Silvestr 2000

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Petrpav30
Příspěvky: 151
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Silvestr 2000

Příspěvek od Petrpav30 »

SilvestrBylo to více než před dvaceti lety, blížil se Silvestr, kde se na začátku letopočtu měnila jednička na dvojku, mělo na tom být něco magického a pro některé opravdu bylo.

Veronice bylo čerstvě osmnáct, a tak plánovala s kamarády Silvestr. Jenže začátkem prosince se Silvestr na nějaké chatě plánuje docela těžko, vypadalo, že ho budou trávit jako loňský rok někde v přilehlé hospodě. Vánoce byly oslavené a zbýval pouhý jeden týden do dne D.

Když tu Veronice došla SMS, že její kamarádi Honza s Luckou, co spolu chodili, mají volný baráček. To ji potěšilo, že to bude mnohem lepší jak někde v hospodě. Akorát když ji řekli, že tam bude tak osm lidí a ona. To jí moc nepasovalo. Zjistila totiž že tam bude se čtyřmi páry. A měla obavy, aby tam nebyla jako páté kolo u vozu.

To ráno posledního dne roku se Veronika vzbudila časně ráno a přemýšlela nad dnešním večerem a přemýšlela, jak to asi bude probíhat. V tom jí zapípal telefon a zpráva, že jeden pár odřekl, ale že aspoň budou dvě místa na spaní navíc, že tam může přespat ať nejde sama domů na nový rok. To bylo dobré, ale při pomyšlení na to, že tam bude sama se třemi páry se ji moc do toho nechtělo. Když se ji to po obědě rozleželo v hlavě, tak si řekla, že nakonec to zkusí a maximálně se někam vytratí.

Byl podvečer a nastaly přípravy na bujarý večer. Veronika si udělala červený přeliv, jak byla zvyklá, přece jak na nový rok, tak po celý rok. Rychle oholit, to co bylo potřeba, přece, jen kdyby náhodou k něčemu mělo dojít, teď vybrat prádlo a vršek. Asi po hodině vybírání bylo hotovo. Krajkové prádlo s podprsenkou, co dostala od Ježíška, to sice ukazovalo víc, než ukrývalo, ale na vzhled bylo ideální. A na závěr si oblékla krátké červené šaty s větším výstřihem, který zvýrazňoval její prsa. Poslední kontrola před zrcadlem a jde se.

Cesta uběhla celkem rychle, a když dorazila na určenou adresu, kterou jí poslali Honza s Luckou zjistila, že je tam jako první. Hned po příchodu Honza nalil tři panáky „tak ať se to dnes vydaří“, ťukli si na přivítanou a na zdařilý večer. Ale jako jediná návštěva tam nebyla dlouho sama. Asi za půl hodiny dorazili další dva páry a každý pár měl sebou kamaráda, co byli tento den sami, a tak je chtěli vytáhnout do společnosti. Byli to kluci okolo dvaceti pěti let. A asi se chystali na večer jako Verča. Oholení, navonění, oba měli sportovní postavy. Mladší se jmenoval Petr, byl nezadaný, měl třicet let a delší dobu bez přítelkyně. Druhý kluk byl Martin, který měl teprve sedmnáct let, jak Verča po chvíli zjistila při seznamovacím přípitku, který Honza právě nalil. To už celkem cítila, že ji ten alkohol stoupá do hlavy a chtěla si dát pauzu, ale v tom po malé chvíli došel Martin a donesl plechovku piva. dík s úsměvem ji přijala a s chutí se napila, aby zapila chuť předešlých panáků.

To si Verča řekla, že tu aspoň nebude jako páté kolo u vozu, že tu je někdo taky sám ke dvěma párům, které tuto akci neodřekly.

Samozřejmě při proudu alkoholu, co koloval po místnosti, se i ztrácely zábrany třech párů.

Ještě že tu nejsem jen sama si pomyslela, bych tu dělala křena.

V tom se propletl Martin mezi ně a podal další rundu Veronice. „dáme si?“ Když oni nemají asi čas? to si řekla, že asi brzo odpadne a bude spát, ale proč ne? tak na toho silvestra s úsměvem pronesla Verča.

Se stoupajícím alkoholem už cítila, že má docela naváto, ale bránila se to dát najevo. Přemýšlela, že pokud to tak půjde, dál se půlnoci nedočká a to zbývalo necelou hodinu do ohňostroje. Ale to už byl u ní Martin s další rundou panáků pro všechny. Páry se roztrhly od své činnosti a všichni si připili na pěkný večer.

Když opět došel Martin s dalším kolem panáků si Verča řekla, že to asi na ní zkouší. ale je mladší jak já! Ale i tak si řekla, že to je asi jedno, že o nic nejde. Hned, jak dopila, ucítila něčí ruku na rameni, byl to Petr posílený alkoholem a asi ztratil ostych. „pustil jsem hudbu, jdeme tančit?“

„Proč ne?“ Aspoň se trochu protáhnu si řekla.

Při tanci najednou začala hrát pomalá hudba a s Petrem začali tančit ploužák, v tom cítila, jak jeho ruky pomalu, ale jistě klesají na její zadeček. V tom mu vzala ruky a vrátila zpět na záda. Sama nevěděla, jestli se jí to líbí nebo si má udržet cudnost. Ale když to zkusil asi po třetí, tak už ho nechala, protože ji celá situace i s třemi páry, které viděla, začala vzrušovat. Řekla si, proč ne Petr byl pohledný starší, jak Martin a navíc je sama. Když bude mít zájem, proč ne? Dohrála hudba a najednou se všichni zvedly, že už bude půlnoc. „už?“ To nějak uteklo si řekla. Všichni se oblékli a šli ven před dům si připít a podívat na ohňostroje. Odbila půlnoc a přišel přípitek, všichni si připily, až došlo na přípitek Verči s Petrem. To si ťukli a přišel polibek, ale ne jen tak obyčejný, ale Petr si ji přitáhl rukou ke své puse a dál ji francouzský vášnivý polibek. To ji tak překvapilo a zároveň vzrušilo, že se ji podlomili kolena. Když to skončilo Verča měla že vzrušení nebo možná i z alkoholu malý výpadek smyslů. Ale v tu chvíli k ní došel Martin a následovalo to samé. Akorát Martin si dál záležet a polibek protáhnul, co mu jen síly stačily. To už na Veroniku bylo dost takového vzrušení, že už začínala ztrácet zábrany a šla by klidně s oběma.

Ale furt měla zábrany, aby tomu nepodlehla. Když se vrátili zpět do domů vše, pokračovalo ve stejném rytmu. Páry se věnovaly sobě už docela bez zábran, to Veroniku začalo vzrušovat. Když došel Martin s dalším kolem alkoholu se už ani nebránila a nechala situaci plynout samovolně. Došlo i na tančení, jako bylo před tím akorát s tím rozdílem, že se kluci předháněli, kdo bude na řadě a asi který si dovolí asi víc. Ruky obou kluků byly pořád níž a níž, ale to už Veronice moc nevadilo a nechala se unášet vlnou vzrušení smíšenou s alkoholem. Když tančili a pili asi do tří hodin do rána, tak pár, co byl ne domácí se zvedl a řekli, že už jdou domů. No, kdyby nešli by si to tu asi rozdali, si pomyslela. Když v tomto stavu by ji to asi nevadilo. Najednou nastalo trapné ticho a domácí pár řekl, že už půjdou taky na kutě. aha tak to je blbý do té zimy se mi moc nechce, řekla Verča. Tak můžete spát tu, jak jsme ti říkali. Měli tu spát Vilém s Maruškou, ale ti nedorazili, tak podkroví je celé volné. „super toho bych využila, do té zimy se mi vůbec nechce.!“

Tak podkroví je nachystané tak klidně můžeš tam, řekla Lucka a doprovodila Verču do vrchního patra. Když se vrátili, tak zjistila, že tu nebude spát sama. Petr s Honzou se domluvili, že tu Petr přespí taky. Honza nalil poslední rundu a prohlásil: na pěkný konec večera. Tím naznačil asi, že je nejvyšší čas se odebrat do postele. Tak Veronika vypila panáky a se všemi se rozloučila. Vydala se do podkroví. V tom viděla, že se za ní vydal Petr. Že by tu byl ještě jeden pokoj? Pomyslela si a dál vyšlapávala schody už značně zmožena alkoholem, co vypila za celý večer.

To ji Petr dohnal a jak byl kousek pod ní, tak měl krásný výhled na její zadeček pod krátkými šaty. To ho asi navnadilo, chytl ji za zadeček a začal jí jako pomáhat do schodů. Ale mělo to spíš ten efekt, že jí šaty ještě povyhrnul víc nahoru, aby měl lepší výhled.

Pěkný, pěkný s úsměvem to okomentoval a popostrčil ji ke dveřím jediného pokoje na vrchním patře.

V tom ji došlo, že bude spát s ní v jednom pokoji a k tomu ještě na jedné posteli. Protože když ji byla pokoj ukázat Lucka, byla tam jen jedna postel, letiště.

No tak to bude zajímavé si pomyslela. Když vešli do pokoje jí Petr chytl kolem boků a otočil si ji k sobě čelem. Když ji chtěl dát pusu, ho odstrčila a řekla, že nic nebude, i když byla už tak vzrušená, že by se na něj nejraději vrhla. „Chtěla bych se převléct, dovolíš?“ Petr se otočil zády, ale celé to mělo jeden malý detail kterého si Verča nevšimla. Při převlékání ji viděl Petr v zrcadle na zdi. Stačilo jen to, když si vysvlékla červené šaty, tomu stačilo, aby cítil, že se mu valí krev z mozku do kalhot. Když si sundala podprsenku a chtěla obléct noční košilku, byl to poslední impulz pro Petra aby to zkusit. Jak měla košilku přes hlavu se otočil a jedním krokem byl u ní. Pravou rukou ji chytl za pas a druhou za prso. Stihl to akorát v té chvíli, kdy ji košilka sjela a vše zakryla i s Petrovými rukami. Než stačila cokoliv udělat nebo reagovat, si její hlavu Petr přitáhl ke svojí a začal ji vášnivě líbat. To už nevydržela a šla mu naproti. Ruka, která ji do teď držela za prso, ji pomalu sjížděla přes břicho až ke kalhotkám. To už nejednou cítila, jak jí ruka překonala lem kalhotek a začala ji dráždit její naběhlý poštěváček. Začala to dávat najevo svými, zatím tichými steny. Petr si rozepnul kalhoty a nechal je spadnout na zem. Toho Verča využila a zajela rukou do trenek, kde nahmatala jeho penis. Byl docela velký, akorát ji zavazely jeho trenky, tak se mu je snažila sundat. Když byla v předklonu ho uviděla ho v celé kráse, měl větší průměr, co zatím měla a viděla naživo. Měla jej kousek od hlavy tak se jen přiblížila rty a jemně mu ho olízla. Chuť pro ní byla hypnotizující, rukou mu pomalu vymáčkla jeho vytékající vzrušení a s chutí okusila. Petr jí mezi tím stáhl kalhotky, co dosáhl a strčil jí jeden prst do kundičky. To se prohnula a věděla, že orgasmus na ní dlouho nebude čekat. Petr se najednou postavil, vzal ji do náruče a s líbáním položil na postel. Pusou jel pomalu přes prsa a pupík směrem ke kundičce. Zvedl ji nohy a sundal kalhotky, které měla ještě u kolen. Když byly kalhotky na zemi, vzal ji za nohy a zase ji pomalu sjížděl jazykem od kolen přes slabiny až na kundičku, když ucítila jeho jazyk na poštěváčku věděla, že má orgasmus na spadnutí. To už, už, si jeho hlavu přitahovala a směřovala na to správné místo a začala prožívat, celkem hlasitým doprovodem, svůj první orgasmus večera. V tom se otevřeli dveře a do místnosti vešel Martin. S Petrem to ani nehnulo a pokračoval v lízání orgasmem se svírající kundičky, se které se řinuli potůčky její šťávy. Veronika by se chtěla před Martinem schovat, ale její orgasmus ji nedovolil nic dělat. Toho využil Martin a snad jedním pohybem se sebe strhl oblečení. Rychle využil situace a klekl si k její hlavě a dál jí před obličej svůj penis, který byl už v plné velikosti. Když otevřela oči a viděla jeho velikost neodolala a vzala ho do pusy. Měla s tím dost, co dělat, protože ho měl asi tak dvacet pět centimetrů a široký, že jí skoro nevešel do pusy. Toto si ráno ani nepomyslela, že tento večer tak skončí. Jeden jí líže její kondičku a v puse bude mít něco takového. V tom se Petr zvedl a popotáhl si Verču na kraj postele, párkrát ji přejel pérem přes celou kundičku zastavil u jejího vchodu a jemně začal zasouvat do jejího úzkého lůna. Když to si v poslední chvíli Verča uvědomila, že nemá kondom. A z posledních sil řekla kondom. To ji Petr řekl, že si dá pozor a Martin ji umlčel svým penisem, který ji zasunul zpět do pusy. Jelikož Verča byla tak opilá a vzrušená, neměla síly na odpor. Během chvilky byl v ní Petr až po kořen. Jeho pomalé tempo pomalu zrychlovalo a přivádělo Verči další vlnu slasti, která jí opět blížila k orgasmu. Ještě že její steny tlumilo Martinovo péro, které kouřila, čím dál, tím víc vášnivěji. Jinak by to asi slyšeli i sousedi o dva domy vedle. Petr cítil jak mu péro svírá její už, tak úzká kundička a řekl „už to mám na kraji!, že potřebuje pauzu nebo se udělá. Tak střídání zavelel Martin vytáhl péro z její pusy. A přesunul se mezi její nohy a Petr zaujal místo u její pusy. Martin neodolal a začal lízat už vzrušením nateklou kundičku. Chystal si ji na svůj první sex, Martin byl totiž ještě panic tak nikam nespěchal, aby to protáhl co nejdéle to šlo. Po chvíli lízání usoudil, že je připravená na další pokračování. I když byla Verča trochu roztáhlá a promazaná, od jejich šťáv, co z ní tekly, šlo to celkem ztěžka, ale ho neodradilo a po pár pokusech byl uvnitř a užíval si dosud nepoznaný pocit vlhkosti a sevření. Po chvíli se Martin rozhodl změnit polohu a přetočil si Verču nahoru na sebe na koníčka.

Když Verča cítila jeho penis, který byl zatím největší, co měla až na děložním čípku a jeho tlak snad do všech koutů svého těla, se začala zmítat v dalším snad největším orgasmu svého života. To už ale při tom nezvládala kouření, a tak vykřičela svoje finále přes půl ulice. Jenže to mělo za příčinu to, že její kundička začala neúprosně jejími stahy svírat Martinův penis. Ten to cítil, že už nevydrží, ale jak byla Verča na něm nemohl, možná ani nechtěl, vytáhnou už cukající penis. Verčina kundička ho ještě dvakrát sevřela a dodělala, co už bylo nezvratné. Z cukajícího penisu se začala valit jedna dávka za druhou a vyplňovat poslední zbytečky volného místa. Když cítila to teplo a salvy jeho semene snad až v žaludku, ji zapříčinilo, že na její odeznívající orgasmus nastoupil hned druhý. Sice nebyl tak silný, ale stál taky za hlasitý projev. To už ale nevydržel ani Petr, kterého se snažila z posledních sil kouřit a cítila, jak v něm začíná cukat a najednou měla na jazyku Petrovu, ne malou dávku jeho semene. Nezbývalo ji nic jiného než to všechno spolknout, protože to nebylo kam vyplivnout. Když odezněli orgasmy obou se začal Martin znovu pohybovat v její naplněné kondice. Byl tak vzrušený, že i po jeho výstřiku mu jeho penis neklesl a začal znovu svou pouť do lůna své hostitelky. Petrovi trochu povadl, ale hned využil situace a navázal, kde skončili. Stačilo pár Verčitých olíznutí a chvíle pokouření, které umocňovalo vzrušení Martinova péra v její bundičce a byl Petr opět tvrdý jako nikdy. To už si Veronika opět užívala vyplnění. To ani nestihla zaregistrovat, že se Petr přesunul za ní a začal jí lízat zadeček, aby si ji nachystal na další její premiéru. Tou premiérou nebylo to, že by ji jeden šukal a druhý lízal, ale to, co mělo teprve přijít. Najednou cítila, že ji do zadečku začíná pronikat něčí prst. Toto nikdy nezažila, ale po prvním nepříjemném pocitu se začala uvolňovat, to už cítila dosud nepoznané pocity dráždění. Když Petr usoudil, že by mohlo být připraveno, naposled navlhčil její doposud panenský vchod do jejího análu. Pomalu se přesunul nad ní a nasměroval svůj penis na její análek. „to nedám“, řekla tiše „neboj to půjde“, řekl Petr a pomalu do ní začal zasouvat, první to moc nešlo tak se Petr ještě přesunul dolů a přidal další dávku slin, aby ji ho navlhčil. Druhý pokus byl už lepší a Petr překonal sevření její zadní dírky. Když žaludem překonal její svěrač, ucítil obrovský tlak a teplo, které bylo neskutečně dráždivé. To pro Verču zatím nebylo tak příjemné, ale s postupujícími zásuny začínala cítit, jak se v ní třou oba penisy o sebe jen přes tenkou stěnu její kundičky. Když se uvolnila úplně a byli v ní oba až po své kořeny cítila jak na ní přichází další nepopsatelný orgasmus. To se jí zatmělo před očima a zažila svůj první mokrý orgasmus v životě. To opět zapříčinilo její stahy v kundičce a začala svírat oba kluky hluboko v sobě. To nevydržel ani jeden z nich a oba, najednou ji začali plnit obě dírky svým semenem. To už bylo na všechny tak vyčerpávající, že asi během pěti minut usnuli vedle sebe. Verča v objetí obou kluků z každé strany.

Ráno když se Verča vzbudila, byla v pokoji už sama a marně přemýšlela, co se v noci odehrálo. Cítila, že má něco zaschlého na puse, to ji vystrašilo, že blinkala ale po zjištění, že to je něco jiného, pro ni už známého,zhrozila se co se dělo.

Najednou si uvědomila, že je vlastně nahá, když si sedla ucítila, že má pod zadečkem mokrý flek. To nebylo, ale to nejhorší, protože v tu chvíli, když si sedla z její kundičky, vyjela notná dávka něčeho povědomého. Vzala na prst a přičichla, to se ji málem zastavilo srdce, poznala, že to je něčí semeno. Když zakašlala z ní vytekla další dávka semene, nabrala znovu na prst a přičichla, fakt pro jistotu ještě olízla kousek prstu a to ji utvrdilo, že je plná semene ale neví komu patřilo. Nebyl tu ani záchod a ani něco, čím by se mohla utřít do prdele to je „trapas“. Rychlé se začala oblékat. Jenže nemohla nic kromě šatů najít. no tak to nám ten rok začíná pěkně, když vše prohledala a nenašla nic, nezbývalo nic jiného než jít naostro. Prostěradlo s důkazy včerejšího večera, nebo spíš dnešního rána sundala a dala vedle postele, aby to nachystala jako na oprání. Pomalu vyšla z pokoje a šla po schodech dolů, ale to mělo za následek, že co schod to jí vyteklo trochu semene z kundičky, ale něco ji nesedělo. Přišla do obývacího pokoje tam byli jen Honza s Luckou a měli úsměvy od ucha k uchu. V tu chvíly byla Verča červená až na zadku, protože nevěděla, jestli vědí o včerejším večeru nebo byli dokonce u toho. Rychlé se snažila úkryt na záchod. Když si sedla trochu zatlačila, aby vymáčkla poslední zbytky semene, zjistila, že semeno neteče jen z kundičky, ale i z vedlejší dírky. To už chytla úplnou paniku marně pátrala, co se po půlnoci dělo. Když už myslela, že je vše venku pořádně se postarala a sta do obýváku za Luckou. Honza někam odešel tak s Luckou začaly debatovat o dnešní noci. Lucka se jen smála, když slyšela, jaké má Verča okno. To se Lucka rozpovídala, že tu měl být jen Petr a Martin byl neplánovaně přizván jejich kamarády. A že večer tu měla spát jen ona a oni měli jít domů. Ale nějak to neuhlídali a že tu nakonec zůstali oba. Ale po domluvě s Honzou. Prostě chlapy!

To už Verča začala být nervózní, který to byl s ní v posteli. Ale to najednou přišel šok, když ji Lucka řekla, že ráno šli z pokoje oba s úsměvy od ucha k uchu. Řekla ji, že po oslavě šli do postele, kde měli sex, a že hned usnula, ale Honza, že byl vzhůru a že slyšel docela bujarou zábavu. První myslel, že to jde od sousedů. Ale když se šel napít, zjistil, že to jde od nich z podkroví. „Myslel si, že jsi tam jen s Petrem, který tě doprovázel“, ale že když se podíval na gauč, byl prázdný a Martin nikde. Tak mu to došlo, protože když chodili kouřit oba mu říkali, jak to na Veroniku zkouší.

V tom to celé Veronice došlo a už věděla, že asi prožila svou první trojku se dvěma kluky i s prvním análním sexem. Jenže to mělo jednu chybu a to že si nic z toho nepamatovala.

No nic já musím jít, za to prostěradlo se omlouvám a byla bych ráda, kdyby to nikdo nevěděl tím se Veronika rozloučila a vyrazila domů bez kalhotek a podprsenky od Ježíška. Celou cestu myslela na noční dobrodružství, ale nic nepřicházelo. Jen si říkala dokola: skončím v pekle, skončím v pekle!!!
adrex
Příspěvky: 7
Registrován: úte 21. úno 2023 20:57:25
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Silvestr 2000

Příspěvek od adrex »

krasne.. jednu vercu sem prcaval.. co to mala presne takto rada...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bucky_z_kentucky, C3p3, Cunas24, hanibalecter, hawkeye, Holzer, murphy, papirek99, Parikzbb, pelmel11, peter_10, Stag24, Sublover, Sukodlak, Tommm a 55 hostů