Provokace

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
kan
Příspěvky: 39
Registrován: stř 11. úno 2015 15:29:11

Provokace

Příspěvek od kan »

Je těsně po 3 hodině. Světla automobilu prořezávají tmu před námi. Na suché a zmrzlé silnici se třpytí jinovatka. Okolní krajina je pokrytá sněhovou nadílkou. Taxikář má puštěnou jen vysílačku, která občas přeruší příjemné ticho ve vyhřátém interieru. Na zadním sedadle sedím já a moje žena, na místě spolujezdce náš kamarád. Teplo uvnitř taxíku je příjemné a s hladinou alkoholu v krevním řečišti nabádá ke spánku. Ples se opravdu vydařil, skvělý program i příjemní přátelé. Manželka má hlavu na mém rameni, rozepnutý dlouhý kabát a pod ním černé přiléhavé šaty s rozparkem. V naprosté tmě nejsou šaty skoro vidět, jen matné obrysy křivek těla od záře přístrojů středového panelu.
Petr se na nás otočí a povídá: " Nešel bych ještě spát, dáme si u vás ještě skleničku?" Žena nereaguje...asi pomalu usíná. "Jasně, dáme. Pojedeš až ráno, přespíš u nás." konstatuji s nadšením, že zábava ještě bude pokračovat.
Taxík zastavil u domu. Petr platí. Pomalu vedu manželku ke dveřím a odemykám. Je zachumlaná do kabátu a tulí se ke mne z boku. Hned z chodby vstoupíme do prostorného obývacího pokoje s kuchyní. Usedáme s Petrem do sedaček a žena připravuje malé občerstvení. Je to krásný pohled, jak stojí u kuchyňské linky. Černé, dlouhé a vlnité vlasy mírně na stranu, je vidět kousek šíje. Z pod černých šatů jako kontrast vykukuje část nohy. Až skoro do půlky stehna. Tlumeně poslouchám co Petr povídá a nemůžu odtrhnout zrak od křivek mé ženy. Znám je tak dlouho a nikdy nemám dost. Ten sexy zadeček obepnutý látkou, úzký pas...krásně tvarovaná plná prsa.
Zvedám se a jdu otevřít láhev vína. Napřed přijdu až k manželce, prsty dám vlasy na stranu, chytnu ji za pas a přitisknu se k ní celým tělem. Políbím ji na šíji. Její parfém mne doslova ochromil, jak je příjemný. Přitiskne se zadečkem ke mne a zvrátí mírně hlavu. "Neblázni, máme tu hosta." zašeptá. Odpověď přistane hned do ouška: "Mám na Tebe chuť, celý večer mne vzrušuješ". Cítím Petrův pohled a ještě víc mne to nabádá tuto chvilku prodloužit co nejdéle.
Závěrečnou skleničku jsem se snažil ukončit co nejdříve, měl jsem chuť se pomilovat se ženou a návštěva mi tento krásný počin oddalovala. Rozhodl jsem se, že půjdu dát sprchu jako první. Manželka šla připravit do mé pracovny lože pro Petra. Když jsem si po sprše čistil zuby, uslyšel jsem tlumený rozhovor z chodby. Nebylo ale rozumět, co si povídají. Pak přišla žena ke mne do koupelny. Usmívala se.
"Co jste řešili?" ptám se. "Nic, jen lichotil. Má upito tak mu to víc povídá." usmála se při odpovědi žena. Rozepnula šaty a já ji spatřil jen ve spodním prádle, tak ji mám opravdu ze všeho nejraději. Sladěné dva kousky prádla a co to s chlapem udělá. Postavil se mi a já to nehodlal skrývat. Žena odhodila zbytek a otočila se ke mne. "Jé jej, tady někdo šmíroval." konstatovala s pohledem na můj rozkrok. "Je tu Petr, tak neblbni, uslyší nás" špitla. Vstoupila do sprchy a zavřela skleněné dveře. Voda stékala po pokožce a mokré vlasy vytvářeli černý cíp přesně mezi lopatkami. Otáčela se pod proudem vody a zvednuté paže zabořené do hustých vlasů dávali její postavě tvary modelky. Nevydržel jsem to a šel za ní do sprchy. Mlčky se na mne podívala. Začali jsme se líbat. Rukama jsem laskal její zadeček a přejížděl k pevným prsům. Skloním se a ochutnám trčící a tvrdé bradavky. Obkroužím okolo a znovu lehce nasaji. Jazykem zakmitám a zase obkroužím...Jednou rukou sjedu dolů přes bříško a proužek chloupků k vyholené lasturce. Nohy se však drží u sebe. "Neblázni, to nejde...dnes radši ne." řekne přísně a jakoby se probere z opojení. "Jen chvilku miláčku..." prosebně odpovídám. Mírně si pokleknu a chytnu ženu pod zadečkem oběma rukama ji vyzdvihnu na sebe a opřu o stěnu. Její nohy se automaticky spojí za zády. Penis se horní částí opírá o bochánky. Šikovná ručka miláčka mne překvapila, chytla ho za kořen a vsunula přesně tam kam patří. Teplota a jemnost její kočičky mne doslova pohltila . Cítil jsem proud vody na zádech a pevný stisk rukou za krkem. Začala lehce vzdychat, výraz tváře se prvním zasunutím změnil na velmi vážný a vzrušený. "Jen chviličku..." pronesla trhaně a utlumila své vzdechy v mých rtech....
Přerušilo nás klepání na dveře. Žena okamžitě přestala a spustila jednu nohu. Nechala ho zvolna vyklouznout. Jako malá školačka se zakryla a hlesla: "Už jdeme, trochu jsme se zdrželi." Z poza dveří se ozve, že počká. Přecházím rychle do ložnice a jen na chodbě utrousím, že jdu spát a přeji dobrou noc. Petr odpoví, že se uvidíme ráno.
Manželka si asi jako vždy váže vlasy do ručníku a je před zrcadlem. Dlouho ji to trvá. Těším se na ni, až přijde. Petr půjde do sprchy a já budu moct dokončit co jsem začal. Alkohol a únava však udělal své......
Probudil jsem se a všude byla tma a ticho. Žena ležela vedle mne na zádech a nohy měla mírně pokrčené. Jednou rukou si držela plné ňadro a hnětla jej. Druhou rukou si dráždila poštěváček pod látkou kalhotek. Ruka kroužila v zápěstí a pod bílým kouskem prádla jsem viděl obrysy kloubů prstů. Od okna šlo málo světla a celé její tělo bylo ponořené do dlouhých a tmavých stínů. Ten pohled byl vzrušující a chtěl jsem ho ještě chvilku vnímat, než jsem se rozhodl ji pomoci. Najednou jsem zaregistroval nepatrný pohyb u dveří. Pootevřené dveře přidržoval Petr. Neviděl jsem mu pořádně do obličeje. Ani jsem se nepohnul. Tělem mi proběhl neuvěřitelný pocit mrazení, nervozity a vzrušení. Má žena měla mírně zvrácenou hlavu a vydávala jen slabé steny. Tlumila své vzrušení, nechtěla být přistižena mnou, ani být zaslechnuta návštěvou. Petr se pohnul a pomalu otevíral dveře více. Já ležel na zádech s hlavou mírně na stranu k ženě. Oči přimhouřené, skoro jsem nedýchal. Teď jsem si všiml, že je nahý. Penis mu trčel mírně nahoru, na konci se mu lesknul pěkně velký a široký žalud. Musel tu být už déle, jinak by mu tak hodně nestál a neměl na něm malou lesklou vrstvičku své touhy, která se třpytila. Šel pomalu až k boku postele a klekl si. Ruku zvolna natáhl nad kmitající prsty, chvilku váhal, nebo vyčkával. Má žena utrousila lehký vzdech, to ho popohnalo udělat poslední krok. Položil svojí ruku na její, dělila ho jen látka a ruka od kočičky mé milované ženy. " Hmmm" pronese žena, otáčí se ke mne a otvírá oči, já koukám snad jen přes vrstvu řas, abych nebyl prozrazen, že bdím, už se nechci prozradit. Chci vědět jak se zachová, když budu předstírat spánek. Vzrušuje mne ta představa se dívat. Pořádně nevidím výraz v jejím obličeji, ani co dělá Petrova ruka. Najednou se ale zvedne na lokty a vytáhne ruku z kalhotek. Poposedne si výše a cudně si zakryje prsa. Ani hláska, asi jen přísný pohled mé ženy. Vůbec nevím jaká komunikace proběhla v obličejích obou aktérů. Petr se postavil, jeho krásný pyj se zhoupl v šeru. Ještě malou chvilku stál nehnutě u postele. Nic nezakrýval, nechal svou chloubu trčet a lesknout se v šeru místnosti. Pomalu začal couvat ke dveřím.....
Žena ležela tak, jak ji opustil. Váhala jen chvilku, ruka se jí vrátila zpět do klína. Bylo slyšet, jak se prsty noří pod slabou látkou do vlhké lasturky..druhá ruka držela kalhotky odhrnuté na stranu, aby měl na co koukat, i když v tom šeru si mohl jen domýšlet...pak se asi přemístila na poštěváček a dokonala tolik zadržované vzrušení. Prohnula se a udusila projev svého vyvrcholení zakouslá do svých plných rtů. Petr si ho při tom pohledu vzal do ruky a rychle honil. Manželka ještě párkrát cukla celým tělem. Prsty si tlačila poštěváček bez hnutí, jen tlak. Nohy u sebe, jednu mírně pokrčenou. Druhá ruka už drží a pevně mačká vzdouvající se ňadro.
Měl jsem ho jak kámen, takový pohled jsem nikdy nezažil. Vzrušení bylo ohromné, cítil jsem jak mi v něm cuká, i když jsem se ho ani nedotkl. Musel jsem sebou nekontrolovaně cuknout, projel mnou třas. Najednou bylo neuvěřitelné ticho. Veškeré pohyby ustaly...čekal jsem jen, co se bude dít dál...
Tomasb2
Příspěvky: 58
Registrován: pát 24. úno 2023 11:46:38
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Provokace

Příspěvek od Tomasb2 »

Moc hezké
96tom
Příspěvky: 418
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Provokace

Příspěvek od 96tom »

Bude pokračování?
Anpoenitet
Příspěvky: 553
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Provokace

Příspěvek od Anpoenitet »

Zajímavé a ozvláštněné tím, že to neskončilo šukačkou
Playman38
Příspěvky: 50
Registrován: stř 11. říj 2023 23:07:00
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Provokace

Příspěvek od Playman38 »

Pravdivé, alebo vymyslené? :)
kan
Příspěvky: 39
Registrován: stř 11. úno 2015 15:29:11

Re: Provokace

Příspěvek od kan »

Je to jen má fantazie, která je vždy lehce založená na skutečnosti, kterou doupravím.
pajda1
Příspěvky: 201
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Provokace

Příspěvek od pajda1 »

Super,prosím pokračování 🙏.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: grinch24, mmato30, Pfcpjdefort a 35 hostů