PP Nejlepší zážitek

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od master »

Jestli je to všechno pravda, pak teda hodně intenzivní zážitek na celý život :-) Co přítelkyně a "poník"? Takové mrdání je určitě dost návykové. Jednou jí to stačilo, nebo se občas sejdou?
Administrátor webu kandaulismus.cz
subboy 123
Příspěvky: 21
Registrován: úte 23. srp 2016 22:12:11
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od subboy 123 »

master píše:Jestli je to všechno pravda, pak teda hodně intenzivní zážitek na celý život :-) Co přítelkyně a "poník"? Takové mrdání je určitě dost návykové. Jednou jí to stačilo, nebo se občas sejdou?
Jak jsem psal, dali jsme si pauzu od cuckold a nebaví se (alespoň co tvrdí) :D
subboy 123
Příspěvky: 21
Registrován: úte 23. srp 2016 22:12:11
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od subboy 123 »

Tak jsem zjistil, že chodí pravidelně k poníkovi domů na šukačku. Zjistil jsem to náhodou když jsem jel k ní kolem jeho baráku a ona z něj vycházela. Když jsem ji o tom řekl, že to vím, tak přiznala, že už měsíc jí v kuse stříká na kozy a rozešla se semnou. Poslední co jsem pro ní udělal bylo to, že sem ji odvezl na rande s Ponikem. :/

Tak kandaulismus je občas i smutná věc :(
venskym
Příspěvky: 68
Registrován: pon 18. dub 2016 8:09:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Jsme pár, kde jsem kandaulista, ale partnerka zatím nemá pro to pochopení.

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od venskym »

A šukala s ním už nebo jí sto stále jen dělá do huby? To jsem nějak z toho povídání nepochytil. Každopádně to asi nebyla charakterní žena, která by stála za dlouhodobý vztah. Okořenění je jedna věc, ale opustit kvůli jedné zkušenosti, není v pořádku.
subboy 123 píše:Tak jsem zjistil, že chodí pravidelně k poníkovi domů na šukačku. Zjistil jsem to náhodou když jsem jel k ní kolem jeho baráku a ona z něj vycházela. Když jsem ji o tom řekl, že to vím, tak přiznala, že už měsíc jí v kuse stříká na kozy a rozešla se semnou. Poslední co jsem pro ní udělal bylo to, že sem ji odvezl na rande s Ponikem. :/

Tak kandaulismus je občas i smutná věc :(
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od Martinek »

I takhle to někdy končí, vzít si z toho ponaučení a jít dál životem.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od Skarbax »

Stříkal na kozy? Takže ona ho normál nechala aby jí hobloval bez gumy? I když už to nebylo tak na rychlo jako ve sprše?
subboy 123
Příspěvky: 21
Registrován: úte 23. srp 2016 22:12:11
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od subboy 123 »

Skarbax píše:Stříkal na kozy? Takže ona ho normál nechala aby jí hobloval bez gumy? I když už to nebylo tak na rychlo jako ve sprše?
Hele, to fakt nevim. Podrobnosti mi neříkala. Jen mi řekla, že pokud jsem se za poslední měsíc mazlil z jejíma kozičkama, tak tam určitě někdy byla ještě jeho mrdka
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od Martinek »

Skarbax píše:Stříkal na kozy? Takže ona ho normál nechala aby jí hobloval bez gumy? I když už to nebylo tak na rychlo jako ve sprše?
Týpek ti tady napíše, že ho holka podváděla a rozešla se s ním a ty řešíš takovéhle kraviny. ;)
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od tarenor »

Tak to mě mrzí. Aspoň, že jsi ji mohl nakonec odvézt na pořádnou mrdacku. Neuvažoval jsi o tom, že by jsi s ní zůstal jako její otrok nebo rohožka?
subboy 123
Příspěvky: 21
Registrován: úte 23. srp 2016 22:12:11
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od subboy 123 »

tarenor píše:Tak to mě mrzí. Aspoň, že jsi ji mohl nakonec odvézt na pořádnou mrdacku. Neuvažoval jsi o tom, že by jsi s ní zůstal jako její otrok nebo rohožka?
Takhle to v realu moc nefunguje :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Jenulka a 206 hostů