Rande

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
juras
Příspěvky: 20
Registrován: úte 16. srp 2016 14:42:49
Pár slov o nás: nev9m

Re: Rande

Příspěvek od juras »

1okub píše: čtv 23. bře 2023 9:53:46 až na tie vsuvky s tým deckom.
Proč, je to aspoň zajímavější :) mně se to líbí. Jen Murphy pokračuj a hlavně to prosím i dokonči, děkuji. :)
Steve
Příspěvky: 235
Registrován: pát 19. srp 2016 23:46:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rande

Příspěvek od Steve »

Taky se mi ty části s tou malou tam moc nelíbí. Mám doma taky dítě, a nechtěl bych aby bylo přítomno takovýmto aktivitám.
Curtiss
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 18. lis 2021 17:42:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rande

Příspěvek od Curtiss »

No, hlavně tříleté děcko určitě nemluví takhle. Kazí to celkově vzrušující atmosféru. Do dalších pokračování bych uvažoval o tom dcerku uklidit třeba k babičce.
trilfkus
Příspěvky: 202
Registrován: úte 01. zář 2015 18:04:53

Re: Rande

Příspěvek od trilfkus »

Curtiss píše: čtv 23. bře 2023 11:50:06 No, hlavně tříleté děcko určitě nemluví takhle. Kazí to celkově vzrušující atmosféru. Do dalších pokračování bych uvažoval o tom dcerku uklidit třeba k babičce.
tak nějak to taky vidím
Kvietok22
Příspěvky: 88
Registrován: ned 23. dub 2017 10:17:56
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Poprad

Re: Rande

Příspěvek od Kvietok22 »

Je to súper začiatok. Len prosím ťa pokračuj a dokončí tu poviedku. Lebo posledné dve poviedky na pokračovanie nejak sa zasekli a je to veľká škoda. Ale pevné verím že ty to dáš.
toshiba12
Příspěvky: 39
Registrován: pát 19. srp 2016 11:46:35
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rande

Příspěvek od toshiba12 »

Pokračuj. Len tak ďalej ;)
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rande

Příspěvek od murphy »

Naštěstí Robert polibek ukončil a Martina se trochu vzpamatovala. Podívala se na Terezku a řekla: "Dobře. Teď už jsi toho viděla na jednu noc dost, odvedu tě do tvého pokoje a uložím tě."

Martina se postavila a řekla Robertovi: "Za pár minut jsem zpátky."

Terezka mávla na Roberta, když držela matku za ruku a odcházela: "Ahoj, Roberte. Uvidíme se zítra."

Robert se na Terezku usmál, oplatil jí mávnutí a řekl: "Dobrou noc, Terezko. Uvidíme se příště."

Martina ji odvedla do svého pokoje, když se Michal vrátil s nápoji v rukou a zeptal se: "Martina vzala Terezku zpátky do postele?"

Robert odpověděl: "Ano. Je to roztomilá holčička a jednou bude vypadat stejně krásně jako její matka."

Martina se vrátila do pokoje a posadila se vedle Roberta a řekla: "No. Konečně jsem Terezku přemluvila, aby šla spát. Ale musela jsem jí slíbit, že tě uvidí ještě ráno."

Robert se usmál: “To se dá snadno zařídit.” Pak se přiblížil k Martině a položil jí ruku na rameno a čekal, jaká bude Martinina reakce. Brzy to zjistil, když se naklonila dopředu a políbila ho na rty.

Chvíli se líbali, pak se Robert podíval na Michala, který v křesle s prázdným výrazem ve tváři a bál se tomu muži, který líbal jeho ženu, cokoli říct v obavě, že dostane přes hubu.

"Nevadilo by ti, kdybys šel za s klukama do kuchyně, abych si mohl v soukromí promluvit s tvou sestrou?"

Michal se zvedl ze židle a vykročil směrem ke kuchyně a ohlédl se a všiml si, jak se na něj Martina podívala pronikavým chladným pohledem, pak ale Robert zhasnul stolní lampu, takže nebylo nic vidět.

Michal došel do kuchyně a nalil si další skleničku a připojil se k Igorovi a Olegovi na stoličkách u pultu.

Igor se na Michala zasmál, když se posadil vedle nich a řekl: "Člověče, máš sexy ségru. Nemá náhodou dvojče?"

Michal se pokusil o úsměv, když se napil ze své sklenice, ale třásla se mu ruka a málem si trochu vylil na košili.

Igor se podíval na Olega a řekl: "Vsadím se, že starý Robert si právě teď hezky hraje s tou zrzavou píčou, jak ho tak znám."

Oleg odpověděl: "Jo. Robert má zvláštní způsob, jak svádět ženy, který nikdy předtím neviděl, a způsob, jakým dnes večer tančili v klubu. Myslel jsem, že ho ta malá děvka nechá, aby jí ošukal přímo na parketu."

Igor se podíval na Michala a řekl: "Doufám, že tě to příliš netrápí. Víš, i tvoje sestra je jen člověk a má sexuální potřeby, stejně jako my muži. Že jo Olegu?"

Oleg vstal a poplácal Michala po rameni a řekl: "To je pravda. Ženy jsou všechny stejné, a pokud je nějaký chlap přitahuje, pak jsou stejně nadržené jako my tři a chtějí šukat."

Michal se tvářil nervózně, když poslouchal ty muže, a nakonec řekl: "Viděl jsi, že by se dělo ještě něco jiného, kromě tanečního parketu?"

Oleg odpověděl: "No jasně. Líbali se vzadu na sedadle celou cestu k tobě domů. Vlastně si nemyslím, že by se tvoje sestra dneska v noci vrátila, ale chtěla se podívat na svou dceru. Je fakt, že Robert má nějaké zvláštní kouzlo, kterým ženám zamotá hlavu. Každou dostane do postele. A víš, co je největší výhoda, že když ho ta kundička přestane bavit, tak ji půjčí i nám. A ty holky to dělají s radostí, protože vědí, že si to přeje a chtějí mu udělat radost"

Michal se vyděsil a pak dostal nápad a podíval se na Igora a Olega. "Radši půjdu zkontrolovat, jestli je Terezka v pořádku," řekl. “Jestli spí ve svém pokoji, za chvíli se vrátím.”

Michal se zvedl, vešel do pokoje a kráčel co nejblíže k pohovce. Když procházel, tak viděl Martinu, jak sedí Robertovi na klíně. Jenom řekl: "Jdu zkontroloval Terezku a ujistil se, jestli spí." Myslel si, že pokud připomene Martině jejich dceru, tak snad zabrání tomu, aby podlehla.

Michal vešel do předsíně a několik minut čekal. Pak se nenuceně vrátil k pohovce. "Terezka ještě spí, jen jsem se chtěl ujistit, že je v pořádku a nebude vás rušit," řekl.

Nikdo mu ve tmě neodpověděl, moc toho neviděl, jen siluetu sedící Martiny a malou část Robertovy hlavy. Michalovi se zdálo, že slyší líbání, mlaskavé zvuky a najednou zaslechl slabé zasténání své ženy a uvědomil si, že Robert má zjevně své rty na jejích bradavkách. To byla Martinina erotogenní zóna číslo jedna. Už nebylo cesty zpět. Couvl a zachvěl se, ale najednou ucítil něco nečekaného, silnou erekci. Byl v pokoji, kdy cizí chlap líbal prsa jeho ženy a vzrušilo ho to.
toshiba12
Příspěvky: 39
Registrován: pát 19. srp 2016 11:46:35
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rande

Příspěvek od toshiba12 »

Skvelé ;) Pokračuj :arrow:
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rande

Příspěvek od pajda1 »

Tak to začíná být nejrajcovnější povídka. Už aby bylo pokračování. Bomba 👍
Cerven36
Příspěvky: 88
Registrován: pon 16. zář 2019 20:17:14
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rande

Příspěvek od Cerven36 »

Jen mě zajímá kdy se Robert dozví, že Martina není Michalova sestra, ale manželka
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, Ahrefs BOT, Amazon [Bot], Anancelonar, bobkobb, glim, lukas5-5, ota65 a 201 hostů