Manželka

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
ivan68081
Příspěvky: 191
Registrován: úte 22. úno 2022 9:55:34
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: sme manželia

Manželka

Příspěvek od ivan68081 »

Roman sa presťahoval do Bratislavy, aj keď väčšinu života strávil v jej okolí, našiel si novú prácu v jednej zahraničnej firme pre ktorú mal na starosti účtovníctvo. Bola to veľká firma, na poschodí kde pracoval spolu s ním zdieľalo priestor asi tridsať ďalších zamestnancov. Mal svoj vlastný stôl, počítač, firemný telefón a dobrý plat, mohol si dovoliť platiť nájom mimo centra Bratislavy, za dvoj izbový byt kde býval sám.Bol to skromný chlap, nepotreboval zbytočný prepych, hlavne sa mu páčila dobre vybavená kuchyňa,varenie ho bavilo a dokázal sa pri ňom dokonale zrelaxovať. Hneď od začiatku si v práci povahovo sadol s Pavlom, mali stoly kúsok od seba, podobný zmysel pre humor, názory na svet, dokázali sa baviť na rôzne, aj vážne témy a zároveň tiež viesť chlapské reči o ženách. Stali sa z nich rýchlo dobrí kamaráti. Roman bol už dlhšie sám, posledný vzťah mal pred rokom a odvtedy nemal ani žiadne flirty, takže mu miestami prebytok hormónov zamestnával myseľ .Naopak Pavol mal už manželku a dve deti, a niekedy mu detailne popisoval svoj sexuálny život s jeho ženou.Aj keď to bral iba ako silácke chvástanie, napokon si povedal že veď prečo nie? Nakoniec, nech sa pokojne pochváli, bolo vidieť že je na ňu naozaj hrdý. Asi po troch mesiacoch ako sa poznali ho Pavol pozval k nim domov pozerať v sobotu futbal. Že si dajú čipsy a pivko, pozrú dobrý zápas že Ivka, ako sa volala jeho žena aj niečo dobré navarí.
,,Nuž dobre, rád prídem, znie to ako skvelá sobota, určite sa zabavíme."
Súhlasil Roman, bol nakúpiť ešte nejaké dobré pivo, veď toho nie je nikdy dosť, a fľašu vína pre Pavlovu ženu. Keď prišiel ku nim, dvere mu otvoril Pavol a spoza jeho nôh sa na Romana pozerali dve malé deti s veľkými očami a skúmali ich návštevu.
,,Vítaj u nás, týchto drobcov si nevšímaj, sú to malí zvedavci po mame."
Zasmial sa a presunuli sa do obývačky k veľkej televízií kde bol zapnutý športový program. Na stole bolo rôzne občerstvenie, chrumky, čipsy, rôzne druhy piva a iných nápojov, chlebíčky, jednohubky no, proste taká menšia hostina. Začínal sa zápas,obľúbená anglická liga, FC Liverpool proti Manchestru united, zápas kola. Roman od detstva športoval, futbal mal viac než rád a navyše bol dlhoročným fanúšikom FC, takže nasledujúce dve hodiny si plánoval poriadne vychutnať.
,,Predstavím ti Ivanku, akurát upratuje v kuchyni, pečie nám koláč, uvidíš aspoň akú šikovnú ženu mám doma."
Presunuli sa do kuchyne kde Ivanka umývala práve riad.
,,Drahá, toto je Roman, ten môj parťák z práce vďaka ktorému sa to tam dá zniesť."
Zasmial sa Pavol,a prerušil upratovacie práce svojej manželky.
,, Ahoj, prepáč mi som celá spotená a špinavá od pečenia, ani som si neuvedomila koľko je hodín a že už tu budeš."
Utrela si ruky, a vystriedala dlaň aby sa mohli predstaviť.
,,Ahoj, Roman, teší ma, tak to ty si tá slávna Ivanka ktorú v práci Pavol toľko spomína, samozrejme len v dobrom. "
Šibalsky sa usmial na svojho kolegu. Keby len vedela čo mu o nej všetko hovoril, aké ma prsia, že mu to rada robí ústami až do konca, že vie byť veľmi náruživá, a podobné detaily z ich intímneho života.
,, No to dúfam že iba v dobrom, čo by si Paľo bezo mňa nakoniec počal, že drahý? "
Nedala sa vôbec zahanbiť. Mala trochu mokré vlasy, práca v kuchyni jej dala zabrať. Roman si ju nenápadne obzeral. Krásna mladá žena! V legínach čo mala na sebe jej vynikal vypuklý zadoček, a úžasné stehná. Hneď ju mal chuť chytiť, a bolo vidieť že pod tričkom nemá podprsenku, prsia asi trojky jej pekne stály, a vôbec nebolo poznať že má za sebou dve deti. Mala svetlé hnedé vlasy skoro až blond, jemné črty tváre , tmavo zelené oči so šibalskou iskrou ,a dlhé mihálnice. Aj keď nebola namaľovaná, stála pred ním naozaj nádherná žena. Až v tej chvíli Pavlovi v dobrom závidel akú manželku má doma. Nahá musela byť úžasná, a vďaka rečiam čo o nej viedli v práci s jej mužom, si nemohol pomôcť a zrak na nej nechal uprený dlhšie ako je slušné. Futbal sa rozbehol, panovala dobrá nálada, s pivom bol opatrný, bol skôr športovec a alkohol pil len zriedka, chlebíčky mu však veľmi chutili, a pochválil Ivanku za jej šikovnosť. Pri futbale bola pri nich, a zvedavá neodolala sa Romana pýtať na všetko možné, aby spoznala nového kamaráta svojho manžela.
,,Inak neuvažuješ nad rodinou? Pavol vravel že si teraz sám, si sympatický muž, a navyše sa s tebou dá aj normálne komunikovať, ako to že si ťa ešte žiadna neulovila? "
,,Tak ulovila, ale nedopadlo to dobre, teraz som rád že som sám, a na rodinu mám ešte stále čas, raz si ju určite založím, ale na to potrebujem ženu ktorej môžem veriť, ktorá sa mi dostane pod kožu, a znie to ako klišé, ale do ktorej sa zamilujem."
,,Nie je to klišé, je to pekné, hlavne dnes keď ľudia hľadajú iba sex a nedokážu mať citový vzťah, veriť si. "
Ani si neuvedomil že futbal ho zďaleka nezaujíma tak ako Ivanka. Rozprávali sa, a rozumeli si z čoho mal radosť aj Pavol, veď keby jeho žene nesedel jeho kamarát bol by to problém. Takto ho s ním rada pustí von, a navyše k ním môže chodiť častejšie na návštevy aby si spolu užili športové prenosy. Stretávali sa pravidelne, Roman si rozumel aj s ich deťmi a brali ho ako strýka ktorý im kupuje darčeky a hrá sa s nimi. Blížil sa Silvester, a ešte s jedným párom s ktorým sa poznali roky, s Markétou sympatickou ženou z Brna a jej mužom Karolom ktorí sa zoznámili už počas štúdia, si dohodli chatu neďaleko Bratislavy, kde mohli zobrať aj svoje deti. Druhý pár mal brať aj Markétinu sestru ktorá bola slobodná a po zlom rozchode, tak Ivanke napadlo že by mohli pozvať ju a oni by zobrali Romana. Najprv z toho nebol moc nadšený, predsa len takéto zoznamovania sa nasilu moc nemusel, ale kedže nemal aj tak iný program súhlasil, stále lepšie ako byť sám v jeho malom byte. Ivanka to teda všetko dohodla a jej dlhoročná kamarátka Markéta, tiež mama dvoch malých detí dohodla účasť jej sestry. Bol chladný deň, napadol sneh a chatka v lese pôsobila ako z rozprávky, úplná idylka. Prví na miesto dorazili Ivanka s Pavlom a Romanom,detičky sa hrali so snehom rodičia ich už hnali dnu do tepla do chaty.
,, Ja s nimi ešte ostanem vonku, veď nech si užijú sneh, nebojte sa dám na nich pozor." Ponúkol sa Roman. ,, Dobre ale iba chvíľu a potom do tepla, nechcem aby prechladli."
,,Dobre, za pár minút sme vo vnútri, nič sa neboj ty starostlivá mama."
Usmial sa , ona mu úsmev opätovala a zabuchla dvere. Asi o päť minú počul prichádzať auto. Na miesto dorazila druhá rodina. Z auta boli prvé vonku deti, a hneď sa pridali k tým drobcom čo strážil on, a dohadovali sa že postavia snehuliaka.
,,Nazdar, Karol..teší ma."
Podal mu ruku muž čo vyšiel z auta.
,,Roman, aj mňa teší."
Pevne mu stisol ruku. Rozmýšľal ako asi vyzerá jeho dohodnuté rande. Z auta vyšli dve ženy.
,,Ahoj, jsem Markétka, a tady je moje setra Klára."
Pred ním stála príťažlivá blondínka s modrými očami,s trochu väčším zadkom ktorý sa ale celkom dobre hodil k jej výzoru. Tak si pomyslel že to možno nebol až taký zlý nápad ísť s nimi. Od začiatku si Klára s Romanom rozumeli, prišiel jej vtipný a bol chlapský, vedel narúbať drevo, zakúriť v krbe, a manželia ich dvoch ocenili že tieto práce neostali na nich. Klára s Romanom sa stále smiali, vymieňali si pohľady, jemne sa dotýkali, užívali si flirtovanie.
,, Hele, já jsem sem nechtěla vúbec jít, bála jsem se že budeš ošklivý, nebo nudný, ale jsem móóc ráda že mně přemluvili, jseš bezvadnej chlap Romane."
Žensky sa usmiala, pozrela mu do očí až ich prerušili zvyšní členovia chaty, ktorí horlivo začali chystať všetko na dlhý večer.,,Takže ani ona najprv ísť nechcela" Potešilo ho že to vnímala podobne ako on. Deti to nakoniec vzdali asi o desiatej večer, celý deň behali po okolí a hrali sa, a so spokojným výrazom v tvári tuho zaspali. Karol s Pavlom už boli viac než v nálade, miešali alkohol, boli hluční, Roman pil menej kedže nebol zvyknutý ale aj tak už mal dosť vypité. Vôbec mu to nevadilo, s Klárou sa skvelo bavil, vlastne sa bavili všetci a užívali si pekné prostredie, Silvester. Keď sa nezadržateľne blížila polnoc, odpočítavali posledné sekundy, pripili si a priali šťastný nový rok. Každoročná klasika, spoločenské štandardy boli za nimi a už ich čakala iba zábava na ktorú sa všetci dlho tešili, nemysleli na prácu, zabudli na starosti a vychutnávali si oslavu nového roka. Bavili sa do rána a postupne mužskú osádku začal premáhať alkohol, manželské páry sa presunuli do svojich izieb kde spali ich deti a Roman s Klárou sa bez tajností vybrali do tej jeho. Dlhú dobu sa ozývali hlasné vzdychy jeho spoločníčky až sa Ivana bála že im zobudia deti. Tí dvaja si to poriadne užívali, nebrali vôbec ohľady na to že nie sú sami. V neskoré ráno keď vstala Ivanka, išla si uľaviť na záchod, a na chodbe stretla Romana iba v spodnom prádle ako práve vychádza z kúpeľne.
,, Dobré ráno ty divoch."
So širokým úsmevom na tvári mu dala najavo že jej neušlo čo v noci robil. Pozrel sa na ňu, začervenal sa, pozdravil sa naspäť a zaliezol do svojej izby. Neušlo jej ani že bol v tom spodnom prádle veľmi príťažlivý, Jeho telo zdobili obrysy svalov, široké ramená a hrudník. Nebol však vôbec ako kulturista, bol tak akurát ako si povedala, mužný mladý chlap. Postupne sa prebrali všetci členovia a zišli sa dole v jedálni, na raňajkách ktoré obe mamičky nachystali. Chýbala iba Klára ktorá ešte bola v sprche, hviezda noci Roman hltavo jedol a nemohol sa dojesť.
,,Nejako si hladný, akoby si celú noc športoval."
Neodpustil si poznámku jeho kolega z práce.
,,Jo a taky že si dával na čas sameček, všechno bylo slišet, nevědeli jsme usnout, alespoň že jste nevzbudili decka."
Doberala si ho aj Markéta. Bavili si na jeho účet, ale nejako mu to nevadilo.
,,Sorry ľudia, nedošlo mi že sme takí hluční."
Opäť sa červenal, uvedomujúci si že všetci počuli jeho divoké chvíle s peknou blondínkou.
,,Nevadí, veď sú slobodní ľudia, nech si užijú, nerýpte už do neho."
Zastával sa ho Markétin manžel. V kuchyni sa objavila osprchovaná Klára s mokrými vlasmi a spokojným výrazom v tvári.
,,Dobrý jítro devče, se nezdáš, má malá ségra se umí pořádne odvázat."
,, No jo, dobrý ránečko, umí se odvázat pokud někdo ví jak na ni. Kéž by platilo jak na novej rok tak po celej rok."
Pozrela sa na Romana, a v jej úsmeve bolo bádať vďačnosť za skvelú noc. Vymenili si čísla, že sa niekedy navštívia, ale ani jeden z nich nechcel nadväzovať vážny vzťah. Proste si užili priaznivé okolnosti, potešili sa navzájom a vrátili sa k svojím životom. Ivanka sa na kolegu a kamaráta svojho partnera pozerala ale inak ako pred tým, až do tej silvestrovskej noci ho nevnímala z tej ženskej stránky ako príťažlivého muža. Neskôr sa od svojej kamarátky dozvedela čo jej sestra porozprávala o tej noci. Vášnivej, plnej dotykov a bozkov, o niekoľkých orgazmoch a skvelom živočíšnom sexe ktorý zažila. Aj keď sa Pavol vždy snažil, a najprv sa postaral o jej spokojnosť ústami či prstami, stávalo sa iba zriedka že ju dokázal uspokojiť priamo pri súloži. Intímny život mali v pohode ale taký poriadny sex nezažila už dlhšiu dobu. Jej manžel mal ešte jednu prácu ako realitný agent, niekedy na pár hodín odbehol na prezentácie bytov a domov, a niečo si privyrobil, čo sa chlapovi ktorý sa stará o rodinu hodilo. Ivanka bola stále na materskej dovolenke, ostávalo jej ešte asi pol roka kým sa mala vrátiť naspäť do práce. Navyše mu to nekradlo príliš veľa z jeho času a tak si mohol dopriať aj odpočinok. V jednu stredu večer si dohodli že si spolu pozrú zápas, stalo sa z toho pravidlo a aspoň raz týždenne si dopriali tieto chlapské poludnia či večery. Roman prišiel k nim asi o ôsmej večer, hodinu pred futbalom. Deti po kúpeli išli o pol hodinu spať, a ostal s Ivankou sám, jeho parťák sa zdržal pri jednej obhliadke bytu. Písal mu správu že sa posnaží stihnúť začiatok zápasu, nech si zatiaľ kľudne spraví pohodlie. Pani domáca práve utierala riad, stála tam pri kuchynskej linke v legínach a tesnom tričku, vzrušilo ho že je tam s tou peknou ženou ktorá upratuje sám. ,,Nie , to nerob ty blázon, veď jej muž je tvoj kamarát!" Varovala ho jeho myseľ.
,,Ivanka, vieš že si veľmi príťažlivá aj keď utieraš riad?"
Jeho kompliment ju prekvapil, ale polichotilo jej to.
,,Ale neblázni, čo je príťažlivé na žene v teplákoch čo upratuje? Ale ďakujem teda."
Vlasy si zapravila za ucho a dotkla sa svojho krku.
,,Je to vzrušujúce vidieť ženu pri domácich prácach, v domácom oblečení, trochu spotenú. Keď som mal priateľku vždy ma to vzrušovalo a obťažoval som ju vtedy."
,,Ty sa nezdáš teda, má to niečo do seba keď sa dvaja takto hrajú."
Hneď ako to dopovedala zistila že je mierne vzrušená, vnímala ako sa na ňu pozerá a nevadilo jej to, práve naopak, prišla si príťažlivá.
,,Počkaj, ja ti s tým pomôžem, nech to máš čo najskôr utreté."
Zozadu prišiel ku nej, chytil ju jednou rukou jemne za bok, druhou chytil tanier na drese, a priblížil sa k nej na malú vzdialenosť, aj keď mal na nej jej iba jeho ruku, priestor medzi ním a jej zadkom bol nabitý žiadostivosťou. Položil tanier späť na kuchynskú linku. Ruku presunul na jej bruško, pomaly ju pritlačil k sebe, nosom sa dotkol jej šije, zhlboka sa nadýchol začal sa hlavou otierať o tú jej a bez toho aby jeho prsty opustili to ženské telo ruku presunul od bruška k pravému prsníku. Zobral ho do dlane a rytmickým pohybom tlačil a povoľoval. V tom istom rytme sa jeho rozkrok obtieral o jej nádherný zadoček. Celé telo mu tancovalo v pohyboch túžby, cítila jeho zrýchlený dych na svojom krku, telom sa jej rozlievalo teplo, naladila sa na jeho chvenie a nechala sa unášať vzrušením. Druhú ruku presunul k jej ľavému prsu, aby mu doprial tiež jeho stistk, pravou sa cez jej bok nežne ale pevne dostal na vnútornú stranu stehna tesne pod jej mušličku a pritlačil. Zrýchlil sa jej tep, trel sa o ňu stále intenzívnejšie, ruku zo stehna posunul nad okraj jej legín, a zašiel zvedavými prstami až pod nohavičky. Nahmatal najprv jemné, nie moc dlhé chĺpky, posunul sa nižšie, prostredníkom zašiel medzi okraje jej ženskosti, prešiel po klitorise a ucítil jej vlhkosť. Netrvalo dlho a mal prsty úplne mokré, šťavy jej rozotieral po celej mušličke. Náhle sa do zámku vchodových dverí zasunul kľúč. ,,Paľo!" Vystrašene zhíkla. Rýchlo sa odstrčil od nej preč. Kým sa vyzliekal, snažili sa upokojiť a vzdialiť od seba ,aby to nevyzeralo podozrivo.
,,Ahojte, trochu som sa zdržal ale chvalabohu som to stihol ešte pred zápasom."
Bola celá červená, nedokázala nič povedať iba nervózne ,,Ahoj" . Roman sa postavil za stôl nech mu nie je vidieť hrču na nohaviciach po obchytkávaní jeho ženy. Stálo ho veľa síl nedať na sebe nič poznať.
,,Čau, tak konečne si tu, a môžme si pozrieť futbal, chvalabohu si to teda stihol."
Teda skôr bohužiaľ pomyslel si. Vyrušil ich akurát keď to začínalo byť zaujímavé. Presunuli sa k televízií, otvorili si pivo a ako už to bolo zvykom relaxovali pri športe. Ivanka sa k nim nepridala, povedala že bude v kuchyni čítať knihu. Potrebovala čas aby sa upokojila, vydýchala a utriedila si trochu myšlienky a pocity. Nič si nevšimol, večer prebehol v dobrej nálade, a bez toho aby si niečo povedali uchovali v tichosti ich tajnú vzrušujúcu chvíľku utierania riadu. Nasledujúce dni sa obaja tvárili akoby sa nič nestalo. Vyzeralo to že to bude ako pred tým. Raz keď boli na nákupoch a Pavol parkoval auto využila že sú sami.
,,Počuj, to čo sa stalo sa už nesmie opakovať, mala som to hneď zastaviť, nemôžeme už nikdy urobiť nič podobné."
,,Čakal som kedy príde čas na túto tému. Dobre teda, súhlasím, neviem čo to do mňa vošlo, prepáč, už to nikdy neurobím."
Asi to vtedy na tom parkovisku myslel vážne, ale ľudské túžby sú tu preto aby nám premohli rozum a naplnili svoje poslanie. So svojím kamarátom sa Roman zblížil ešte viac, akoby mal výčitky a chcel to odčiniť. Tak keď sa dozvedel že sa plánuje prerábka kúpelne ich bytu, ponúkol sa pomôcť, bol manuálne zručný, a jeho kamarát pomoc iba uvítal. Začali sa búracie práce, odstránili staré jadro kúpelne, Roman sám vymuroval nové steny, namontoval sádrokartón, a keďže mu to išlo od ruky nechal ho Pavol robiť takmer všetku prácu a prirodzene sa ujal úlohy jeho pomocníka ktorý upratuje, a podobné ľahké činnosti. Ivanka sa tiež tešila, vedela že jej muž nie je žiadny stavbár, bol to proste účtovník ktorý to vedel s číslami ale manuálne veľmi nevynikal. Potešila sa pomoci zadarmo, každé ušetrené euro sa hodí, a dá použiť inak. Kúpelňa bola takmer hotová, vyzerala akoby ju robili profíci, a ani nevadilo že to trvalo dlhšie. Keď lepili obkladačky, zistili že im bude pár kusov chýbať, nechceli kupovať zbytočne veľa, ale kvôli odrezkom im chýbalo niekoľko dlaždíc. Pavol sa teda vybral do Hornbachu pre ďalšiu škatuľu nech to môžu ukončiť. Deti boli u starých rodičov aby sa mohli plne venovať práci, a tak čo osud chcel, ostali spolu sami dvaja iba Roman a Ivanka.
,,Je tu teda pekný bordel, nech už to je hotové, aby som to mohla upratať."
,,Dnes to už bude a môžeš si naplno užívať novú vaňu a peknú kúpelku."
,,Chcem sa ti poďakovať že si nám s tým pomohol, bez teba by to nebolo také pekné, si veľmi šikovný. Nie si ako tradičný účtovník."
,,Ha, keď som bol mladší robil som na stavbách a čo to som sa naučil, aspoň že to mám kde teraz zúročiť, a rád som pomohol!"
,,Vážime si to, a si u nás vždy vítaný, umyjem podlahu, aj keď bude ešte prach, chcem to postupne umývať nech potom toho nie je tak veľa."
,,V pohode, viem že si čistotná, tak smelo do toho, ja už iba počkám na kachličky."
Podlahu drhla na nohách, boli tam hrubšie nánosy prachu a preto jej nestačil mop, a tak si vzala handru a na kolenách umývala dlážku. Ako tam stál a pozoroval ju ako kľačí a otŕča mu jej perfektný zadok, hormóny nedali inak a stvrdol mu poriadne penis.
,,Dal by som si kávu, ja si ju spravím sám, len mi povedz kde ju mám hľadať."
,,Neblázni, len si sadni a ja ti ju urobím."
Prerušila upratovanie a išli spolu do kuchyne. Pripravovala mu kafe a on si ju obzeral, zase bola spotená a v domácom úbore, a prišla mu ohromne príťažlivá. Nevydržal nápor hormónov, vstal a pristúpil k nej. Bola otočená chrbtom a nevšimla si že je skutočne blízko. Chytil ju za boky, otočil smerom k sebe, pritlačil a pobozkal ju.
,,Si taká pekná, chcem ťa!"
Bola zaskočená, veď jej sľúbil že už nebude nič skúšať, vrazila mu facku.
,,Prestaň, na niečom sme sa dohodli."
Úder ho ešte viac vyburcoval, pevne ju uchopil otočil chrbtom k sebe a zvalil na kuchynský stôl.
,,Ticho, teraz buď ticho!"
Schmatol ju odzadu za krk, pritlačil ku stolu, snažila sa brániť, ale bol oveľa silnejší, nemala šancu. Kolenom jej roztiahol nohy, rukami hmatala v nevýhodnej pozícií do prázdna. Prudko jej strhol tepláky aj s nohavičkami. Nemohla sa hýbať, ležala na stole v pevnom zovretí s obnaženou zadnicou a kundičkou. Nahol sa k nej, chmatol ju pevne za vlasy až povzdychla.
,,Teraz buď pekne poslušná!"
Druhou rukou jej nahmatal mušličku, cítil ako je mokrá, aj napriek tomu že sa snažila brániť.
,,Máš poriadne mokrú pičku, chce aby som ju pretiahol. Ukáž nech si privoniam k tej tvojej šušurke."
Prebudili sa v ňom zvieracie pudy ktoré máme po našich predkoch, cítil mužskú potrebu dobývať a brať si. Stiahol si nohavice a jeho penis bol tvrdý ako skala, držal ju bezmocnú pod sebou, videl jej prdelku a trčiacu buchtičku, zhlboka ju ovoniaval, pach jej spoteného rozkroku a zadku po upratovaní miešajúceho sa s vôňou jej sťavičky ho nabudili. ,,Si pekne voňavá samička." Oblízal jej kundičku a vychutnával si jej chuť. Testosterón v ňom stúpal na maximum, cítil sa taký silný. Zaobchádzal s ňou ako s kusom mäsa. Prešiel jeho výrazným žaluďom po okraji jej mušličky nech ho namočí do jej štiav, buchol ju pár krát mokrým vtákom po zadku a vnikol do nej. Z jej úst sa ozvalo hlasné ,,ACH!" Ťahal ju za vlasy, a tvrdo do nej zasúval svoj krvou naliaty žilnatý penis až po koreň. O chvíľu sa prestala brániť,a prijala rolu znásilňovanej ženy. Vzdychala od vzrušenia,jej bezmocnosť, jeho tvrdosť a mužnosť ju rajcovali. Celý stôl aj s ňou sa trhali v pohyboch jeho dorážania. Dnu a von a stále zrýchloval, búšil do nej ako býk, až sa začala zvíjať v kŕči orgazmu, opretá o stôl preživajúca vyvrcholenie,
,Poď sučka, to sa ti páči keď ti šukám tú tvoju voňavú chlpatučkú šušurku maličká."
Nemohol si už pomôcť, sledujúc jej nahú prdelku,výhľad ako do kundičky zasúva neukojiteľne vtáka . Začalo mu v ňom pulzovať, nahlas a agresívne vzdychal a pri tom pumpoval do nej obrovskú dávku horkého semena.Keď dostal čo chcel, odtiahol sa a videl ako z nej tečie jeho sperma na stehná, a zvyšok kvapká na podlahu. S potešením si užíval ten pohľad. Chvíľu tam ešte tak zneužitá ležala nahá a mokrá, a zlhboka dýchala. Buchol ju po zadku. ,,Tak čo? Páčilo sa ti moja? "
,,Surovo si ma tu pretiahol, urobil si sa do mňa."
Pohladil ju po tvári, natiahol si nohavice a prikázal jej sa obliecť. Taký orgazmus hádam ešte nikdy nemala, bola kľudná a v opojení. Za chvíľu sa vrátil z obchodu Pavol aj s chýbajúcim materiálom, dokončili práce, dali si pivo a odišiel domov.
,,Ten Roman je ale šikovný chlap, čo myslíš drahá?"
,,To teda je, veľmi šikovný chlap."
Obaja tie slová mysleli v inom kontexe. Za ušetrené peniaze sa dohodli že pôjdu na krátku zimnú dovolenku lyžovať. Paľo navrhol že ako poďakovanie za dobrú prácu ,by mohli pozvať aj jeho kolegu. Deti ho majú radi a aspoň sa budú striedať pri šoférovaní. Samozrejme že ponuku s nadšením prijal a tak sa vybrali do Slovenských hôr. Bývanie si vybavili v jednom útulnom penzióne, kde si obsadili poschodie s tromi izbami iba pre seba. Počas cesty sa zastavili na odpočívadle, deti išli na záchod, čakali ich ešte dve hodiny jazdy. Zobral ich tam otec, a ich mama so strýkom, ako ho volali, išli kúpiť občerstvenie. Keď sa znova stretli pri aute Ivaka oznámila že aj ona potrebuje isť na malú. ,,Idem aj ja počkaj." Zaznel Romanov hlas. Čo má asi v pláne, vŕtalo jej hlavou a ticho s ním kráčala smerom k WC. Keď boli pri dverách ktoré rozdeľujú pánsku a dámsku časť ,obzeral sa okolo seba. Nikto tam nebol. Schmatol ju za ruku a zavliekol silou na pánske záchody. ,,Čo to robíš?"
,,Ticho, teraz mi ukážeš ako cikáš, chcem ťa pri tom sledovať."
,,To myslíš vážne?"
Zamkol kabínku, a boli v tesnom priestore sami dvaja.
,,Čupni si nad dosku, poriadne roztiahni nohy nech mám pekný výhľad."
Bez ďalšieho odporu si dala dole nohavice aj spodné prádlo.
,,Más peknú mäkkú riťku, ukáž sa mi nech si ťa pozriem."
Ohmatával jej chvíľu zadok,a ona poslušne stála.
,,Tak sa mi predveď konečne."
Nohami si čupla na dosku aby sa jej nemusela dotýkať, nedočkavo sa pozeral. Začala cikať, užíval si ako ju vidí v tejto intímnej pozícií, sledoval prúd stekajúci do misy a zvuk moču dopadajúceho na hladinu vody ho vzrušil.
,,Je to také nemravné a zakázané, takto sa tu ukazovať chlapovi pri cikaní."
Hladil ju pri tom po tvári a spokojne si užíval čo videl pred ním. Keď bola hotová odtrhol pár kúskov papiera a utrel ju do sucha ako sa patrí. Nemohla uveriť že mu to dovolí, a ešte viac neverila tomu že sa jej tieto jeho zvrhlé hry páčia.
,,Teraz som na rade ja, pomôžeš mi."
Rozopol si zips, vybral si ho z nohavíc. Nestál mu ešte úplne.
,,Teraz mi ho chyť, a drž kým nebudem hotový."
V ruke držala jeho penis a sledovala ako sa mieša jeho moč s tým jej čo tam po sebe zanechala. Keď bol hotový myslela si že je koniec.
,,Počkaj maličká, aj ja potrebujem očistiť môj nástroj, kľakni si na zem a snaž sa."
Pomaly si ho zobrala do úst a cítila ako v nich tvrdne. Hlavu jej chytil oboma rukami a prirážal až lapala po dychu.
,,Teraz dostaneš napapať moja pekná, pekne tejto maminke naplním jej pusinku."
Obstriekal jej hrdlo, celé ústa mala od lepkavého semena, ale všetko čo jej naložil prehltla.
,,No čo chutí?"
Zasmial sa, zapol si zips a vybral sa k autu. Sedela v zadu s deťmi, ticho sledovala meniacu sa krajinu v okienku, a chlapi sa vpredu bavili o športe. Konečne dorazili na hory, penzión bol veľmi pekný a útulný a tešili sa že budú mať súkromie. Aj keď tam mali byť iba dve noci, chystali sa čo najviac času stráviť na lyžiach. Najlepšie to išlo Romanovi, bol športovo zdatný a aj keď na lyžiach nestál často, nestratil sa. Obe deti s trpezlivosťou učil ako udržať rovnováhu, chválil ich a keď nastal večer boli všetci poriadne unavení. Ešte chvíľu hrali človeče nehnevaj sa, a išli spať. Druhý deň prebiehal podobne ako ten pred tým, ráno boli na prechádzke a kochali sa zasneženou prírodou. Popoludní svah a lyže, a večer na penzióne pili víno. Mali to rezervované do dvanástej tak sa nemuseli obmedzovať a ponáhľať. Ako obvykle to Paľo prehnal s alkoholom a zaspal skôr ako ostatní. Ivanka uložila deti do postele a rozhodla ísť si umyť pred spaním zuby. Kúpelňa bola spoločná pre celé poschodie. Na kefku si naniesla zubnú pastu a začala čistiť chrup. V tom za zavreli dvere kúpelne zvútra. Stál tam ich hosť a pozoroval ako sa v jej očiach skrýva otázka,, Čo so mnou urobíš teraz?"
,,Vieš, už dlhšie myslím na tú tvoju voňavú prdelku, že by sa patrilo ti ju trochu roztiahnúť."
Análny sex mala naposledy ako študentka, robila ho s vtedajším priateľom často a dokázala si to užiť. Teda skúšala to neskôr aj s manželom ale bol neohrabaný, a nevedela sa pri ňom uvolniť tak v tom už nepokračovali.
,,Polož si ruky na umývadlo, a buď tíško, vedľa spí tvoj muž a deti."
Hladil jej zadok, bozkával krk a užíval si jej poslušnosť. Rukou zašiel pod pyžamo, a nahmatal dierku medzi jej polkami.
,,Táto tvoja riťka potrebuje tvrdého čuráka."
Na poličke ležala fľaštička s kokosovým olejom, odkrútil vrch nabral si na prsty a vrátil sa k jej pozadiu. Masíroval jej okolie dierky a do ucha šepkal že je zvrhlá mamina ktorá sa nechá šukať do zadku strýkom jej detí. Jeho oplzlé reči ju vzrušovali, keby jej niečo podobné povedal manžel vyfackala by ho a nebavila sa s ním.V ich vzťahu bola ona tá dominantnejšia a tak si to nedokázala ani predstaviť. No teraz jej to vedelo navodiť náladu, a vystupňovať vzrušenie. Stiahol si trenírky čo mal na sebe a vyliezol z nich stoporený žilnatý penis stojaci od toho vzrušenia dohora.
,,Chyť mi moje veľké gule, hraj sa mi s nimi."
Tak ako jej on masíroval zadnú dierku, ona mu masírovala jeho varlata až funel od rozkoše.
,,Poriadne mi ich zmačkni, len sa neboj."
Vo stave maximálneho opojenia vedia byť veci ktoré obvykle bolia veľmi príjemné. Prostredníkom sa začal dobíjať do útrob jej prdelky.
,,Pekne ti ju teraz roztiahnem, rozmrdám ti tú tvoju neposlušnú prdel."
Už v nej mal dva prsty a bol zase divoký ako zviera mysliaci len nato čo chce, a nebrajúci na nič ohľady. Stiahol jej pyžamo, s túžbou sledoval ako ju prstuje a pripravuje na svojho vtáka.
,,Opri sa o umývadlo a nastav sa mi ako správna sučka."
Žaluď pritlačil k tej dierke na ktorú sa tak tešil a pomaly ho pchal dnu. Celá strnula od tlaku ktorý jej spôsoboval jeho tvrdý penis v zadnej dierke. Prvé pohyby boli pomalé, potreboval úzku prdelku trochu roztiahnuť, tak šiel každým ďalším pohybom hlbšie a hlbšie. Cítila bolesť a tlak ale zároveň bola ohromne vzrušená. Zrýchľoval pohyby panvy a hladkal ju v rozkroku.
,,Tej tvojej pičke sa páči keď má plný zadok, povedz mi že si moja kurvička! Chcem to počuť!"
,,So...som tvo..tvoja kur-vič-ka "
V tempe ktorým do nej dorážal vydala zo seba.
,,Si zvrhlá mamička ktorej riť preťahuje cudzí chlap."
,,Som, som.."
Silno celou dlaňou šuchal jej kundičku od chĺpkov až po klitoris. Tlmene vzdychala aby nerobila hluk, bolo to niečo úžasné a zakázané, nevydržala nápor tepla a začala striekať, celá podlaha pod ňou bola mokrá od je štiav.
,,Povedz mi že chceš aby som sa ti urobil do zadku!"
,,Prosím, urob sa mi do zadku."
,,To sa mi páči, chceš moje semeno čo?"
,,Áno, vystriekaj sa do mňa."
Zatiahol ju za vlasy, mačkal jej prsia, a plným tempom prirážal do nej.
,,Och, tu máš ty kurvička."
Pumpoval do nej veľké dávky pri tom ako ju silno držal. Keď bolo po všetkom otočil si ku k sebe, stáli tam nahí, vo vzduchu bolo cítiť sex .Jemne ju pohladil po tvári a nežne bozkával. Po tej tvrdej súloži keď to zo seba obaja dostali, stáli tam v objatí ,a mojkali sa spolu. Nakoniec si išli obaja spokojní ľahnúť. Na druhý deň sa vybrali domov.
,,Bola to skvelá dovolenka aj keď krátka, čo poviete?"
Konštatoval Pavol v aute cestou domov. Súhlasne mu prikyvovali, naozaj si to tam všetci dobre užili. V práci si ešte rozprávali zážitky, že to musia ešte zopakovať, že pôjdu niekam aj v lete. Dni sa vrátili do starých koľají. Dlhšie nemali títo dvaja neverníci príležitosť byť spolu osamote, a už im spoločné chvíle poriadne chýbali. Až raz musel Pavol ísť na obhliadku keď mali športový večer, a tak navrhol svojmu priateľovi aby ho u nich počkal, že stihne v najlepšom druhý polčas, skôr sa domov nedostane. Deti u starkých, konečne budú môcť mať priestor na ich tajné divoké hry. Z dvoch klientov ktorí ho čakali ,to ten druhý na poslednú chvíľu odvolal. Tešil sa že pôjde skôr domov a tak ani nevolal že už je na ceste že ich prekvapí, a určite budú tiež radi. Vošiel ticho do bytu v domnení že budú v obývačke sledovať program a prekvapí ich. Televízia bola síce zapnutá ale nikto tam nebol, v kuchyni bolo prázdno tiež. Všimol si že zaťahovacie dvere do spálne nie sú úplne zavreté, a počul odtiaľ zvláštne zvuky. Rozbúchalo sa mu srdce, panikáril, aj keď tušil čo tam uvidí nechcel si tu myšlienku do poslednej chvíle pripustiť. Nazrel cez asi päť centimetrovú medzeru dnu a videl ako jeho najlepší kamarát leží nahý v jeho posteli,ovoniava manželkine nohavičky, a jeho žena sedí na ňom. Ako mu to mohli urobiť a takto ho zradiť? Ide tam a rozbije mu hubu a tej nevernici dá poriadnu facku. Keď premýšľal čo s nimi urobí, uvedomil si, že dole silno stvrdol. Bol vzrušený ako sledoval svoju ženu s jeho priateľom. Ako na ňom leží, ako sa jeho penis stráca v nej a znova objavuje. Od vzrušenia veľmi mľaskala a vzdychala, bola náruživá, on ju stále chytal za zadok a prostredníkom jej ho prstoval. S ním sa takto nikdy nesprávala, nikdy si to takto neužívala.
,,Šukaj ma, som tvoja kurvička, milujem tvojho tvrdého čuráka vo mne."
Nemohol uveriť čo vychádza z jej úst, nespoznával ju. Cez nohavice si hladil svoj tvrdý penis a nemohol sa ani pohnúť, ani nežmurkal a s napätím sledoval čo sa pred ním odohráva. Roman jeho ženu pevne objal, prevzal iniciatívu a pridal do tempa. Začala ešte hlasnejšie vzdychať,sťahovať zadok a blížil sa orgazmus.
,,Milujem keď ti strieka pička."
Jeho žena ma vaginálny orgazmus, s ním ho mala iba pár krát, a navyše strieka? Mal by sa hnevať, ale keď ju videl nadržanú ako nikdy pred tým s niekým iným ako on, nemalo by to tak byť ale bol vzrušený ako nikdy.
,,Urob sa do mňa, poď, milujem cítiť tvoje semeno."
Je to tu, v jeho manželke je sperma niekoho iného. Vybral ho z nej a pomaly mu na penis kvapkalo čo do nej nastriekal z jej mušličky. Naskytol sa mu nádherný pohľad na svoju nevernú ostriekanú ženu. Rýchlo sa vytratil z domu. Prechádzal sa ulicami a premýšľal prečo nezakročil, prečo je z toho taký nadržaný. Keď sa vrátil domov ,už sa obaja tvárili akoby nič. Pozreli si futbal, vôbec nedal nič najavo, to že ich prichytil pri klamstve. Keď Roman odišiel domov, Pavol mal na jeho ženu strašnú chuť. Začal ju hladkať, a aj keď moc nechcela, uvedomovala si že s ním dlhšie nič nemala, tak zvolila že po sprchce môžu.
,,Nie, chcem ťa hneď!"
Trochu sa preľakla, nestihla zo seba zmyť ešte stopy po súloži s Romanom. Bol však náruživý a preto dúfala že si nič nevšimne. Keď jej stiahol gaťky, čakala že sa rýchlo urobí a má pokoj. Ibaže sa zohol dole.
,,Chcem ťa ochutnať jazykom."
Preboha, však je ešte od semena, to si určite všimne. Začal jej to robiť ústami, a ona tŕpla.
,,Dnes mi veľmi chutíš zlatko."
S chuťou ju lízal a tým aj kolegové sperma.Nič si nevšimol, potešila sa že jej to prešlo. Pri lízaní sa mu pred očami odohrávala scéna ako z jeho ženy vyteká Romanové semeno. Bol vzrušený na maximum že ju po milencovi smie ochutnávať. Ona bola zase rozpálená že jej nevernú kundičku vylizuje manželov jazýček. Roman ju zmenil na zvrhlú žienku. Keď sa urobila, dokončila ho ústami, celú dobu myslel na nich a netrvalo dlho a poriadne striekal.
Na druhý deň v práci sa tváril akoby sa nič nestalo. Stále premýšľal či im to má zatrhnúť, a prečo si nevie pomôcť a chce to znovu vidieť. Za pár dní sa mu nedalo myslieť na nič iné. Ovládla ho tá predstava.
,,Počuj Roman, dnes mám obhliadky dvoch bytov, neskočíš ku nám nech nie je Ivanka večer sama?"
"Jásné, nie je problém, dohliadnem ti na ňu."
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželka

Příspěvek od pajda1 »

Bomba,pokračuj prosím👍.
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželka

Příspěvek od Pepsi »

Paráda !!! Dúfam, že bude pokračovanie
Tomasb2
Příspěvky: 62
Registrován: pát 24. úno 2023 11:46:38
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželka

Příspěvek od Tomasb2 »

Nádherná povídka, určitě to stojí za pokračování
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Manželka

Příspěvek od hotpair40 »

Jeeeees parada ,pokracuj prsim
hertz2
Příspěvky: 98
Registrován: stř 21. led 2015 22:53:50

Re: Manželka

Příspěvek od hertz2 »

Super! Těším se na pokračování.
Camel951
Příspěvky: 177
Registrován: stř 07. zář 2022 9:07:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželka

Příspěvek od Camel951 »

fakt pěkné
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], wukong a 205 hostů