Ukazování paniček ONLINE - (odkazy twiddla, unsee, teamviewer)

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: TeamViewer - ukazovani fotek sdilenim PC

Příspěvek od kandapraha »

bibeo píše:Idealne zamceneho v klicce :)
Mozna by mohl delat zivy stolek s tackem plnym robertku apod
To jsi vystihl skvele. Mohl by se divat do zeme, aby pri tom nevidel na tebe, jak si na webce honis curaka, ani svou panicku, co ti ukazuje. Jenom by citil, jak si z nej odebira pomucky a zase je cele mokre vraci zpatky. Ty bys chtel na jejiho cuckolda pres webku videt, jak tam hezky na ctyrech dela stolek?
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: TeamViewer - ukazovani fotek sdilenim PC

Příspěvek od bibeo »

Rovnou zavazat oci :) a jen naslouchat...
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: TeamViewer - ukazovani fotek sdilenim PC

Příspěvek od subkanda »

Sakra pánové, tak teď jste se mi tady s tímhle tématem trefili do noty. Protože moje panička tohle dělá docela často. Zatím jsem tedy nikdy před webkou nebyl, vždycky jsem musel být schovaný a jen se nechat dráždit tím, co slyším, nebo vidím, ale musel jsem mlčet. Jednou jsem své paní dokonce přidržoval webkameru, takže jsem si připadal tak trochu jako ten stůl, o kterém tady mluvíte.
V podstatě by se to tak dalo také udělat, jít na všechny čtyři a mít na zádech notebook. Kdybych se moc hýbal, kamarád by měl roztřepaný obraz a má panička by mně určitě nepochválila. Takže bych se musel snažit, držet pevně, aby měl její kamarád na skypu dobrý výhled.
To sdílení fotek mně taky láká. Takový systém rulety s fotkama by byl bezva, možná bychom ho mohli udělat i tady. Co na to admin? Sto fotek bych asi nenahrál, ale třeba deset by šlo. S tím, že na jedné by byla má panička celá, třeba i s obličejem. A ten, koho bych si vybral, by měl jen jeden pokus. Líbí se mi to, dobrý nápad.
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: TeamViewer - ukazovani fotek sdilenim PC

Příspěvek od bibeo »

subkanda píše:Sakra pánové, tak teď jste se mi tady s tímhle tématem trefili do noty. Protože moje panička tohle dělá docela často. Zatím jsem tedy nikdy před webkou nebyl, vždycky jsem musel být schovaný a jen se nechat dráždit tím, co slyším, nebo vidím, ale musel jsem mlčet. Jednou jsem své paní dokonce přidržoval webkameru, takže jsem si připadal tak trochu jako ten stůl, o kterém tady mluvíte.
V podstatě by se to tak dalo také udělat, jít na všechny čtyři a mít na zádech notebook. Kdybych se moc hýbal, kamarád by měl roztřepaný obraz a má panička by mně určitě nepochválila. Takže bych se musel snažit, držet pevně, aby měl její kamarád na skypu dobrý výhled.
To sdílení fotek mně taky láká. Takový systém rulety s fotkama by byl bezva, možná bychom ho mohli udělat i tady. Co na to admin? Sto fotek bych asi nenahrál, ale třeba deset by šlo. S tím, že na jedné by byla má panička celá, třeba i s obličejem. A ten, koho bych si vybral, by měl jen jeden pokus. Líbí se mi to, dobrý nápad.
A hraje si pred nima i s hrackama? :)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: TeamViewer - ukazovani fotek sdilenim PC

Příspěvek od subkanda »

bibeo píše:A hraje si pred nima i s hrackama? :)
Ano, hraje. A taky se třeba natírá olejem. Vypadá to hodně hustě, když má rozsvícenou jenom lampičku, leží na boku, celá se leskne a mačká si kozy před webkou. Já můžu jenom ležet u jejích nohou a mazlit se s nimi, ale tiše, aby její kamarád nic neslyšel a nevěděl, že tam jsem. Ona se s ním baví, směje se, ukazuje mu svoje hračky, dráždí ho, hecuje. A já? já mám kládu k prasknutí a ona si mně nevšímá. Miluju to, když si takhle hraje.
Proto přemýšlím, jaké by to bylo, kdyby on o mně věděl a musel bych mu vlastně sloužit. Oběma.
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: TeamViewer - ukazovani fotek sdilenim PC

Příspěvek od bibeo »

subkanda píše:
bibeo píše:A hraje si pred nima i s hrackama? :)
Ano, hraje. A taky se třeba natírá olejem. Vypadá to hodně hustě, když má rozsvícenou jenom lampičku, leží na boku, celá se leskne a mačká si kozy před webkou. Já můžu jenom ležet u jejích nohou a mazlit se s nimi, ale tiše, aby její kamarád nic neslyšel a nevěděl, že tam jsem. Ona se s ním baví, směje se, ukazuje mu svoje hračky, dráždí ho, hecuje. A já? já mám kládu k prasknutí a ona si mně nevšímá. Miluju to, když si takhle hraje.
Proto přemýšlím, jaké by to bylo, kdyby on o mně věděl a musel bych mu vlastně sloužit. Oběma.
To zni proste perfektne :)

Zalezi jestli by si to uzival a bavilo ho te nejak ponizovat...
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: TeamViewer - ukazovani fotek sdilenim PC

Příspěvek od subkanda »

No, však právě. Je celkem problém takového najít. Ale už se na tom pracuje. Moje panička má totiž přes zimu docela vrtochy a ráda se věnuje válení v postýlce s tabletem, nebo notebookem, zatím co já pracuju :-)
Nico
Příspěvky: 5
Registrován: pon 04. srp 2014 21:03:28
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, žena se ráda ukazuje a provokuje. Já spíš kanda s prvky cuckolda. Nevím jak to popsat pár slovy, tak nějak provozujeme co se nám líbí. Aktivně žijeme kanda/cuckold vztah již několik let.

Re: TeamViewer - ukazovani fotek sdilenim PC

Příspěvek od Nico »

Tak to je velmi zajímavé. To je rajcovní myšlanka, jak TV, tak webka.
jirka
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 25. zář 2014 11:06:31
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=80

Re: TeamViewer - ukazovani fotek sdilenim PC

Příspěvek od jirka »

Nico píše:Tak to je velmi zajímavé. To je rajcovní myšlanka, jak TV, tak webka.
chceš ukazovat svoji děvku? Podíval bich se
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Ukazování paniček ONLINE - (twiddla, unsee, teamviewer)

Příspěvek od subkanda »

Ahoj,
dneska jsem ji předváděl na twiddla.com, kdyby měl někdo zájem, můžeme se tady sejít a já vám ukážu pár fotek.
Odpovědět