračovat. Udělal dva kroky, při nichž si povolil pásek u županu. Viděla jsem jeho nářadí v plné kráse, jestli se to dá tak říct. Nic pod tím županem neměl. „Nemáš se čeho bát, kdykoli budeš chtít, abych to ukončil stačí říct odejdu a na nic se nebudu ptát.“ Opřel mě o zeď za dveřmi, pošeptal mi do ucha, že on je tu pro to, aby mě udělal šťastnou. Že nám dá to, co všichni tři potřebujeme. Že je to přirozené. Mezitím mi rozdělal pásek u županu a bylo vidět, jak se kochá. Je zvláštní, jak jsem byla klidná a vzrušená zároveň. Strach jsem neměla. Jen jsem špitla, že to nemohu. Že to nejde. Byl to zvláštní pocit, jak jsem tam stála, tak jsem na vnitřní straně stehna začala cítit jeho počínající erekci. Usmál se a jak slíbil, vydal se na odchod. „Nechoď, ale jak co Petr nemůžu ho podvést.“ Otočil se a vrátil, zase si stoupl, jak byl a pošeptal mi, že tě nepodvedu, že ti splním sen. Že jsem přece četla o tom, co si přeji a začal mě líbat na krku. Jak stál proti mně, tak jsem už začala cítit jeho péro na své kundičce, tak se ho trochu odtlačila a řekla mu, že dneska nic nebude, že se jen trochu pomazlíme, že si to všechno musí pořádně rozmyslet. Nic neříkal jen kývnul na znamení souhlasu hlavou a dál mě líbal. Občas mě, ale přejel pérem ze spodu po kundičce tam a nazpátek a en pohyb nezůstal bez odezvy. Chytnul mě do náruče a odnesl do postele. Položil mě na záda a začal mě líbat po těle. Bylo to neskutečné vzrušení. „Co bys s námi dělal, vhrkla jsem ze sebe. Zkus mi to popisovat.“ Začal s vyprávěním, do kterého byly zamotány i ty tvoje představy a jen mě hladil po těle. Já se za chvíli přistihla u toho, jak si rukou projíždím kundičku. Vůbec jsem si to neuvědomoval. „Kdybych mohl nějak pomoct“ pronesl a zadíval jsem na mě a najednou jsem si všiml, že mě drží za tu ruku kterou si dělám dobře propletené prsty a občas zajede dovnitř i on. Nic jsem neříkala, jen se zakousla do rtu a užívala si to. Přišlo to na mě rychle. Poznal to nechal si mě to užít. Čekala jsem, co se bude dít. Vytáhl mobil z kasy od županu něco do něj naklepal a ukázal mi to. Byla to zpráva z toho fóra kam se hlásíš a bylo tam napsáno, že ta tvoje princezna bude na Jezerce a kdyby ji tam tak někdo pořádně vyprstil nebo vylízal. Jen pronesl, že má splněno a lezl na postel. Hned jsem ho zastavila. Ne, ne, nic nebude. Snad jsi nečekal, že se tu nechám dneska opíchat, navíc mám ovulaci. „Samozřejmě, že ne, k tomu budeme mít ještě spoustu příležitostí.“ Byla jsem odhodlaná a bylo to na mě vidět. Klek si na druhou stranu postele a říká „Ale, co kdybychom, přece jenom poslali Petrovi nějaké překvápko.“ „Nerozumím, opravdu nic nebude.“ „Tak jinak. Ty sis užila a já ti pomohl. Nechci od tebe nic jiného.“ Klečel a začínal si ho honit. Přišlo mi to fér, tak jsem mu trochu pomohla rukou. Když to na něj přišlo, tak mi to ho hodil na břicho. Nestihla jsem uhnout. Pak zase vytáhl telefon a jak jsem ležela, tak si vedle toho položil péro a vyfotil to. Okázal mi to s tím, že se nemusím bát, že tam není stejně nic vidět. Jen sem se ho zeptala, jestli ti to pošle. Kývnul.“ Koukal jsem na ni jako opařený. Uvědomil jsem si, že fotka mi přišla, se vzkazem, že všechno je tak, jak jsem si přál. „Samozřejmě jsem si myslel, že je to jen hra. Jen nějaká fotka stažená z netu. Netušil jsem, že jsi to byla ty.“ Usmála se a pokrčila rameny. Pomalu jsme přicházeli na město, měl jsem už docela mokro v trenkách a byl jsem docela rád, že si v restauraci trochu odpočnu…
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Maruška

Příspěvek od hotpair40 »

Pokracuj prosim ,to nema chybu . Ako zo zivota
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Maruška

Příspěvek od diner22 »

opravdu pěkná povídka
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od 96tom »

Velmi vzrušující
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od 123vfa »

Opět jsi nezklamal...díky.....prosím,pokračuj……….
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od pajda1 »

Parádní povídka. Má to náboj a maximálnì vzrušení. Pokračuj prosím.
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od fme »

Večeře probíhala normálně s běžnými tématy. Ještě jsme něco popili. Přidala se únava. Oba jsme toho za poslední dva dny měli až nad hlavu. Domů jsme si vzali taxík, ve kterém Maruška usnula. Už jsem se nedozvěděl, co a jak se odehrávalo od toho večera na Jezerce do včerejška. Na to jsem si musel ještě počkat. Následujících pár dnů byly jako ty před naší „proměnou“, točení se okolo holek, kroužky, práce do večera a pak pracovní cesta do Manchesteru, kde jsem strávil i víkend. Měl jsem hodně času na přemýšlení o tom, co se stalo. Postahoval jsem všechny fotky, které jsem měl z fóra, teď už jsem věděl, že když jsou od Roberta, tak na nich bude nejspíš i Maruška. Pár fotek to bylo, ale ze žádné bych nehádal, že se jedná o ni, i když jsem to tušil.  Čím víc se blížil návrat, tím víc jsem byl vzrušený a plánoval, jak z Marušky vytáhnu ten zbytek zážitků, o kterých jen tuším. Detaily k těm fotkám. Jak to udělat, abych nevypadal jak slintající úchyl. Když jsme spolu mluvili, tak na tohle téma vůbec nenarážela. Nevěděl jsem. Když jsem přiletěl na letišti mě čekalo překvapení. Místo obvyklého firemního odvozu mě tam čekala Maruška. Zase skvěle oblečená, lehce namalovaná, tak jak to mám rád. Bylo vidět, že se na mě hodně těšila. Když jsme sedli do auta, musel jsem se hodně držet, abych na ni rovnou neskočil. Pak následovali obvyklé řeči o tom, jaký je to na služebkách vopruz a doma taky, jak se těšila až přijedu… Když jsme byli za Prahou, tak se mi Maruška svěřila, že má pro mě nějaké překvápko a že si ho můžu dosyta užít. Nechtěl jsem vyzvídat, ale bylo mi jasné, že to bude zas nějak spojené se sexem. Tak jsem jen s úsměvem pronesl: „Zase nějaká úchylárna, co?“ Jen se zaculila. „Holky jsme nechala u našich, vyzvedneme je až ráno. Takže jo, zas nějaká úchylárna.“ A zase se zaculila. Sjeli jsme z dálnice někde u Dobříše a po pár kilometrech jsme dojeli k nějakému penzionu v lesích. Vyptával jsem se, ale bylo to k ničemu.  Byl to nějaký opravený zámeček, nebo sýpka nevím. Už se stmívalo. Nikdy jsem tam nebyl. Stálo tam pár lepších aut. „Máme v plánu dobrou večeři, pak wellness a zbytek je na tobě.“ Hned jak jsme přišli na pokoj mě začala líbat. „Jen takové drobné mazleníčko, zbytek až po večeři.“ Tak jsme chvíli ještě chvíli pokračovali, než to přerušila. „Skoč se osprchnout, ať můžeme jít.“ Zaběhl jsem do koupelny a radši jsem si ho rovnou vyhonil, abych pak něco po té desetidenní abstinenci vydržel. Po večeři jsme se šli převléct na pokoj a vyrazili jsme na wellness. Žádné prasečiny jsem nečekal. Mýlil jsem se. Když jsme sešli dolů, sedli jsem do páry. Maruška mi řekla, že dneska večer je rezervace jen pro nás. Že nás tu nebude nikdo rušit. Jak jsme seděli vedle sebe, Maruška obkročmo sedla na moje stehna. Zatím ve vší počestnosti. Začali jsme se líbat, hladit se občas mi trochu pohonila, občas si přejela kundičku sama. Naznačovala, že si ho tam strčí, ale vždycky se nějak vyhnula. Stala se z ní pěkná potvůrka. Po chvilce se zvedla, vyšla ven a lehla si na záda na lehátku co bylo před saunou. „Tak pojď. Neboj se mě.“ Když jsem vyšel ven, tak si jednou rukou hladila prsa a druhu kundičku. Párkrát jsem si přejel péro, ale uvědomil jsem si, že u sobě nemám gumu. „Gumu máš?“ zeptal jsem se. Nic neříkala, jen prstem naznačila ať jdu k ní. Pochopil jsem to tak, že má. Šel jsem k ní. Mezitím se otočila na čtyři. „Zkus mi nadávat a být trochu drsnější. Neboj se mě občas plácnout.“ Přičupnul jsem za ní na zem a párkrát jsem jí přejel kundičku jazykem. „Chci ho tam.“ Zakňučela. „Rád bych, ale kde máš gumu, já nemám.“ Věděl jsem, že jsme v období, kdy to bez gumy nepůjde.“ Otočila se na mě. „Gumu neřeš. Už je to vyřešený. To je to překvapení. Už ho tam dej. Chci ho tam. Neboj se. Na konci můžeš klidně dovnitř. Dělej!“ Moc jsem o tom nepřemýšlel. Říkal jsem si, že to musí mít sama promyšlené. Vrazil jsem jí ho tam a pěkně tvrdě jsem ji šukal. Občas jsem řekl něco sprostého, občas plácnul po zadku, zatahal za vlasy. Dostala, co chtěla. Sice to netrvalo moc dlouho, ale oba nás to dovedlo tak kam mělo. Zůstala ještě chvíli napíchnutá. Pak se postavila a že se jde osprchovat. Dal jsem jí chvilku a vyrazil jsem do sprchy za ní. Koukal jsem na ní, jak se myje. Když mě zpozorovala. Jen se usmála a zeptala. „Dneska trochu drsnější, co. Líbilo?“ „Jo. Líbilo. Jen jsem trochu zmatený s tou gumou. Teď někdy bys podle mě měla mít ovulaci.“  Maruška jen pokračovala, a tak na oko mi nevěnovala moc pozornosti. „Zkus přemýšlet a pojď za mnou. Než na to přijdeš tak mi můžeš umyt záda.“ Když skončila se sprchou tak jen pronesla, že mám pak přijít za ní nahoru na pokoj. Že už jí to dole nebaví a ať vezmu cestou nějaké dobré víno. Hodila přes sebe ručník a vydala se k po schodech k pokoji. Ještě jsem stál ve sprše a nevěděl jsem, jestli se bude na hoře ještě něco konat, nebo si ho mám vyhonit. Vzrušení bylo extrémní a vůbec neodeznívalo. Nakonec jsem zvolil první variantu a vydal se přes bar nahoru za ní. Když jsem přišel do pokoje seděla před zrcadlem a malovala se, zamával jsem vínem v ruce. „Tak můžeme pokračovat.“ Vypadlo ze mě v žertu. „Můžeme, je to na tobě. Doufám, že jsi dole sám moc nelumpačil.“ Zakroutil jsem hlavou na znamení, že ne. „Možností je víc. Víš kde vůbec jsme?“ Zase jsem je zakroutil hlavou, že ne. „To je druhá část toho překvapení. A chceš to zjistit?“ zeptala se se šibalským úsměvem. Přikynul jsem, že ano. Otočila se zpět k zrcadlu a pokračovala v malování. Po malé chvilce se na mě zas otočila. „Tak se běž připravit. Jdeme na maškarní. Dones věci, jsou v autě v kufru.“ Vykulil jsem oči. „Na jaké maškarní, jaké věci.“ „Neblbni bude zábava. Skoč pro to. Po cestě si rozmysli, jestli chceme dneska pozvat i našeho „hosta“ nebo ne. Slíbila jsem ti snad překvapení, nekaž zábavu.“ Vůbec jsem tomu nerozuměl, ale vyrazil jsem k auto pro tu tašku s věcmi na to maškarní. Pozvat hosta, jako Roberta, jako proč? Jsme hodinu od domu. Co by tu dělal? Přemýšlel jsem. Došel jsem k autu otevřel kufr a natáhl se pro tašku. Samozřejmě jsem ji hned otevřel a hned mi bylo jasné, co to bude za maškarní. Kožené prádlo pro oba, masky na obličeje a nějaké nářadí pomůcky s jasným určením. Pomyslel jsem si, kdo to kupoval, když se před 14 dny styděla koupit gumového pomocníka do postele. Zapnul jsem kabelu, a odnesl nahoru. Když jsem otevřel dveře, tak se mě jen zeptala, co na to říkám? „No, na tohle ještě nejsem asi úplně připravený.“ „To jsem ani nečekala, proto jsem se právě ptala, zda pozvat „hosta“. Provedl by nás tady. Jen čeká na telefon, zda dnes máme zájem o jeho pomoc nebo ne. Můžeme se jít klidně podívat dolů samy a ničeho se účastnit nemusíme. Jen se rozhlédneme a dáme si víno a můžeme se vrátit hned nahoru. Nejsem si vůbec jistá, že to bude pro nás. Jen se tam rozhlédneme a můžeme jít hned nahoru, když to bude nepříjemné.“ Hodil jsem kabelu na postel a položil si řečnickou otázku, jestli to nebereme nějak hopem. Před pár dny iluze věrných si manželů a dneska swingers. Hned mě napadlo se jí zeptat co od toho očekáváme, jaká jsou pravidla a jestli platí pro oba stejná. „Spíš jsem počítala, že bych šla jen s Robertem, nebo že se budeme jen dívat. Takhle jsem o tom nepřemýšlela. Tak co mám mu dát vědět nebo ne?“ Začala se smát a rovnou si sama odpověděla. „Je to hovadina, nevím, co jsem si myslela. O žádných pravidlech jsem nepřemýšlela, protože nečekám, že mě tu někdo bude šukat. Tedy mimo tebe nebo Roberta. Jen už delší dobu, přemýšlím o návštěvě takové akce. Teď, když už před tebou nemusím hrát slušnou a stydlivou a je vhodná příležitost, tak jsem si říkala, že to chci alespoň jednou vidět. A co se týká tebe, tak si nejsem jistá, jestli bych dala to se dívat, jak jsi s někým jiným, než se mnou…“ a pokračovala v monologu...
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od vinklar »

Výborné, jsem zvědavý jak se to bude vyvíjet dál.
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od 96tom »

Pěkně nás napínáš
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Maruška

Příspěvek od diner22 »

Přesně, taky jsme napnutý jako kšandy
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, gurko, jonny, lamp990, Paida, romanec, xxx9955, zazzazz a 217 hostů