PP - v hospode

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Včera mi moja Majka oznámila, že má nového nápadníka :) , je simpatický a že si začínajú písať.. a že s tým doterajším končí. Býva bližšie a hlavne nejde na všetko hrrr. Viacerí jej odpísali, ale tento že je fajn. (Myslím že to chceme obaja, paroh mi už venovala dávnejšie!) Zatiaľ mi ho neukázala, ale dnes by si mali znova písať. Všetko mi hovorí a spomenula aj to, že by bola rada keby sa s ním dalo chodiť na kávu a tak.. Už sa zmierila s tým, že chcem aby si niekoho našla a prijala to. Už to len musí spečatiť a vyzerá to nádejné. Napísala mu aj to, že mi nebude vadiť ak s ním nadviaže tolerovaný vzťah. Čudoval sa, ale nebol proti. Je o niečo mladší, čo mojej imponuje. Nechávam tomu voľný priebeh, nenalieham, nevypitujem sa, sama mi povie všetko ale dáva si načas. Je fajn mať tak otvorenú partnerku. (Teraz má práve svoje dni, ale mesiac jej vynechal ciklus a už som sa bál že som si nedal pozor :) )
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

DrGarden píše:Včera mi moja Majka oznámila, že má nového nápadníka :) , je simpatický a že si začínajú písať.. a že s tým doterajším končí. Býva bližšie a hlavne nejde na všetko hrrr. Viacerí jej odpísali, ale tento že je fajn. (Myslím že to chceme obaja, paroh mi už venovala dávnejšie!) Zatiaľ mi ho neukázala, ale dnes by si mali znova písať. Všetko mi hovorí a spomenula aj to, že by bola rada keby sa s ním dalo chodiť na kávu a tak.. Už sa zmierila s tým, že chcem aby si niekoho našla a prijala to. Už to len musí spečatiť a vyzerá to nádejné. Napísala mu aj to, že mi nebude vadiť ak s ním nadviaže tolerovaný vzťah. Čudoval sa, ale nebol proti. Je o niečo mladší, čo mojej imponuje. Nechávam tomu voľný priebeh, nenalieham, nevypitujem sa, sama mi povie všetko ale dáva si načas. Je fajn mať tak otvorenú partnerku. (Teraz má práve svoje dni, ale mesiac jej vynechal ciklus a už som sa bál že som si nedal pozor :) )
Obrázek
..to znamenie je myslím výstižné, zatial sa nič nedeje
wedi1
Příspěvky: 352
Registrován: pon 13. říj 2014 20:59:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Žilina

Re: PP - v hospode

Příspěvek od wedi1 »

Krásne sa to cčíta aj vzrušuje. Aká bola polievačka? Poliali ju cudzí a prípadne si poriadne chytili či ona sa predviedla zo stojacimi bradavkami?
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Polievačka bola len v kruho rodiny :( Predtým ako bola mokrá dala si dole tričko. To bol pohľad, len som skonštatoval, že by mohli prísť ďalší oblievači.. Potom som moju polku ešte vyšibal korbáčikom a bolo :)
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Ten o ktorom písala bol ten "nekonečný príbeh" a som rád že si už píše z druhým. Tento ju zatial pozval na kávu a sľubuje "zvádzanie"
Obrázek
wedi1
Příspěvky: 352
Registrován: pon 13. říj 2014 20:59:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Žilina

Re: PP - v hospode

Příspěvek od wedi1 »

Naozaj sa to príjemne číta...
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Konečne mu moja Majka odpísala! Cítim že je nanho naozaj zvedavá a to aj mňa vzrušuje. Je to taký mladý simpoš. Po káve s ním myslím bude jasné či si našla milenca, alebo nie a budeme hľadať dalej.. Dostala od zamestnávatela pobyt vo Wellnes pre dvoch a naznačila mi, že ho možno využije bezo mňa. (Tam sa potom "dejú tie veci..") Ak uspeje v jej očiach na prvom "rande", stane sa to po čom obaja túžime.
Obrázek
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Dnes som sa pítal mojej Majky ako to pokračuje s jej novým priatelom? Povedala že mu nemá ani čas odpísať, tak som jej povedal, aby zvolnila s povinnosťami a našla si viac volna pre seba. Povedala, že dobre. Bavili sme sa o tom úplne prirodzene. Má prislúbenú kávu od neho - pozvanie, tak by to mala využiť. Myslím že aj on by bol tomu veľmi rád keby sa stretli.. no a ja by som to prežíval s nimi, ako by to dopadlo
wedi1
Příspěvky: 352
Registrován: pon 13. říj 2014 20:59:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Žilina

Re: PP - v hospode

Příspěvek od wedi1 »

Je super, že ste už tak ďaleko...
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

wedi1 píše:Je super, že ste už tak ďaleko...
Tak ide to pomaly.. Občas si napíšu, ale nič závezné. Posledne keď sme boli spolu mi Majka povedala, „On by do mňa šiel a teba by som robila ústami“. Bolo to super od nej počuť, hneď som to do nej pustil! Robíme to tak, že ja sa prvý spravím (naostro), a potom ju dokončím ústami. Vie, že sa mi to páči keď z nej cítim semeno. Už Majke vynecháva menzes, tak sa ani neobávam že by sme ešte niečo spolu umiesili.. Je si istá že to chcem, len ho ešte akoby testuje. Zatial si nič také vzrušujúce nepísali, ale som si istý, že keby sa stretli a prišlo by na to, vedela bi mu dať rýchlu fajku.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, D302, idontexist, Longhorn, milovnik_baculek, zazzazz a 207 hostů