OPLODNENI manzelky milencem

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Emperor »

jensen píše: úte 01. lis 2022 16:44:19 Tak moja najzvrhlejšia predstava je súboj mužnosti.
Bull alebo viacero bullov nakladá moju hotwife naplno, avšak ja mám vždy právo do nej striekať prvý, predom bullom/viacerými.
Mal som proste šancu a keď som skutočne geneticky najsilnejší, tak vyhrám, ak nie, smola, príroda a bull vyhral:)
Láka Vás to tiež?
Myslím si, že to s genetickou sílou nemá nic společného. To je prostě ruská ruleta.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od CuckEss »

jensen píše: úte 01. lis 2022 16:44:19 Tak moja najzvrhlejšia predstava je súboj mužnosti.
Bull alebo viacero bullov nakladá moju hotwife naplno, avšak ja mám vždy právo do nej striekať prvý, predom bullom/viacerými.
Mal som proste šancu a keď som skutočne geneticky najsilnejší, tak vyhrám, ak nie, smola, príroda a bull vyhral:)
Láka Vás to tiež?
No on je taky problém v tom, že penis v pochvě působí jako pumpa, takže i kdyby ses ty do manželku vystříkal, tak jak by nastoupil bull, tak by jeho penisem tvoje sperma vypumpoval a předal by tam svoje, ale není vyloučeno, že i to malé množství co by se mu nepodařilo vypumpovat a dostalo by se přes čípek, tak by oplodnit vajíčko mohlo, ale víš jak, většinu podpory ty druhý samec vypumpuje ven, tak tam zůstane jen malá hrstka vojáku obklopena bullovou přesilou.
Jen teď nevím, jestli výživa z prostaty musí být od jednoho samce, nebo když by tam zůstalo trochu tvého sperma a byla by tam podpůrná jednotka od bulla, tak jestli by se nabraly jeho zásoby a pak by to bylo jen o souboji, kdo domrská rychleji, nebo jak...
rekordy: bez orgasmu 74 dní
cml1984
Příspěvky: 33
Registrován: pon 14. bře 2022 21:55:55
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od cml1984 »

jolana píše: stř 23. lis 2022 21:33:23 Ahoj, poznali jsme se pred par lety v praci a meli kratky vztah, pak se rozhodl priznat si pravdu a ted podstupuje zmenu pohlavi, je v 6 tem mesici hormonalni lecby, ktera vyborne zabira, zije trvale v zenske roli, od pristiho mesice dostane uredne nove neutralni jmeno. Pro jeji zdokonaleni nas napadla hra, ktera by mozna nekoho bavila s nami. Jolana, tak se ted jmenuje, vyborne prijima dilda, jako muz jiz nefunguje a v ramci terapie a prijeti sve role by mela zacit zit plnohodnotny sexualni zivot s muzem. V jeho ramci vidim jako dobry trenink zakoupeni silikonovych tehotenskych brisek a podstoupeni simulovaneho tehotenstvi, nejprve tedy dlouhodobejsi oplodnovani muzem a nasledne pristoupit k noseni tehotenskych brisek patricnych rozmeru vhodnych pro mesic cyklu a to plne v beznem zivote. Lakala by nekoho takova hra? Pa Katka a moje Jolana https://www.jsemholka.cz/products/jolana/
To je hodně zajímavé
niord
Příspěvky: 37
Registrován: stř 28. dub 2021 22:07:41
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní a rád to dělám naostro.

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od niord »

No, nevím... Já bych to tedy dělal jen se skutečnou ženou, která může i skutečně otěhotnět...
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Petrpav30 »

niord píše: čtv 24. lis 2022 11:39:41 No, nevím... Já bych to tedy dělal jen se skutečnou ženou, která může i skutečně otěhotnět...
Taky si myslím že toto už je za hranou.
jensen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 19. led 2016 19:51:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od jensen »

CuckEss píše: stř 23. lis 2022 21:28:56
jensen píše: úte 01. lis 2022 16:44:19 Tak moja najzvrhlejšia predstava je súboj mužnosti.
Bull alebo viacero bullov nakladá moju hotwife naplno, avšak ja mám vždy právo do nej striekať prvý, predom bullom/viacerými.
Mal som proste šancu a keď som skutočne geneticky najsilnejší, tak vyhrám, ak nie, smola, príroda a bull vyhral:)
Láka Vás to tiež?
No on je taky problém v tom, že penis v pochvě působí jako pumpa, takže i kdyby ses ty do manželku vystříkal, tak jak by nastoupil bull, tak by jeho penisem tvoje sperma vypumpoval a předal by tam svoje, ale není vyloučeno, že i to malé množství co by se mu nepodařilo vypumpovat a dostalo by se přes čípek, tak by oplodnit vajíčko mohlo, ale víš jak, většinu podpory ty druhý samec vypumpuje ven, tak tam zůstane jen malá hrstka vojáku obklopena bullovou přesilou.
Jen teď nevím, jestli výživa z prostaty musí být od jednoho samce, nebo když by tam zůstalo trochu tvého sperma a byla by tam podpůrná jednotka od bulla, tak jestli by se nabraly jeho zásoby a pak by to bylo jen o souboji, kdo domrská rychleji, nebo jak...
jasné, máš pravdu. Tak potom ja pôjdem posledný, aby som mal nádej :D
Cuckold34
Příspěvky: 5
Registrován: stř 21. zář 2022 14:04:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželé z ostravska 34/32. Ona to má ráda, on má rád když ji může půjčit.

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Cuckold34 »

kanda78 píše: pát 04. lis 2022 9:08:54 Nám se nedaří otěhotnět, tak jako úvaha je to zajímavé ale chtělo by to někoho zkušeného co ví o čem to vše je.

My jsme se s ženou snažili 3 roky o dítě, manželka viděla problém hlavně u sebe. Já jsem ji šukal na ostro a s milencem chodila s ochranou. Když jsme to vzdali a přestali to řešit, tak už s milencem šprcky přestala používat a stříkali jsme do ní oba a za dva měsíce byla těhotná. Akorát je teda mnohem pravděpodobnější, že ji oplodnil on, když já 3 roky a nic....
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Všimáček »

Cuckold34 píše: čtv 08. pro 2022 14:01:35
kanda78 píše: pát 04. lis 2022 9:08:54 Nám se nedaří otěhotnět, tak jako úvaha je to zajímavé ale chtělo by to někoho zkušeného co ví o čem to vše je.

My jsme se s ženou snažili 3 roky o dítě, manželka viděla problém hlavně u sebe. Já jsem ji šukal na ostro a s milencem chodila s ochranou. Když jsme to vzdali a přestali to řešit, tak už s milencem šprcky přestala používat a stříkali jsme do ní oba a za dva měsíce byla těhotná. Akorát je teda mnohem pravděpodobnější, že ji oplodnil on, když já 3 roky a nic....
Tak u vás to beru tak, že to dopadlo ideálně. Chtěli jste mimi, dlouho to nešlo. Nakonec se to povedlo s jiným. Manželka si to odnosí a porodí přirozenou cestou, takže bude mít plně mateřský vztah k dítěti. Pro tebe jako kukolda by to nemělo znamenat nic špatného protože jsi dovedl váš trojúhelník k dokonalosti a navíc, otec je přece ten kdo vychovává. A hlavně, tohle je stokrát lepší než adopce. Kdybysme chtěli dítě, nemohli bychom a problém by byl ve mě, tak ji rovnou pošlu za jiným. Takže za mě všechno cajk. Gratuluji!. 👍
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
Cuckjirik
Příspěvky: 2
Registrován: pát 23. pro 2022 4:16:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Cuckjirik »

U nas to bude take mozna na poradu dne. Nevidime na tom nic spatneho. Manzelka (pokud se rozhodneme mit dalsi) proste prestane brat prasky a nechame to na prirode. Vzhledem k tomu, ze spolu klasický sex nemáme už déle nez rok, to bude muset být jedine od nejakého milence. Proste jsme se dohodli, ze spolu šukat už nebudeme a že i v případě, že se rozhodneme mít dalšího potomka s tim neni potreba zacinat.
Nevidime v tom zadny velky problem.
doktorproktor
Příspěvky: 61
Registrován: úte 28. pro 2021 12:33:11
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od doktorproktor »

Mě by se moc líbilo to riziko, že do manželky milenec stříká na ostro a může dojít k oplodnění. Teď už ale přechod, takže nehrozí oplodnění. Takže aspoň slastné čvachtání ve vystříkané kundičce
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Judy31 a 106 hostů