PP Jak jsem se stal kandou

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
miky8470
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. led 2023 12:16:36
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

PP Jak jsem se stal kandou

Příspěvek od miky8470 »

Ahoj, do jisté doby jsme byli normální manželský pár bez nevery.To se ale zmenilo jednoho breznoveho dne.Zjistil jsem, že manzelka má milence.Udelala chybu kdyz ulozila jejich fotky na sdílený disk.A já je našel.Videl jsem ji nahou venku u rodinného domku vsude okolo snih a jen nádrž s vodou ze které se kourilo jak v ni byla horká voda.Moje zena v ni stala nahá voda ji sahala nad kolena.Nejprve to byl sok, postupně jsem zjistil, že mě to vzrušuje.Nic jsem ji nerekl jen se vsimal.casto si ji holila dohladka,malovala se jako modelka.A cim dal vic me pritahovala.asi po trech dnech jsem večer v posteli z stahnul deku.mela jen kratkou košilku.Ne dnes ne...ale ano, pomyslel jsem si,budes to mit podruhy.A zacal ji hladit buchtu.Po chvili povolila nohy a bylo videt že začíná být vzrušená.lehl jsem si mezi jeji nohy a zblizka si ji prohlizel.Mela to dnes?Byl jsem vzrušený z predstavy, že mela uvnitř jineho ptáka.Zacal jsem ji lizat pysky .Hned zvedla nohy a vzdychala.Mela ji celou mokrou,zvedl jsem se a projížděl ji prstem,bradavky ji trcely.Uz jsem nevydrzel prilehl mezi jeji stehna a jednim pohybem ji ho tam vrazil a zacal prirazet .Chytla mě za pulky a zatinala nehty.Tak co,nechtela bys i jinýho??Poseptal jsem ji do ucha.Zastenala a zacala hned pořádně prirazet . Tobě se to nejak líbí,poseptal jsem znovu.Ano ano zastenala nahlas.Co uz jsi ho dnes měla??Zacala prirazet divoce a s narkem se rychle udelala .Tak pojd,jeste jeden výstřik dnes... Poslušně drzela nastavenou a ja se do ní vystrikal.

Druhý den jsem ji poslal SMS:vcera jsi pěkně dovadela...to jak jsi zacal o tom druhym ...no a mela jsi predtim jinýho?

Neodpovedela,ale ja vedel, že mela .Nevydrzel jsem to a napsal ji...libilo by se mi kdybys to delala s jiným.Joo??? ;) ;) ;) hned se chytla.zarlil bys ..Ne, po nem bych si tě vzal jako včera,se dvema ti to prospívá ;) :) tys neco poznal?Ano bylo to na ni videt jak byla celá velká...vystrikal tě?Ano, prisla odpověď.Chces abych to s nim dělala?Ano chci ..
miky8470
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. led 2023 12:16:36
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Jak jsem se stal kandou 2

Příspěvek od miky8470 »

Když prisla domu delala jako by nic.Zato v posteli hned zajela pod deku a chytla mě za ptáka.Jsi nějaká rozjetá rekl jsem .Ano,jak jsi to poznal? Když to děláš se dvěma....shybla se a vzala mi ho do pusy.Taky mu ho kouříš?Na znamení souhlasu mi sevrela v ruce koule.A chutná ti?Opet sevření..Pak prestala a naskocila si nahoru..rozsvitil jsem Bradavky ji trcely. Podival jsem se dolů a videl jak si ji tiskne na muj ocas.Pak se nadzvedla a dosedla.soustej rekl jsem ji...poslechla.Dneska jsi s nim nespala?Ne...az zitra.Kdy?dopoledne,jdu driv z práce.Napisu sms.... udělali jsme se oba najednou ..
Uživatelský avatar
diskret26
Příspěvky: 88
Registrován: úte 21. dub 2015 21:03:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Jak jsem se stal kandou

Příspěvek od diskret26 »

...krása, vzrušujúce
Gentus
Příspěvky: 9
Registrován: pát 28. říj 2022 18:00:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Jak jsem se stal kandou

Příspěvek od Gentus »

Krásná povídka doufám že bude i pokračování
samec80
Příspěvky: 47
Registrován: úte 03. led 2017 16:45:13
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Jak jsem se stal kandou

Příspěvek od samec80 »

Zaujímavé… pokračuj prosím…
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Jak jsem se stal kandou

Příspěvek od pajda1 »

Super, těším se na pokračováni.
miky8470
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. led 2023 12:16:36
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Jak jsem se stal kandou

Příspěvek od miky8470 »

10:32 ahoj jdu z prace...
Kam? děláš do čtyř....
Když chci soulozit,musim driv..
A ty chceš dnes souložit??
Ano,chci...
Mela jsi to vcera...
Málo....
Jsi nadržená?
Ano jsem ,na jeho velký péro...
A na moje?
Na tvoje až potom ..aby sis uzil roztazenou kundicku, pa
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: PP Jak jsem se stal kandou

Příspěvek od Všimáček »

miky8470 píše: úte 24. led 2023 7:54:07 10:32 ahoj jdu z prace...
Kam? děláš do čtyř....
Když chci soulozit,musim driv..
A ty chceš dnes souložit??
Ano,chci...
Mela jsi to vcera...
Málo....
Jsi nadržená?
Ano jsem ,na jeho velký péro...
A na moje?
Na tvoje až potom ..aby sis uzil roztazenou kundicku, pa
Tvl tak to je sen. Dal bych za to snad cokoliv na světě, kdyby tahle konverzace byla moje a mé ženy. 😀
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
miky8470
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. led 2023 12:16:36
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Jak jsem se stal kandou

Příspěvek od miky8470 »

Cekal jsem doma a nevedel kde je..U něj doma,na hotelu,ve vyrivce??Ocas mi stál a brnely koule pri představě, že moje manzelka má v kunde pero svyho milence...predstavoval jsem si, jak lezi na zadech nohy nahoře a mezi stehny leží on a hybe zadkem.Pri kazdem jeho pohybu má žena zastena a jeho tvrdý penis do ní zajede az po koule....

14:45: jsem doma, ozvalo se od dveří...pristoupila ke mě a hned mi sahla do rozkroku.Je nějaký velky....To je celou dobu,co jsi sukala...Ano,sukala,provokovala.Chces se podivat?Zatahl jsem ji do ložnice a polozil na postel.Svlikni se,rekla mi.Slipy šly dolu a ona se pobaveně divala na myho ztoporenyho ptáka.Honil sis u toho? Ne, cekam na tebe.Sundal jsem ji halenku a hnetl ji kozy.Pak vzal jeji bradavky do rtu a současně rozepinal kalhoty.Musely dolu...mela černá tanga a na nich skvrny od semene.libal jsem ji brisko a pak ji projel carku pres kalhotky Vonela ji mrdanim.pomalu jsem je zacal stahovat a vsiml si semene v nich.vystrikal tě?Ano a pořádně.zaboril jsem hlavu mezi jeji stehna a pilně lizal jeji vonavou carku.A pak zasunul jazyk do kundy...Zacala vzrusenim stenat...Ano slizej to.. ještě, ještě... držela mě za vlasy a sukala s mym jazykem.Prestal jsem a prohlizel si jeji picu.Byla cela velka,leskla se.V jaké poloze se udělal?Zezadu, odpověděla .Delal mi to jako devce,drzela jsem prohnutá a pak to do mě napumpoval.Bylo toho hodně.To uz jsem nevydrzel,prilehnul na ni a silou ji do kundy zarazil curaka.zajel tam jak do bazenu az po koule.Paty mi polozila na zada a pleskla pres pulky.zacal jsem prirazet a vzrusenim jsem primo kricel slastí.Ano, ano vojed mě jako on, šeptala...nevydrzel jsem naposled se vzepjal a strikal a strikal.Drzela a hladila mě po nahych pulkach ..
miky8470
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. led 2023 12:16:36
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Jak jsem se stal kandou

Příspěvek od miky8470 »

Pockala az se dodelam a vydycham...priste musis vic vydrzet,nestihla jsem se udelat.On vydrží víc? No....o hodně, řekla.Jak ho ma velkyho? 19, ale hlavně tlustyho.Nez mi ji roztáhne dost narikam.Citil jsem jak mě koule zacinaji zase brnet, ale ocas mi nestál.Sahnul jsem do supliku vedle postele a vyndal robertka.Klekni si...Poslechla a hned se prohnula.Tak velkou picu jsem u své manzelky ještě neviděl.zacal jsem ji drazdit spickou robertka a pustil vibrace.Zavzdychala a pomalu pohybovala zadkem.Drazdil jsem ji,kde to jen šlo,postevak,pysky sem tam zajel kousek do kundy,abych ho hned vytahnul.Tobuz stenala a nastavovala se.Ty me snad ještě uděláš.... pokolikáty dneska?poctvrty odpověděla.. takze s nim třikrát?Ano... pevně jsem ho uchopil a zacal ji dlouze projizdet celou jeji nenasytnou kundu.Hlasite vzdychala a rukou si pritom drazdila poštěvák.Zacala se svijet a narikat .vraz mi ho tam prosím...to uz mi zase stal ..roberka jsem ji tam strcil nadoraz, prikleknul a svyho curaka pridal k němu.zajel tam hned...oohh, bože...delala se na oba a jen rychle dychala...no, pojd jen na ne vytec,rikal jsem ji... Ještě já... drž...prcal jsem mohutne a pořádně.zespodu mě chytla za koule.ne ted to tak rychlý nebude...trvalo to dalsich patnact minut nez jsem znovu vystriknul.rychle jsme dýchali,ona na kolenou, ja v kleče s curakem hluboko uvnitř
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, jonny, lamp990, pepan1 a 209 hostů