S tchánem

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

S tchánem

Příspěvek od Rarach »

Jak už to bývá, část příběhu je skutečnost, část smyšlena. Nebo alespoň nevím, že to tak bylo ;-)

S Barunkou jsme byli svoji asi rok, když jsme dorazili na prodloužený víkend k mojím rodičům. Čekali nás 4 dny rozmazlování, vykrmování a odpočinku.

Barunka se nikdy nestyděla, a tak občas u našich přeběhla v kalhotkách a tričku anebo šla posnídat jen v noční košili či volném pyžamu s kraťáskami. Že se ji přes tričko často rýsovaly bradavky bylo už koloritem snídaní, ale občas bylo vidět i něco víc. Ale jestli si toho někdo někdy všiml, nevím.

Táta se Barunce líbil a ona jemu evidentně také. Však komu by se nebílilo mladé masíčko.

V sobotu ráno jsme všichni usedli společně k snídani. Barunka opět jen tričko, které obepínalo její naběhlé bradavky a volné kraťásky. Seděli jsme v obýváku ve křeslech naproti sobě a když dosedla, stačilo ještě malý kousek a byla by ji vidět jeskyňka. Pořád jsem pokukoval, zda ji uvidím. Když si toho všimla, trochu se natočila a konečně jsem mohl vidět její jeskyňku.

Během chvilky dorazili naši a sedli si k nám. Máma vedle ní a táta vedle mě. Snídali jsme a povídali si, když jsem si všimnul, jak táta pořád někam pokukuje. V tom jsem to uviděl také. Barunka neuhlídala svoje kraťásky a opět ji byla viděl kundička. Podíval jsem se na ni, abych ji naznačil, že se má upravit, ale v tom jsem to uviděl. Její oči mžikly, jestli se dívá. Ona to udělala naschvál!

Po snídani mě máma poprosila, jestli bych ji neodvezl na velký nákup. Táta že půjde něco dělat na zahradu a Barunka že si zacvičí a pak si dá sprchu.

Když jsme odjeli, Barunka i táta si šli po svém.

Bárka využila toho, že doma skoro nikdo není, svlékla se donaha a začala cvičit jógu. Dveře do pokoje nechala pootevřené, aby slyšela, kdyby někdo přišel. Za chvíli slyšela nějaký hluk, a tak se šla podívat, jestli je někdo doma. Nikoho nenašla, a tak šla znovu cvičit. Dobře nacvičené pohyby neskrývaly vůbec nic z jejího mladého krásného těla.

Zabrala se tak do cvičení, že si ani nevšimla nezvaného návštěvníka. Pootevřenými dveřmi ji pozoroval táta. Pohled na ni mu dělat v kalhotách moc dobře a za chvíli mu stál, tvrdý jak kámen. Tak vzrušený už dlouho nebyl. Rozepnul si kalhoty a pustil ho ven.

Nedával si ale dostatečně pozor a při jedné otočce si ho Barunka všimla, že není sama. A protože věděla, že doma je jen ona a on, bylo ji jasné, kdo ji pozoruje.

Ještě udělala pár cviků, kdy se mu ukázala ze všech stran a úhlů a cítila, jak ji to vzrušuje, že ji pozoruje zrovna on. Chtěla, aby vše vypadalo co nejvíce přirozeně. Jak ležela na zádech, začala se hladit rukou mezi nohama. Výhled musel mít trochu zakrytý, ale co tam dělá, muselo být jasné. A když začala sténat a blížila se k orgasmu, musel odejít, protože cítil, že se brzy udělá. Zalezl do koupelny a stále si ho honil. I když ji pořád měl před očima, nemohl se udělat.

V tom se otevřeli dveře.

Stála tam zabalená jen v ručníku a nevěřícně koukala, co vidí.

Její tchán, se staženýma kalhotama, v ruce péro a honí si ho. Že ho má většího než já, to věděla, ale že o tolik, to netušila. Nikdy by nevěřila, že ji bude přitahovat starší muž.

„Promiň“ vykoktal ze sebe.
„To ty promiň, myslela jsem, že už jsi pryč.“
Nemohla spustit oči z jeho péra.¨
„Ty jsi věděla, že jsem tady?“
„Ano, stejně jako jsem věděla, že jsi mi ráno u snídaně koukal pod kraťásky.“
„Promiň.“ Řekl znovu.
„Nevadí, moc mě to vzrušovalo.“
Barunka se otočila, že odejde, ale chytnul ji za ruku. "Počkej.“
Jejich oči se opět střetli. „Nepočkám, moc to chci. Musím si to jít udělat. Chceš se dívat?“ odvětila Barunka.

Držela ho za ruku a táhla do ložnice. Cestou si povolila ručník, který se rychle snesl k zemi a tím se mu naskytl pohled na její zadeček a nohy.

Když došli do ložnice otočila se k němu a sedli na postel. Pořád mu stál a trčel směrem k ní. Opřela se o loket a druhou rukou si ji začala honit.

Viděl každý detail její kundičky, jak se ji prsíčka houpala a jak se pořád koukala do jeho rozkroku. Začal si ho znovu honit.

Celá ta situace je oba neuvěřitelně vzrušovala. Koukali se na sebe, jak masturbují a bytem se prolínali pouze vzdechy z přicházejícího orgasmu.

Zavřela oči a představovala si, jak do ní proniká, jak cítí jeho velký žilnatý péro hluboko v sobě, jak si ji vezme, jak to má rád a ukáže ji, jak se šuká. Prstila se a slyšela, jak i on zhluboka oddychuje.

Netrvalo dlouho a udělala se. Bylo to jiné, něž normálně, bylo to chlípné, a přesto měla pocit, jak kdyby ten orgasmus nebyl úplný.

Otevřela oči. Stále tam nad ní stál a honil si ho.

„Už budu.“ A dal si ruku před žalud, aby nestříkal na ni.

Rychle mu ji oddělala „Postříkej mě. Chci cítit horké sperma na mých prsou.“

To ho ještě více vyprovokovalo. Zavřel oči, zaklonil hlavu. Netrvalo to dlouho a začal ze sebe pumpovat horké dávky.

Jeho horké sperma dopadalo na její krk, prsa a bříško. Zhluboka oddychoval a snažil se vymáčknout i tu poslední kapku.

Fotka je skutečně z rozcvičky u našich ;)
Obrázek
vaskees
Příspěvky: 69
Registrován: úte 25. srp 2015 10:08:06
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=388

Re: S tchánem

Příspěvek od vaskees »

Gratulace k opravdu luxusní partnerce....chtěl bych být tchánem tedy :D
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: S tchánem

Příspěvek od Mispulin »

Tímhle to skončilo, nebo to mělo pokračování a tvá Barunka si s tvým otcem zašukala?
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: S tchánem

Příspěvek od Rarach »

V mých představách si to samozřejmě rozdali. Mám to i připravené jako pokračování
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: S tchánem

Příspěvek od 123vfa »

Pěkné a vzrušující...………..prosím pokračuj...…………….díky
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: S tchánem

Příspěvek od Rarach »

Díky. Pokračování je skoro napsané
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: S tchánem

Příspěvek od Rarach »

Odpoledne jsme strávili na zahradě u bazénu. Přijela ještě ségra s  dětma, a tak jsme měli všichni o zábavu postaráno. Ti dva se tvářili, jako by se nic nestalo. Barunka měla plavky bez vycpávek, a tak vždy, když vyšla z  bazénu, nebo zafoukal vítr, stály ji bradavky a já se mohl kochat pohledem na ně.

Večer jsme grilovali a trochu popíjeli.

Večer jsme seděli v pergole na zahradě, něco grilovali a popíjeli. Teda mamka popíjela dost a brzo odpadla, a tak jsme zbyli jen my tři. Bárka nám s chutí nalévala vínko. Byla docela legrace, ale já se těšil, jak si večer s  Barunkou zapíchám, a tak jsem posezení nechtěl prodlužovat.

„Už jsem unavený, půjdu spát.“ prohodil jsem.
„Já jsem ještě fresh“ rychle zahlásil táta a podíval se na Bárku.
„No já bych také ještě poseděla“ odpověděla.
„Zítra je také den a musíme nabrat síly, miláčku, pojď spát.“
"Ale má tu ještě víno." snažil se náš zdržet.

Nechtělo se jít ani ji, ale nechtěla působit podezřele, tak šla.

Nebylo lehké ji přemluvit k  sexu, protože byla trochu naštvaná, že jsem ji odvedl.
Věděl jsem, že jakmile ji ale sáhnu na broskvičku, tak povolí a bude zábavy dost. A protože máme spaní v  patře a naši v  přízemí, mohla se odvázat.

Tu noc jsem zažil nejlepší sex od svatby. Když se od urazila, byla neukojitelná. Rajtovala na mně, nechala se píchat ze všech stran, plácat po zadku, kousat do bradavek. Oči měla zavřené a bylo mi celkem jasné, že v  její mysli je někdo jiný než já.
I když hlasitě hekala a 2x se udělala, bylo vidět, že pořád nemá dost. Přál jsem si ji ukojit, ale nemohl jsem. Bylo to nad moje síly. Leželi jsme vedle sebe a já po chvíli usnul.

Bárka ale pořád ne a ne usnout. Spaloval ji chtíč, chtěla do sebe to velké péro, které ji ráno pokropilo. Chtěla cítit jeho paže, jak ji drží za ramena a jak do ní zezadu proniká.

Chvíli si to dělala sama, ale to ji uspokojit nemohlo a sama ani nechtěla.

Oblékla si jen delší tričko a sešla dolů do kuchyně se napít.
V baráku byla tma, ale na zahradě se ještě svítilo. Vykoukla ven a v  pergole ještě seděl táta a hrabal se v  telefonu.

Potichu k  němu přišla. „Máš ještě něco k  pití?“ zeptala se.
Nečekal, že je ještě někdo vzhůru, a tak se trochu lekl.

„Ty ještě nespíš?“
„Nemůžu usnout.“
„Po takovém výkonu bych čekal, že budeš spát jak miminko.“
Hodila na něj tázavý pohled.
„Byli jste dost slyšet“ dodal.
Trochu se začervenala. Zvedl se, že ji nalije a ona si všimla, jakou má bouli na  kalhotách.
„Co jsi hledal v  mobilu?“
„Ale, nějaký výlet na zítra“
„A to tě tak vzrušilo?“
Teď se zase začervenal on. „No víš, ehm, ráno jsem si udělal pár fotek. Ale nejsou nic moc.“
„A nechtěl by sis udělat nové fotky?“
Tázavě se na ni podíval a přemýšlel, zda ho jen provokuje, anebo to myslí vážně.
Pokrčila jednu nohu a dala si ji na sedák. Trochu roztáhla nohy. Naskytl se mu pohled na její vyholenou, ale trochu zarudlou kundičku. Neváhal. Vzal telefon a fotil. Boule na kalhotách se mu začala zvětšovat.

„Proč mi to děláš? Co když to praskne?“
„Já to nikomu neřeknu a ty asi také ne, viď?“
„Jsi nádherná a od první chvíle, co jsi k  nám přišla, tě pořád okukuji.“
„A představuješ si někdy, jak mi to děláš?“
„Ano, občas.“
„Také jsem na tebe dnes při tom myslela. Jaké by to asi bylo, kdybys v  té posteli byl ty a ne on.“ a rukou si zajela mezi nohy.

Cítila, jak je neuvěřitelně vlhká.
Podívala se mu do očí a prstem si projela mezi závojíčky.
Její horká dírka žadonila o protáhnutí. Nejdříve si do ní zajela hluboko jedním, potom i druhým prstem.

Koukal na to nevěřícně, ale i tak si udělal pár dalších fotek.

Postavila se a sundala si tričko. Stála před ním nahá, dnes už podruhé.
Přišla k  němu, vzala mu telefon a položila ho na stůl. Chytla jeho hlavu a přimáčkla si ji k prsům. Začal ji je lízat a cucat.

„Vem si mě, prosím.“ roztáhla nohy a ruku mu navedla na naběhlé pysky.
„Ale tady ne, pojď za mnou do klubovny. Tam nás nikdo nebude rušit ani slyšet.“ odpověděl.

Nahá přeběhla k  domu a zamířila k  postrannímu vchodu. Ani si neuvědomovala, že by ji někdo mohl vidět. Dorazil vzápětí za ní. Začal si sundávat košili a ona si klekla a stáhla mu kalhoty.

Vyskočilo na ni jeho stojící péro. Bylo snad ještě větší než ráno.

Vzala ho do ruky a cítila, jak je horký. Přetáhla mu předkožku a olízla žalud. Položil ji ruce na hlavu, chytil za vlasy a trochu zatlačil, aby si ho strčila do pusy. Jeho žalud zajížděl do její pusinky a když už nemohla, vytáhla ho a od koulí ho olízla až po uzdičku. Nikdy nic takového nezažil a užíval si to jak král.

„Teď já. Posaď se na stůl.“ poručil po chvíli.

Poslušně poslechla a sedla si na kraj stolu. Klekl si, rozevřel ji nohy a chvíli se díval na její jeskyňku.

Tak mladá a pevná a přitom celá vlhká od sťávičky. Těšil se, až ji ho tam nacpe až po koule, až bude hekat pod jeho přírazy a snad ji přivede k orgasmu.

Rukou ji jel po stehně až jedním prstem zajel dovnitř jejího horkého lůna.
Slabě zasténala, a ještě více mu ji nabídla.

Pusou se přilepil k jejímu broskvičce, jazyk mu projel mezi závojíčky a nabral trochu šťávy na ochutnání.

„Chci tě v  sobě.“ tak trochu poručila a žadonila zároveň.

Postavil se a špičku žaludu nasměroval do její kundičky. Trochu s  ním projel mezi závojíčky, aby se namočil a mohl lépe dovnitř.

Koukala se na toho macka a těšila se, až ho konečně do ni zaboří. Trochu zatlačil, ale šlo to víc ztuha, než čekal. I když byla neuvěřitelně vzrušená a šťáva z ní doslova kapala, její mladinká kundička byla pořád krásně úzká.

Povytáhl ho a znovu do ní zajel. Pomalu do ní pronikal a ona cítila, jak ji jeho kláda plní. Pár chlapů s velkým už měla, ale dnes to cítila snad nejvíc.
Když už byl půlkou v  ní, pořádně přirazil a zajel do ní až po koule. Bárka hekla, až to znělo, jak kdyby ji to bolelo.

„Promiň, jsi v pořádku?“
„Ano, jen není zvyklá na takovou kládu.“
"Neboj, ona si zvykne. Každá si zatím zvykla."

Začal ji šoustat. Jinak se to ani nedalo nazvat. Bušil do ní, jak kdyby to byl ten poslední sex, který si kdy užije. Barunka měla nohy nahoře, on ji držel za kotníky, kundička se ji roztahovala pod náporem jeho přírazů.
Když už to začínalo být stereotypní, ohnul si ji přes stůl. Vyšpulila na něj svoji prdýlku a kundičku tak, že nemusel hledat, kam zasunout.
Bárka se zuby nehty držela stolu a hekala pod jeho přírazy.

Když mu začaly docházet síly, přemístili se na gauč. On se posadil a ona si na něj obkročmo nasedla. Nabodla se na jeho stojící chloubu, a protože už byla pořádně roztažená, nacpala si ho tam až po kořen.
Chytla ho za krk a šukala ho, jak to má ráda. On měl nádherný pohled na její houpající se prsa se stojícíma bradavkama.
Kozy chytl do rukou, mačkal je a olizoval.

Dělalo ji to neuvěřitelně dobře a začala zrychlovat. Celého ho měla v  sobě, cítila, jak je jeho žalud hlouběji, než všichni předtím. Hýbala se dopředu a dozadu, čímž si třela poštěváček, což ji ještě více rajcovalo.

„Už budu“ hlesl.
„Šukej mě, dělej.“
„Nemám ale gumu.“
"Pořádně mě naplň, chci si vzít vzpomínku s sebou do postýlky."

To co řekla a celá ta představa, jak je jeho žalud namáčklý na jejím čípku a jak ji jeskyňku plní spermatem, ho tak vzrušila, že se udělal.
Seděl, vzdychal a cítíl, jak do ní pumpuje jednu dávku za druhou.
Vrazila si ruku do rozkroku a drtila si poštěváček. Ještě párkrát přirazila a tělem ji projela vlna orgasmů.
To co dole cítila, už dlouho nezažila.

Seděla na něm nabodnutá a odpočívala. Když nabrala dostatek sil, vstala a ucítila, jak z ní vyjelo velké množství spermatu. Ta tchýně se ale má, pomyslela si.

Oba se pak oblékli a šli spát.


Obrázek

Obrázek
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: S tchánem

Příspěvek od 123vfa »

8-) no to je perfektní čtení...………...díky ……………..další prosím...…………..
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: S tchánem

Příspěvek od Mispulin »

Super, parádně napsáno. Doufám, že tím to nezvadlo. Asi se párkrát ještě sešli, tak dva tři týdny, až tvá barunka zjistila, že je v tom, anž ovšem ví, zda s tebou nevou svým tchánem... ;) :P :lol:
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: S tchánem

Příspěvek od Rarach »

Díky, že se líbí a rád budu pokračovat. Nějaké přání zápletky? Mispulin by rád těhotenství, co další?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, D302, Google [Bot], idontexist, Longhorn, zazzazz a 207 hostů