Výměna kalhotek

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Klucina205
Příspěvky: 89
Registrován: pát 27. zář 2019 22:21:54
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výměna kalhotek

Příspěvek od Klucina205 »

lotos píše: pon 03. říj 2022 22:33:07 Moje ráda nosí tyhle, zvláště v létě.
Obrázek
Wow.nadhera nemáš foto.jak.je ma na sobě?
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výměna kalhotek

Příspěvek od Bobrik »

Klucina205 píše: úte 04. říj 2022 0:08:20
lotos píše: pon 03. říj 2022 22:33:07 Moje ráda nosí tyhle, zvláště v létě.
Obrázek
Wow.nadhera nemáš foto.jak.je ma na sobě?
Přidávám se 👍také bych je rád viděl na ní 👀
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Výměna kalhotek

Příspěvek od Pria »

Použité kalhotky jsou určitě príma, ale toho by si pochopitelně každá žena všimla. Pro mě je zajímavá představa, že má žena nosí kalhotky jiné ženy aniž o tom ví. A naopak, jiná žena nosí kalhotky mé ženy a její muž jí v nich vidí.. Nemám nic proti použitým kalhotkám a má žena je dokáže krásně označit šťávičkou a vůni i jen po jednom jediném dnu, ale pro tyto účely by byly vhodnější kalhotky vyprané alespoň při předávce, při navrácení už by to nebylo tak nutné. Jen je otázka, zda-li by si ta která žena nevšimla toho, že v šatníku mezi spodním prádlem má najednou neznámé kalhotky... Takže vyměnit si třeba troje kalhotky, zamíchat je mezi ostatní spodní prádlo, a stále dokola... Jinak, velikost L, Praha, nejjednodušší by bylo osobní předání mezi muži.
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výměna kalhotek

Příspěvek od Bobrik »

Pria píše: úte 04. říj 2022 11:53:44 Použité kalhotky jsou určitě príma, ale toho by si pochopitelně každá žena všimla. Pro mě je zajímavá představa, že má žena nosí kalhotky jiné ženy aniž o tom ví. A naopak, jiná žena nosí kalhotky mé ženy a její muž jí v nich vidí.. Nemám nic proti použitým kalhotkám a má žena je dokáže krásně označit šťávičkou a vůni i jen po jednom jediném dnu, ale pro tyto účely by byly vhodnější kalhotky vyprané alespoň při předávce, při navrácení už by to nebylo tak nutné. Jen je otázka, zda-li by si ta která žena nevšimla toho, že v šatníku mezi spodním prádlem má najednou neznámé kalhotky... Takže vyměnit si třeba troje kalhotky, zamíchat je mezi ostatní spodní prádlo, a stále dokola... Jinak, velikost L, Praha, nejjednodušší by bylo osobní předání mezi muži.
Dej fotku
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Výměna kalhotek

Příspěvek od lotos »

Bobrik píše: úte 04. říj 2022 6:48:45
Klucina205 píše: úte 04. říj 2022 0:08:20
lotos píše: pon 03. říj 2022 22:33:07 Moje ráda nosí tyhle, zvláště v létě.
Obrázek
Wow.nadhera nemáš foto.jak.je ma na sobě?
Přidávám se 👍také bych je rád viděl na ní 👀
Zkusím ji odfotit.
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Výměna kalhotek

Příspěvek od Pria »

Bobrik píše: úte 04. říj 2022 14:26:55
Pria píše: úte 04. říj 2022 11:53:44 Použité kalhotky jsou určitě príma, ale toho by si pochopitelně každá žena všimla. Pro mě je zajímavá představa, že má žena nosí kalhotky jiné ženy aniž o tom ví. A naopak, jiná žena nosí kalhotky mé ženy a její muž jí v nich vidí.. Nemám nic proti použitým kalhotkám a má žena je dokáže krásně označit šťávičkou a vůni i jen po jednom jediném dnu, ale pro tyto účely by byly vhodnější kalhotky vyprané alespoň při předávce, při navrácení už by to nebylo tak nutné. Jen je otázka, zda-li by si ta která žena nevšimla toho, že v šatníku mezi spodním prádlem má najednou neznámé kalhotky... Takže vyměnit si třeba troje kalhotky, zamíchat je mezi ostatní spodní prádlo, a stále dokola... Jinak, velikost L, Praha, nejjednodušší by bylo osobní předání mezi muži.
Dej fotku
Fotku čeho? Mé ženy, jejích kalhotek? Já tu nechci měnit fotky, ale kalhotky....
sychra
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10. srp 2021 10:34:05
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výměna kalhotek

Příspěvek od sychra »

vyměnil by někdo? Chomutov, Most?
Obrázek
Asa
Příspěvky: 584
Registrován: pát 15. lis 2019 14:23:14
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výměna kalhotek

Příspěvek od Asa »

sychra píše: stř 12. říj 2022 15:13:55 vyměnil by někdo? Chomutov, Most?
Obrázek
Jsou moc hezke. Kolik ji je?
Uživatelský avatar
Fila-96
Příspěvky: 42
Registrován: stř 21. zář 2022 19:11:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Mladý dominantní muž který hledá....
Bydliště: Praha

Re: Výměna kalhotek

Příspěvek od Fila-96 »

Docela mě láká vyměnit kalhotky té mojí
Obrázek
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výměna kalhotek

Příspěvek od Bobrik »

Fila-96 píše: pát 21. říj 2022 9:08:01 Docela mě láká vyměnit kalhotky té mojí
Obrázek
Užijí si a vrátím 💦🩲
Odpovědět