Manželův šéf

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
jjj3
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 102
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Manželův šéf

Příspěvekod jjj3 » stř 27. pro 2017 21:50:10

Předvánoční podnikový večírek se pomalu chýlil ke konci, muzikanti vyklidili pódium a zbytky hostů se trousili k baru. Rozhlédla se a seznala že je mezi dvěma skupinami. Její manžel se příležitostně hlasitě zasmál spolu s jednou skupinou, jak se smažil zapadnout. Ve druhé skupině převažovaly manželky a moc dobře se s nimi neznala. Vypadaly, že se baví spolu dobře ale dělaly dojem takové uzavřené kliky a tak se moc necítila na to přidat se k nim.
Vedoucí oddělení jejího manžela dorazil na bar pro drink a jako vždy gentleman se vydal zachránit osamělou ženu. Zapletli se do příjemného rozhovoru a jí se zjevně ulevilo z toho, že se jí věnuje. Skupina žen se přesunula od baru s vzdálenějšímu stolu a muži jen prošli okolo, protože moc netoužili po tom být příliš blízko svého šéfa.
Její manžel si všimnul svého vedoucího a manželky a byl potěšen z toho, že se spolu baví. Lehce ho ale znepokojovalo, že konverzace mu připadala trocho příliš důvěrná s četnými úsměvy a náznaky flirtování. Nebyl v podniku moc dlouho a celkem se mu dařilo ale už i on zaslechl šeptandu o možném propouštění, tak se rozhodl že nejlepší bude nechat je flirtovat, aby byl šéf spokojený.
Šéf mluvil o tom, jak moc se mu zamlouvá její manžel a jak velký je jeho budoucí potenciál ve firmě. Vyptával se ji na ni a potom probírali obyčejné věci jako dovolené, zahradničení zkrátka běžné věci. Připadlo jí, že šéf se trochu tlačí do jejího osobního prostoru a staví se tak, aby byl mezi ní a mužskou skupinou, nebo spíše mezi ní a jejím manželem.
Bar byl prázdný až na ně, ale dokud byli muži v dohledu byla v bezpečí.
Poté se ale skupina přesunula do vedlejší místnosti hrát kulečník a manžela stáhnula s sebou.
Zůstala na baru sama s vedoucím a barmanem, který mizel v pozadí baru.
Šéf byl starší než ona, relativně nedávno vdaná. Krásná a v očích vedoucího značně atraktivní. Ještě více zmenšil vzdálenost mezi nimi a namáčknul ji do rohu baru, kde byli více skryti. Mluvil o tom jak se teď sám, poté jak se rozvedl před rokem se ženou. Říkal jí jak si cenní společnosti mladé krásné ženy, i když jde jen o pár vypůjčených okamžiků. Povídal, jak je rád za její laskavost, že zůstala s ním a neutekla za manželem, kterého jak vidí ona moc miluje, když odešel hrát kulečník.
Jak poslouchala o jeho osamělosti a zranitelnosti, uvolnila se a dotkla se jeho ruky a řekla, jak jí těší strávit nějaký čas s „velkým šéfem“. Udělala tu toho pukrle a oba se usmáli.
Využil toho momentu a znovu jí děkoval a jak jí děkoval, tak ji obejmul rukou okolo jejího pasu. Ztuhnula. To byl projev důvěrnosti, který nečekala. Nezastavila ho, ale ani ho nijak nepovzbuzovala. Lehce přejížděl po křivce jejího pasu, jemně ji chytal a řekl jí, že ví, že se možná cítí trochu nepříjemně ale že je to už hrozně dlouho co držel ženu tak blízko a jak je od ní velkorysé, že mu to dovolí.
Znovu vnitřně roztála a uvolnila se v jeho dotecích.
Jeho doteky začaly být více odvážné. Jeho ruka stoupala výše po jejím boku, dotýkala se ze strany jejího poprsí. Sjela dolů po křivce jejího zadku. Nebyla si jistá jak má reagovat, a ač jí hlava říkala že by to měla zastavit, něco mezi jejíma nohama začalo svědit a říkalo jí, jak se jeho pozornost stává příjemnou, aby to nechala pokračovat.
Šéf mluvil dále zatímco se jí dotýkal a její reflexivní signály vnímal jako souhlas k pokračování.
A přesně to také udělal - pokračoval.
Pokračoval tím, že nechal svou ruku sklouznout na její zadek a lehce zmáčknul jednu půlku. A potom pokračoval v mačkání silněji a více se nořil do mezery na jejím krásném pozadí.
Jako by se probrala z transu a začala se od něj odtahovat…. „Můj bože, ty jsi pěkně nezbedný.“
„Jsem“ odpověděl a přitiskl ji k sobě silněji aby nemohla uniknout….
….tedy pokud by se nerozhodla to udělat.
Šeptal jí „Když tě nechám odejít, nedostaneš pozvání na druhou šanci“ odmlčel se.
Co tím myslel? přemýšlela.
Nevypadal špatně, byl mocný a držel ve svých rukou jejich budoucnost, možná není tak špatný nápad dovolit mu trochu více, uvažovala. A touha mezi jejíma nohama ji připomínala, jak moc si užívá jeho pozornost.
Znovu se podvolila jeho nátlaku.
Jeho ruka sklouznula trochu níže a ona náhle zjistila že jeho ruka se dostala pod okraj jejích šatů a pak ucítila jeho dlaň zezadu na noze. Ztuhnula. Pokud by to nebyl vedoucí jejího manžela, dovolila by mu strčit ruku pod šaty a stoupat jí nahoru?
Náhle se probrala, vnímala, jak je vlhká, jak jí vzrušila tato nečekaná, a nevítaná pozornost které se jí dostalo.
Ale to, co se dělo bylo rozhodně špatné, měla by ho zastavit. Ale mezitím zatímco se divila, co se děje, jeho ruka dovršila svou cestu a nyní se dotýkal její intimních partií jen přes tenkou vrstvu látky prádla co mu bránila v plném přístupu k tomu, co mělo výhradně náležet jejímu manželovi.
A navíc k tomu - ztrácela sebe, svou nevinnost ve veřejném baru v hotelu.
Přes látku dráždil její klitoris svým zkušeným prstem způsobem, o němž nevěřila, že je to možné. Pohnul rukou a prsty ji vmáčknul látku do mokré díry co jen látka dovolila. Mohl cítit, jak byla horká a zmáčená.
Jako by mí mohl číst myšlenky, šéf řekl „Tvůj manžel je velmi štastný muž, má tě celý čas jen pro sebe, tohle je jen dočasné, já si tě jen na chvilku půjčím, vím že to je vše, co mohu a já budu velmi vděčný, pokud mě to dopřeješ.“ Naklonil se k její tváři a políbil ji zlehka.
Cítila se bezmocná, nemohla to zastavit. Jeho drzé prsty vnikly pod látku jejích kalhotek a měl tak volný přístup k jejím intimním partiím. Lehce rozkročila nohy od sebe a on hned vniknul prsty dovnitř a palcem dráždil poštěváček až se celá chvěla a hlasitě dýchala.
Barman mohl vidět co se odehrává a snažil se dívat, zatímco předstíral že nic nevidí.
Znenadání, zatímco měl své prsty zasunuty hluboko do ní, se na baru objevil její manžel, který přišel zkontrolovat jestli je OK a přivlastnit si ji zpět. Okamžitě viděl její výraz a jak blízko je k šéfovi….dotýká se jí, nebo ne? Určitě se jí nemůže dotýkat. Z větší vzdálenosti si nebyl jistý.
Šéf jí tiše, ale rozhodně přikázal, aby zůstala, jak je a neupravovala se, pokračoval v prstění její kundy, zatímco se blížil její manžel. On je přeci šéf!
Manžel nyní přesně viděl co se odehrává a byl totálně zmatený jak na to má zareagovat. Tu stála jeho milovaná mladá manželka, ale byl to jeho vedoucí si teď hrál s něčím, co nebylo jeho, bez nijakého omezování a k manželově nevíře to vypadalo že ona s tím souhlasí.
Má být OK nechat svého vedoucího pohrát si s tvojí manželkou, zvláště když potřebuješ práci a šeptanda rozebírá možné propouštění?
Ne. To je špatně, ale co s tím teď má dělat.
„Tvoje šarmantní krásná manželka byla tak hodná, že mě tu chvilku bavila“ řekl nevině. Mezitím pod jejími šaty našel její bod G. Několik jemných doteků ji přimělo vzdechnout hlasitěji, byla vzrušená, rozpálená…. představa jak si šéf hraje s jejími vnadami a její manžel přihlíží a nezastavuje to co probíhá a tím dává nevysloveně svůj souhlas s pokračováním…..se pro ni stalo nečekaným afrodisiakem.
Vzrušení ze situace spolu s akcí zkušených prstů ji přeneslo přes bod, kdy by to chtěla ukončit.
Chtěla víc. Chtěla, aby zašel ještě dále.
Šéf navrhnul, přesunout se to jeho pokoje, kde to bude více pohodlné.
Byla to spíše instrukce ke splnění a převzal tak iniciativu plně do svých rukou, než by si to někdo z nich mohl rozmyslet, poslechli bez otázek. Nebylo pochyb o tom, že si s ní chce užít a její manžel se bude dívat, účastnit se a nebo pomáhat.
Jak vešli do místnosti, šéf řekl manželovi, aby se posadil a čekal až přijde na řadu. Poslušně příkaz poslechl.
Šéf poté objal jeho manželku a políbil ji na ústa, nejprve se lehce dotkl rtů, poté tvrdě líbal a potom pronikl jazykem to jejích úst. Hluboké vášnivé líbání.
Osahávali se navzájem přes šaty. Potom šéf vyzval manžela, aby přistoupil a rozepnul její šaty, a poté co tento jednoduchý úkon vyplnil, přišla instrukce rozepnout její podprsenku. Tímto způsobem si zajištoval, aby se manžel úplně podřídil jeho vůli a že se nepokusí stopnout děj, až se posunou dále.
Šéf pokračovat v objímání a líbání, zatímco její šaty volně klouzaly po těle. Hladil její mladá záda až kam jen dosáhnul pod šaty přitom jak ji objímal. Lehce se rozkročila a třela se klínem o jeho nohu.
Šéf odstoupil kousek dozadu a požádal manžela, aby šaty sundal úplně a pověsil na ramínko, aby se nezmačkaly. Nenechal ho potom znovu sednout a nechal ho sundat její podprsenku.
Šéf postavil ženu, teď jen v kalhotkách a lodičkách, před velké zrcadlo a postavil se za ni a obdivoval její tělo. Jeho ruka se ovinula kolem jejího boku a přitiskl ji k sobě. Políbil ji na šíji a na ucho. Toužila po něčem více intimnějším, ale hrála dál roli pasivní podřízené.
Pomalu přesunul ruce, aby mohl chytit a laskat její krásná prsa. Její bradavky se chtěly, toužily po pozornosti. Konečně je začal zkušenou mnout a svírat, zatímco pokračoval v líbání její šíje.
Šéf nechal jednu ruku na prsou, ale druhou zabloudil níže a jeho prsty zanedlouho byly uvnitř jejích kalhotek, rozevíraly její pysky a zkoumaly vlhkost mezi jejíma nohama a hluboko uvnitř. Dvěma prsty do ní vnikal a dlaní se tisknul k poštěváčku až její vrchol přišel tak náhle, že to zaskočilo i zkušeného nadřízeného jejího manžela.
Ten oslovil jejího muže, které tiše seděla a fascinovaně přihlížel. „Ty máš ale štěstí chlape, že žiješ s takovou nádhernou a sexy ženou. Je nádhernější než všechny ženy, které jsem za svůj život viděl a ještě je taková hravá. Byla mezi nohama úplně zmáčená ještě dříve, než jsem se jí dotknul. Musí být velmi náročná a ty velmi vyčerpaný, jak ji uspokojuješ. Máš kliku a já na tebe žárlím. Ještě jednou díky za to že se se mnou o ni na pár chvil rozdělíš…. A teď bud dobrý manžel a sundej jí kalhotky ať mám k ní lepší přístup.“
Manžel přistoupil a poslušně sundal poslední kousek látky co ještě měla…její chloupky byly zastřižené, ale nebyla dole vyholená. Šéf byl trochu zklamaný, měl rád a očekával, že bude krásně hlaďounká na lízání, na které se chystal, ale ne, nestěžoval si. Nebyla to ještě ani hodiny od toho kdy začali rozhovor a už ji má ve svém pokoji, nahou, vlhkou mezi nohama s jejím manželem nabízejícím ji svému nadřízenému. Několik chloupků nebylo důvodem pro to začít si ztěžovat, ale možná příště ….. .
„Moje drahá“ oslovil ji, „myslím, že víš, co máš dělat“ ale ve skutečnosti byla více nevinná, než čekal a nevěděla co chce. Podruhé se v ní zklamal a v podráždění ji plesknul přes prso až vyjeknula.
Její manžel seděl dál bez pohybu a nesnažil se jí nijak pomoci. Pokud by se jeho šéf rozhodnul vzít na ni svůj pásek manžel by zůstal sedět a díval se. Ale bylo to jen jedno podrážděné plesknutí.
„Máš teď klečet a rozepínal mi kalhoty.“
Došlo jí, co od ní očekává a netrvalo dlouho a její pusa ho byla plná. Byl velký, tvrdý a přirážel do jejích úst. Moc se mu nelíbil úhel a tak ji položil na postel, na záda, ale tak aby její hlava byla volně přes okraj. Nyní měl ničím nerušený přístup. Mohl ji šukat hluboko do pusy.
A udělal to.
Dával ji instrukce jasnými výrazy, jak chce, aby se věnovala jeho ocasu.
Nebyla žádnou velkou fanynkou orálního sexu, ale její úsilí po chvíli vypadlo jak od draze placené profesionálky a šéf byl v jejích ústech hlouběji, než byl jakýkoli jiný muž před ním a o značný kus dále, než kdy byl její manžel, který to v úžasu sledoval a divil se proč se nikdy takhle nevěnovala jemu.
Šéf, zatímco si volně užíval její pusu a hrdlo, čas od času vyvolávající dávení, znovu opakoval jejímu manželovi, jaké má jako její muž štěstí. Jak jsou její ústa delikátní a její nahé tělo je potěšením pro každému muže, který k němu má přístup. Šéf si nemohl pomoci a komentoval s jistotou, že manželka, musela mít hodně mužů co si užívali její ústa a další otvory. Je potěšením vědět že patří mezi promiskuitní ženy a volnou morálkou…. I když šéf věděl, že to není pravda, těšilo ho se jim oběma posmívat.
Potom si s ní hrál prsty a jazykem. Zatímco lízal a sál její poštěváček, jeho prsty vnikly do obou jejích dírek a protahoval je obě, než ji znovu udělal.
Potom na ní vlezl, vrazil svůj ocas do ještě se svirající pičky po orgasmu a tvrdě ji mrdal. Vzdychala a prosila ať ještě přitvrdí.
Šéf přivolal manžela, aby držel její nohy u hlavy. Jak byla přepůlená, šéf ji hluboko mrdal až sténala vzrušením. Šukal ji tvrdě a náhle …..bylo po všem.
Šéfovo semeno stříkalo do ní.
Po chvilce klidu se šéf zeptal manžela, jestli je nadržený, když viděl tolik sexu. Manžel přiznal, že je. Šéf tedy naléhal, někdo by mohl říci, instruoval manžela, aby následoval jeho příklad a použil manželku a on to udělal.
Užívala si pocit, že je se svým mužem a byla ráda že může být k němu láskyplná …. Až se jeho sperma přidalo k šéfovu hluboko uvnitř ní. Něžně manžela hladila, aby ho ujistila o své lásce k němu a ukázala, jak moc ho miluje.
Ale šéf vytáhnul z rukávu poslední trik, aby ukázal, kdo vládne situací.
Když se manžel přestal věnovat své ženě a začali se tulit k sobě, šéf mu řekl aby se obléknul a poslal ho domů s tím že si manželku nechá na zbytek noci a zařídí dopravu domů „Až s ní budu hotový, nejspíše zítra, ale možná až pozítří, dám ji do taxi a vrátí ji.“
Ukázalo se, že to bylo zítra, když přišla domů a šéf ukázal svou vděčnost za to, že byl manžel tak sdílný a pozorný. Šéf, chtěl pro manžela překvapení a tak zařídil, že se vrátila domů úplně holá.
Holil ji osobně.
Alespoň tak mohl ukázat svou vděčnost za její půjčení.

fodel
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 310
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Manželův šéf

Příspěvekod fodel » stř 27. pro 2017 23:33:24

Dost dobrý ,škoda že nemám zaměstnance s mladou manželkou :D

Uživatelský avatar
Lucky35
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. črc 2016 23:55:33
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželův šéf

Příspěvekod Lucky35 » stř 27. pro 2017 23:49:44

Skvělé.

pepe
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 832
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Manželův šéf

Příspěvekod pepe » čtv 28. pro 2017 11:11:41

Úžasné čtení, tohle je šéf s velkým Š. Neříká si BULL, přesto jej to dokonale vystihuje.
Líbí se mi, jak vládne situaci, jak si podmanil jeho ženu a potom i jeho. On mu šuká ženu a on si nedovolí protestovat. Naprostá paráda. Bude i druhý díl? Nechá si od svého podřízeného přivést jeho nevěrnou manželku do své kanceláře, aby mu ji mohl dále prznit?

diner22
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 120
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Manželův šéf

Příspěvekod diner22 » čtv 28. pro 2017 17:17:23

super povídka, nelze než závidět.

jjj3
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 102
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Manželův šéf

Příspěvekod jjj3 » čtv 28. pro 2017 18:12:18

po dlouhé době jsem se konečně dokopal dopsat povídku a vy chcete hned další díl?

:)

yachtmen
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 17
Registrován: stř 14. čer 2017 11:36:43
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželův šéf

Příspěvekod yachtmen » pát 29. pro 2017 0:53:21

Opět nádherná povídka.Díky

dark
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 660
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Manželův šéf

Příspěvekod dark » pát 29. pro 2017 1:04:18

jjj3 píše:po dlouhé době jsem se konečně dokopal dopsat povídku a vy chcete hned další díl?

:)


Jasný, makééj. Ať to stihneš do konce roku :lol:

Uživatelský avatar
kanda11
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 63
Registrován: pon 11. dub 2016 15:52:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som Kanda cakatel
Bydliště: Trnava

Re: Manželův šéf

Příspěvekod kanda11 » stř 03. led 2018 12:15:38

super poviedka

Osel
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 453
Registrován: sob 23. pro 2017 12:39:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1283

Re: Manželův šéf

Příspěvekod Osel » stř 03. led 2018 12:39:59

Vzrusujici povidka, jak si je podmanil, to se mi libi.


Zpět na “Povídky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, burgerking, Djspablo, Pada18, walish88 a 15 hostů