Ponížení manželky

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
portos22
Příspěvky: 14
Registrován: sob 01. říj 2022 6:46:37
Pár slov o nás: Hledam jen fantazie perverzni, bisex, tehotne, oplodnění, piss. .

Ponížení manželky

Příspěvek od portos22 »

Komu se postaví když bull ponizuje ženu? Z čeho?

Budu rad za zpovědi a sdílení názorů..
Bacchus
Příspěvky: 15
Registrován: úte 20. pro 2022 8:25:49
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od Bacchus »

Jednoznačně nejlepší je, když je umazaná od semene. Lhostejno zda od mého, či cizího. Líbí se mi a vyžaduji, aby se nějaký čas neumyla a šla na veřejnost. Je jedno, zda má mrdku na ruce, obličeji, stehnech, či puse. Chci, aby se takto bavila s jinými lidmi. Popř. políbila někoho ze svých známých.
Nula23
Příspěvky: 2
Registrován: sob 04. úno 2023 0:12:48
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od Nula23 »

Mne. Z toho ze se ji to po case zacne libit a je ji jedno co s ni dela, jen kdyz ji poradne vymrda a vycaka…
Sluzebnik
Příspěvky: 108
Registrován: sob 11. bře 2023 7:11:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedenojsme manželé důchodci rád se dívám když musí být povolná mladým
Bydliště: Berounsko

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od Sluzebnik »

Mě vzrušuje když moji ponizujou a musí být povolna
fiato
Příspěvky: 47
Registrován: úte 17. kvě 2016 7:44:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od fiato »

Jak velké ponížení by jste unesli? Nebo spis co by pro vás bylo přes čáru, kdyby dominant dělal s vaši manželkou/přítelkyni?
Boubelkamanzelka
Příspěvky: 66
Registrován: pon 16. kvě 2022 7:03:15
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je BULL
Bydliště: Karviná

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od Boubelkamanzelka »

Me oslovilo na posledním setkání s bullem, že při misionáři jen tak ledabyle vytáhl penis z manželky, ten si naslinil a začal další půlhodinu jakoby se neřeklo prznit análek mé nebohé ženy. Musím podotknout, že můj penis je celkem široký a manželka mě po dvou pokusech s lubrikantem nikdy do zadku nechtěla pustit. Milencův penis je podstatně větší a jezdil do ní, jakoby to dělali takto denně. Poznal jsem, že byla v šoku, ale její sténání a křik mě uvedl do reality, že si to sakra užívá. Tehdy jsem pochopil, že on je její bull a má ji plně v hrsti.
Boubelkamanzelka
Příspěvky: 66
Registrován: pon 16. kvě 2022 7:03:15
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je BULL
Bydliště: Karviná

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od Boubelkamanzelka »

A co bylo přes čáru? Když ji prede mnou profackoval a priskrtil. Jenže mu po chvíli začala strikat na prosteradlo…tedy pomyslné čáry se daji jednoduše posouvat :)
Sexuálci
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 25. črc 2019 8:36:01
Pár slov o nás: Jsme pár

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od Sexuálci »

Přes čáru by bylo kdyby se ji něco fakt nelíbilo, jinak se meze nekladou
marty634
Příspěvky: 46
Registrován: pát 20. bře 2015 14:38:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme pár, on cuckold, ona nežná hotwife. Cuckolding provozujeme jiz pres 20 let, takže víme o co jde. Hlkedáme pouze spolehlivé a dlouhodobé partnery/bully
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1680

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od marty634 »

Boubelkamanzelka píše: úte 21. bře 2023 12:49:54 Me oslovilo na posledním setkání s bullem, že při misionáři jen tak ledabyle vytáhl penis z manželky, ten si naslinil a začal další půlhodinu jakoby se neřeklo prznit análek mé nebohé ženy. Musím podotknout, že můj penis je celkem široký a manželka mě po dvou pokusech s lubrikantem nikdy do zadku nechtěla pustit. Milencův penis je podstatně větší a jezdil do ní, jakoby to dělali takto denně. Poznal jsem, že byla v šoku, ale její sténání a křik mě uvedl do reality, že si to sakra užívá. Tehdy jsem pochopil, že on je její bull a má ji plně v hrsti.
To je úplně normalni. Co je dovoleno bullovi není dovoleno cuckovi. Já třeba nesmím nikdy do manželky stříkat, zatímco bull to dělá vždycky, jen jí oznámí, ze už to na něj jde, na nic se neptá a ona mu ještě říká , aby se snažil , ze chce být pořádně plná . A já pak uklízím.
Boubelkamanzelka
Příspěvky: 66
Registrován: pon 16. kvě 2022 7:03:15
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je BULL
Bydliště: Karviná

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od Boubelkamanzelka »

Ne každý kandaulista je cuckold. Jsem dost dominantní, abych byl jelen, ne paroháč. Ne každý kandaulista má bi sklony, má potřebu ponížení a je podřízen bullovi. Tedy pro vás to je standard, nevnímat tu čáru, ale v mém případě toto byla čára :)
marty634 píše: stř 22. bře 2023 21:44:04
Boubelkamanzelka píše: úte 21. bře 2023 12:49:54 Me oslovilo na posledním setkání s bullem, že při misionáři jen tak ledabyle vytáhl penis z manželky, ten si naslinil a začal další půlhodinu jakoby se neřeklo prznit análek mé nebohé ženy. Musím podotknout, že můj penis je celkem široký a manželka mě po dvou pokusech s lubrikantem nikdy do zadku nechtěla pustit. Milencův penis je podstatně větší a jezdil do ní, jakoby to dělali takto denně. Poznal jsem, že byla v šoku, ale její sténání a křik mě uvedl do reality, že si to sakra užívá. Tehdy jsem pochopil, že on je její bull a má ji plně v hrsti.
To je úplně normalni. Co je dovoleno bullovi není dovoleno cuckovi. Já třeba nesmím nikdy do manželky stříkat, zatímco bull to dělá vždycky, jen jí oznámí, ze už to na něj jde, na nic se neptá a ona mu ještě říká , aby se snažil , ze chce být pořádně plná . A já pak uklízím.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Erek-tus, gurko, i-i, Lojzikperko, R4wiel a 108 hostů