Seznamka extrémy a prasárny

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
krakenus
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od krakenus »

Ahoj, rád ženu zprzním a nakonec pocákám jako tehdy tuhle. Já Praha. prosím pište jen vážní zájemci.

Obrázek
oldiebull
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem muž 58 let, mladšího vzhledu, 176/88, sportovní postavy, s potřebnou společenskou a komunikační úrovní, empatický. Mám zkušenosti s rolí dominantního bulla ve vztahu cuckold-hotwife nebo v trojce ŽŽM. Preferuji lokality Praha a okolí a Brno a okolí.

Příspěvek od oldiebull »

Jsem zkušený dominantní bull, 58 let, 176/88, sportovní postavy, mladšího vzhledu a hledám pár kanda - hotwife, věk nerozhoduje, Praha a okolí nebo Brno a okolí. Nabízím společenskou a komunikační úroveň, empatii, schopnost vyhovět všem extrémům dle přání páru a profi přístup.
Obrázek
drago
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme zralý pár, kde ona je náruživá a má ráda luxus.

Příspěvek od drago »

oldiebull píše: čtv 24. lis 2022 9:22:18 Jsem zkušený dominantní bull, 58 let, 176/88, sportovní postavy, mladšího vzhledu a hledám pár kanda - hotwife, věk nerozhoduje, Praha a okolí nebo Brno a okolí. Nabízím společenskou a komunikační úroveň, empatii, schopnost vyhovět všem extrémům dle přání páru a profi přístup.
Obrázek
Ahoj, zázemí mas ?
Odpovědět