FOTOPŘÍBĚH Moje hotwife Niki 1.díl

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

FOTOPŘÍBĚH Moje hotwife Niki 1.díl

Příspěvek od kandapraha »


FOTOPŘÍBĚH Moje hotwife Niki 1. díl

Když jsem se své milované svěřil, že by mi nevadilo, že má milence, byla nejdříve zaskočená, ale nemusel jsem ji dlouho přemlouvat, aby si nějakého našla. Prý už dlouho po ní kouká jeden chlap ve fitku. V první chvíli mně to překvapilo, protože mi říkala, že do fitka žádní chlapi nechodí, že tam jsou jenom holky, ale nakonec jsem byl rád, že se mi třeba splní můj sen.



Obrázek

A tak když došlo na den D a moje milovaná se se mnou loučila ve dveřích, hučelo mi pořádně v klacku, když se otočila a řekla : "Buď hodný a ne abys mi volal, do půlnoci jsem zpátky a slibuju, že ti všechno popíšu. Proč se tak chvěješ? Třeba na nic nedojde ty můj hlupáčku."

Ty si ho tady ale nebudeš honit, rozumíš? Představuj si co chceš, ale zůstaneš nadržený, dokud se nevrátím. Klidně si můžeš zkrátit čekání a pouklízet byt, jestli se ti honí hlavou nějaké perverzní představy jak si to s ním rozdávám. Tak ahoj.


To čekání bylo nekonečné. Myslel jsem, že to nevydržím a zavolám ji, aby toho nechala a vrátila se domů. Najednou jsem měl obavy. Hodiny utíkaly a ona nikde.

Obrázek

Bylo asi půl hodiny po půlnoci, když se objevila ve dveřích a když si svlékla bundu a políbila mě na rty, bylo mi jasné, že je opilá.


Obrázek

Tak co myslíš, brouku? Šukala jsem s ním? No?! Řekni?! Jsi nadržený? Líbí se ti to? Myslíš, že mi ji protáhnul? Dělej, řekni mi, co se ti honí hlavou? Myslíš že je mokrá? Mokrá z toho, jak jsem vzrušená, nebo mi ji ošukal? Chtěl by sis sáhnout?


Byl jsem strašně vzrušený a klidně bych prosil, aby mi dala sáhnout. Potřeboval jsem to vědět. Musel jsem to vědět, musel jsem vědět, jestli mi byla nevěrná. A tak jsem se začal ponižovat a škemrat.

Obrázek

Ty víš co chci! Klekni si a popros, jestli chceš vědět, co bylo. Řeknu ti, co jsme dělali, ale chci vidět, jak moc o to stojíš, chci tě vidět prosit, abych ti vyprávěla, jaké bylo moje rande s cizím chlapem. Klekni si a začni, nebo půjdu spát.

Obrázek

Dobře, tak já ti ji ukážu, ale nejdříve mi slíbíš, že se na mě nebudeš zlobit a musíš mi slíbuit, že zítra večer můžu jít zase! Dělej, řekni to...
"Slibuju, že tě nechám zítra zase odejít za ním a budu doma poslušně čekat, dokud se nevrátíš.... A nebudu se na tebe zlobit, pokud ji máš vyšukanou."

"Tak se mi to líbí, tak jsi poslušný, začíná mě to bavit, asi budu tvoje HOTWIFE, líbí se mi to, mít milence a doma takhle poslušného manžela".


Posadila se na postel, svlékla se a začala si s ní hrát. Když jsem se chtěl po čtyřech přiblížit, odkopla mě nohou.

Obrázek

HEJ! Co je to? Říkala jsem, že ti ji ukážu. Tak ji vidíš, ne?! Dívej se, ale nepřibližuj se. Nesmíš, rozumíš? Jinak ti nic neřeknu. Tak co myslíš? Byl uvnitř? Nebo ne? Je hezky mokrá, že? Slyšíš, jak to mlaská? Jsem nadržená... ach
Já : Chtěl bych ti ji lízat, Prosím, dovol mi ji lízat, chci ti vylízat kundu.
Ona : Tak dobře, ale něco za něco. Já tě nechám, abys mi lízal kundu, ale ty dneska nebudeš stříkat. Nesmíš se udělat a půjdeš spát nadržený. A budeš nevystříkaný, dokud se zítra nevrátím.
Já : Dobře, souhlasím, jen mi prosím dovol ti lízat kundu.

Potřeboval jsem prostě za každou cenu vědět, jak chutná, potřeboval jsem si pohrát s její kundou, byla jako magnet, potřeboval jsem to ke svému životu a tak bych slíbil cokoliv.

Obrázek

Je to mrcha, ale stejně ji miluju. Jakmile jsem ji slíbil, že dnes nebudu stříkat, bez jediného slova se zvedla a šla do sprchy. Otočila se za mnou, když odcházela a řekla jenom : "ČEKEJ!"

Když se vrátila, byla zahalená v osušce a řekla : "Teď mi ji můžeš lízat, přece sis nemyslel, že se neosprchuju? Jsem čistotná holka, ty můj hlupáčku."

Obrázek

Když jsem ji lízal její krásnou, mokrou a voňavou kundu, vzala si do ruky mobil a začala si domlouvat rande na zítřek. Neměl jsem šanci vidět, co píše, byl jsem zabraný do lízání, ale připadalo mi, že to s ní dnes nic nedělá. Když dopsala, odložila telefon a řekla mi :
"Dneska ti to moc nejde, udělám si to raději sama. Jestli chceš, můžeš se dívat, ale nechci tě moc zlobit, když nesmíš stříkat, takže mi nebude vadit, když se zatím zajdeš osprchovat."
Jak řekla, tak se taky stalo. Nechtěl jsem si to ještě zhoršovat a tak jsem se s výrazem spráskaného psa odšoural do koupelny. Když jsem se vrátil, spokojeně spala.



A jak to pokračovalo? To se dozvíte v dalším dílu. Pokud bude aspoň 15 komentářů, nebo dotazů, jinak na to seru :-)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: FOTOPŘÍBĚH Moje hotwife Niki 1.díl

Příspěvek od pepe »

To je kost! Nádherná žena. A příběh taky dobrý, určitě mun podržela
romskysex
Příspěvky: 6
Registrován: úte 31. led 2017 17:26:52
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: kokot

Re: FOTOPŘÍBĚH Moje hotwife Niki 1.díl

Příspěvek od romskysex »

Obrázek
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: FOTOPŘÍBĚH Moje hotwife Niki 1.díl

Příspěvek od kandapraha »

romskysex píše:Obrázek
A tím jsi chtěl říct co?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: FOTOPŘÍBĚH Moje hotwife Niki 1.díl

Příspěvek od kandapraha »

Když mi někdo pošle do PM podobnou sadu fotek svojí ženy, udělám mu takový fotopříběh na přání :-) Nemusí být s obličejem, ale musí mít hlavu, i když třeba vkusně rozostřenou - žádné čmáranice. A taky nějaké útržky a fotky jen malé části těla neberu.
bobule
Příspěvky: 12
Registrován: pon 22. srp 2016 23:15:04
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: FOTOPŘÍBĚH Moje hotwife Niki 1.díl

Příspěvek od bobule »

Pokračuj
pa-rik
Příspěvky: 7
Registrován: pon 02. kvě 2016 22:20:06
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: par

Re: FOTOPŘÍBĚH Moje hotwife Niki 1.díl

Příspěvek od pa-rik »

Len tak dalej ;)
bajzic
Příspěvky: 54
Registrován: sob 24. led 2015 9:10:58
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: FOTOPŘÍBĚH Moje hotwife Niki 1.díl

Příspěvek od bajzic »

Super příběh jen tak dál
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: FOTOPŘÍBĚH Moje hotwife Niki 1.díl

Příspěvek od Skarbax »

Pěkný
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: FOTOPŘÍBĚH Moje hotwife Niki 1.díl

Příspěvek od subkanda »

To se mi líbí, jednoduché, rychlé a přitom si nemusím jenom představovat :-) Klidně pokračuj, panička je taky moc sexy (dodáš třeba i jméno aktérky?)
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, mmato30, ota65, vlado1974 a 203 hostů