PP - pronájem bytu

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Pergal
Příspěvky: 32
Registrován: ned 01. led 2017 17:06:33
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukáváme se tu.

PP - pronájem bytu

Příspěvek od Pergal »

Po 6ti letech vztahu jsem se při opilosti zmínil, že by se mi líbilo, kdyby jsme přibrali k sexu chlapa. Veronika byla hodně překvapená, asi tohle u mě netušila, každopádně odmítla a já jsem se druhý den cítil trapně. Asi po půl roce jsem se opět o tomto zmínil a začali jsme to rozebírat. Veronika říkala, že jí to přijde divné, že by přede mnou měla spát s někým jiným. Já jsem jí vysvětlil, že mě to hodně vzrušuje. Svolila a začali jsme pátrat po vhodném adeptovi. Pak se stalo to, že Veronika dostala na starost pronájem bytu její matky. Ozval se jí spolužák ze základní školy a měli domluvenou prohlídku bytu. Řekla mi, že by si to s tím klukem dovedla představit. Řekl jsem jí, že se ho nemůže jen tak zeptat, zda by si s námi dal trojku, tak jsem jí řekl, že do bytu půjdu, schovám se do skříně v ložnici a ona ať ho svede. Souhlasila. Došlo tedy na den prohlídky bytu. Já jsem byl schovaný ve skříni a srdce mi bušilo ostošest. Zvonek, Veronika pro něj jela ke vchodu. Přišli do bytu, slyšel jsem, jak si to tam prohlíží, Veronika mu povídá co a jak, říká ať do skříní neleze, že tam má máma ještě nějaké věci. Pak šli do obývacího pokoje, kamarád byl s bytem spokojený. Já jsem vylezl potichu ze skříně a poslouchal jsem co se děje. Seděli na gauči a Veronika mu říkala, že se jí na základce vždy líbil. Já jsem šmíroval za dveřma a už mi stálo péro. Veronika se k němu naklonila a dala mu pusu, kamarád se nebránil a začal jí hladit. Vysvlékl jí do spodního prádla, vyndal jí prsa z podprsenky a začal jí cucat bradavky. Veronika vzdychala vzrušením a hladila mu přes kalhoty ptáka. Bývalý spolužák zajel rukou pod kalhotky a začal jí prstit, to už začala hekat. Po nějaký době prstění si stoupnul, rozepnul si kalhoty a vytáhl péro před její obličej, Veronika neváhala, vazala si ho to pusy a začala ho kouřit a lízat mu koule. Asi po 5ti minutách se Veronika zvedla a šla do kabelky pro kondom, nasadila mu ho, lehla si na záda, roztáhla no a řekla "Dej ho do mě". Já si honil péro a koukal jsem, jak ho do ní zasouvá. Musim uznat, že měl slušný náčiní, tak kolem 20cm. Po chvíli šukání mu Veronika řekla, že půjde nahoru, že tak to má ráda a rychle se udělá. Zároveň mu řekla, že jí to je s kondomem vždycky nepříjemný, že to neni ono a že mu ho sundá. Klekla si tedy, sundala kondom a začala mu ho ještě kouřit. Pak si na něj sedla a asi během dvou minut se udělala, celkem se nahoře udělala asi 5x. Pak se na koníčku otočila, takže k němu byla zády, ona směrem ke dveřím od obýváku. Já věděl, že v tu chvíli mě spolužák nebude moc vidět, tak jsem vykoukl více, honil si péro. Veronika na mě koukala, já koukal, jak je šukaná. Veronika koukala na mě, kousala se do rtů, hekala. Po chvíli spolužák řekl, že už to dlouho nevydrží a že se udělá. Veronika mu řekla ať nestříká do ní, on se zeptal kam může a ona odpověděla "Co třeba na obličej?". S tím velice rychle souhlasil, Veronika si klekla, on si před jejím obličejem honil péro, lízala mu koule a najednou začal stříkat. Měl dobrou dávku, takže Veronika měla celej obličej od jeho mrdky. Potom co dostříkal, tak tam mu Veronika začala olizovat mrdku ze žaluda. On jí asi po minutě otočil ke gauči na čtyři a strčil jí ptáka do kundičky. Já jsem to moc nechápal, protože já vždycky potřebuji tak půl hoďky na zotavení. Veronika byla taky překvapená, ale poslušně přirážela. Mrdku měla pořád na obličeji, což byl neskutečněj pohled. Spolužák se zeptal, jestli jí ho může strčit do zadku, Veronika řekla, že ne, že by jí to bolelo, ale že by jí mohl chvíli lízat análek a přitom jí prstit. Spolužák se poslušně sklonil a začal jí lízat obě dírky. Po chvíli jí položil na záda a začal jí šukat na misionáře, asi po ti minutách vytáhl ptáka a začal stříkat. Menší dávky než první, ale pořád slušná. Takže moje žena měla postříkanej obličej, kozy a břicho. Řekla mu, že to bylo super, ale že bude muset jít, protože se ještě někdo přijde podívat na byt. Já jsem se schoval do skříně, spolužák se oblékl a odešel. Když jsem vylezl ze skříně, tak jsem byl neuvěřitelně nadrženej. Koukal jsem, jak moje žena leží na gauči, celá od mrky. Říkám jí, že mě musí taky udělat jinak prasknu. Roztáhl jsem jí proto nohy a strčil ptáka do její horký, vlhký kundičky. Hrozně mě vzrušovalo, jak je celá od mrky a asi po 5ti minutách jsem ho vytáhl před její obličej a poslal jsem tam taky svojí dávku. V tu chvíli už byla totálně od mrdky. Šla se vysprchovat a šli jsme domů :-)
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od hotpair40 »

Wauuuuu perfektne
Aj v tom pokracujete ?
Pergal
Příspěvky: 32
Registrován: ned 01. led 2017 17:06:33
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukáváme se tu.

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od Pergal »

Příběhů máme víc... tohle je pouze jeden z nich.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od dr25 »

Určitě bych rád četl pokračování vašich příběhu :)
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od hotpair40 »

Tak sem s nimi ;-) radi budeme citat
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od Domkanda »

Škrtni PP a já napíšu, že je to hloupý námět se schováváním ve skříni, že nemáš příliš originální fantazii a to bude vše :lol:

Jasně, nevyloučím, že já mám málo fantazie, abych něčemu uvěřil.

Ale to schování ve skříni je tak primitivní motiv :roll: Nevím, jaké máte kdo doma skříně, ale kdybych si do ní vlezl, tak určitě úplně potichu nevylezu. Navíc cizí postavu u pootevřených dveří uvidím periferně.
Šla si pro gumu a pak jí sundala ... divná nedůslednost :roll:
Ty jsi byl ve skříni v ložnici, oni šli do obýváku .... najednou oni šukaj - ona se kouká směrem ke dveřím do obýváku. Z toho mi vyplývá, že šukaj v ložnici a vy jste se teda nějak vyměnili - ty jsi šel asi do obýváku a oni do ložnice :idea: :mrgreen: a "bývalý spolužák" si tě nevšimnul ... :mrgreen:
Navíc v pozici na koníčka holka zády k tobě je za holku vidět (stejným směrem jako se dívá ona) docela v pohodě. To jsi prokaučoval - směrem jako holka nevidím naopak při klasickém koníčku. :idea:
Neviděl jsem, neslyšel jsem a to je moje žena dost divoká, že by si nechala na obličeji desítky minut nastříkané sperma - automatickým pohybem to setře, i kdyby se s tím měla jen pomazlit. Ale jinak by to za tu dobu zcela steklo.
Přemýšlím, jestli jsi vůbec někdy šukal. :lol:
Vždy mě dojímá, když někdo jako první post napíše hned podobný "PP"
Ale třeba mám jen malou fantazii 8-)
Naposledy upravil(a) Domkanda dne pon 22. kvě 2017 10:26:56, celkem upraveno 1 x.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od subkanda »

domkanda : proc me nutis cist ty hovna, kdyz staci napsat ; neverim ti to. Zbytecne okradas svymi detektivnimi rozbory lidi o cas. Tot muj nazor.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od Domkanda »

Mohl jsi přečíst jen můj první řádek. Rozbor jsi už číst nemusel.

Já si připadám, že mě někdo okrádá o čas, když vydává za PP podobnou slátaninu.

Někdo mi podobný rozbor na jiný "PP" poslal jako SZ. Já myslím, že to patří do vlákna
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od subkanda »

Já si myslím že do SZ to právě patří. Koho zajímají tyhle tvoje hovna a co to řeší? Když máš čas kritizovat, raději něco smysluplného napiš, třeba skutečně čtivý a pravdivý příběh ;) A když budeš chtít, budeme ti ho pod příběh kritizovat. Že ti to nevěříme, apod.
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od perfeckfuck »

subkanda: On to ale napsal ještě slušně a navíc s jeho názorem souhlasím. Povídka není napsána tak, že bych si řekl. Jé to se fakt mohlo stát. Jako fantazie dobré. Ale PP ? Furt lepší, než napsat jen. "slátanina" to se pak do něj pustíte, že by ani nenapsal víc a že každý může tak blbě hodnotit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Coolhandluke, D302, idontexist, Longhorn, milovnik_baculek a 205 hostů