Klára II. – osudná flaška

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
eraserhead
Příspěvky: 13
Registrován: pon 13. lis 2023 9:52:05
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Klára II. – osudná flaška

Příspěvek od eraserhead »

Nemohlo to ani dopadnout jinak. Nepozorovaně jsem narafičil spodek Klářiných bikin k její lavičce. A šel si lehnout do chatky. Když pak Klára dorazila, aby si po té zvířecké souloži odpočala, dělal jsem, že spím. Ráno jsem se vytratil ven a dorazil až po poledni, kdy Klára vstávala. Byla celá rozechvělá a já taky, snažil jsem se zakrýt, že pohled na ní, po tom co se včera stalo, mi hned přivodil erekci. Klára se vymlouvala, že s ní dnes nic nebude, že se včera moc opila. Já předstíral, že jsem včera nic neviděl a neslyšel a hrál chápavého partnera-blbečka a nechal jí celý den odpočívat. Pravda je, že po pár dnech jsme vpluli do běžného stereotypu. Já vše zkousnul a Klára žila v iluzi, že nic nevím. Jedna věc se ale přece jen změnila. Kláru jsem teď chtěl každý den i několikrát, ale když jsme se milovali nedokázal jsem myslet na nic jiného než jak jí Dan a jeho buranský kámoš zprzní. To mě za následek, že jsme sice sex měli i dvakrát denně, ale já vždy velmi rychle udělal a Klára zůstala neuspokojená. Nemluvě o našem dlouhodobém problému, kterým byl můj malý pindík.
Po nějakém čase na to přišla řec po naší intimní chviličce a po delším čase jsme se zase začali bavit sexu. Klára se zeptala na co při sexu myslím a já stoupnul na tenký led.
„Vím, že jsme se o tom moc nebavili, ale když jsem se tě na to před lety ptal, říkala si, že jsi přede mnou měla tři kluky a já si někdy říkám, co jsi s nima všechno zkusila.“
Normálně by Klára určitě vypěnila, ale možná proto, že jsem ji načal, předčasně se udělal a ona zůstala neukojená zabrousila na tenký led i ona.
„Víš, ono jich vlastně bylo víc. Tenkrát jsem myslela, že se ptáš na kluky, se kterými jsem chodila. Ti byli tři. Ale na kolejích, když jsem studovala, tak jsem měla i pár kluků na jednu noc.“
I přesto, že jsem se zrovna udělal, jsem měl okamžitě erekci. Klára si toho všimla a pohladila mě po ztopořeném penisu.
„Takže krom těch třech jsi ještě měla kolik kluků?“
„No snad tě to neraní,“ řekla Klára, i když už dobře věděla, že mi takové dráždění dělá napůl dobře. „Krom těch tří jsem měla ještě sedm kluků, ale to byl jen sex na jednu noc, někdy rychlovka.“
„Takže dohromady deset?“ vyhrkl jsem.
„No a ještě jednou trojku se dvěma. Snad ti to nevadí. Teď už mám jen tebe.“
Věděl jsem, že lže, ale na nevěru (nebo snad nevěry?!) jsem se ani neptal. Ale nevydržel jsem neptat se na jinou věc a tak jsem ostýchavě požádal Kláru, ať mi vylíčí jaká byla její trojka v době, kdy bydlela na vysokoškolských kolejích. Při tom líčení mě pak krásně udělala ručkou a já jí potom na oplátku vylízal až k orgasmu.
S tím vším, co jsem se dozvěděl se dalo chvíli klidně žít, ale co čert nechtěl jednou jsem se opil s kamarádkou Blankou a všechny svoje tajné cuckoldí touhy a sny o Kláře jsem jí vyklopil. Blanka byla taky hodně sexy holka. V obličeji možná víc sexy pro řadu mužů, ale mě se moje sexy brejlatá šprtka Klára líbila. Navíc měla oproti Blance dvě výhody. Dva krásné kulaté, dokonalé melounky. Teď jsem nemohl nemyslet na to jak je v ústech laskalo krom mě ještě dvanáct dalších kluků, pokud je nedala ještě navíc jen tak pocucat ještě dalším.
Zase uběhl nějaký čas a já se jednou v létě vydal se svou Klárou i s Blankou na letní víkend na koupák. V kempu to bylo celkem fajn, ale my si našli odlehlou pláž na břehu rybníka, kam nikdo nechodil, protože tu nebylo žádné zázemí. Jen písek na malé pláži, za ní pár borovic a voda. Netrvalo to dlouho a Blanka začala provokovat. Ptala se Kláry, proč se neopaluje nahoře bez a jestli jí to dovolím.
„Víš já bych chtěla, ale Pavlovi to vadí, ale dohodli jsme se, že až pojedeme v srpnu do ciziny, tak tam mi to povolí, ale tady v Čechách ne,“ převyprávěla Klára naši dohodu.
„A, že se ptáš?“ Nepřestala popichovat Blanka. „Navíc tady nikdo není. Nebo se Pavle bojíš, že ti Kláru bude někdo okukovat dalekohledem? Třeba by se ti to i líbilo.“
Blanka přesně věděla jak na mě. A já cítil první drobný nával krve do svého penisu. Klára se zatím jen zasmála a šla si zaplavat.
K večeru naše trojice začala koupání prokládat trochou karibském rumu a holky začali divočet.
„Pojďte si zahrát flašku,“ zahlásila Blanka. Já prohodil něco o tom, že už nám není patnáct. Blanka kontrovala ve smyslu, že flaška dospělých může být právě daleko větší vzrůšo.
„Ve třech to ale bude stejně nuda.“ Prohodila Klára.
Co čert nechtěl Blanka v tu chvíli zmerčila dva svalnaté opálené borce, kteří se na dohled od nás začali balit a chystat k odchodu z nedaleké pláže napůl cesty mezi námi a kempem. Blanka vystartovala jen v bikinách a začla oba borečky přemlouvat. Ti byli evidentně pro a dvakrát pro byli potom, co i na dálku zmerčili Klářino bujné poprsí. Blančiny kozičky byly taky krásné i takhle přes plavky, ale Klářin top evidentně ukrýval opravdový poklad.
„Ta Blanka je fakt praštěná,“ pronesla Klára a šla si ještě smočit nožky to pomalu vychládající vody rybníku. Já naopak pozoroval tu mršku Blanku a oba borečky. Napůl cesty k nám se ještě zastavili. Chvíli se dívali mým směrem, pak Blanka něco špitala oběma borečkům. Všichni tři se pak něčemu zasmáli.
Byl jsem hodně nervózní, ale Klářino chladné přijetí obou vetřelců mě uklidnilo.
Týpci se představili jako Honza a Ondra. Byli jeden jako druhý. Krátké černé vlasy. Vypracovaná postava. Tu a tam kérka. Jeden oranžové a druhý modré šorty. Opálené bicáky na nich jen hrály.
Já i Klára jsme se drželi zpátky a pokládaly docela běžné otázky. Borci se taky drželi zpátky, evidentně ještě zkoumali do jaké party se dostali. Blanka byla jako vždy drzá a poměrně brzo bylo jasné, že tím, kdo má hru ovládne, bude ona. Její otázky na mě a Kláru byly o poznání ostřejší, než když se ptala obou borců. Stejně tak se Honza i Ondra ptali o poznání decentněji Blanky, než když otázky mířily na mě a na Kláru. Byla jen otázka času, kdy Blanka trefí hřebíček na hlavičku a její otázka padne na Kláru. Pokud nebude chtít odpovědět následuje úkol, pokud nebude následovat úkol bude následovat fant. To jsme moc nevychytali všichni kluci měli na sobě jen šortky a těžko říct co pod nima. Já nic. Holky měli své dva díly bikin. U Kláry se daly počítat brýle u blanky gumička ve vlasech. Dohodli jsme se, že kabelky a ledvinky ležící opodál se nepočítají.
Po pár plus mínus decentních kolech, proložených dalšími panáky, točila Blanka a flaška ukázala na Kláru.
„Bylas už někdy Pavlovi něvěrná?“ Vypálila Blanka šrapnel. Klára samozřejmě mohla klidně zalhat, jako před časem zalhala mně. Místo toho řekla: „No tak to radši úkol.“ Vůbec jsem její reakci nechápal. To už přeci bylo jasné přiznání nevěry. Což taky Honza a Ondra doprovodili hurónským smíchem a provoláním směrem ke mně: „Nó kámo, tak to máš parohy jistý.“ Klára se jen ušklíbla a čekala na úkol. Blanka neměla v úmyslu jí šetřit: „Tři se půl minuty Honzovi zadečkem v rozkroku.“ Zase jsem cítil nával krve do penisu, ale Klára to hned utla. Evidetně jí bacardi stouplo do hlavy. „To dám radši fant.“ Na to Blanka čekala. „Okej, tak si sundej horní díl a ukaž ty svoje poklady,“ zazubila se. Klára ani nemrkla a začala si rozepínat horní díl.
„Počkej, vždyť máš brýle. Můžeš dát brýle.“ Vyhrkl jsem rychle, abych celou situaci zachránil. „A jo,“ prohodila Klára a položila brýle na deku. Honza, Ondra i Blanka začali hned protestovat, že už se začala svlíkat, ale nakonec uznali, že fanty může každý postupně odkládat jak se mu chce. „Tak to díky, kámo,“ prohodili zase unisono Honza a Ondra a zazubili se. Začínali mě dost štvát. Chvíli se to dalo zase snést, ale pak se Blanka trefila a zase mohla položit otázku mně. „Představoval sis někdy Kláru jak šuká s cizím?“ Řekla s lišáckým úsměvem a dobře věděla jaká je pravda. Řekl jsem s klidným výrazem: „Tak to jsem si teda nikdy nepředstavoval.“ Blanka se významně podívala na Kláru a ta mě definitivně potopila. „Kecáš,“ řekla. Blanka se hned chytla: „Ty nám tady Pavle neříkáš pravdu? No tak za to je hned pokuta, dáš automaticky fant.“ Chvíli se diskutovalo, že tuhle pokutu jsme na začátku nezmínili, ale nakonec jsem vše uznal a sundal si teda šortky. Můj ztopořený 12 cm „velký“ penis byl všem na očích. Blanka, Ondra i Honza se pousmáli. A mělo se točit dál, než do toho vstoupil Honza: „Počkej, ale tu odpověď bysme asi měli znát. Měl bys to popravdě říct.“
„A co jako?“ Hrál jsem nechápavého.
„Jestli sis někdy představoval jak Kláru šuká někdo cizí,“ doplnil Honza.
Chvíli jsem váhal a pak šel s pravdou ven: „Jo občas si představuju jak přede mnou šukají cizí.“
Myslel, že se bude točit dál, ale zase se do toho vložila Blanka: „Počkej, počkej, takže by jich mělo bejt víc jo? Ne jen jeden.“
Měl jsem péro nalitý tím ponížením jak nikdy a snažil jsem si sednou tak aby to nebylo moc vidět, ale nešlo to. „To se můžeš zeptat až při dalším kole.“
„Jó tak to pardón, citlivko, tak já si ještě počkám, řekla Blanka.“ Točil jsem dál, ale nepodařilo se mi strefit Blanku nějakou podpásovkou. Kupodivu se do ní trochu obuli oba borci a Blanka prozatím přišla o gumičku ve vlasech. A po pár kolech Blanka zase natrefila na Kláru. „Myslíš Kláro, že Ondra a Honza mají větší ptáky než Pavel?“
„Jo,“ zněla Klářina lakonická odpověď.
Klára zatočila a padlo to na Blanku. Kupodivu jí neváhala vrátit úder. „Zahlas někdy manželovi?“ Blanka tu byla vskutku jediná vdaná i když její manžel tu nebyl, což byla její výhoda. Já s Klárou jsme byli, coby pár, nejvíc zranitelní. O Honzovi s Ondrou jsme toho moc nevěděli, navíc tu své případné holky stejně neměli. Blanka tedy odmítla zalhat i přiznat nevěru. Následoval úkol. Klára si vzpomenula na Blančin nemravný úkol a šla dál. „Laskej pusou Honzovi ptáka půl minuty přes šortky.“
Blanka zavrtěla hlavou: „Tak to rozhodně ne.“ Klára se usmála: „Tak vršek dolů, kočko.“
Blanka se zamračila, mezi zuby procedila: „Mrcho.“ Ale její horní díl plavek mířil na deku vedle mých šortek, Klářiných brýlí a Blančiny gumičky do vlasů. Blančina ňadra nebyla tak plné, ale byly to opravdu krásné kozičky do ruky. Hezky opálené s úžasnými bradavkami, které se teď ve večerních chladu drobně postavily.
Bylo vidět, že oproti Blančiným intrikám Honza s Ondrou najednou pochopili, že tu je víc jak jeden objekt jejich zájmu.
Od té chvíle šlo už o nelítostný souboj. Zase padlo pár nemastných neslaných otázek, než zas Blanka mohla poškádlit Kláru: „Zkusilas někdy trojku?“ „Jo jednou na kolejích na vejšce,“ doznala Klára. Myslel jsem, že všechno pojede dál, ale bacardi evidentně začalo pracovat. „A ještě jednou asi před rokem,“ dodala Klára a já nechápal proč. „Počkej, počkej,“ vmísila se do toho Blanka. „Takže jsi byla Pavlovi nevěrná? Takže jsi před tím lhala!“
„Ééé... jo...“ řekla Klára a jakoby si neuvědomovala co může následovat.
„Takže za trest fant!“ Zvolal vítězoslavně Honza. „Konečně uvidíme ty luxusní kozičky,“ doplnil a šťouchl do Ondry. Klára si opět začala rozepínat vršek, ale Blanka do toho přišla s novým výkladem pravidel.
„Když je to fant za trest tak bysme jí ho měli určit my. Já jsem pro aby si sundala spodní díl.“ Honza a Ondra byli pro a tak mě přehlasovali. Klára se už s postupujícím večerem a konzumací nestyděla a v klidu sundala spodek bikin. Sedla si samozřejmě tak, aby bylo vidět co nejméně, ale Honza s Ondrou se schválně nakláněli a pobaveně do sebe žďuchali: „Já vidim proužek.“ „Já taky.“ vejskali a smáli se. Klára se na ně oplázla, což působilo spíš vyzývavě, než opovržlivě.
Toho zmatku trochu využila Blanka a zase něco pošpitala Honzovi s Ondrou. Klára bouchla do lahve a ta skončila na mě. „Honil sis někdy péro a myslel u toho ja mě šuká jiný?“ Byla to dýka do zad, ale já už neměl sílu zapírat. „Jo honím si u toho občas.“
„Vsadím se, že spíš dvakrát denně,“ usmála se Blanka. Chtěl jsem se trochu pomstít a tak jsem se zeptal Honzy jestli si s Ondrou někdy navzájem kouřej péra. Myslel jsem se jak je tím shodím, ale místo toho sebevědomě odpověděli, že jo. Že jsou bi. Smeč nakonec vyslal Honza, když se při dalším roztočení lahve zeptal Kláry: „Přála by sis vidět naše ptáky?“
Klára se zkousla zoubky dolní ret. Chvíli bylo ticho a pak se ozvala Blanka: „No tak, Klárko, nestyď se, taky Pavlovi to stejně přeci vůbec nevadí.“
„Jo chtěla bych vidět vaše ptáky,“ řekla Klára.
Kluci se postavili. Evidentně s hrdostí si sundali šortky a ukázaly dvě opravdu krásné opálené, vyholené klády, které i teď, kdy nedosáhli ještě plné velikosti byli tak o třetinu větší než můj pindík, který byl už delší dobu plně ztopořen.
„To jsou krásný péra,“ vydechla zasněně Klára a chvíli se na ně dívala jak na Boží zjevení.
Kluci si sedli a já se dost pozdě rozhodl jednat. „Hele podle mě už to zašlo dost daleko. Nevím jak vy ale já a Klára jdeme spát.“
„No počkej počkej. Nemluv i za Kláru, podle mě se jí nikam nechce.“ Zarazila mě Blanka. „Co Kláro?“
„No nechce,“ řekla Klára.
„No jasně,“ vložil se do toho Ondra, „navíc jsme teda počítali, že si tady s Honzou zapícháme, jak slíbila Blanka.“
Nemohlo mě to překvapit, ale jak nás do té situace Blanka cíleně navezla mě trochu naštvalo, ale zase i dost vzrušilo.
„Přesně tak,“ doplnil Honza. „Tak si to teda rozhodněte, ale jednu z těch dvou čubiček určitě dneska vopícháme.“
„Tak Pavle rozhodni to,“ začla ďáblice Blanka. „Je to na tobě viděl bys radši jak kluci ošukají mě, nebo tvou milovanou Klárku? Určitě bys rád viděl jak si jí napichují ty dvě klády, viď? Určitě na to teď myslíš a skoro ti z něj kape.“ Smála se Blanka. Klára zatím mlčela, ale došlo mi že asi mezi nožkama, které tak svírá u sebe, aby nebyla vidět její čárka, je už hezky mokrá.
„Každej by si měl říct, co by chtěl opravdu vidět. Co by chtěl zažít a když řekne opravdu pravdu, tak by se mu to mělo vyplnit,“ řekla zamyšleně Klára a všechny ta myšlenka nadchla. „Ale musí to být pravda.“
Honza s Ondrou se shodly, že by si chtěli zapíchat s Blankou, nebo s Klárou, že je baví šukat spolu jednu holku, ale výběr, že je na nás.
Klárka ke mě přišla. Pohladila mě po mém naběhlém pindíku a přiznala: „Lásko, miluju tě, ale čas od času potřebuju víc než tvýho roztomilýho pindíka. Vždycky tě budu milovat, ale prosím, než mě si dnes zašukat s těma dvěma.“
Klepal jsem se v kolenou a měl kapičku na špičce žaludu. „Co by sis přál ty Pavle?“ Zeptala se Blanka. „Co bys chtěl vidět uplně nejvíc?“
„Přál bych si vidět jak mi ošukají Kláru,“ řekl jsem polohlasem. „Cože, já tě neslyšela?“ provokovala Blanka. „Moc si přeju, aby mi ti dva borci ošukali moji Kláru!“ řekl jsem hodně nahlas.
Honza s Ondrou si plácli na znamení vítězství a zasmáli se: „Neboj kámo, mi ti ji ošukáme tak jak jsi to nikdy neviděl a možná ji už tak nikdy neuvidíš, leda bys nám ji zase někdy půjčil.“
Klára mě pohladila po vlasech a dala mi pusu, pak už zamířila k nim. Bez spodního dílu plavek a její šťávčiky už teď skoro kapaly dolů po stehnech.
Blanka přistoupila k dece vzala svůj horní díl plavek a svázala mi ruce za zády: „To je aby sis to užil až do konce, ty cuckoldíčku.“ Usmála se.
Pak už jsem byl jak ve snu. Horní díl kluci Kláře nesundali, ale vyndali jí prsa ven a takto ohrnuté bikini ještě umocnili krásu jejích koziček. Trčeli teď bojovně v před připravené čelit jejich mlsným rukám i jazykům. Různě se s ní líbali, růžně líbali a cucali její ňadra. Tahali Kláru za bradavku a prsty i jazyky zkoumali její těsnou, voňavou štěrbinku, která byla – podle Klárčina sténání – v sedmém nebi. Pak přišel první zásun, kterého se ujal přece jen dominantnějí Honza. Klára ležela na zádech na dece a hezky zvedla boky, aby do ní líp zajel. Její sten patřil k těm, které jsem u nás v ložnici nikdy neslýchal. Ondra zkoušel chvilku, zda ho v této poloze nemohla Klára kouřit, ale po chvilce cucání uznal, že bude líp když jí nasedne zadkem na obličej a bude si ho honit mezi jejíma melounkama, které mocně stlačil, aby mu nevyklouzl.
„Vylízej mu řiťku, ty malá kurvičko,“ pronesla dominantním tónem Blanka a Klára pro mě nepochopitelně poslechla a tak jsem svou lásku poprvé viděl, jak dělá rimjob nějakému buranovi z posilovny.
„Ty ti tu tvou intošku totálně zprzní,“ pronesla se zadostiučiněním Blanka, která bedlivě dbala o mou erekci. Jen mě tu tam pohladila, ale dávala pozor. abych se nevyvlékl z jejich pout a nezačal honit, nebo se nesnažil zakročit. Pak chvilku šukali Kláru na čtyrech. Ondra jí šukal zezadu do kundičky, zatímco Honzu kouřila.
„Chceš zkusit jak chutná její polibek, když kouří cizí? Kouří je totiž pořád. víš? Vykouřila jich tucty a ty ani nevíš, že ji pak líbáš, ale teď to budeš vědět.“ Provokovala dál Blanka (nebo ani neprovokovala?)
Přikývl jsem Klára mě objala kolem krku, zatímco Honza si vzal jednu její nohu na rameno a druhou se Klára snažila opírat o zem. Takhle do mé Kláry vnikal v momentě kdy jsem měl její rty centimetr od mých. Vzdychala mi do ouška, díval jsem se jí do očí a pak ochutal její polibek. Slaný od kouření ocasu a hořký od lízání Ondrovi řiťky.
Blanka věděla, že stačí dotek a vystříkám se.
„Pusť mě do ní taky, takhle jí chci taky vymrdat,“ Pronesl Ondra a v okamžiku moje láska zas sténala pod zásuny jiného penisu.
„No a teď na co všichni čekáme, kluci. Sendvič.“ Blanka byla jak režisérka v pornofilmu. Netušil jsem co na to Klára řekne, myslel jsem, že její análek je zatím panenský, ale podle všeho jsem se mýlil i tady. Na Honzu, která si lehl na deku nasedla kundičkou jako nic a zadeček vyšpulila tak obratně, že do ní Ondra neměl problém po počátečním odporu vnikat až po koule.
„Teď by možná mohla přijít tvoje chvíle,“ usmála se na mě Blanka. „Možná by Klára potřebovala ještě jednoho do pusy, ale ty by ses hned udělal, viď? Nene, necháme si to na příště,“ zašklebila se zvrhle.
Klára už prodělala několik intenzivních orgasmů a kluci už měli koule tak stažené, že bylo jasné, že co nevidět půjdou do finále.
Honza sebral ze země deku a vybil z ní záhadnou houpačku, kterou přehodil přes silnou větev jedné z borovic na okraji pláže. Kláru si tam odnesli jak šukací panenku. Vůbec se nebránila. Její sportovní záliby se nakonec uplatnili i tady. Ruce dala za záda nahoru a kluci jí je přivázali k té podivné houpačce. Jednou nohou se opět opírala o zem a druhou si honil Honza opět na rameno. Tím ji hezky vyvážil a Klára měla ústa přesně ve výšce Ondrova penisu. Klára tu visela jak kus masa na háku. Překrásné, bezmocné řezivo, do kterého si můžou chlapy vyklepávat své spermatem přeplněné kulky. Oba ji na té podivné šuk-houpačce začali zběsile mrdat. Ondra do pusy a Honza do kundičky. Klára se se svou bezmocnou pozicí evidentně zžila a snažila se svými otvůrky co nejlíp uspokojit obě klády. Blanka mně jak hošíka chytla za mého ztopořeného pindíka a dovedla blíž té úžasné podívané. A pak to přišlo. Kluci na sebe mrkli a zatímco Ondra v Klářiných ústech zvolnil Honza ještě přidal na zběsilosti mrdání mé životní lásky. Určitě už takhle ošukali hezkých pár holek a podařilo se jim výstřiky sladit. Honza naplnil, za zběsilého řevu, nechráněnou kundičku mé Klárky až po okraj. V tu chvíli začal do jejích úst ejakulovat i Ondra. Všechna tři těla se ještě chvíli zmítala v orgasmické křeči. Pak Honza vytáhl svůj pořád ještě značně ztopořený penis a z Kláry vyteklo neuvěřitelné množství jeho mrdky.
„Teď jsem ti ji označkoval, zmrde!“ Pronesl Honza a začal zhluboka oddychovat. Pustil Kláře nohu a tím jí nechal v dost bezmocné pozici. Obě nohy měla sice na zemi, ale neustále se převažovala, takže jedinou oporou by penis, který já právě Ondra rval hluboko do krku. „Jó očisti mi ho ty kurvo!“ ryčel a když ho vyndal vytekla Kláře z pusy podobná nálož jakou do ní před chvílí vypustil Honza.
Blanka vypadala stejně uspokojeně jak oba nabíječi. Beze slova šla ke Kláře vysvobodila jí ze šuk-houpačku. Deku položila na zem. Usadila na ni Kláru a dala jí dlouhý ulepený francouzák při kterém si holky předali značnou dávku Ondrova spermatu. Zatímco Klára a Ondra oddechovali na dece a pod stromem, Blanka přišla ke mě nehtem mi přejela po uzdičce a vlepila slaného, mrdkou vonícího francouzáka. Pak mrkla na Honzu.
„Myslím, že je čas na moje přání,“ pronesla Blanka. „Víš, Klára hezky očistila Ondrovo péro, ale tady Honza, který se udělal do její kundičky ho má pořád umazaného. Podívej jak je Klárka vyřízená. To po ní nemůžeš chtít, aby ho očistila. Ale co ty? Možná tě pak necháme i vystříkat, ty cuckoldíčku. Vždyť víš, že Honzovi nevadí, když ho kouří kluk. Jen jestli to umíš.“
Nedá se vypovědět jak ponižující celá ta podívaná byla, ani se nedá vylíčit, jak jasně jsem si uvědomil, že právě tohle sexuální ponižování je to po čem vnitřně toužím. Poslušně jsem klekl a očistil ústy Honzovo péro. Klára se koukala. Honzovo péro pomalu ochabovalo v mých ústech a já cítil mi Blanka jemně jezdí po uzdičce bříškem prstu.
„Už to je dobrý, ty buzíku.“ Řekl Honza a já přestal. Vyndal ho z mých úst a s Ondrou beze slova odešli. Toužebně a s neuvěřitelnou oddaností v očích jsem se podíval na Blanku. Doufal jsem, že mě konečně vyhoní a moje utrpení pomine. Místo toho utáhla uzel na bikinách, kterými mi svázala ruce. Vzala svou gumičku na vlasy a omotala mi ji kolem naběhlých koulí. Bolest byla nesnesitelná, ale má odevzdanost bezbřehá. Po tomhle mučení má erekce rychle pominula. Blanka mě přivedla k dece na které ležela Klára.
„Ještě se uvidíme,“ prohodila – ať už to mělo znamenat cokoli – odešla nehoře bez do nočního borovicového lesíka směřem ke kempu. Začal jsem ji líbat, lízat kapky spermatu z její bradičky a koziček, pak jsem se přesunul k jejímu klínu, kde mě čekala záplava Honzova semene. Laskal jsem její rozpálené pysky a Klára slastně mručela. Pak jsme se chvíli líbali já stále bezmocně svázaný a se škrtící gumičkou na koulích.
„Lásko, byla, jsi úžasná. Miluju tě.“ Byla moje první slova.
„Já vím, taky tě miluju. A miluju, že máš tenhle fetiš. Čeká nás toho ještě hodně, když budeme oba chtít. Můžou to být neuvěřitelný dobrodružství,“ šeptala Klára a hladila mě po vlasech.
„Prosím tě nemohla bys mě teď rozvázat a aspoň mě vyhonit? Už ten tlak nesnesu...“
„Ale prosím tě,“ usmála se Klára, posadila se a začala něco štrachat v kabelce. Po chvíli vyndala klícku a klíček. Byl jsem v šoku a tak jsem se ani nestihl bránit. Zamkla můj nyní ochablý sotva pár centimetrů dlouhý pindík. Viděla to zděšení a otázky v mých očích. Lehla si zpátky na deku a zašeptala mi do ucha.
„To víš, nemáš kamarádkám říkat o svých tajných touhách. Měl jsi to říct mě. My holky si nakonec stejně vždycky všechno řekneme.“
pajda1
Příspěvky: 222
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Klára II. – osudná flaška

Příspěvek od pajda1 »

Bomba, super povídka 👍.
Trebus
Příspěvky: 29
Registrován: sob 20. srp 2016 2:01:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Klára II. – osudná flaška

Příspěvek od Trebus »

Čekání na druhý díl bylo docela dlouhé, ale stálo to za to. Paráda 👍
Skrimisher
Příspěvky: 112
Registrován: stř 08. led 2020 17:28:19
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Klára II. – osudná flaška

Příspěvek od Skrimisher »

Uz se tesim domu az si poctu :D
Joexcx
Příspěvky: 3
Registrován: stř 23. lis 2022 16:51:42
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Klára II. – osudná flaška

Příspěvek od Joexcx »

Paráda
jaques
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 30. dub 2015 17:01:23

Re: Klára II. – osudná flaška

Příspěvek od jaques »

Proč zase ta klícka? A to jí jentak nosí v kabelce, kdyby se objevily u partnera cuckold sklony. Jinak dobrý, dobře se čte.
terkam
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 26. led 2023 19:17:15
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Do fóra píše muž, ale je to vždy pod dozorem manželky ;)

Re: Klára II. – osudná flaška

Příspěvek od terkam »

jaques píše: pát 12. črc 2024 0:44:46 Proč zase ta klícka? A to jí jentak nosí v kabelce, kdyby se objevily u partnera cuckold sklony. Jinak dobrý, dobře se čte.
Já nevím, proč furt někdo musí prudit autory. Taky se ptáš proč "byl pozdní večer, první máj" a ne třeba osmnáctýho srpna?
JeToPekne
Příspěvky: 87
Registrován: pon 07. zář 2020 15:21:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: som dominantny, ale aj kandaulista :( moja priatelka je hanbliva, ale mojim priatelom sa uz ukazala, nechala sa pofotit a pomilovat
Kontaktovat uživatele:

Re: Klára II. – osudná flaška

Příspěvek od JeToPekne »

vzrusujuca letna poviedka, oba diely,

ale tiez sa mi zda ze prilis rychlo sme spadli do klietky uz v druhej casti,
nedalo by sa este v dalsich dieloch ho nechat zit a zasuvat do vlastnej partnerky? :)
terkam
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 26. led 2023 19:17:15
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Do fóra píše muž, ale je to vždy pod dozorem manželky ;)

Re: Klára II. – osudná flaška

Příspěvek od terkam »

JeToPekne píše: pát 12. črc 2024 4:10:59 vzrusujuca letna poviedka, oba diely,

ale tiez sa mi zda ze prilis rychlo sme spadli do klietky uz v druhej casti,
nedalo by sa este v dalsich dieloch ho nechat zit a zasuvat do vlastnej partnerky? :)
Koukám, že vědět všechno nejlíp není jen typicky česká vlastnost. Konečně se tu po delší době objevil kvalitní autor a vy do toho prostě musíte kecat. Co kdyby sis napsal svoji povídku? Tam si můžeš zasouvat do čeho se to jen zlíbí.
jaques
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 30. dub 2015 17:01:23

Re: Klára II. – osudná flaška

Příspěvek od jaques »

terkam píše: pát 12. črc 2024 11:59:05
JeToPekne píše: pát 12. črc 2024 4:10:59 vzrusujuca letna poviedka, oba diely,

ale tiez sa mi zda ze prilis rychlo sme spadli do klietky uz v druhej casti,
nedalo by sa este v dalsich dieloch ho nechat zit a zasuvat do vlastnej partnerky? :)
Koukám, že vědět všechno nejlíp není jen typicky česká vlastnost. Konečně se tu po delší době objevil kvalitní autor a vy do toho prostě musíte kecat. Co kdyby sis napsal svoji povídku? Tam si můžeš zasouvat do čeho se to jen zlíbí.
Nechápu, proč si tak útočný. Na základě Tvých příspěvků rozumím, že Tě tohle bere - ale nemusíš být takhle agresivní. U každé povídky jsou pozitivní i negativní komentáře. Můj komentář byl myšlen upřímně k autorovi. Můze to vzít nebo nechat být. Jen proto, že je povídka s bisexuální/klícko tématikou a Tobě je blízká neznamená, že by ses měl navážet do dalších uživatelů.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Chastityboy94, Dannyb32, eraserhead, Ibeline, kmsex, mkb22, subul a 188 hostů